>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
wojas 11

wojas

Użytkownik
Właśnie powracam z meczu. Cracovia zagrała dużo lepiej niż w Pucharze Polski ze Stocznią, przede wszystkim bardzo mądrze taktycznie, ustawieni byli bardzo wysoko, także ciężko się było przebić. 1 tercja troszeczkę lepsze Podhale, które powinno objąć prowadzenie. Zadecydowała tak naprawdę druga tercja, gdzie Cracovia była dużo lepsza i powinna ją wygrać 2-0 co najmniej. Podhale grało wtedy chaotycznie, gra się nie kleiła, ale skończyło się 1-1. Trzecia tercja to już przewaga Podhala, które grało zespołowo.
Jastrzębie zgodnie z przewidywaniami wygrało, Tychy tak jak troszeczkę przepowiedziałem się odrodziły i wygrały na trudnym terenie z Sosnowcem. Również Naprzód zrobił niespodziankę ze Stocznią, ale to nie dziwi, bo u siebie potrafią grać i strzelać dużo bramek.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
nie mam wiele czasu na analizę.
Podhale - Zagłębie
Typ: 1 ✅ (4-3)
Kurs: 1.5
Rozpędzone Podhale podejmuje dzisiaj Sosnowiec. Nowotarżanie mają bardzo dobrą serię, wygrali w niedzielę z Cracovią oraz we wtorek wysoko ze Stoczniowcem 8-3. Zagłębie ma problemy z bramkarzami. 40 - letni Tomasz Jaworski nie jest w pełni formy, bo wraca dopiero po kontuzji, natomiast Dzwonek jak dla mnie nie ma jeszcze doświadczenia. Typ na Podhale, zobaczymy jak będzie ???? .
Jastrzębie - Toruń
Typ:1 ✅(7-3)
Kurs: 1.85
Jastrzębie ma na rozkładzie u siebie już wszystkie drużyny PLH. Jak ciężko się gra na ich terenie przekonały się Tychy, Stoczniowiec, Cracovia, Podhale. Dziś przyjeżdża Toruń, który stać chyba tylko 8 miejsce. Kurs wysoki, bo Jastrzębie ma sporą przewagę nad Toruniem, ale mam nadzieję, że podejdą profesjonalnie do meczu i go nie odpuszczą. Pozdrawiam
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Na PLH można zarobić ???? .Nie spodziewałem się tak łatwego zwycięstwa Jastrzębian, w strzałach po równo, ale dominowali gospodarze. Niestety w hokeju dużą rolę odgrywa bramkarz, w tym meczu Plaskiewicz się nie popisał na początku, co nie zmienia faktu że gospodarze wygrali pewnie. Dzięki temu zwycięstwu Jastrzębie zapewniło sobie 7 miejsce na koniec PLH, więcej nie podskoczą bo grają w grupie słabszej. Toruń powinien również wejść do playoff, ale z ósmego miejsca.
Co do Podhala, to był to naprawdę słaby mecz. Drużyny grały wolno na początku, dopiero po bramce dla Podhala się ożywił mecz znacznie. Zagłębie oddało więcej strzałów na bramkę. Niestety postawa Tomasz Jaworskiego (o czym wspominałem przed meczem) uniemożliwiła im wywiezienie korzystnego rezultatu. Zagłębie chyba jednak będzie szukało bramkarza ze Słowacji, tak prznynajmniej chciał trener. Na pewno wyjdzie im to na dobre.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Dzisiaj bardzo trudna kolejka w PLH. Mecze trudne do wytypowania, więc za większe pieniądze nie polecam grać dzisiaj. Spróbujmy jednak wniknąć w kilka spotkań i coś więcej o nich powiedzieć.
Stoczniowiec - GKS Tychy
Typ: under 5.5 ✅ (3-1)
Kurs: 1.8
Ciężko jest wskazać faworyta. Prawda jest taka, że Stocznia po przerwie zgubiła formę. 3 mecze po świętach, 3 porażki. Musi jednak kiedyś nastąpić przełamanie. Tyszanie zaczęli wygrywać w końcu, prezentują oni aktualnie niezłą formę. Niedawno w pucharze Polski po zaciętym meczu Tychy zdobyły puchar. Myślę, że za wszelką cenę Gdańsk będzie się chciał zrehabilitować za te porażkę i powalczyć o zwycięstwo. Typuję under, bo myślę, że będzie to zacięty mecz, w którym dominującą rolę będą grać bramkarze. Tak przeważnie bywało w meczach w Gdańsku, pomiędzy tymi drużynami.
Zagłębie - Cracovia
Typ: x2 ✅ (1-3)
Kurs: 1.48
Bardzo trudny mecz do wytypowania. Obie drużyny znam dosyć dobrze i wiem mniej więcej na co je stać. Cracovia ostatnio zwyciężyła Stocznię po dogrywce, Zagłębie zaprezentowało się korzystnie w Nowym Targu, minimalnie przegrywając z Podhalem. Kilka kwestii skłania mnie bardziej ku Cracovii w tym meczu. Po pierwsze Cracovia już bez żadnych osłabień, wrócili Słaboń, Mihalik, Badżo. Generalnie w swoim najsilniejszym zestawieniu. Dwa, dużo pewniejszy jest Radziszewski lub Rączka w porównaniu z Jawą czy Dzwonkiem. Trzy, defensywa. Zagłębie lubi grać radosny hokej, często nie trzymając się założeń taktycznych. Stąd taki typ, aczkolwiek łatwo nie będzie, bo Zagłębie już wygrywało z Cracovią i to wysoko 5-1, raz Cracovia wygrała w Sosnowcu 4-1.
Co do reszty meczów skłaniam się ku przełamaniu Podhala w Janowie (✅ mały plusik ;) ), ale może po dogrywce i może być to ciężki mecz. Wcale bym się nie zdziwił gdyby Sanok wygrał z Jastrzębiem (mały plusik ✅), bo wygrać musi, a JKH już ma 7 miejsce pewne. Dużo będzie zależeć od tego jak podejdą do tego spotkania. Toruń powinien pokonać Bytom, ale.... no właśnie.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Kilka słów o tej kolejce trzeba powiedzieć. Szkoda, że nie zdecydowałem się na wytypowanie wszystkich meczów, ale najważniejsze że zgodnie z planem poszło ;). Podhale przełamało Janów nadspodziewanie gładko. Popis Baranyka jednym słowem. Naprzodowi jak stwierdził trener brakowało 4 piątki, bo już któryś z rzędu grali na 3. Sanok w końcu staje na nogi. Tylko powstaje pytanie, dlaczego posunięcia prezesa Sanoka nastąpiły tak późno? Lubo Rohacik to dobry trener, ale cudów w parę tygodni nie zrobi. Strzałem w dziesiątke okazało się zatrudnienie tych trzech Słowaków, którzy dzisiaj zdobyli wszystkie bramki. Niestety szanse na playoffy są już tylko teoretyczne. Stocznia się przełamała i odniosła pierwsze zwycięstwo w nowym roku. Na koniec - ???? skandal w Sosnowcu. Inaczej tego się nazwać nie da. Bójka Laszkiewicza z Da Costą, atak głową, kary meczu dla Rohacka i D. Laszkiewicza i słoneczniki na lodzie. Niby sędzia narobił bigosu, ale zachowania kibiców nie będę komentował. Mimo to Cracovia wygrała.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Ciarko KH Sanok-TKH Toruń 1 1,85

Jutro o 18:00 w Sanoku odbędzie się najważniejszy mecz sezonu dla miejscowej ekipy ciarko KH Sanok,gościć będą ekipę TKH Toruń,tylko wygrana pozwoli im myśleć dalej o play offach w wypadku remisu lub porażki pozostają im baraże o utrzymanie z polonią bytom.TKH bez trenera Toivanena który został zawieszony przez władze PLH na jeden mecz,zespól poprowadzi drugi trener A.Masewicz.Byłem na ostatnim meczu tych drużyn w Toruniu,szczerze mówiąc w ofensywie lepiej prezentowali się KH Sanok lecz w tym dniu bardzo dobrze bronił bramkarz TKH Plaskiewicz zwłaszcza w 3 tercji,jednakże ostatnio puścił 6 bramek przeciwko JKH (pod kątem Polonii nie oceniam :p) co wskazuje iż grając jednym bramkarzem wahania formy są nieuniknione,nie ma rotacji,na Tortorze bramkarz KH Rocki przy 4 bramce popełnił straszny bład także sądze że w bramce stanie Janiec,defensorzy TKH w tamtym meczu popełniali fatalne błędy zwłaszcza Koseda i Piotrowski typu gubienie krążka na środku lodu...podsumowując jutro KH zwycięża,jako ciekawostke dodam że w ostatnim meczu na 3 minuty przed końcem trener KH ściągnał na ławke bramkarze i TKH nie wyszło dalej niż do połowy,w tamtym meczu Plaskiewicz bronił świetnie lecz na wyjeździe broni słabiej niż na własnej tafli,jutro zdeterminowane KH zgarnie 3 punkty,lecz do PO i tak nie wejdą :spokodfhgfh:
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
nic dodać, nic ująć, mam nadzieję, że Sanok będzie walczył do końca i jutro wygra mecz, ale ja już pisałem, że to nic więcej jak musztarda po obiedzie. Działacze przespali, za późno wymienili trenera i zawodników, co będzie ich kosztować brakiem awansu do playoffów. Jutro, jak poznam kursy napisze dokładniejsze analizy do spotkań. Jest kilka ciekawych meczów w tej kolejce. Zapraszam do dyskusji i analiz, jakoś nie widać zaangażowania ???? . Pozdrawiam.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Na Podhale nie gram, bo niestety bez Różańskiego, Voznika i Gruszki. To spore osłabienia, znacznie ograniczają ofensywę. Poza tym w Tychach i tak będzie ciężko, bo Tychy teraz muszą wygrywać. Podhale nawet jak przegra, to będzie liderem. Ivicic zatwierdzony, także dzisiaj zagra ???? . Transmisja w TVPSport. Na analizy dzisiaj nie mam czasu, więc będą suche typy:
Sanok - Toruń 1 2.00 ✅
GKS Tychy - Podhale 1x 1.48 ✅


 
seba1987 5

seba1987

Użytkownik
Spotkanie:Muks Naprzod Janow - MKS Cracovia Krakow
Typ:2
Kurs:2,1
Bukmacher:bwin
Analiza: Dzieijszy mecz pierwszej ligi hokeja na lodzie zapowiada sie bardzo interesujaco i moim zdecydowanym faworytem tego meczu sa goscie z Krakowa ktorzy ostatnio zachwycaja wysoka forma wygrywajac pokolei Zaglebie vs. Cracovia 1:3 , Cracovia vs. Stoczniowiec 3:2 , Cracovia vs. GKS Tychy 1:0 , Cracovia vs. Tmh Polonia Bytom 9:2 , Natomiast gospodarze dzisiajszego pojedynku spisywali sie w ostatnich meczach bardzo slabo przegrywajac 3 mecze z rzedu Naprzod vs. Podhale 1:4 , Naprzod vs. GKS Tychy 2:3 , Zaglebie vs. Naprzod 4:3 , Jedyne co dzis nie przewaza na korzyść gosci to pojedynki miedzy tymi zespolami gdyz ostatnie dwa pojedynki konczyly sie zwyciestwami gospodarzy ale mysle ze aktualna forma bedzie miala najwieksze znaczenie w dzisiajszym meczu co przelozy sie na korzystny wynik dla zespolu z Krakowa.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Ciarko KH Sanok-TKH Toruń 1 1,85✅

TKh przegrało,teraz w niedziele kolejny mecz sezonu,tym razem dla TKH z Jastrzębiem:jezora:
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Sanok - Toruń 1 2.00 ✅
GKS Tychy - Podhale 1x 1.48 ✅
Do przodu. Dla Podhala brak 3 hokeistów okazał się bardzo ważny. Trener musiał uzupełniać skład młodymi zawodnikami. Z dobrej strony zaprezentował się Ivicic. Tychy były lepsze w 3 tercji i udanie zainaugurowali występy w odremontowanej hali. Sanok zgodnie z przewidywaniami zrobił wszystko, żeby zwyciężyć w tym meczu. Gratulacje. Szanse jednak na playoffy są znikome. Pozostałe mecze trudno było przewidzieć. Były bardzo zacięte. Bałem się stawiać na Cracovię, bo wiem, że trudno się gra w Janowie, a dwa to Janów z Cracovią wygrał juz po raz 4 właśnie w tym sezonie. Gdańsk również minimalnie pokonał Sosnowiec 2-1. Pozdrawiam.
 
shen 408

shen

Użytkownik
TKH Toruń-JKH Jastrzębie 1 1.85
Mecz sezonu:-D dla TKH,jeśli dziś TKH nie wygrają,ten sezon można uznać za stracony dla hokeja w Toruniu,pozostanie tylko walka o utrzymanie z Polonią Bytom.Co przemawia za TKH?,głupio to pisać ale tak na prawdę jest jeden ogromny atut,mianowicie ten mecz trzeba wygrać.Kibice w Toruniu są wściekli i sfrustrowani postawą swojej ekipy w tym sezonie,ósme ostatnie miejsce i playoffy można jeszcze przeżyć,walkę o utrzymanie już nie.Prawda jest taka że brak wygranej dziś może oznaczać koniec pobytu w Toruniu dla wielu ludzi(w głównej mierze działacze,winni też są zawodnicy,chyba jedynie do trenera,skądinąd zatrudnionego w połowie sezonu,który poukładał ten zespół nie można mieć pretensji).Dziś Tortor powinien być zapełniony po brzegi,doping dla gospodarzy powinien im pomóc.Co do gości to powinni dziś zagrać na luzie,w końcu i tak mają 7 miejsce ,to powinno być dodatkowym handi dla TKH.Stawiam na wygraną TKH jednak po ciężkiej:-D walce.
PS.Jak dla mnie kurs na wygraną TKH i tak jest za wysoki,ja bym dał kurs 1.15 max
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
TKH Toruń-JKH Jastrzębie 1 1.85
Mecz sezonu:-D dla TKH,jeśli dziś TKH nie wygrają,ten sezon można uznać za stracony dla hokeja w Toruniu,pozostanie tylko walka o utrzymanie z Polonią Bytom.
Hmmm, pamiętaj, że jeszcze jest ostatnia kolejka w której Sanok jedzie do Jastrzębia, a Wy gracie u siebie z Polonią Bytom ???? , także naprawdę nie ma co panikować, wg mnie Toruń jest na 90% w playoffach. Oczywiście analiza jest dobra, mam nadzieję, że wszystko się rozstrzygnie bez oddawania meczów. Mecz na pewno łatwo nie będzie wygrać, ale również skłaniam się ku Toruniowi. Zaraz napiszę analizy do pozostałych meczów.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Nie mam czasu na analizy głębsze.
Stoczniowiec Gdańsk - Naprzód Janów 1 1.55 ⛔ 1-5 :wowsdf:
GKS Tychy - Sosnowiec 1 1.65 ✅ 3-2

Stocznia ostatnio wygrała ciężki mecz w Sosnowcu. Janów jedzie podbudowany zwycięstwem nad Cracovią. Na pewno Janów będzie walczył, bo jest o co, ale myślę że Stocznia na własnym lodowisku nie odpuści i powalczy o wygraną. GKS Tychy natomiast walczy o 5 miejsce z Janowem, myślę, że ograją Sosnowiec po niełatwym meczu.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Comarch Cracovia - Podhale N.T.
Typ:1 ✅ 3-2
Kurs:1.80
Teraz mam trochę więcej czasu, bo mecz dopiero o 18 ???? . Krakowianie przystępują do meczu bez Leszka Laszkiewicza, wiadomo że to spore osłabienie, ale co najważniejsze - jedyne... Co ma powiedzieć Podhale, które dzisiaj pojechało do Krakowa w 16 osobowym składzie, w tym dwóch bramkarzy. Więcej można poczytać tutaj. http://www.podhale-nowytarg.pl/epidemia_w_szeregach_podhala,176.html
Z tego powodu, niezwykle ciężko będzie o dobry wynik, ale górale zawsze walczą ambitnie i nigdy się nie poddają. Na pewno będą emocje, zobaczymy ???? . Pozdrawiam.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Hmmm, pamiętaj, że jeszcze jest ostatnia kolejka w której Sanok jedzie do Jastrzębia, a Wy gracie u siebie z Polonią Bytom ???? , także naprawdę nie ma co panikować, wg mnie Toruń jest na 90% w playoffach. Oczywiście analiza jest dobra, mam nadzieję, że wszystko się rozstrzygnie bez oddawania meczów. Mecz na pewno łatwo nie będzie wygrać, ale również skłaniam się ku Toruniowi. Zaraz napiszę analizy do pozostałych meczów.
Przegrana 2-3 po karnych,⛔ wynik lepszy niż gra,jak TKH w Po trafi na Podhale to pogrom może być.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Toruń już na 100% niemalże w playoffach, fakt, że to na pewno poniżej oczekiwań działaczy, prezesów i zawodników, ale co zrobić. Zawaliłem ten Naprzód, tak to jest jak się 2 min zastanawia nad typem, zapomniałem że Stocznia nie ogra o nic w tym momencie praktycznie, a nie doceniłem Janowa, który jest bardzo zmobilizowany. Gdybym się zastanowił choć chwilę nad tym meczem pewnie bym go odpuścił...Nie jest źle, reszta zgodnie z planem. :spokodfhgfh:
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
PODSUMOWANIE II RUNDY SEZONU ZASADNICZEGO 2008/2009​


PARY PLAY OFF​

Terminy spotkań: 13.02, 14.02, 17.02, + ew. 18.02, 20.02


PLAY OUT​

Terminy spotkań: 15.02, 20.02, 22.02, 27.02 + ew. 01.03, 06.03, 08.03
 
shen 408

shen

Użytkownik
Podhale Nowy Targ-TKH Toruń hcp +3 2 2.15 Expekt3-0 ⛔handicap +3,5 był po kursie 1.95 :kwasny4565:no ale jak pech to pech:kwasny4565:

Dodatni handicap+3 na ekipę z Torunia to wg mnie dziś pewny typ,co by nie pisać o ekipie Podhala to z TKH zawsze grało im się bardzo trudno.Ekipa Podhala to główny kandydat do zdobycia mistrzostwa Polski, w 1 rundzie raczej wyeliminują gości ale nie przyjdzie im to łatwo_Obie drużyny raczej za sobą nie przepadają,w 2 ostatnich meczach dochodziło do wielu bójek,na pewno dziś będzie podobnie,TKH dwa razy pokonali w tym roku Podhale na własnym lodzie(raz w lidze,raz w pucharze).Podhale 3 razy wygrało u siebie,ale były to raczej wkalkulowane porażki,nikt się nienastawiał na dobry wynik.Dziś jest inaczej ,pierwszy mecz play-off jest zawsze bardzo ważny,w toruniu pełna mobilizacja.Podobno Fiński treneiro TKH szykuje kilka niespodzianek na gospodarzy.Jak pokazuje historia meczy Podhale-TKH w Play-offach nigdy Podhale mimo tego że było zdecydowanym faworytem nie wygrało zdecydowanie.TKH ostatnio w sparingu pokonał Stoczniowca w Gdańsku 6-5
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Dzisiaj playoffy ruszają, krótkie typy i komentarze
Tychy - Janów 1 1.42 ✅
Stoczniowiec - Sosnowiec 1 1.55 ⛔
Wierzę, że dzisiaj gospodarze sobie poradzą, bo dysponują teoretycznie mocniejszym ekipami. Do Tychów dołączył Frantisek Bakrlik, którego znam z występów w Nowym Targu i szczerze powiedziawszy był moim ulubieńcem. Bardzo dobry gracz, który potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność za prowadzenie gry. Tychy wracają do formy, w sparingu Jastrzębie aż 7-1 ograli, no zobaczymy czy to się przełoży. Natomiast w rywalizacji Stocznia Sosnowiec myślę, że zadecyduje bramkarz, Stocznia ma wysokiej klasy fachowca, natomiast Zagłębie ma problemy z bramkarzami w tym roku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom