>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Belgia 17.11.2007 / Zapraszam do dyskusji

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Postanowiłem założyć oddzielny temat na mecz Polska - Belgia ;)

Już 17 listopada 2007r. możemy doczekać się tej historycznej chwili, a mianowicie awansu do piłkarskich Mistrzostw Europy. Jednakże czy aby na pewno nasi piłkarze są wstanie tego dokonać? Belgowie zapewne na kolana przed nami nie padną, ale mimo to liczę na zwycięstwo naszych Orłów i ten upragniony awans.

Jeśli chodzi o typowanie na chwilę obecną nie jestem jeszcze zdecydowany czy coś w tym meczu postawić. Ale jeśli już to oczywiście &quot;jedynkę&quot; ;)

Zapraszam wszystkich do dyskusji na temat tego spotkania ;)
 
snajp 516,1K

snajp

Użytkownik
Jestem całym sercem za Polską ale 1-kę podpieram X
Nie zagra Dudka,który dobrze szarpie a Belgowie też tanio skóry nie sprzedają
 
sam-rothstein 0

sam-rothstein

Użytkownik
Motywacja mhm u siebie ? mhm 50 tysięcy na trybunach ? typ 1 ? oni nie mogą tu mieć innego wyniku !? realnie ....... jeśli tak to szczerze cała POLSKA da im ???? albo cały śląski na murawie będzie !! Typ 1 jak nic !!
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Ja jednak bałbym się typować 1. Z całym szacunkiem dla reprezentacji Polski ale nasi po prostu słabo grają w meczach o stawkę(czyt. Mundial), a takim jest spotkanie z Belgią. Być może to się zmieniło gdy trenerem jest Don Leo. W szatni gdy gramy z teoretycznie słabszym zawsze powtarza: &quot;To Polska musi zagrać z Belgią, a nie Belgia z Polską&quot;(myślę iż rozumiecie o co chodzi :]). I oby Polska tak grała. Trudnym przeciwnikiem reprezentantów będzie również presja. Cały polski naród i 40 tys kibiców na Stadionie Śląskim czeka na awans. Kibice nawet nie myślą, że Polacy mogą nie wygrać. Pocieszeniem jest to, iż Chorzowski Stadion to miejsce szczęśliwe dla polskiej piłki. To tu awansowaliśmy do ostatnich Mundiali w spotkaniach z Austrią czy Norwegią.
Poza tym nie można zapomnieć, że Belgowie to całkiem odmieniona drużyna niż przed rokiem. W ich składzie prawdopodobnie tylko 4 zawodników, którzy grali przeciwka biało-czerwonym przed rokiem. Ekipa &quot;Czerwonych Diabłów&quot; teraz opiera się na młodych graczach. Trener myśli perspektywicznie i do kadry zaczyna powoływać piłkarzy, grających w U21. Ta drużyna za kilka lat, gdy dojrzeje może osiągać duże sukcesy, bo ma wiele młodych talentów. Tych możemy się obawiać: Vincent Kompany(Hamburger SV) - lider i podpora defensywy, przed rokiem nie zagrał z nami z powodu kontuzji. Moussa Dembélé(AZ Alkmaar) - podstawowy napastnik, ogromny talent, przed nim wielka kariera, już upominają się o niego Chelsea czy Barcelona.
Kevin Mirrallas(OSC Lille)- drugi z napastników, szybki, dobry technicznie gracz.
Obym się mylił z tym szystkim mylił i Polacy pokazali kto jest lepszym zespołem.Pierwszy awans do Euro jest najbliżej w historii. Trzymam kciuki. :spokodfhgfh:
 
1 0

19michal48

Użytkownik
Polscy piłkarze są napewno bardzo zmobilizowani do tego meczu bo wiedzą, że to będzie historyczny awans do tych Mistrzostw i wszystko w ich rękach. Jestem spokojny o wynik ;)
 
daredevil 0

daredevil

Użytkownik
Bardzo bym chciał awansu Biało-Czerwonych ale jak oni sie meczyli z Kazachami... Mam nadzieje ze to był chwilowy tylko dolek ???? jednak daje 1 z podporka..
 
peja 1

peja

Użytkownik
Nie no panowie nie ma innej opcji... Ten mecz wygrywamy i świętujemy awans !! Ja osobiscie postawię &quot; jedyneczke &quot; i jak kolega naro... piwo tez musi być :p
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
ja se kupie zgrzewe bro i pake laysow i bede ogladal ????
A ja nie kupie laysow tylko Top chipsy bo tańsze są :jezora: Heh ale wracając do meczu to ja jestem całym sercem za Polską i nie widze innego wyniku jak wygrana polaków... no i te 50tys. kibiców którzy odspiewają Mazurka... mówie Wam nasi dostaną skrzydeł i wygrają ten mecz w dobrym stylu. Aha i postawie chyba ze Ebi bramke sobie pyknie. POLSKA DO BOJU !!!!!
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
piwo keniger z biedronki 1,30 za sztuke
top czipsy z biedronki 2 zl za paczke
Mecz, wygrana POLAKOW i awans do ME bezcenne ????
a zeby nie bylo offtopa tez uwazam ze spokojnie mozna dawac czysta 1 i na pewno tak zrobie
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Do meczu co raz bliżej... a więc pora na przedmeczowe doniesienia.. ;)

Niewątpliwie naszych piłkarzy czeka trudne spotkanie. Belgowie na kolana przed nami nie padną i będą starali się uzyskać jak najlepszy wynik, a tym samym zrewanżować za porażkę z ubiegłego roku. Osobiście uważam, że po ciężkim boju wygramy to spotkanie 1:0 albo 2:0 ;)

Wartym odnotowania jest fakt iż w dniu dzisiejszym nasz wielki Leo podpisał nowy kontrakt z reprezentacją Polski co zapewne umotywuje piłkarzy do jak najlepszego występu do meczu z Belgią choć... i tak już sam fakt, że ten mecz da nam upragniony awans jest olbrzymią motywacją. Hmm.. ale znowu aby nasze orły nie były przemotywowane... bo co jak co ale to na pewno zadziałałoby wtedy na niekorzyść naszych piłkarzy. I w pierwszych minutach spotkania mieliby jak to się mówi... &quot;związane jaja&quot; ;P Mam nadzieję, że tak nie będzie piłkarze nie dadzą ponieść się nerwom i odpowiednio skoncentrowani nie dadzą się zaskoczyć w pierwszych minutach.

Na pewno niepokoją problemy zdrowotne o których się słyszy. Zwłaszcza z Arturem Borucem i Grzegorzem Bronowickim, którzy są awizowani do gry w pierwszym składzie przeciwko Belgom.

Na kłopoty narzekają także Belgowie. W meczu z Polską prawdopodobnie nie zagrają Sterchele i Sonck. Na problemy zdrowotne narzekają też Mudingayi i Dembele. Gotowi do gry są obroncy Kompany i Van Buyten oraz młode wilki z Liege, które już teraz mają ciągnąć grę reprezentacji.

Jak to wszystko będzie przekonamy się po meczu.. mam nadzieję, że wygramy. Choć zdaję sobie sprawę z tego, że łatwo nie będzie.

Na chwilę obecną typuję 2:0 dla nas ;)


Wszystkich dyskutujących w tym temacie proszę o sensowne komentarze dotyczące dlaczego typujemy tak a nie inaczej. Jestem ciekaw jak wiele osób jest przeciwko naszym piłkarzom, bo na pewno tacy też są ;)

P.S
Odnośnie chipsów to Top Chipsy owszem są tańsze ale mimo wszystko gorsze... osobiście preferuję Lays Sticks Apetite ;P
 
matex 0

matex

Użytkownik
Hm... moim skromnym zdaniem może to wyglądać tak, że na początku spotkania inicjatywę w niewielkim stopniu przejmą Belgowie. Polscy piłkarze będą pod wielką presją za równo ze strony kibiców jak i mediów.Uważam, że będą myśleć o tym, żę po tym spotkaniu przęjdą na karty histori jako pierwsza polska reprezentacja która dostała się do EURO. To będzie mogło ich paraliżować (chociaż wcale nie musi ???? ) dlatego uważam, że pierwsza połowa może być poznawaniem przeciwnika i spokojne granie &quot;swojego&quot;, jednak wiadomo, żę często popełniamy drobne błedy np. w obronie i na prowadzenie mogą wyjść goście. Nie sądze żeby juz w pierwszej połowie prowadzenie objeli Polacy.
Natomiast po przerwie, Polacy zmotywowani przez Leo motywatora ???? ruszą z pełną parą na Belgów i wygrają ten mecz.

Moje typy na ten mecz (jednak ich nie postawie, poprostu chcę się sprawdzić ;))
X/1 (połowa/wynik) lub ew.
2/1 (połowa/wynik)

Natomiast na swoim kuponie zapewne wyłożę gruba kasę na zwycięstwo Polaków czyli czystą 1 ???? Mam nadzieję że się na nich nie zawiodę ????

A co do wyniku to obstawiam 2:0 lub 2:1

I na tym zakończę moją pierwszą &quot;pseudo-analizę&quot; ???? Pozdrawiam
 
M 0

mucha

Użytkownik
Ja innego wyniku nie widze jak wygrana. Popieram ze kibice zrobią wszystko aby nasi sie popisali...Nie zapominacie chyba że u nas gra krzynówek i smolarek?to oni decydowali ostanio o wynikach meczy.. aaa zaraz zaraz zieńczuk? pomocnik?10 bramek?trzyma forme ???? Ja stawiam pewną 1 i do tego stawiam(sam dla siebie bramka zieńczuka)...
Belgowie to młody zespół nie grają o nic, noo chyba że o ten milion serbów &lt;lol2&gt;
Oni napewno nie będą sie bronić będą chcieli coś udowodnić więć to jest szansa dla nas bo napewno łatwiej strzelić bramkę komuś kto atakuje niż sie broni całą drużyną stawiam na wynik 2-1 3-1 Oby daliśmy rade!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom