>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska Liga Żużlowa 2014

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
KMŻ Lublin - Polonia Bydgoszcz (0-6,5) 2 1,80 STS ✅
1 liga to pełno niespodzianek. Lublin nie jest tak mocny jak to się mówiły przed sezonem, ostatnio polegli w Łodzi gdzie byli faworytami i dość poważnymi. Polonia też z kłopotami bo od 3 spotkań nie może wygrać w tym raz uległa u siebie. Jadą dzisiaj bez Patrica a z młodszym bratem Bjerre. W mojej ocenie formacja juniorska po stronie gości szczególnie mowa tu o Szymonie. Jeśli Andersen się przebudzi a myślę, że to chyba jego ostatnia szansa to Polonia dzisiaj ma szansę powalczyć o dobry wynik w Lublinie mimo, że tor na pewno będzie sprzymierzeńcem gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 105

legolas

Użytkownik
Kraków - Opole 1 (0-12,5) @ 1.80 ✅ 51-38

Pewka dnia jak dla mnie. Opole tragiczne na wyjazdach, Wanda zaś u siebie bardzo mocna, co pokazała już w meczu z Krosnem. Przed meczem gospodarze odbyli sparing z ROW-em pewnie zwyciężając. Do składu wraca Staszek, który wraca na właściwe tory. W Opolu według mnie powalczy tylko Berntzon.
 
L 105

legolas

Użytkownik
Lok. Daugavpils - ROW Rybnik (0-22,5) 2 @ 1.80 ✅ 54-36

Wyjściowe hcp w tym meczu wynosiło 15,5 pkt, czekałem tylko aż ludzie rzucą się na gospodarzy i hcp wzrośnie i się doczekałem. W tym roku Lokomotiv u siebie nie wygrywa, jak to mieli w zwyczaju kilka lat temu tak przekonująco. W składzie jak dla mnie jest kilka luk, a pewniaków do dwucyfrówki w zasadzie dwóch- Bogdanov i Lebiediew. Z lekką kontuzją jedzie Kilokarp, Franc duża niewiadoma. Uważam, że podrażnione rekiny są spokojnie w stanie zrobić 35 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Kenni Larsen over 10 @ Bet365
Larsen to jak na razie numer 3 w PLŻ i właściwie, gdyby nie mecz w Lublinie, to może byłby numer 1. Do tej pory poza meczem w Lublinie punktował tak: 12, 13 i 14! Świetne występy i widać, że jest liderem z prawdziwego zdarzenia w barwach Stali. Dzisiaj rywale nie łatwi, bo Okoniewski i Ułamek powinni nieźle zapunktować w Rzeszowie - zwłaszcza Okoń, który chwilę czasu z Żurawiem na plastronie spędził. Ale poza tą dwójką, to nie widzę osoby, która byłaby w stanie pokonać Duńczyka. Owszem Karpov ma wyższą średnią od Ułamka, ale mimo wszystko na wyjazdach nie straszy i jest spora dysproporcja. Jedna wygrana i 4x po 2pkt wystarczają i moim zdaniem Larsen powinien to zrobić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
majin33 211

majin33

Użytkownik
ROBERT MIŚKOWIAK over 10,5 1.75 sts 8/10 ⛔⛔:;/: 1pkt...
Rafał Okoniewski over 9,5 1,50 sts 6/10 ✅✅✅ Easy Money
oraz dubelek 4/10 sts ⛔⛔:;/:
Miskowiak musi dzisiaj z Bydgoszcza pojechac jak lider. Wczoraj widzialem go na treningu w Lublinie i prezentowal sie dobrze. Miejmy nadzieje, ze dzisiaj juz nie bedzie mial wpadek. Ewentualna porazka z Bydgoszcza moze miec dla Lublinian oplakane skutki w ostatecznym rozrachunku gdyz lubelskie koziolki do tej pory nie wygraly zadnego spotkania (2 remisy 2 porazki) i w Lublinie duza mobilizacja. Porazka z Bydzia to tez na pewno pewny spadek frekwencji co tez bedzie motywujace dla zawodnikow wobec znanych publicznie klopotow finansowych druzyny z Lublina.
Okoniewski w zimie toczyl spor z klubem z Rzeszowa w ktorym startowal jeszcze rok temu i spedzil tam kilka lat. Na pewno bedzie chcial sie dzisiaj niejako zemscic na swojej starej druzynie i zdobyc duza ilosc punktow co byc moze da tez zwyciestwo jego nowej druzynie. Okoniewski jak na I lige to kawal dobrego dobrego i jak trafi z ustawieniami to moze dzelic i rzadzic na rzeszowskim lotnisku.
 
L 105

legolas

Użytkownik
Grudziądz - Lublin 1 (0-12,5) @ 1.80 ⛔ 44-46

Gospodarze bardzo mocni na swoim specyficznym torze, do formy wraca Jeleń, który miał problemy sprzętowe. Karpov i Okoń nie do zatrzymania na swoim owalu. Ułamek po kiepskich wyjazdowych meczach powinien się zrehabilitować. Do tego za słabego Kościucha pojedzie Nermark, który też kilka punktów powinien dodać. Lublin na wyjazdach kiepsko, pokazali swoją siłę w Łodzi.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno (0-4,5) 1 1,80 STS ✅
Gram tutaj na Polonie która sumienie do tego spotkania się przygotowuje. Super forma gości już została ostatnio zachwiana podczas spotkania u siebie gdzie męczyli się z Orłem. Polonia dzisiaj w końcu w pełnym zestawieniu z Patrickiem który podobno czuje się już ok i na motocyklu też nie widać jakiś dolegliwości. Na pewno handicap gospodarzy to tor i juniorzy, Wożniak pewnie dzisiaj zrobi dużą różnicę. Zobaczymy co z Kościechą i Jędrzejewskim bo nie są w pełni sprawni a jechać mają. Stawiam na zwycięstwo Polonii w granicach 50-40
 
L 105

legolas

Użytkownik
Kraków - Rawicz 1 (0-24,5) @ 1.80 ✅ 62-28

Wanda mimo zwycięstwa z Opolem pojechała stosunkowo słabo, teraz myślę że będzie pogrom. Kolejarz zrobił dwie zmiany w porównaniu do awizowanego składu, pojadą Przedpełski i Łopaczewski, żadne to wzmocnienia według mnie. W Wandzie za Karlssona pojedzie Jakobsen, jeśli gospodarze podejdą do meczu poważnie to handi pokryją na luzie.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Zuzel Polska 1 liga
Spotkanie.GNIEZNO-RZESZOW
Typ.Pedersen B. (Gn) ponizej 11,5 pkt 9pkt
Kurs.1,70
Bukmacher.STS
Data.08.06.2014 g.13.45
Analiza.
Spotkanie na szczycie w 1 lidze zuzlowej i tutaj kazdy wynik mozliwy...Wiadomo,ze Gniezno z wielkimi dlugami i awans do Ekstraligi ich nie interesuje,a tutaj jak na razie na 6 meczy 5 wygranych i robi sie niebezpiecznie...(ha ha ha)...Ostatnie mecze w wykonaniu Gnieznian coraz slabsze,wiec nie wiem czy czasem nie odpuszczaja i dzisiaj mialem stawiac na Rzeszow,ale jest jedno ale...Dzisiaj na stadionie przede meczem zostanie ogloszony jakis wielki sponsor ktory wspomoze gospodarzy wiec raczej nie wypada dzisiaj przegrac...Ale wracam do zakladu...Pedersen poczatek sezonu bardzo udany i kosil wszystkich rowno ,ale im dalej to wyniki coraz gorsze...Ostatnie wystepy u siebie to wygladalo tak...
25 maja Carbon Start Gniezno - Orzeł Łódź -9 pkt
11 maja Carbon Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils-13 pkt
Wystep z Lodzia bardzo przecietny,a z Lotyszami 13 oczek,ale tam rywale slabi...Dzisiaj rywale silni bo Kuciapa,i dwaj byli zawodnicy Startu ktorzy tutaj jezdzili kilka sezonow czyli Ljung i Nicholls wiec tor dla nich nie bedzie zagadka i powinni odebrac jakies punkty Pedersenowi i dodatkowo najlepszy zawodnik 1 ligi jak na razie wedlug sredniej na mecz Kenni Larsen...W STS dla przypomnienia liczy sie pierwszych 5 biegow danego zawodnika wiec musi Dunczyk stracic 4 oczka co przy takiej randze meczu i rywalach bardzo realne...
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Orzeł Łódż - Polonia Bydgoszcz (0-9,5) 2 1,70 STS ⛔
Gram na Polonie w której po powrocie Patrica coś drgnęło. Gospodarze dla mnie to drużyna która powinna awansować do ekstraligi. Tam nie ma problemów z pieniędzmi, właściciele to bardzo zamożne osoby jak i ich przyjeciele ;). Goście mam nadzieje, że będą odbudowywać swoją pozycję w speedwayu i dzisiaj myślę, że powalczą w Łodzi. Orzeł dzisiaj bez Madsa który miał super debiut przed tygodniem w Rybniku i chyba bez Lindbackiem za którego pojedzie &quot;Chrzanik&quot;. Zobaczymy czy u gości pojedzie Kościecha który jest lekko kontuzjowany a na pewno dzisiaj by się przydał. Liczę na udane emocje w Łodzi. Polonia poza spotkaniem w Grudziądzu na razie na wyjazdach spisuje się bardzo dobrze i wszędzie ma szanse praktycznie zdobyć punkt bonusowy.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Jesli faktycznie nie pojedzie Antonio i Mads to takze jestem za Polonia...Takze pogralem to handi,bo obawiam sie,ze Skrzydlewski picowal i pojedzie ktorys z nich...a moze nawet dwoch...Kurs na wygrana Polonii takze kusi 4,24...
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Dlaczego w internetowym sts-ie na mecz Łódź-Bydgoszcz jest kurs 1,22-4,22? Czy gospodarze są aż takim faworytem? Według mnie mecz powinien być wyrównany i to właśnie w drużynie z Bydgoszczy upatrywał bym faworyta. Jakieś osłabienia? Bo nie rozumiem tych kursów. O ile typowanie na zwycięstwo gości jest trochę ryzykowne to handi +9,5 jest według mnie jak najbardziej do grania.
 
L 105

legolas

Użytkownik
Lublin - Rybnik (0-18,5) 2 @ 1.70 ✅ 53-37
Podobnie jak kilka kolejek temu, czekałem na wzrost hcp na ROW i się doczekałem. Uważam, że goście spokojnie są w stanie zrobić w Lublinie 36 punktów. Pomału do formy wraca Harris, który w przeszłości notował bardzo dobre wyniki na lubelskim torze. W składzie znalazł również się Czałow, który miał problemy zdrowotne. Szczepaniak i Bridger też powinni kilka punktów zrobić, dodatkowym atutem może być postawa Woryny, który powinien powalczyć z miejscowymi juniorami. Ciekaw jestem jak zaprezentuje się Stachyra, który lubelski tor zna bardzo dobrze.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Kurs na Orła rzeczywiście bardzo niski, ale to jest drużyna, która wygląda zupełnie inaczej u siebie i na wyjeździe. Przede wszystkim do tory w Łodzi bardzo dobrze spasowani są Puszakowski i Jamróg, a na wyjazdach jadą bardzo słabo. Doyle kosi wszędzie. Nieźle w Łodzi wygląda także młody Drabik. Madsa myślę, że dziś nie zobaczymy, ale Antonio pewnie pojedzie. Dlatego moim zdaniem Orzeł jest tu słusznie faworytem, chociaż po takim kursie tego nie zagram.
Zaryzykuję za to inny mecz:
Carbon Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów 2 @2,15 bet365
Rzeszowianie są niemal murowanym kandydatem do awansu. Drużyna ma w zasadzie tylko jedną lukę, na pozycji drugiego młodzieżowca. Reszta punktuje bardzo solidnie i fenomenalnym w tym sezonie Kenni Larsenem. Myślę, że dziś słabiej zapunktuje Paweł Miesiąc, bo jednak ten sezon nie jest dla niego do końca udany. Reszta powinna jednak to spokojnie nadrobić.
Postawa Gniezna jest tak na prawdę sporą niespodzianką. Drużyna, która ledwo powiązała koniec z końcem notuje bardzo dobre wyniki. Jednak już podczas meczu z Daugavpils było widać, że nie wszyscy zawodnicy trzymają ten wysoki poziom. A Dauga na wyjazdach wcale nie jest takie groźne. Pewniakiem w Starcie powinien być Bjarne Pedersen. Jazda tego zawodnika od wielu lat nie rzuca na łopatki, ale w Gnieźnie radzi sobie bardzo dobrze. Reszta zawodników to dla mnie zawodnicy słabsi niż rzeszowianie. Spodziewam się wyrównanego meczu z lekkim wskazaniem na Rzeszów, dlatego taki kurs mnie satysfakcjonuje.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Patrick Hougaard - Magnus Zetterstroem (0-5) 1 2,30 Bet365
Przy takim handicapie zawsze jest ryzyko jednak Patrick na torze w Bydgoszczy po prostu &quot;lata&quot;. Magnus dzisiaj pewnie będzie miał problemy, żeby dużo punktów przywieżć. Polonia w pełnym składzie i bardzo mocna u siebie. Myślę, że Duńczyk zrobi dzisiaj powyżej 10 punktów dla gospodarzy a Magnus nawet nie zbliży się do 5 punktowej zdobyczy.
Torretoo a masz pewność, że Zorro wystąpi? Bo w Bydgoszczy widziano Lindbaecka, ma wystąpić też Korneliussen. Jest więc duża szansa, że Toninho zastąpi awizowanego Zetterstroema.
Żeby nie było twitter:
https://twitter.com/madskliski
to już wiesz ????
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Składy potwierdzone na SportoweFakty.pl:
Polonia Bydgoszcz
9 Mateusz Szczepaniak
10 Marcin Jędrzejewski
11 Hans Andersen
12 Robert Kościecha
13 Patrick Hougaard
14 Bartosz Bietracki
15 Szymon Woźniak

Orzeł Łódź
1 Mads Korneliussen
2 Tomasz Chrzanowski
3 Antonio Lindbaeck
4 Jakub Jamróg
5 Jason Doyle
6 Edward Mazur
7 Maksym Drabik

To pozwala spokojnie próbować handicapu +12 na Orła. Bet365 wciąż daje na to przyzwoite 1,76.
* * *
54:36⛔
 
motorhead 214

motorhead

Użytkownik
Lok. Daugavpils - Rzeszów 1 2.50 STS
Dobry kurs na Dauga.W Rzeszowie paru zawodników może mieć ciężko,by przywozić cenne punkty.Myślę tu o Macieju Kuciapie,który zawsze słabo się spisiwał na tym twardym torze,Łukasz Sówka będzie tam startował pierwszy raz i też duży znak zapytania.Paweł Miesiąc niby ma za sobą starty u długopisów,ale jego ostatni sezon u Nich był kiepski.Ja po takim kursie biorę wygraną Dauga w ciemno.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Popieram typ kolegi

Kurs zachecajacy.Rzeszow tak na dobra sprawe nie musi tego wygrywac bo i tak ma komfortowa sytuacje w tabeli a bonus juz pewny.Lotysze na swoim torze sa bardzo mocni watpie aby Ciapek Sowkins Miesiac i Marco Gaszka pojechali dobre zawody.Do tego dochodzi Ljung po wyczerpujacej drodze z Czestochowy gdzie wczoraj walczyl w Polfinale IMS gdzie zdobyl tylko 5 pkt i byl na dalekiej 11pozycji.Larsen sam meczu nie wygra,a na pewno Nichollsowi tez przytrafi sie wpadka.

Daugvapils - Rzeszow 1 @ 2,79 STS

Larsen - ponizej 11,5 pkt @ 1,60 STS

Ok Dunczyk ma mega forme,ale kompletu w 4 startach nie zrobi. (P.S --&gt;&gt; 5 startow sorry):razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom