>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Liechtenstein 04.06.2013, Kraków

Status
Zamknięty.
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Tak więc zależy wszystko od podejścia, na tym poziomie piłkarskim to chyba nawet lepiej jak wyjdą na boisko goście którzy muszą przekonywać do siebie trenera a są to wiele lepsi kopacze niż podstawowi dzisiejszego rywala.
No i powiedzicie mi jaki jest w ogóle sens rozgrywania tego meczu? Szansa na podbudowanie morale? Bo chyba nie test i próba nowej taktyki? Po co mamy próbować piłkarzy na najsłabszych, gdy musimy grać z tymi mocnymi? Taki test w zasadzie nie daje odpowiedzi na nic, co widać po ruchach Fornalika. Gracze którzy zaliczają dobry mecz z rezerwową Rumunią nie dostali szansy w kolejnym spotkaniu o stawkę. Dlatego w obronie z Irlandią i Ukrainą zagrał Wasyl, który nie gra od roku w klubie i w tych meczach po prostu się skompromitował. Zamiast wystawić Brozia to puścił z Irlandią nawet Wasyla na lewą obronę.
Dlatego potrzeba nam więcej takich meczów jak ten z Urugwajem, nie ważne czy wygrany czy przegrany. Niech dostaną szansę inni, jak ktoś sprawdzi się z klasowym rywalem to można potem na niego liczyć w tych ważnych meczach. Trener wtedy wie na czym stoi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
keenan 49

keenan

Użytkownik
Panowie powiedzcie mi naprawdę tak wierzycie w ten Liechtenstein?
Przecież to jest amatorszczyzna jak cholera,Polacy pewnie wyjdą w najsilniejszym składzie + Jurek Dudek na bramce który pewnie zagra jedną połowę.Ja rozumiem brak Piszczka ale nawet skład z ekstraklasy by tutaj sobie poradził,ba! nawet ja bym wolał skład z ekstraklasy bo oni chcą coś pokazać.Sądzę że w tym meczu będzie co najmniej 3:0 dla nas.
Polska -2 @1.75
Betsafe
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No i powiedzicie mi jaki jest w ogóle sens rozgrywania tego meczu? Szansa na podbudowanie morale? Bo chyba nie test i próba nowej taktyki? Po co mamy próbować piłkarzy na najsłabszych, gdy musimy grać z tymi mocnymi? Taki test w zasadzie nie daje odpowiedzi na nic, co widać po ruchach Fornalika. Gracze którzy zaliczają dobry mecz z rezerwową Rumunią nie dostali szansy w kolejnym spotkaniu o stawkę. Dlatego w obronie z Irlandią i Ukrainą zagrał Wasyl, który nie gra od roku w klubie i w tych meczach po prostu się skompromitował. Zamiast wystawić Brozia to puścił z Irlandią nawet Wasyla na lewą obronę.
Dlatego potrzeba nam więcej takich meczów jak ten z Urugwajem, nie ważne czy wygrany czy przegrany. Niech dostaną szansę inni, jak ktoś sprawdzi się z klasowym rywalem to można potem na niego liczyć w tych ważnych meczach. Trener wtedy wie na czym stoi.
Zgadzam się ale moim zdaniem atrakcyjny rywal kilka dni przed ważnym meczem o punkty to jednak nie jest dobre rozwiązanie.Ja bym to nazwał dotarciem, ew rozruchem co również może oznaczać że wcale takimi rezerwami wyjść nie musimy.Dla dzisiejszych rywali w sumie też można powiedzieć że w pewnym stopniu jesteśmy dobrym rywalem przed ich meczem ze Słowakami.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Moja propozycja: Lichtenstein nie strzeli @ 1.70 [Start-Typ-Sport.] ✅ ✅

Jerzy Dudek dzisiaj wieczorem pożegna się z reprezentacją Polski. Występ w meczu z Liechtensteinem będzie jego 60. w
biało-czerwonych barwach, dzięki czemu wstąpi do Klubu Wybitnego Reprezentanta. – Jestem przekonany,
że wyjdę od pierwszej minuty, będę numerem jeden. Ile czasu zagram, nie mam pojęcia. – uśmiecha się Jerzy Dudek.

Przechodząc jednak do samego typu, Lichtenstein to ekipa słabiutka, poziomem przypominająca San Marino.
Strata bramki z tak słabym rywalem, była by wstydem dla naszych reprezentantów, jak również kibiców naszej drużyny.

W ostatnich 11 spotkaniach, drużyna gości strzeliła tylko cztery razy bramkę, z Bośnia, Malta, Andora, oraz Łotwa.
Bramki nie potrafili strzelić: Malcie, Azerbejdżanowi, Łotwie, Litwie, Słowacji oraz Węgrom; z niektórymi rywalami grali mecz/rewanż. By zobaczyć, jak rzadko drużyna gości strzela, wystarczy spojrzeć w statystykę bramek napastnika (najskuteczniejszego). 32 letni, Thomas Beck, reprezentujący barwy Balzers, w 88 spotkaniach strzelił jedynie 5 bramek.
Ja koniec, wystarczy spojrzeć na to jak gra na wyjazdach ekipa gości, bramkę strzelili ostatnio jedynie San Marino.

Według mnie value, we wszystkich innych bukmacherach proponują nam 1-2.1.35, dlatego warto grać, warto wygrać!
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Polska - Liechtenstein | 2:0 lub 3:0 | 3,54 (4j) [ 2:0 | 7,4 (1,92j) + 3:0 | 6,8 (2,08j) - zakład rozbity]
Takie spotkania zdarzają się stosunkowo rzadko i warto zagrać je odważniej. Po zakończonym sezonie w klubach przed urlopami najlepsi Polscy zawodnicy zagrają jeszcze dwa spotkania, najpierw towarzystko z Liechtensteinem, a potem już w ramach eliminacji do MŚ 2014 z Mołdawią na wyjeździe. Na początku rozważmy aspekt psychologiczny, dlaczego akurat taki rywal? Sprawa jest prosta, chodzi tutaj o to, by rozegrać taki oficjalny sparing z jakąś słabszą drużyną w celu zwycięstwa i podniesienia morali. Przejdźmy do potencjału rywala, jak silna jest kadra rywali? Przytoczę tutaj ich wyniki wyjazdowe od 2012 roku, są to same porażki: 1:0 z Azerbejdżanem, 2:0 z Łotwą, 2:0 ze Słowacją i 2:1 z Maltą. Sięgając głębiej zdarzają się też porażki wyższe jak 5:0 z Węgrami, 6:0 z Hiszpanią, 5:0 z Chorwacją, 4:0 z Niemcami, 4:0 ze Słowacją, 7:1 z Maltą, 4:0 z Danią czy 4:0 z Walią. Tyle tylko, że równie często te porażki były wiele niższe. Bramki kadra tego małego kraju strzela niezwykle rzadko, zazwyczaj na skutek błędów rywali czy z akcji ale przeciwko rywalom typu San Marino. Liechtenstein gra obecnie w eliminacjach do MŚ 2014, gdzie po pięciu kolejkach ma 1 punkt, bilans bramkowy 2:15 i kolejny mecz już za trzy dni w piątek: u siebie ze Słowacją. Oni nie mają żadnej presji, przede wszystkim bawią się futbolem i będzie dla nich relaksem gra z takimi rywalami jak Lewandowski, Błaszczykowski, Boruc czy Szczęsny. Co do kadry Fornalika to pisać wiele nie ma sensu, po blamażu 1:3 z Ukrainą wygrali wysoko 5:0 z San Marino. Oglądałem to spotkanie i biorąc pod uwagę, że dwie bramki padły z karnych a dogodnych akcji było mniej niz się spodziewałem - nie oceniam tego spotkania dobrze. Dodatkowo dzisiaj Polska zagra poważnie osłabiona. W bramce przez prawdopodobnie pierwszy kwadrans zagra na pożegnanie z kadrą Jerzy Dudek później zastąpiony przez Boruca lub Szczęsnego. Problemem jest jednak formacja obronna gdyż zabraknie skrzydłowych: Wawrzyniaka i Piszczka, nie wiadomo też do końca kto zagra na środku - fakt faktem, że wyprowadzanie akcji może nie wyglądać najlepiej. Z drugiej jednak strony defensorzy reprezentujący nawet taką Legię są raczej o dwie klasy rozgrywkowe lepsi od dzisiejszych rywali więc czyste konto jest raczej formalnością. Nie zagra też Obraniak, który zrezygnował z występów w kadrze. Fornalik zapowiadał jednak, że ten skład będzie bardzo podobny do tego który zagra z Mołdawią, a przynajmniej w pewnym wymiarze czasowym. Przez to domyślić można się, że o ile w podstawowym składzie zagrają najlepsi piłkarze kadry, o tyle po jakimś czasie Fornalik dokona zmian. Czy Lewandowski będzie dziś skuteczny? Czy nasi defensorzy nie zaliczą wpadki? Myślę, że i tak i nie - czyli zagramy na zero z tyłu, ale te akcje nie będą się przekładać na wynik, bo wielokrotnie pokazywaliśmy, że ciężko gra nam się w roli rozgrywających a spotkanie z San Marino tylko utwierdziło mnie w tym przekonaniu. Co do samego typu i kursu, być może ryzykowny, ale to taki zmodyfikowany under 3,5 z wykluczeniem bramki dla gości, 0:0 i 1:0 a po znacznie wyższym kursie. W moim odczucie to spore value.
 
reeq 73

reeq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Polska - Liechtenstein
Typ: Polska -3,5
Kurs: 2,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ciekawie zapowiada sie mecz towarzyski Polski z Lichtensteinem. Jest to sprawdzian naszej reprezentacji przed zblizajacymi sie meczami eliminacyjnymi do mistrzostw swiata. Zapewnie w meczu wyjda piłkarze grajacy w Polskiej lidze , bo nie sadze aby w pierwszym składzie wyszedł Kuba czy lewy. Ostatnio naszym ciezko idzie wygrywanie , porazka w waznym meczu z Ukraina i wygrana 5-0 z San Marino gdzie dwa gole były z karnych. Mysle ze reprezentacja ma cos do pokazania . Fajnie bylo by zobaczyc ładny mecz naszych pilkarzy. Sadze ze druzyna gosci nie jest tak przygotowana jak nasza , piłkarze grają w slabych klubach i w ostatnich 10 meczach mieli 8 porazek , remis i wygrana z Litwa. Sadze ze nasi powinni pokryć handicap i zobaczymy dobry mecz naszej reprezentacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
homel 918

homel

Użytkownik
BTS 2,55 Unibet valju
Podpalacie sie na te handi a Lichtensztajn to nie San Marino, zremisowali z Łotwa, a to prawie ten sam poziom co nasza reprezentacja, w dodatku te problemy z defensywa. Jedna brame pewnie stracimy. value jest , jedyny typ godny uwagi wg mnie na to spotkanie
 
julek 421

julek

Użytkownik
Jerzy Dudek - Artur Jędrzejczyk, Bartosz Salamon, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak - Ariel Borysiuk, Adam Matuszczyk, Kamil Grosicki, Adrian Mierzejewski, Maciej Rybus - Artur Sobiech
 
el-sheer 1

el-sheer

Użytkownik
Dla mnie jest to zdecydowana wygrana reprezentacji Polski, ponieważ jest to mecz z zespołem jak już wiadomo z bardzo dolnej półki. Będzie zarazem to okazja do pożegnania Jerzego Dudka w drużynie narodowej, więc mimo jego obecnej dyspozycji to i tak będzie mocno zmotywowany by nic nie wpuścić do sieci, więc jak dla mnie wygrana do koła powyżej trzech bramek, a nawet pokuszę się o wytypowanie dokładnego wyniku 4:0 dla orłów.
 
N 3

niebieski1920

Użytkownik
Jerzy Dudek - Artur Jędrzejczyk, Bartosz Salamon, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak - Ariel Borysiuk, Adam Matuszczyk, Kamil Grosicki, Adrian Mierzejewski, Maciej Rybus - Artur Sobiech

Bez klubu - Kubań Krasnodar , AC Milan , Tierek Grozny , Legia Warszawa - Kaiserslautern , FC Koeln , Sivasspor , Trabzonspor , Tierek Grozny - Hannover

Na papierze wygląda dobrze, na pewno będa chcieli się pokazać bo w większości to są rezerwowi. A Lichtenstein? Proszę was... Handi -2 po ładnym kursie 1,75 jak najbardziej warte gry.
 
P 0

poganin

Użytkownik
Ponoć murawa jest w nie najlepszym stanie i jeszcze mają podjąć decyzję czy mecz się odbędzie. Słyszałem jak gadali o tym w tv. Zastanawiam się nad hendi 0-2 (1,75) a over 3,5 (1,9) bo skład Polaków w miarę ok, więc powinno być dobrze.
 
williag 30

williag

Użytkownik
Dlaczego co drugi z was chce grać overa i to nawet pisząc o warunkach pogodowych? Nie trzeba być geniuszem, żeby zauważyć że gdy murawa przypomina basen to trudniej się rozgrywa/strzela/cokolwiek..
 
P 0

poganin

Użytkownik
Trudniej też się broni strzały przy takiej pogodzie, nasi w tym składzie spokojnie powinni te 3-4 gole zapakować. Ja tu innej opcji nie widzę.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Z tymi warunkami to chyba trochę przesadzają no chyba że coś jest zj..e z murawą na Cracovii.Dzisiaj zaczęło padać po południu ponad godzinę, parę godzin wstecz też trochę popadało.Wczoraj tak samo większość dnia było ok (wieczorem coś popadało) a tu coś wszędzie czytam że od paru dni w mieście leje hehe.Ogólnie taka pogoda jak jest to chyba od połowy maja, czyli szaro i pochmurno, ale jakiś długich ulew przecież tu nie ma, czasem przypieprzy ale na chwile.
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Osobiście wierze w naszych takze tak jak już wcześniej pisałem -2 po kursie 1.91 w PaddyPower, dodałem jeszcze:
Over 9 rożnych - 1.90 Bet365
HCP -4/-4.5 - po 4.5 Bet365 - to już oczywiście typowo na &quot;a noż pocisną&quot; więc nie przesadzałem ze stawką.
Co do rożnych to jeżeli przycisną jak z San Marino to szybko powinni je nabić. Ktoś już to wcześniej zresztą napisał. Linia z takim rywalem jak dla mnie trochę za niska także spróbujemy.
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
szczypa85 no co ty ? oglądałem mecz w kratkę i chyba było 8:0 ? Liech. kiedy miał mieć ten jeden ? masz jakis link do meczu... blackWidow ile rożnych ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom