>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
K 35

krasny2

Użytkownik
Zagłębie - Cracovia ⛔
typ 1
kurs 15,00
Oczywiście szans czysto sportowych zespół z Sosnowca nie ma żadnych, ale ten mecz może tak się zakończyć z dwóch ważnych powodów to będzie dobry mecz treningowy (następny w Krakowie) i kasa za bilety wpadnie może nawet jakiś bonus w postaci pokazania tego meczu w tv. Krakusy jako jedyny zespół może skończyć I runde inni będą grać tylko czy tego chce trener by mieć taką przerwe a przecież wiadomo lepiej grać za darmo ze słabszą ekipą o stawkę (kasa kasa kasa). Można spróbować szczęścia.
Stoczniowiec - Tychy ⛔
typ 1 ML
kurs 2,25
Akurat tego meczu nie ruszam jakbym miał grać o kase stawiałbym remis i zwycięstwo gospodarzy. Dlaczego ? W I meczu Tychy prowadzily mecz zabójcza końcówka Gdańszczan, II mecz Tychy prowadziły mecz zabójcza końcówka Gdańszczan (Ziółkowski podobno dwie idealne sytuacje) wiem tyle co z relacji live ale do 3 razy sztuka teraz pora na remis a po nim zwycięstwo gospodarzy. Akurat śmieszna sytuacja była może raczej dzwina ogrom kar i skończyło się na graniu 3-2
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
MMKS 1 kurs 3.00 ⛔
Zaraz idę na mecz, ale pobieram dzisiaj MMKS po kursie 3zl. Jezeli MMKS zagra troszeczke skuteczniej niz wczoraj, ten wynik jest jak najbardziej mozliwy, tym bardziej ze wrocil Kolusz i Kapica. Licze tez na to, ze mlodsze organizmy szybciej sie regeneruja, zobaczymy kto bedzie mocniejszy fizycznie :grin: i popełniał mniej błędów.
Sanok 1 1.7 ✅
Sanok powinien dzisiaj również odnieść zwycięstwo, nie ukrywam, że widzę tutaj 7 meczów i 4-3 lub 3-4 w którąś strone. JKH nie imponuje jak widać na wyjazdach, także Sanok przy dopingu 3000 ludzi powinien dzisiaj również sobie poradzić.
Tychy 1.57 ML ✅
Z Tychami nie wiadomo tak naprawdę, bo tam jest dosyć stary zespół, jeśli Stocznia zagra konsekwentnie i będzie wykorzystywać okazje to myślę, że mogą dzisiaj sprawić niespodziankę. Bardziej skłaniam się jednak ku Tychom, bo Stocznia gra w kratkę i raczej wątpię, żeby zagrali dobrze dwa mecze.
Cracovia -3.0 1.72 ✅
Cracovia rozjedzie dzisiaj drugi raz Zagłębie, tam kasa jest dlatego nie ma potrzeby przedłużania rywalizacji. Cracovia będzie chciała załatwić szybko i sprawnie sprawę, a Zagłębie po takim łomocie dzisiaj to będzie w psychice siedziało, jestem tego pewny, że wiara w swoje możliwości może być mocno nadszarpnięta.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Ja dziś nie bawie się w typowanie zwycięzców. Podhale i Stoczniowiec grają z nożem na gardle. Jeśli przegrają dzisiejsze spotkania to kolejny mecz na wyjeździe może już zakończyć rywalizacje. Handi na Cracovie wzrosło o 2 bramki w stosunku do wczorajszego meczu. Dziś raczej nie spodziewam się pogromu. Zagłębie będzie chciało troche zmazać plamę po dwóch pierwszych meczach, Craxa właściwie pewna awansu może nie foroswać tempa.

Jedyny typ który chodzi mi po głowie to zwycięstwo KTH z dogrywką i karnymi po kursie 1,9.

Wczoraj idealnie siadli mi strzelcy bramek. Dziś również puszcze typki: Kostuch strzeli(Cracovia), Krajci/Riha (Unia), Kral(JKH).
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Powracam po raz drugi z meczu, i dzisiaj był trochę inny mecz, Podhale zagrało z tyłu, grało defensywny hokej, i liczyło na kontry. Taktyka bardzo dobrze zdawała egzamin, bo Unia długo nie mogła rozwinąć skrzydeł. Różnica jest taka, że Krajci, Riha, Valec do spółki z Waldkiem Klisiakiem potrafią przeprowadzać kluczowe akcje, które zamieniają na bramki. Młodzież też potrafi, ale... nie potrafi strzelić... Cieszy mnie inny fakt, dawno nie widziałem takiej klasy obcokrajowców jak wyżej wspomniana trójka w PLH, generalnie w tym sezonie poziom poszedł do góry, kluby zaczęły zatrudniać lepszych obcokrajowców i dobrze, bo poziom ligi jest zdecydowanie lepszy, a to powinno przełożyć się na poziom reprezentacyjny.
Jeśli chodzi o pozostałe pary, to brawa dla Sanoka, który wyrównał stan rywalizacji, w tej parze jeszcze będzie bardzo ciekawie, myślę, że Sanok nie powiedział ostatniego słowa, ale w Jastrzębiu bardzo ciężko się gra, zobaczymy. Tychy i Cracovia potwierdziły klasę.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Główny kupon
Po raz kolejny underek w rywalizacji GKSu z Stoczniowcem. Jak już pisałem pare dni temu w rywalizacji tych drużyn (a grali już w tym sezonie 7 razy) nigdy nie padło więcej niż 7 bramek. GKS gra świetnie w defensywie, ale też nie strzela zbyt dużo bramek. Stoczniowiec ma na bramce Odrobnego, który wyprawia w niej wręcz cuda.
Ostatni mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Drugi meczyk z najbardziej zaciętej rywalizacji. Jak narazie obie drużyny wygrywały swoje domowe spotkania. Dziś powinno być podobnie. JKH u siebie jest bardzo trudno pokonać. W całym sezonie ta sztuka udała się po razie GKSowi i Cracovii. JKH wygrywając dziś i jutro może już zakończyć rywalizacje.

#46
GKS Tychy - Stoczniowiec Gdańsk Poniżej 7.5 1.45✅5
JKH GKS Jastrzębie(ML) - Ciarko KH Sanok 1.48✅6-0
AKO:2.15 Tobet


I jeszcze można spróbować:
Riha(Unia) strzeli 1,7✅
Kral strzeli(JKH) 1,85✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wojas 11

wojas

Użytkownik
Brawa dla MMKS, mowilem ze nie sa gorsi, tylko nie potrafili strzelic, dzisiaj pomogl im bramkarz, ale nie umniejsza to zaslugi zespolu, ktory kondycyjnie lepiej wygladal, zobaczymy co bedzie jutro.... Konia z rzędem temu kto postawil na MMKS dzisiaj po porazkach w Nowym Targu, jak to mówią nie ma rzeczy niemozliwych jesli walczysz do konca ????
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Unia zagrała wczoraj bardzo słabo. Szczególnie obrona i bramkarz, który puscił bramkę między parkanami z drugiego końca tafli! Do tego bardzo słaba gra w przewagach. Podhale wykorzystało wszystkie błędy i zasłużenie wygrało mecz. Dziś Podhale ponownie z nożem na gardle. Będą walczyć do samego końca o to, żeby wrócić do Nowego Targu i tam rozstrzygnąć losy rywalizacji. Handi+3.5 po takim kursie idealnie pasuje do dubla:smile:

Drugi typ to kopia typu z wczoraj. Za nami 4 mecze i wszystkie wygrywali gospodarze. Dziś Sanok podobnie jak Podhale z nożem na gardle więc spodziewam się bardziej zaciętej rywalizacji niż dzisiaj. Stąd poraz kolejny asekuruje się ML-em:smile:
Dla odważniejszych opcja Jastrzębie win w regulaminowym czasie 1,7.
A także: Danieluk✅/Kral strzeli⛔;Riha strzeli✅.

#50
Aksam Unia Oświęcim - MMKS Podhale Nowy Targ+3.5 1.38 ✅4-2
JKH GKS Jastrzębie(ML) - Ciarko KH Sanok 1.40✅2-1
AKO:1,93 Tobet


Bramka Barklika z wczoraj ????
http://sport.tvp.pl/hokej/polska-liga-hokejowa/wideo/aksam-unia-podhale-23-gol-bakrlika-z-50-metrow/3982181
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
JKH GKS Jastrzębie - Ciarko KH Sanok M.Danieluk will score (1,95) ✅
Piąte spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy Jastrzębiem, a Sanokiem. W chwili obecnej stan rywalizacji to 3:2 dla gospodarzy, którzy tą trzecią wygraną mają na papierze dzięki wyższej lokacie w tabeli. Wszystkie spotkania w tym sezonie pomiędzy oboma ekipami wygrywali dani gospodarze spotkania. Zarówno w fazie zasadniczej jak i w poprzednich czterech meczach fazy pucharowej zawsze wygrywała drużyna, która grała na własnych śmieciach. Wczoraj odbyło się spotkanie nr 4, które bezapelacyjnie wygrali zawodnicy z Jastrzębia 6:0. Jeżeli dzisiaj w kolejnym meczu u siebie uda im się zwyciężyć zapewnią sobie awans do półfinałów Mistrzostw Polski. Tobet wystawia od początku Play Offów zakłady indywidualne na poszczególnych graczy wszystkich ekip. Dzisiaj zdecydowałem się na zagranie właśnie jednego z takich typów. Chodzi tutaj o prawoskrzydłowego pierwszego ataku Jastrzębia Mateusza Danieluka. Blisko 25-letni zawodnik rozgrywa swój najlepszy sezon w karierze. W chwili obecnej jest drugim zawodnikiem pod względem zdobytych punktów w drużynie tuż za rewelacyjnym Richardem Kralem. Znakomitym posunięciem było umieszczenie Polaka w formacji razem z właśnie Kralem i innym Czechem Petrem Lipinom. Mateusz w 39 spotkaniach obecnego sezonu zdobył 27 bramek, a przy 34 kolejnych asystował. Dzięki przede wszystkim jego formie Jastrzębie dzisiaj mogą rozstrzygnąć rywalizację z Sanokiem na swoją korzyść. Warto podkreślić, że w czterech meczach Play Offów Danieluk nie zdobywał bramki tylko w jednym, które wygrał Sanok 3:0. Poza tym w każdym z trzech meczów zdobył gola, a we wczorajszym spotkaniu uczynił to nawet dwukrotnie. Łącznie w trzech meczach w których Jastrzębie strzało bramki Mateusz zdobył 4 bramki i dołożył jedną asystę. Według mnie po takim kursie jak najbardziej warto spróbować tego chłopaka, który zdecydowanie znalazł swoje miejsce w składzie drużyny gospodarzy. Jastrzębie doskonale spisuje się na własnym lodzi i sądzę, że dziś przesądzą awans do półfinałów przekonywującym zwycięstwem w którym walny udział weźmie również prawoskrzydłowy pierwszego ataku.
Kurs z: Tobet
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Nie jestem do końca przekonany co do dzisiejszej oferty z PLH.
Cracovia miała dosyć długą przerwę, JKH może mieć jeszcze w nogach mecze z Sanokiem. Stawiam jednak na Cracovie, która jest zdecydowanym faworytem nie tylko tej rywalizacji ale też całych rozgrywek.

Drugi mecz - Tradycyjnie under w meczu GKS-u Tychy. Pisałem już wielokrotnie, że są bardzo solidni w defensywie oraz &quot;oszczędni&quot; w ataku:grin:
Unia gorsza w defensywie, jeden groźny atak. Do tego pierwszy mecz więc under niemal pewny-szczególnie under7.5.

Dorzucam również typ na zwycięstwo GKSu za mniejszą stawkę. Oglądałem mecz Unia-Podhale i Oświęcimianie prezentowali się delikatnie mówiąc słabo. GKS powinien sobie z nimi poradzić, tym bardziej u siebie. Dodam jeszcze, że GKS miał jeden dzień więcej wolnego.

GKS Tychy - Aksam Unia Oświęcim Poniżej 7.5 1.35✅6
Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 1.45✅ miazga...
AKO:1.96 Tobet

GKS Tychy(ML) - Unia Oświęcim 1,68 Tobet✅4-2

Ponownie izzi:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia M.Danieluk will score (2,10)
Drugi mecz fazy półfinałowej Mistrzostw Polski pomiędzy Jastrzębiem, a Cracovią. W pierwszym meczu w Krakowie gospodarze nie pozostawili żadnych szans drużynie gości ogrywając ich 8:1. Warto zaznaczyć, że wszystkie bramki zdobyli zaledwie po 26 minutach spotkania. Dzisiaj pora na pierwszy mecz w Jastrzębiu, gdzie GKS spisuje się wyśmienicie. Udowodnili to nie tylko w sezonie zasadniczym, ale przede wszystkim w ćwierćfinałach wygrywając trzykrotnie z Sanokiem właśnie u siebie. Był to klucz do sukcesu i awansu do najlepszej czwórki drużyn w Polsce. Na co dzisiaj stać drużynę Jastrzębia? Na pewno liczę na to, że nie odpuszczą dzisiejszego spotkania i postawią Cracovii wysoko poprzeczkę. Stać ich z pewnością na zwycięstwo, przecież w sezonie regularnym ograli krakusów dwukrotnie i nawet raz w stolicy Małopolski. Ja jednak po raz kolejny skupię się na typie indywidualnym. Ponownie wytypowałem Mateusza Danieluka jako strzelca bramki. W ostatnim meczu ćwierćfinałów z Sanokiem Danieluk podtrzymał swoją dobrą passę i strzelił gola Sanoczanom. W Krakowie trudno było mu o gola, bo Cracovia zagrała znakomity mecz, a przy 8:0 to raczej myśli się o zakończeniu spotkania i szybkim powrocie do domu niż o strzelaniu bramek. Dzisiaj jednak w Jastrzębiu na pewno gospodarze będą chcieli się zrewanżować za tamtą wpadkę. Sądzę, że Danieluk będzie miał w tym spory udział. Niezmiennie Mateusz występuje w formacji z dwoma Czechami Richardem Kralem oraz Petrem Lipinom. Tak jak pisałem w poprzedniej analizie takie zestawienie działa na niego bardzo dobrze, gdyż rozgrywa zdecydowanie swój najlepszy sezon w karierze. Ważna postać również podczas przewag, więc na pewno o ilość czasu na lodzie oraz ilość strzałów martwić się nie muszę. Danieluk strzelił już bramkę w tym sezonie Cracovii, także powinien mieć dzisiaj swoje okazje. Liczę na pełne zaangażowanie Jastrzębia i życzę im zwycięstwa. Przynajmniej rywalizacja stałaby się jeszcze bardziej ciekawa. 2.10 na Mateusza na pewno opłacalne i warto spróbować za rozsądną stawkę.
Kurs z: Tobet
 
olej1991 32

olej1991

Użytkownik
Mam pytanie do osób w miarę ogarniających temat Polskiej Ligi czy warto dzisiaj zagrać dubel:
Oświęcim - Tychy i Jastrzębie - Cracovia na końcowego zwycięzce meczów?
Oby dwie drużyny wczoraj doniosły porażki, Cracovia dopiero po karnych 2:1 a Tychy 3:4 uległ Unii. Jak już użytkownik marjol napisał w swoim temacie że Tychy przegrały na własne życzenie i napewno będą się chcieli zrehabilitować. No i nie jestem pewny co do występu Cracovii. Ktoś może powiedzieć coś na temat ich wczorajszego występu? ale wydaje mi się że jednak powinni wygrać.
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Bwin 25.02.11 18.00 ⛔
Tychy - Unia 1 ML @ 1.55 66% 2.5/5
Tychy mają 3-1 w rywalizacji do 4 wygranych i w perspektywie dwa mecze u siebie, normalnie może przeszedłbym wobec tego obojętnie, ale wyciągając wnioski na temat formy obu zespołów po 2 meczach w Oświęcimiu trzeba stwierdzić, że byłoby po rywalizacji już gdyby nie postawa Sobeckiego w poniedziałkowym spotkaniu.
Inna rzecz to fakt, że wyjątkowo nie leży Unii hala w Tychach:

Były oczywiście sezonu w których Unii się nie wiodło, za to raczej Tychy grały co roku o mistrza. Nie jest to może jakiś mega pick, ale z value 1.02 i pod h2h można śmiało brać.
Inna sprawa że Bwin dalej nie nauczył się wystawiać poprawnie ML, 1.80 1x2 a ML 1.55, kpina :grin:
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Cracovia - JKH
Typ: Cracovia -2 1.85 ✅
Cracovia w tym sezonie nie ma sobie równych. JKH przegrało juz mentalnie ta rywalizacje w Jastrzębiu przegrywajać po karnych. U siebie powinno się to skończyć tak jak w 1 meczu, czyli wysokim zwycięstwem Cracovii. Niestety JKH na wyjazdach gra słabo, dość powiedzieć, że w playoffach Jastrzębie przegrało wszystkie mecze i nie sądzę, żeby jeszcze wierzyli w ugranie coś w tej rywalizacji. Zwycięstwo kilkoma bramkami bardzo realne, gdyż jak JKH straci jedną, dwie bramki, to już całkowicie się zniechęcą.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Cracovia - JKH
Typ: Cracovia -2 1.85 ✅

Cracovia w tym sezonie nie ma sobie równych. JKH przegrało juz mentalnie ta rywalizacje w Jastrzębiu przegrywajać po karnych. U siebie powinno się to skończyć tak jak w 1 meczu, czyli wysokim zwycięstwem Cracovii. Niestety JKH na wyjazdach gra słabo, dość powiedzieć, że w playoffach Jastrzębie przegrało wszystkie mecze i nie sądzę, żeby jeszcze wierzyli w ugranie coś w tej rywalizacji. Zwycięstwo kilkoma bramkami bardzo realne, gdyż jak JKH straci jedną, dwie bramki, to już całkowicie się zniechęcą.
JKH wygrało po karnych, przegrali dzień później 1-2.

Nie mam jeszcze kursów w Tobecie na jutrzejszy mecz GKS-Unia, ale zdecydowanie zagram na Tychy. Unia dwa mecze wygrała po ciężkich bojach, przy pomocy Soebckiego/obrony GKSu oraz dziś przy małej pomocy sędziów-kontrowersyjna sytuacja przed 2 bramką.
Jutro Tychy muszą się zmobilizować bo inaczej będą jechać na decydujący mecz do Oświęcimia. Napewno ich na to stać, są lepszym zespołem, mają bardziej wyrównaną kadrę.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
GKS Tychy- Unia Oświęcim
Stawiam na gospodarzy, kurs apetyczny w unibecie 1,8✅. Statystyke meczów macie kilka postów wyżej, więc już nie będę jej powtórnie wklejał. GKS dysponuje lepszym składem, własna hala będzie atutem. Kto wczoraj oglądał mecz to widział, że w pierwszej tercji Tyszanie grali fantastycznie i tylko głupia stracona bramka na 4 sek przed końcem tercji ich podłamała i gra się od tego momentu zaczęła &quot;walić&quot;. Na mieście chodzą słuchy, że gospodarze wczorajszego meczu odpuścili by rozegrać jeszcze jedno spotkanie przed własną publicznością. Powód? Oczywiście kasa, której od lat brakuje w PLH. Ile w tym prawdy nie wiem, ale ja stawiam na pewne zwycięstwo GKS-u.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Ciarko KH Sanok(-3.5) - KH Zagłębie Sosnowiec 1.80✅7-1

Rywalizacja o miejsca 5-8 to jak dla mnie totalna bzdura. Zagłębie najchętniej zakończyłoby już sezon. Widać, że Sosnowiczanie nie przykładaja się do meczów. Trzy gładkie porażki z Cracovią oraz dwie porażki z Sanokiem (7-1, 5-1). Dziś prawdopodobnie ostatni mecz i nie sądze żeby Zagłębie nawiązało rywalizacje z Sanokiem. Sanokowi nie wypada zająć niższej pozycji niż 5. Włożyli w ten sezon sporo pieniędzy, mieli walczyć o medale.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Cracovia – Tychy


Typ:1
Kurs:1.80

Po długim sezonie przyszedł w końcu czas na wielki finał w PLH. Obydwie drużyny z pewnością zasłużyły na awans do wielkiego finału i obydwie z pewnością wierzą w zdobycie mistrzowskiego tytułu ale już pierwszy mecz pokaże kto ma większe szanse na mistrza. Moim zdaniem faworytem do mistrzowskiego tytułu będzie Cracovia, która wygrała sezon zasadniczy grając najrówniej ze wszystkich drużyn. W dodatku Cracovia bardzo dobrze spisuję przed własną wspaniałą publicznością, która z pewnością tłumnie przybędzie na pierwszy mecz finałowy Cracovi z Tychami. Jeżeli chodzi o drogę obydwu drużyn do finału to Cracovia spisywała się znakomicie i w pierwszej rundzie wygrała trzy zero a w następnej 3:1dodam, że jedyny przegrany mecz miał miejsce na wyjeździe, Tychy natomiast miały dużo cięższą drogę najpierw wygrali 3:1 a potem po zaciętej rywalizacji 3:2. Myślę, że Tychy nie dadzą rady wygrać z Cracovią na ich terenie ponieważ spisują się oni przed własną publicznością po prostu znakomicie.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik


GKS TYCHY COMARCH CRACOVIA

10.03.2011

Typ: Cracovia -0,5
Kurs: 1,85
Pinnacle


Moim zdaniem taki kurs to prezent od buków. Oglądałem oba ostatnie mecze finałowe i to co grają Tychy nawet nie można nazwać grą. Cracovia wjeżdza w obronę GKS jak w masło, a dzisiejszy wynik ?? hmm sprawa wydaje się już chyba przesądzona, a najlepiej obrazują to wypowiedzi zawodników GKS:

Jiří Šejba: Niestety cały sezon gramy dwoma piątkami i nie da się już więcej z zawodników wycisnąć, nie mają sił na więcej. Mamy jednak 3-4 skład w kraju i nasza gra w finale już jest sukcesem.

Najciekawsze podsumowanie znalazłem tutaj: http://bloghokejowy.blogspot.com/2011/03/play-off-gks-tychy-cracovia-krakow.html , autor napisał zdanie, które potwierdza mój typ i zgadzam się z nim w 100%: &quot;jeśli Cracovia jutro nie skończy rywalizacji, to tylko dlatego, że po prostu nie przyjedzie.&quot; ????​
 
uszkoo 0

uszkoo

Użytkownik
A ja natomiast myślę, że Cracovia będzie chciała zakończyć rywalizację przed własną publicznością. Kibice podziękowali by im za tak udany sezon, a i zawodnicy mogli by cieszyć się razem z kibicami. Wiadomo, że to dość ryzykowny wyczyn, ale tylko na tym opieram swój typ na dzisiaj, czyli 1X.
Kurs 1.75 w TOBET.
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Podzielam zdanie kolegi z najdalej oddalonej dzielnicy Warszawy.Crocovia odda dzisiaj to spotkanie Tyskim tylko dlatego żeby bawić sie na swoim lodowisku po zdobyciu mistrzostwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom