>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Belgia 17.11.2007 / Zapraszam do dyskusji

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
Wszyscy narzekacie na Zurawskiego, Łobodzinskiego itp
To nie wy jestescie trenerami tylko Leo. Ktos kiedys powiedzial ze każdy Polak jest &quot;trenerem&quot; Reprezentacji i taka jest niestety prawda ????

Dlatego powiem wam jedno:
ZAUFAJMY LEO!!!
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Wszyscy narzekacie na Zurawskiego, Łobodzinskiego itp
To nie wy jestescie trenerami tylko Leo. Ktos kiedys powiedzial ze każdy Polak jest &quot;trenerem&quot; Reprezentacji i taka jest niestety prawda ????
Dlatego powiem wam jedno:
ZAUFAJMY LEO!!!
Zgadam się z Tobą w 100%. A jeśli ktoś nadal uważa, że wie lepiej niż Leo, to niech przeczyta to:
Czy znacie lepszego trenera?:jezora:
 
T 98

tomisdz

Użytkownik
Styl gry polaków nie zachwycał ale ważne jest zwycieństwo nieważne w jakim stylu. Mamy historyczny awans. Leo i Ebi nie dodac nic ująć ???? Pozostaje czekac na losowanie ktore odbędzie sie 2 grudnia.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Momentem przełomowym w tym meczu był fatalny bład Belgów mam nadzieje tutaj podanie do bramkarza które przechwycił Ebi i strzlił do pustej bramki przed tym wydarzeniem nie mogliśmy przebic sie przez szczelną i dobrze zorganizowaną obronne Belgów, bardzo dobrze ze poźniej ich dobiliśmy ich drugą bramką i było po meczu.W tym meczu nikt nie myślał o pięknej grze tylko o zwyceistwie i cel udało się zrealizowac.Wielkie słowa dla Leo Beenhakkera moim zdaniem to Ojciec Sukcesu.Cieszymy się z awansu i jedziemy do Austri i Szwajcarii jedno jest pewne zagramy w Finałach Mistrzostw Europy po raz pierwszy ale napewno nie po raz ostatni ???? Brawo Polska
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Moim zdaniem zasłużyliśmy sobie na ten awans widać mamy silnego Trenera który potrafi wyciągnąć potencjał z tych zawodników którzy już są i nowe nie oszlifowane diamenty powoli wprowadzać do gry i widać już efekty, Myślę że mecz z Belgami pokazał że potrafimy być cierpliwi i czekać na błędy rywali, Na pewno jak ktoś już napisałem &#39;&#39;ojcem sukcesu&#39;&#39; był Smolarek ale cała drużyna to wywalczyła. Nie pozostaje nic innego jak pogratulować a ręce same składają się do oklasków.
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
Brawo dla chłopaków,ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy nie mamy reprezentacji na nic wiecej jak awans do ME to jest szczyt ich mozlwości,naprawde Leo jest wybitnym szkoleniowcem potrafił z takich rzemieślników(wyjatkiem Smolarek,Krzynówek,Błaszczykowski)zbudować solidna drużyne,a o tych nieoszlifowanych diamentach to sie uśmiałem,graczami którzy naprawde maja talent do piłki to sa Smolarz i Błaszczyk,ale to już od dawna było wiadome,a inni to sa takie nieoszlifowane diamenty jak Bronowicki czy Golanski co nie łapia sie do Steauy czy Crveny
ALE SZACUNEK DLA CHLOPAKÓW
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Styl gry polaków nie zachwycał ale ważne jest zwycieństwo nieważne w jakim stylu. Mamy historyczny awans. Leo i Ebi nie dodac nic ująć ???? Pozostaje czekac na losowanie ktore odbędzie sie 2 grudnia.
Obyśmy nie wpadli do jakiejś grupy śmierci ????
 
K 358

koeman66

Użytkownik
dla mnie moga trafic do bardzo silnej grupy, jak wygrywac to z silnymi a nie sredniakami, chociaz tak naprawde do finalow awansowaly same dobre druzyny, a mistrzostwa starego kontynentu pokazaly ostatnio, ze nazwy nie graja i taka Grecja jest grozniejsza od Niemcow czy Anglii.....
przed kadra wieeeeeele pracy, bo w takiej formie zostana w finalach po prostu zmiazdzeni, wczoraj wygrali ale nie oszukujmy sie - bardzo szczesliwie
gdyby nie szmata obroncy to roznie moglo sie to potoczyc.......
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
No i własnie dlatego przydałoby się wygrać z Serbią. Wtedy mamy wyższy współczynnik punktowy(nie wiem dokładnie o co w tym chodzi ???? ) i wówczas jest większe prawdopodobieństwo na załapanie się do koszyka z lepszymi rywalami. Losowanie 2 Grudnia w Lucernie o 12.00. Transmitowane będzie w Polsacie Sport. Oby była prosta grupa, najlepiej z gospodarzami Austrią, bo według buków to najsłabsza drużyna mistrzostw.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Raczej nie ma już szans na drugi koszyk, zostajemy w trzecim, co i tak nie ma większego znaczenia...
Już zaczęły się spekulacje, &quot;grupy śmierci&quot;, &quot;grupy marzeń&quot;, itp. A mi wydaje się, że chyba lepiej trafić na np. dwie silne ekipy w grupie, wygrać/zremisować z jedną, ograć outsidera i nawet przegrać trzeci mecz. W następnych fazach mielibyśmy łatwiej. Tymczasem awans z łatwej grupy praktycznie oznacza koniec przygody już w następnej fazie po trafieniu na jakiegoś giganta.. Zresztą to też względna sprawa. No, ale te tematy będą wałkowane aż do czerwca 08... Pozdro ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom