>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - PHL - 2013/2014

Status
Zamknięty.
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
ojjj długo dziś kazali czekać w becie na kursy, w marathonie niestety pusto, ale tam kurs na Polonie Bytom 3,00 ✅ !!!!! Mega value!!! ✅
Do Katowic przyjeżdżają hokeiści z Bytomia, zdaniem buków faworytem jest GieKSa, jeśli chodzi o mnie to śmiech na sali z tymi kursami. Polonia jest niestety od nas ciut lepsza, ostatni ich mecz w katowickiej satelicie skończył jest wynikiem 6:5 dla GieKSy, w ostatnich sekundach strzelili gospodarze, bramke na wagę 3pkt, pamietam, że wtedy łapałem Polonie po kursie 5,9! i było bardzo blisko wygranej, (post 79. http://forum.bukmacherskie.com/f15/typy-od-oxi-41594-4.html)
Patrząc na kadrę to prawie bez zmian, jedyna nowinka to że w Katowicach będzie &#39;nowy&#39; bramkach Ryan Malinowski, czy zagra? niestety nie wiem. Będę dziś na meczu i wiadomo że bedę kibicować GieKSie, ale jak przegrają to wiadomo będę ciut wkur**ny ale i bogatszy ????
Nie ma co dalej owijać w bawełne, sądzę że Bytom dziś wygra i będzie over 7,5 po łącznym kursie w bet365 4,2!✅
Do kuponu dorzucam over 5,5 w Jastrzębiu i kursik 6,72✅



TRZYMCIE KCIUKI PANOWIE!! ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
angelus 46

angelus

Użytkownik
Popieram kolegę wyżej, wydaje mi się, że w Spodku wynik będzie utrzymywał się raczej na styku, a biorąc po uwagę defensywy obu ekip ciężko spodziewać się underowego meczu.
Ja natomiast wchodzę dzisiaj również w mecz, który odbędzie się na Jastorze. Przyjeżdżają goście z Tychów, którzy ostatnimi czasy osiągają bardzo dobre wyniki. Przy takim składzie personalnym trudno się jednak temu dziwić. Ostatnie h2h również nie pozostawiają złudzeń. Faktem jest, że każda seria się kończy a i najlepszym zdarzają się wpadki, ale dopóki trwa sezon regularny, a tyscy zawodnicy nie czują jeszcze dużej presji, nic złego stać się nie powinno.
W każdym razie dubelek by unibet
HC GKS Katowice - TMH Polonia Bytom over 7,5 (reg time) 1.85 ✅
JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (moneyline) 2 1.70 ✅
kurs - 3.15 ✅
edit
2014-01-26 12:17 W dzisiejszym meczu z GKS Tychy nie wystąpi czterech zawodników JKH: Jirzi Zdenek, Adrian Labryga, Leszek Laszkiewicz i Radosław Nalewajka. Dwaj pierwsi mają być gotowi do gry już na wtorkowe spotkanie z 1928 KTH Krynica. (hokej.net)
W takiej sytuacji nie widzę innej opcji jak zwycięstwo GKS Tychy, więc dodatkowo:
JKH GKS Jastrzebie - GKS Tychy ( 1.5 : 0 ) Wybierz zwycięzcę wliczając handicap 2 2.70 by betsson ⛔
@gratulacje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Podhale(-2) - GKS Katowice @1,91 (marathon) ✅ 7:0
Krótko i na temat:
Słodczyk odchodzi do Polonii, Przygodzki rozwalony bark, Valusiak zdyskwalifikowany na 2lata, czyli jutro bieda będzie uzbierać trzech &quot;piątek&quot; na mecz, w klubie coraz gorzej!!
tylko nie wariować ze stawkami ????
e: o kursie i buku zapomniałem...
trzeba było trąbić, że kursy tam są od południa!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
misiu 193

misiu

Użytkownik
Oryginalny nie będę. Stawiam dzisiaj na Podhale i over 7,5 kursy kolejno Fortuna 1,45✅ i 1,75⛔ , szczególnie ten drugi wygląda bardzo zachęcająco. W Katowicach nie wiadomo nawet czy uda się uzbierać 3 piątki, bramkarz to jest jakaś karykatura , obrona jak już wcześniej pisałem dramat, do tego dochodzi trener (Mariusz Kieca, którego bardzo cenie za karierę zawodniczą) który wydaje się nie ma żadnego wpływu na mentalne podejście zawodników. Do tego dochodzą na pewno nie ma małe zaległości finansowe. Ciężko się zmobilizować i rzucać pod krążek jak nie ma się w razie wypadku na dentystę :razz: Podhale z kolei gra bardzo fajny hokej,którym ostatnio postraszyli Cracovie (prowadzili 4-1 po 1 tercji w Krakowie), ale młodzież chyba się przestraszyła i skończyło się na porażce 4-6. Do overa skłania mnie także kontuzja Andrieja Gawryłowa bramkarza Podhala, więc jest szansa , że Gieksa też ukłuje jakąś bramką.
Unibet poszalał i dał bramki u/o na 10,5 , dla zabawy parę złoty na ten over też kurs 2.
Na mecz w Oświęcimiu nie mam pomysłu prawdę mówiąc dla mnie no bet. Cracovia wzmocniła się dwoma Czechami Stoklasą(34 mecze w Polonii Bytom, 14 bramek i 16 asyst) i Vraną(4 gole i 7asyst) , wybitni grajkowie to nie są, chociaż pierwszy ma niezłe statystyki. Jak każdy kto chociaż trochę interesuje się naszym &quot;NHL&quot; ten wie, że Rochaczek potrafi robić wyniki ze średniej klasy zawodnikami. Ale niepotrzebnie się rozpisałem :p dla mnie no bet ,jak już w coś uderzać to w over 6,5✅ w Fortunie 1,7, Unibet za to za over 7,5✅ po 2,10 jak Craxa zagra tak samo w obronie jak z Podhalem te linie powinny zostać pokryte. Wysokich stawek nie polecam grać :grin:
Jakbym miał szukać gdzieś niespodzianki to , może w Bytomiu jakieś 1X;) i oczywiście over.
edit: zwycięstwo Podhala bardzo okazałe, szkoda trochę, że &quot;tylko&quot; 7 bramek. Gratulacje dla tych co grali wszelkie handi na nich.
 
G 0

gregus88

Użytkownik
Uprzedzajac sytuacje z wczoraj. Maraton wystawil kursy. na Podhale +8.5 bylo 1.91, wlasnie w parenamiscie minut polecialo do 1.66. Typ wydaje sie byc dosc pewny. Mysle, ze linia ostatecznie spdanie nawet do ok. +6.5.

e: linia juz +7.5 co dla mnie jest tez duzym value, nakladaja oni limity ale po 20-30 min mozna zagrac ponownie

2-2 ✅
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: GKS Tychy - Polonia Bytom
KRAJ/LIGA: Polska / PHL
TYP: 2 (+6,5)
KURS: 1,91
BUK: MarthonBet
STAWKA: 3/10
ANALIZA:
Ostatnia runda zasadnicza PHL Lider z Tychy już nie zagrożony zagra dziś z 8 Polonią Bytom w 95% tak będzie wyglądać para w I rundzie Play - Off. GKS który już ostatnio nie wysilał się w Krynicy dziś zagra kolejny mecze ze słabą ekipą myślę że i dziś wysilać się nie będzie gdyż siły trzeba oszczędzać ???? a to stwarza szansę dla PB i pokrycie dosyć wysokiej linii hehe. W dotychczasowych meczach tylko raz miejscowi pokryli handi
12.01.14 POL Bytom GKS Tychy 1 : 4
06.12.13 POL GKS Tychy Bytom 7 : 1
15.11.13 POL Bytom GKS Tychy 2 : 8
15.10.13 POL GKS Tychy Bytom 9 : 1
22.09.13 POL Bytom GKS Tychy 1 : 2
a dziś goście z Bytomia będą mogli być może postraszyć nowym nabytkiem który dołączył w ostatnim dniu okienka transferowego napastnikiem Marcinem Słodczykiem ---&gt; Eliteprospects.com - Marcin Slodczyk i oby ten transfer zaprocentował ???? w GKS-ie dziś zagra również nowy nabytek obrońca Marcin Kruczek ---&gt; Eliteprospects.com - Maciej Kruczek Jest to ostatnia kolejka ligowa przed przerwa na reprezentację i liczę na to że Witkowski będzie chciał w dobrym humorze pojechać na kadrę do Gdańska hehe.

Powodzenia ????
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Dzisiaj mi się widzi wysoka wygrana Ciarko Sanok. Unia przyjeżdża po pół maratonie spotkań we własnej hali kolejno grali z Cracovią 28.01 (3:5),Krynicą 29.01 (6:0),Katowice 31.01 (4:5). Jak widać wyniki dupy nie urywają, a już szczególnie porażka z Gieksą to jakiś żart ;). Sanok miał więcej odpoczynku i nie grał dzień po dniu, ostatnio ograli w Nowym Targu Podhale aż 10:1, a wcześniej w Bytomiu Polonie 3:0. Głównym argumentem grania na Ciarko jest:
a) wciąż biją się od drugie miejsce z Cracovią
b) zmęczenie graczy z Oświęcimia, nie ma się co czarować to nie NHL gdzie normalką jest granie codziennie
Unibet na wygraną gospodarzy daje 1,3 ✅
Fortuna 1,37, a handicap -1,5 po kursie 1,68✅
Dodatkowo oczywiście polecam pograć over w tym meczu over 6,5 ⛔Fortuna 1,8, a over 7,5⛔ po pięknym kursie 2,4 (szkoda tylko, że trzeba 3 AKO grać z meczami PHL, ale zawsze można coś dobrać ;))
Unibet niestety jeszcze nie dał nic poza 1x2, ale mam nadzieję, że rozwiną ofertę jeszcze.
edit: Wynik 3:1 , ale nędza w ofensywie i bolączka polskiego hokeja , czyli gra w przewadze tragiczna. Swoją drogą dobrze, że nikt nie zginął w tym meczu, chociaż jednego odwieźli do szpitala. Na potwierdzenie moich słów jedna statystyka , a mianowicie kary: 64-36 min dla gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Sanok-Krynica(+6.5)@1.85 b365 ⛔⛔⛔ 9-1 //Po 1 tercji chyba mało kto spodziewał się takiego wpierd***????
W ekipie gospodarzy zabraknie dziś 7 podstawowych graczy.Zawieszeni są napastnicy Kostecki(12+24) i Sinagl(18+33),a na zgrupowanie kadry wybrali się obrońcy Dutka oraz Pociecha oraz napastnicy Zapała i Strzyżowski(16+16).
Nie zagra również obrońca Besch,który uda się na zgrupowanie reprezentacji Francji.
W tej sytuacji trener gospodarzy będzie miał problem ze skompletowaniem 3 piątek.
Warto odnotować,że z zespołu kilka dni temu odszedł Milovanovic.Zastąpił go Słowak Hudec,który dziś zadebiutuje w Sanoku.
Krynica nadal przegrywa mecz za meczem,ale w ostatnim meczu u siebie zagrali niezłe spotkanie w obronie z Tychami.Wyróżniony został bramkarz Janin,który zanotował 90% skuteczność.
Myślę,że dziś nie będziemy świadkami pogromu,a i liczę na jakieś trafienie gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Widze ze po twoim poscie ladnie pospadaly kursy Bet z 1.85 na 1.75 ,marathon tak samo, a nordicbet zablokowal przy 1.60 ???? )))
 
angelus 46

angelus

Użytkownik
Popieram PF1920. Też gram mecz w Sanoku, z tym, że poszedłem w stronę wyniku bramkowego. Comeon wystawił na ten mecz linię 7,5 dlatego gram under 7,5 po kursie 2,09 ⛔. Nie wydaje mi się, żeby ten mecz zakończył się wysokim wynikiem, spodziewam się raczej ślizgawki kontrolowanej przez sanockich zawodników, jednak ...
dzisiejsze osłabienia Sanoka i ostatnia gra Krynicy skłoniły mnie do zagrania na zwycięstwo gości po kursie 17 tym razem w unibet ⛔. Typ irracjonalny, ale za drobne, bo przecież niespodzianki się zdarzają.
e. niestety dziś Skórski w bramce KTH a under szlag trafił ;)
 
S 3

szymon2002

Użytkownik
nie wiem gdzie to napisać ALE!!! tą kadrę należy rozpie....ć w dym!! szkoda pieniędzy na tych następnych szmaciarzy po kopaczach
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
nie wiem gdzie to napisać ALE!!! tą kadrę należy rozpie....ć w dym!! szkoda pieniędzy na tych następnych szmaciarzy po kopaczach
Chyba piszesz po wtopie kilku zlotych ;) Wiadomo, że nasz hokej jest biedny i brakuję zawodników typu Czerkawski, którzy pociągnęli by sami grę, ale reprezentacja akurat z Zacharkinem idzie w górę. Wygrana z Włochami, a wczorajszy mecz mimo porażki i tak całkiem niezły w naszym wykonaniu. Ja takich meczów nie stawiam, bo trenerzy kombinują z formacjami (bo gdzie mają to robić jak nie w towarzyskim turnieju?) Bramkarz to jednak kluczowa postać w hokeju, a Odrobny wczoraj dnia nie miał. Zobaczymy jak to dzisiaj z Białorusią, ale nic nie proponuję do gry.
 
stanisuaw 120

stanisuaw

Użytkownik
Dzisiaj GKS Tychy mocno osłabiony. Z ogólnodostępnych informacji wynika, że w składzie zabraknie Adama Bagińskiego, Radosława Galanta, Jakuba Witeckiego, Tomasza Malasińskiego, Josefa Vitka i najprawdopodobniej Marcina Kolusza.Za to do składu Unii wraca Kamil Kalinowski.
 
adpb 74

adpb

Użytkownik
Ktoś ma jakieś wieści odnośnie dzisiejszej kolejki? Patrze po oficjalnych a tam cisza zero info.
Skłaniałbym sie ku Polonii w dzisiejszym spotkaniu wyjazdowym w Nowym Targu.
 
G 0

gregus88

Użytkownik
Jak dla mnie troche bez sensu typ. Podhale od X kolejek probuje wedrzec sie do PO, grajac jak rowny z rownym z kazdym zespolem. Dzis mecz wlasnie z Polonia, o 6 pkt. WIedza dobrze, ze jezeli go nie wygraja to ich szanse spadaja praktycznie do 0. W zwiazku z tym zagraja nie na 100% ale na 300%.
Nie twierdza jendak, ze Polonia musi to przegrac gdyz jak dla mnie jest nieco lepszym zespolem i napewno bedzie chciala zakonczyc marzenia Podhala. Trzeba miec jednak na uwadze fakt, ze Podhale to juz nie jest ten sam zespol co na poczatku sezonu. Przyszedl Dziubinski, przyszedl Gruszka, doszlo 2 ruskich, doszedl ruski bramkarz, ktory zbiera bardzo dobre opinie. Z bytomia natomiast odszedl Stoklasa i Vrana.
Jak dla mnie ten mecz to cos w stylu &quot;no bet&quot;.
 
G 0

gregus88

Użytkownik
Dzisiaj drugi mecz dwumeczu Jastrzebie - Sanok. Wczoraj mimo duzej przewagi w strzalach (40-17), hokeisci Jastrzebia musieli uznc wyzszosc gosci (2-5). W duzej mierze przyczynil sie do tego bramkarz Jastrzebia - Odrobny. Sanok tym zwyciestwem zapewnil sobie 2 miejsce przed PO. Jastrzebia z kolei bardzo pokomplikowalo sobie sprawy i aby zajac 3 pozycje i nie trafic w polfinale na Tychy musza wygrac 3 kolejne mecze. Wnioski?

Sanok dzis podejdzie na pol gwizdka, byle sie &quot;nie pokaleczyc przed PO&quot;, nie wykluczone, ze w bramce bedacego ostatnio w rewelacyjnej formie Murraya zastapi Raszka. Kurs 2.6 (bet365) na gospodarzy wyglada bardzo zachecajaco i z pewnoscia wart jest gry.

2-1 ✅
 
stanisuaw 120

stanisuaw

Użytkownik
Pograł ktoś coś z meczu Katowice - Krynica?
Mega zamieszanie u buków z tym spotkaniem. Kursy wręcz pikują w dół. Rano w okolicach 12, teraz u niektórych mecz wycofany, u innych kursy ok 6. Chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego (czyt. sytuacja w klubie GKS). Jeśli komuś nie udało się pograć na ostateczne zwycięstwo gości albo nie jest do końca przekonany co do tego typu, to wydaje mi si, że ten niżej jak najbardziej do pogrania:
Krynica handi + 2,5 @ 1,73 Betsafe
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
PLH
Zacznę od tego że opisze dzisiejsze bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy zespołami GKS-u Katowice i KTH Krynica. Jest to mecz dwóch outsiderów w chwili obecnej Polskiej PLH,a jeszcze niedawno oba klubu miały się bardzo dobrze,szczególnie zespół katechetów z Krynicy który był wymieniany nawet jako faworyt do mistrzostwa Polski,ale na szumnych zapowiedziach i obiecanych pieniądzach się skończyło a marzenia prysły bardzo bardzo szybko. Z zespołu z Krynicy odeszło bardzo wielu czołowych zawodników,obecnie przegrywają praktycznie wszystko,z małymi przebłyskami i dobrymi meczami. Z tym że o fatalnej sytuacji Krynickiego zespołu wiadomo już od dawna,zawodnicy którzy pozostali mieli wystarczająco dużo czasu by się ze sobą zegrać i walczyć na całego w każdym meczu bo przecież nic innego im nie pozostaje.
Niestety nikt jeśli chodzi o Polski Hokej nie wyciągnął żadnych wniosków i po dwóch miesiącach mamy identyczną sytuacje w zespole GKS-u Katowice. Bardzo wielu dobrych zawodników odeszło z klubu a obecnie nie dostają pieniędzy, a nawet nie mają czym grać. Tak wygląda sytuacja hokeistów HC GKS Katowice. W ostatnich spotkaniach hokeistom z Katowic ciężko było zestawić nawet 3 piątki, więc sami widzicie jak fatalna jest tam sytuacja.Hokeiście HC GKS Katowice w formie protestu przeciwko zaległościom finansowym i katastrofalnej sytuacji zasłużonego, katowickiego klubu hokejowego nie wyjechali na lód na spotkanie z JKH GKS Jastrzębie. W takiej sytuacji za spotkanie zostanie przyznany walkower drużynie z Jastrzębia. Hokeiści z Katowic wołają błagalnie o pomoc ale jak widać miasto pozostaje obojętne na to co się dzieje.
zaraz wkleje jeszcze list hokeistów Gieksy. Oto i on :
DRODZY GIEKSIRAZE!!!
Z uwagi na zaistniałą sytuację w Naszym Klubie, uważamy iż winni jesteśmy Naszym Kibicom kilka słów wyjaśnienia. Odmówienie zagrania meczu z JKH GKS-em Jastrzębie, nie było wymierzone w Was Kibiców. Bardzo ciężka sytuacja , wręcz desperacja zmusiłą nas do tego kroku. Niestety, ale zdecydowaliśmy się na tak mocny krok gdyż nie widzieliśmy już innej szansy na ukazanie naszej sytuacji. Mamy nadzieję, że teraz wreszcie ktoś pochyli się głębiej nad naszym losem a i magistrat wywołany niejako do tablicy, zdecyduje się podjąć jakieś kroki i pomoże uratować hokej dla Katowic.
Zwracamy się do Was, drodzy Kibice GieKSy!
Bądźcie z nami, przyjedźcie do Satelity i pokażmy Razem, że warto ratować Nasz Klub. Zostały nam jeszcze dwa mecze u siebie tj. 21 lutego z KTH Krynica i 25 lutego z Podhalem Nowy Targ. Bądźmy w tych dniach Razem. Zapełnijcie halę tak jak w ubiegłym sezonie, gdzie byliście najlepszą publicznością w Polsce i z Waszą pomocą ogrywaliśmy najlepsze drużyny w Polsce. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań by te mecze wygrać szczególnie, że oba zespoły są w naszym zasięgu. Wierzymy, że Razem uda się nam nie tylko wygrać oba mecze, ale finalnie uratujemy hokej dla GKS-u. Zróbmy atmosferę jakiej tu jeszcze nie było, po to by nikt nie zarzucił nam później, że hokej w Katowicach upadł i nikt nic nie zrobił, żeby temu zapobiec. Wierzymy, że Razem damy radę! Pamiętamy Wasze motto i dziś głośno przypominamy : DOPÓKI WALCZYSZ - JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!
Mecz dwóch Outsiderów z równiejszą Kadrą KTH a oni dają @ 10.00 i up na gości ? Gospodarze z pewnością powalczą ale to może być za mało. Mecz 50-50% z lekkim wskazaniem na gości jak na moje bo przynajmniej mają 4 równe piątki a gospodarze nie bardzo przez kontuzje.
Beka i ja korzystam śmiało. Ale większość i tak już wycofała niestety
http://www.oddsportal.com/hockey/pol...q4QpeiQ/#1X2;2

Typ : KTH Krynica @ 10.00 !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom