>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - PHL - 2013/2014

Status
Zamknięty.
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
03.12.2013 18:00
Aksam Unia - GKS Katowice
TYP: 2 zakład bez remisu
Kurs: 4.35
STS
Bet365 @ 3.75

Może i ryzykownie bardzo oraz bez wiary w zespół, który jest z mojej miejscowości, ale chyba Unia znowu się zbyt napompowała niestety. Ostatni mecz ekipy z Oświęcimia z drużyną z Krakowa był naprawdę zaskakujący, ostatnie 10 minut i gospodarze wyrównali z 2:4 do remisu, a ostatecznie w rzutach karnych wygrywając. Może to i dobrze dla Oświęcimia, ale nie dla mnie, gdyż postawiłem przeciwko Aksamowi - dziś znowu, więc zapewne wygrają ponownie :p -. Jakes i Połącarz mieli chyba swój mecz życia i limit wyczerpali na następne dwa spotkania, przynajmniej w moim odczuciu. Na ten moment ekipa z Katowic przechodzi naprawdę jakiś kryzys, porażki z każdym możliwym zespołem od pięciu spotkań - nie liczę wygranej z Bytomiem. Dziś czas na przełamanie. Już ostatnio pokazali w spotkaniu z Krynicą, że chcą poprawić swoją formę i grę. Moim zdaniem warto spróbować po takim kursie, jak to mówią z Oświęcimiem nigdy nic nie wiadomo. Liczę na ciekawe spotkanie, które moim zdaniem i tak zakończy się remisem, a co będzie dalej to wielka loteria. Overa i Under&#39;a w tym spotkaniu nie ruszam i nie polecam też innym ruszać.
WYNIK: 4:1
Po meczu: Bepierszcz chyba trochę podpadł GieKSie. Unia nagle wraca do formy, co jest bardzo w sumie dobrą opcją do zarobków teraz. Muszę bardziej przyglądnąć się grze zespołu z mojej miejscowości. Mam nadzieję, że pomoże mi to pisać lepsze analizy.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Polonia Bytom - KTH Krynica
KRAJ/LIGA: Polska / PHL
TYP: 1 (-2,5)
KURS: 1,70
BUK: Bet365
STAWKA: 4/10

ANALIZA:
Jak wygląda sytuacja ekipy z Krynicy chyba każdy wie ?? KTH na początku sezonu gromił wszystkich nie było mocnych na nich no ale przyszedł bum 21.11 i 90% zespołu poszło sobie do innych klubów bo za darmo nie będą grać ???? a w miejsce ich grają zawodnicy z pierwszej ligi oraz juniorzy i od tego momentu :czary: prysł haha. Wygrali tylko 1 mecz u siebie z Katowicami po karnych:
03.12.13 POL Krynica GKS Tychy 2 : 14
01.12.13 POL Krynica GKS Jastrzębie 0 : 11
29.11.13 POL Sanok Krynica 9 : 2
26.11.13 POL Krynica GKS Katowice 6 : 5
(5 : 5)
24.11.13 POL Cracovia Krynica 11 : 3
22.11.13 POL Krynica Aksam Unia 0 : 4
Polonia ma dziś szansę ogromną szansę na wygraną gdyż [/quote]obok Podhale jest najgorszą ekipą w lidze a z takimi ekipami jak KTH trzeba wygrywać dlatego stawiam też handi gdyż jak wygrywać to z przytupem :p. PB na własnym lodzie potrafiło rozgromić Podhale powalczyć z Mistrzem Polski Cracovią wygrać nawet w Oświęcimiu a nawet przegrać minimalnie z Vice-Mistrzem Polski to KTH powinno dzisiaj polec co najmniej 10 :gool: haha cóż fajnie by było ????

ostanie 6 meczy PB:
06.12.13 POL GKS Tychy Bytom 7 : 1
03.12.13 POL Bytom GKS Jastrzębie 0 : 1
01.12.13 POL Bytom Sanok 3 : 7
29.11.13 POL GKS Katowice Bytom 6 : 5
26.11.13 POL Bytom Cracovia 2 : 3
(2 : 2)
24.11.13 POL Aksam Unia Bytom 3 : 4
Powodzenia ????
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: KH Sanok - GKS Katowice
KRAJ/LIGA: Polska / PHL
TYP: 1 (-2,5)
KURS: 1,60
BUK: Bet365
STAWKA: 5/10
ANALIZA:
31 kolejka w Polskiej Hokej Lidze. Mecz pomiędzy trzecim zespołem z Sanoka a zajmujące siódme miejsce ekipa z Katowic. Drużyna gości na własnym lodzie jest bardzo mocna pomimo problemów jakie ten klub ma na wyjazdach już tak kolorowo nie jest ... zazwyczaj z mocnymi tej ligi nie potrafią grać na wyjeździe bo jak spojrzymy na ostatnie wyniki to zauważyć można że nie &quot;idzie&quot;
03.12.13 POL Aksam Unia GKS Katowice 4 : 1
26.11.13 POL Krynica GKS Katowice 6 : 5
(5 : 5)
22.11.13 POL GKS Jastrzębie GKS Katowice 9 : 2
15.11.13 POL Cracovia GKS Katowice 9 : 3
W tym sezonie obie ekipy spotkały się już 3 razy i za każdym razem mieliśmy inny wynik ????
19.11.13 POL GKS Katowice Sanok 4 : 5
(4 : 4)
20.10.13 POL GKS Katowice Sanok 4 : 2
27.09.13 POL Sanok GKS Katowice 10 : 3
Sądzę że i dziś powtórzy się wynik z pierwszego meczu w Sanoku bo tak jak wyżej napisałem GKS na wyjazdach z mocnymi nie umie grać ????
Sanok - Katowice Betting Odds, Hockey - Polish Hockey League
Powodzenia ????
 
dr_kin_bin 33

dr_kin_bin

Użytkownik
Krynica-Sanok
Ciarko podrażnione ostatnimi niepowodzeniami w PP i porażką, na własnej tafli z liderem GKS. W drużynie z Sanoka nie jest na pewno najlepiej od porażki z Cracovią, ale jest to drużyna zawodowców, ludzi którzy wiedzą o co grają i czego od wymaga od nich zarząd i kibice. Drużyna z Krynicy jest poskładana z wychowanków z młodych chłopaków, którzy nie mają jeszcze przygotowania fizycznego, psychicznego i nie są gotowi do stawiania warunków takim drużyną jak Ciarko. Hokeiści z Sanoka na pełnej mobilizacji dziś pokażą hokej na wysokim poziomie i nie odpuszczą po 3 bramkach, urządzą sobie strzelanie na całego.
Handicap ( 3,5 : 0 ) Krynica- Sanok 2 ✅
kurs: 1,65 bet365
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Krynica-Sanok
Ciarko podrażnione ostatnimi niepowodzeniami w PP i porażką, na własnej tafli z liderem GKS. W drużynie z Sanoka nie jest na pewno najlepiej od porażki z Cracovią, ale jest to drużyna zawodowców, ludzi którzy wiedzą o co grają i czego od wymaga od nich zarząd i kibice. Drużyna z Krynicy jest poskładana z wychowanków z młodych chłopaków, którzy nie mają jeszcze przygotowania fizycznego, psychicznego i nie są gotowi do stawiania warunków takim drużyną jak Ciarko. Hokeiści z Sanoka na pełnej mobilizacji dziś pokażą hokej na wysokim poziomie i nie odpuszczą po 3 bramkach, urządzą sobie strzelanie na całego.
Handicap ( 3,5 : 0 ) Krynica- Sanok 2
kurs: 1,65 bet365
Dobry typ.Ja dodatkowo gram over [email protected]✅
Linia powinna zostać pokryta już po 2 tercjach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Jastrzębie(-5.5)[email protected] b365✅✅ 12-2
No i mamy kolejne spotkanie na którym można zarobić.Zespół KTH tak jak kolega wyżej wspomniał składa się głównie z juniorów i zawodników,którzy jeszcze niedawno grali na zapleczu PHL.
Jastrzębie z Laszkiewiczem(były zawodnik KTH) i Pasiutem w składzie nie powinno mieć u siebie większych kłopotów z wygraniem minimum 6cioma bramkami.
W Krynicy w grudniu wygrali 11-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Ci co grają w Fortunie niech łapią over 6.5 w meczu Krynica-Bytom.
Internetowe buki wystawili linię 9.5 po 1.85.
over 6.5@1.65 fortuna ⛔ 1-4//szkoda,że zaczęli dopiero od 36 minuty strzelać.
 
M 837

marcios

Użytkownik
Ja bym na odwrót łapał te 9,5 undery ta linia zdecydowanie przesadzona to Fortuna wystawiła według mnie prawidłowe linie na ten mecz 6,5 i 7,5 owszem 6,5 warto zagrac over, ja zagrałem po 1,8 rano w Fortunie ale nie spodziewam się tu mega strzelanki i pewnie będzie z 2-6 max jeśli wogóle wygra to Polonia ????
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Ci co grają w Fortunie niech łapią over 6.5 w meczu Krynica-Bytom.
Internetowe buki wystawili linię 9.5 po 1.85.

over 6.5@1.65 fortuna
daj spokój,głupota straszna grać coś takiego w Fortunie po @ 1.50 po odjęciu podatku, dziś nie przewiduje strzelaniny,grają ze sobą dwie najsłabsze drużyny, z wieloma brakami. Nie zdziwie sie jak padnie under 6.5 nie wspominając juz o 9.5

moja propozycja to zdecydowanie under : 9.5 po bardzo fajnych kursach ✅

E : FT 1-4, gładko :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
GKS Katowice - KH Sanok @1,4 ✅ 5:15 (aż takiego pogromu sie nie spodziewałem)

czemu kurs 1,4? no nie mam pojęcia, w ostatnim meczu GieKSy, kontuzji doznało 2bramkarzy [Nikifor Szczerba (więzadła w kolanie) i Andriej Chapkow (łąkotka)],
czyli kur*a teraz nie posiadamy ŻADNEGO BRAMKARZA! bo oczywiście Domagała sprzedał naszą &#39;jedynkę&#39; Sanokowi (chodzi o Raszke), teraz mecz z Sanokiem i... ? musimy ich błagać na kolanach o jakiegoś bramkarzyka, w tym przypadku 20letniego Mateusza Skrabalaka? nie mam pojęcia czy to jest 3 czy 8 bramkarza drużyny z Sanoka, no ale kurde bez jaj! dopoki rządy w katowickim hokeju się nie zmienią to będą takie cyrki jak ten dziś!!
Jeśli mecz będzie czysty to Sanok powinien wygrać conajmniej 4bramkami, a oni dają kurs 1,4 na czysty win! nic tylko korzystać.
PS. jak się pojawi oferta w bet365 to połącze over7,5(?) i win Sanoka kurs będzie przyjemny;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Oświęcim - Tychy - Piątek 17.01.2014 - 18:00
:hokej: Oświęcim - Tychy
Typ: Oświęcim/X 1.67
Dziś całkiem ciekawe spotkanie jeśli chodzi o PHL. Drużyna z Oświęcimia, która dwa spotkania temu przegrała z drużyną Sanoka dość pokaźnie (1:6), a w następny zaś wygrała z GKS Jastrzębiem mimo straty w początkowych tercjach doprowadzili do remisu i wygrali w rzutach karnych. Dziś będzie dużo walki pomiędzy drużyną z Oświęcimia, a Tychami. Nie od dziś wiadomo, że te dwa zespoły mają między sobą &quot;wojnę&quot;. Stawiam tutaj ostrożnie, bo jeśli nie wygramy do regulaminowego czasu to może potem być ciężko. Zazwyczaj Unia ma problemy w trzeciej tercji, ale dziś liczę, że będą skupieni w 100% i zagrają naprawdę ładny hokej. Ciągle czekam aż wystawią kursy na over, gdyż myślę, że śmiało można grać jeśli będzie powyżej 5.5/6.5. Tychy mają passę 5 spotkań wygranych, czas aby drużyna Aksamu zakończyła te popisy ;) Dla mnie można spróbować po takim kursie, to co ostatnio Unia robi to naprawdę wielka przemiana, a jak wiadomo PHL strasznie nieprzewidywalny jest.
Wygrana Aksamu @ 2.15 Bet365
Over 6.5 @ 2.10

INFO:
36-letni Petr Lipina związał się kontraktem z Aksam Unią. Powinien być poważnym wzmocnieniem siły napadu biało-niebieskich. To klasyczny snajper i właśnie z goli będzie rozliczany w oświęcimskim klubie.
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
JKH Jastrzebie(-4,5) - GKS Katowice @1,8 4:1 :Minus:
Polonia Bytom - Podhale @1,6 ⛔
(betcity)
Taki oto dubelek na dziś ????
Nie wiadomo, co z bramkarzami z Katowic, PONOĆ młodzian z Sanoka wrócił w piątek po meczu do siebie, ile w tym prawdy? nie wiadomo. Mieli PONOĆ na szybko szukać jakiegos bramkarza z Czech bądź Słowacji, no ale kiedy? jak w piatek był mecz z Sanokiem, a 2dni później mecz w Jastrzębiu, cyrk, cyrk i jeszcze raz cyrk. Wynik tego meczu jest w łyżwach hokeistów gospodarzy, ale sądzę że (-4,5) ogarną już po drugiej tercji.
A Polonia pograna, bo jest zespołem lepszym i powinni ogarnąć ostatnią drużyne naszej ligi, i gonić zespół z Katowic

e: sorry Panowie, ale po piątkowym meczu napaliłem się na ujemne handi jak młody Kazio
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
G 0

gregus88

Użytkownik
Uwazalbym bym z ta Polonia. Do PNT zostalo zatwierdzonych 3 ruskich przed meczem z Krynica. Podhale (mimo wyniku 3-1) mialo ogromna przewage w tym meczu. Wreszcie wygrali po dluuugiej serii przegranych, co ich napewno podbudowalo. Po takim obrocie spraw (wzmocnienia, wygrana) dzis jestem pewien, ze beda gryzc lod i zagraja na 100%.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Krynica-Oświęcim over 9.5 [email protected] ✅ 1-11
Linia może się wydawać zbyt wysoka dla niektórych,ale w tym wypadku jest ustawiona w sam raz według mnie.
Krynica przegrała swój ostatni mecz w Nowym Targu zaledwie 1-3,ale to tylko i wyłącznie dzięki genialnie broniącemu Janinowi,który obronił aż 65 strzałów.
Można powiedzieć,że był to pojedynek napastników Podhala z bramkarzem KTH.
Nie wierzę by bramkarz utrzymał podobną dyspozycję w następnym spotkaniu i to z dużo lepszym rywalem niż Podhale.
Unia na wyjazdach w tym roku spisuje się świetnie-zwycięstwo po dogrywce w Jastrzębiu,8-2 w Katowicach,5-4 w Krakowie.
Dziś pewnym jest,że dopisane zostaną im 3 punkty,pytanie tylko w jakich rozmiarach zwyciężą.Według mnie wysoko.
Krynica też powinna dorzucić z 1,może 2 trafienia i over powinien zostać pokryty.

oxi64,co do Jastrzębia to bym uważał,bo z powodu kontuzji nie zagrają najlepszy strzelec Laszkiewicz,Zdenek oraz obrońca Rompkowski.
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
&quot;Na pojedynek z Katowicami do meczowego składu JKH powinien już powrócić Jirzi Zdenek, który w meczu z Cracovią nie wystąpił. To efekt uderzenia kijem w klatkę piersiową podczas wtorkowego spotkania z Unią. Obecność Zdenka w składzie pozwoli Mojmirowi Trliczikowi zagrać na cztery ataki.&quot;
Je*nie nas dziś Jastrzębie wysoko, over w Krynicy też dobry ale ja bym zagrał w betcity linie 8,5 @1,7
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Unia Oświęcim - Polonia Bytom
KRAJ/LIGA: Polska / PHL
TYP: Under 10,5
KURS: 1,85
BUK: Bet365
STAWKA: 5/10
ANALIZA:
Co jak co ale taka lina to w tym meczu zdecydowanie za dużo :O Polonia to nie takie ogórki jak Krynica haha. Nie znam przyczyny jaką się kierowali buki ale nie ja gram under i wam też go polecam. W żadnym meczu w tym sezonie nie padło więcej jak 10 bramek
24.11.13 POL Aksam Unia Bytom 3 : 4
25.10.13 POL Bytom Aksam Unia 0 : 3
04.10.13 POL Aksam Unia Bytom 5 : 4
(4 : 4)
wiem Unia się wzmocniła a z PB ostatnio odeszło dwóch kluczowych graczy Vrana O oraz Stoklasa N nieoficjalne mówi się że zasilą Cracovię Kraków ale w bramce jest reprezentacyjny Tomek Witkowski i liczę że aż tylu bramek nie wpuści bo w przodzie max 2-3 bramki PB może ustrzelić ???? obym dziś się nie mylił
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Napiszę krótko ale treściwie.Mecz lidera z wiceliderem więc mecz powinien być bardzo ciekawy ale wg mnie będzie jednostronny, powód: Sanok pojechał do Tychów bez 2 najlepszych napastników Samsona Mahboda(lidera klasyfikacji kanadyjskiej 55pkt) i Martina Vozdeckiego (4 miejsce w tej klasyfikacji 52pkt) dodatkowo brakuje młodego walczaka Ćwikły i juniora Dolnego, może zagra nowy napastnik Mike Bayrack ale to bedzie jego pierwszy mecz. W GKS z tego co się orientuje brakuje tylko Malasińskiego nie wiem czy Gwiżdż już zagra ale to nie powinno mieć wpływu na i tak mocną drużynę. W H2H jest remis po dwie wygrane ale Sanok wygrał pierwsze dwa mecze kiedy GKS nie miał takiego składu jak teraz a i KH było na fali, później dwie porażki w domu i na wyjeździe po 6-2. Dla mnie mega peffka nawet z handi!!!
GKS Tychy - KH Sanok typ 1
kurs 1,62
bwin
GKS Tychy - KH Sanok typ 1 (-1,5-0)
kurs 2,05
bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
misiu 193

misiu

Użytkownik
Prawdę mówiąc miałem już analizę ułożoną w głowie, ale kolega wyżej trochę mnie zbił z tropu :razz: Ja bym się kierował w stronę Sanoku X2 w Unibecie 2,05.
Kurs na Tychy na pewno zaniżony jak na mecz lidera z drugą drużyną w tabeli. Jestem ciekawy nowego nabytku Ciarko Mike&#39;a Dantona chłop 33 lata, a życiorysem mógłbym obdarować paru ludzików. Jakbym miał coś obstawiać to stawiałbym over 6,5 w Unibecie dają 1,85✅ idę w tym kierunku z kilku powodów:
1) GKS jak i ich dzisiejszy rywal ostatnio obrona trochę dziurawa (m.in po 5 bramek straconych z Gieksą, która delikatnie mówiąc do tuzów nie należy)
2) Tychy już raczej zapewnione 1 miejsce po rundzie zasadniczej, więc liczę na radosny hokej szczególnie z przodu
P.S szkoda, że nie ma zakładu na karę meczu, bo nowy nabytek był by idealnym kandydatem
Reszta dzisiejszych meczów to hmm już się chyba do tego przyzwyczaiłem, że kurs marniutkie, ale nie mogło być inaczej gdyż liga jest jakby to powiedzieć, żeby nikogo nie urazić półamatorska . Szukałbym jakiegoś overa✅ w meczu Polonii z Cracovia. 7 bramek myślę, że jest to osiągalne, młodzież z Bytomia mam nadzieję ukłuje ze 2 bramki, a Cracovia resztę dołoży, bo w niespodziankę w postaci 3pkt Polonii nie ma co rozpatrywać.
edit2: Było ciężko z tym overem, 3 tercja rozstrzygnęła
To nasze &quot;NHL-PHL&quot; jest tak nieprzewidywalne szczególnie w końcówkach sezonu zasadniczego, że w wielkie stawki nie ma co się bawić. Powodu dlaczego tak jest chyba nie ma sensu podawać ($)
Sory za chaotyczną wypowiedź, ale Darek Sz. w studiu przed meczem nie pozwala zbyt logicznie myśleć i pisać.
edit: Jednak kolega miał lepsze info, bo już po 22min GKS prowadzi 4-0 ;)
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Katowice-Polonia Bytom, czyli derby Śląska. Dwie drużyny, które mają problemy finansowe,kadrowe itp itd, ale do tego już chyba każdy kto choć trochę interesuję się naszym hokejem jest przyzwyczajony. Dzisiaj stawiam over bramkowy, przed chwilą wysłuchałem konferencji prasowej po meczu Gieksy z GKS-em Tychy na której to trener Katowiczan mówił, że właściwie ma 4 obrońców którzy prezentują poziom na PHL, o ile dobrze pamiętam z bramkarzami tam też sytuacja nie jest do końca pewna (delikatnie mówiąc).
Liczę na powtórkę z ostatnich meczów Katowic (przegrana z Krynicą 7:8, 5:8 z Tychami, 5:15 z Sanokiem i ostatni mecz między Gieksą, a Polonią 6:5) Mam nadzieje na radosny hokej w tej smutnej lidze.

Fortuna: Over 7,5 1,9 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom