>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - sezon 2011/2012

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Cracovia Comarch - Ciarko Sanok -&gt; under 6.5 goal [2.02][Pinnacle] ⛔

Dwie bardzo rozstrzelane ekipy spotkają się dzisiaj w Krakowie. Patrząc statystycznie można by dziwić się typowi na under, mimo wszystko widzę dziś na niego spore szansę. Cracovia troszkę poprawiła grę w obronie co było bolączką tej ekipy od początku sezonu, Sanok też jest lepszy w ofensywie niż w defensywie ale w meczach z czołówką potrafi bronić co jest zasługą świetnego Odrobnego. W Arenie Sanok gdy po raz pierwsze te drużyny spotkały się w tym sezonie (na meczu byłem) padł over i to gruby. Tamten wynik był jednak przyczyną szybko zdobytych przez zawodników z nad Sanu bramek w pierwszej tercji, jestem zdania że gdyby nie to, to aż tak wielu goli by nie było. Mając na uwadze ten fakt, oraz to że Craxa znacznie poprawiła się w obronie linia 6,5 w dół jest po tym kursie jak najbardziej do wzięcia. Do udowodnienia ma coś Radziszewski, okrzyki &quot;Pijak,pijak&quot; w Sanoku z pewnością nie były dla niego przyjemne, dziś może na dużej ambicji nie przepuścić zbyt wielu strzałów.
 
P 0

populcio

Użytkownik
Cracovia- Sanok
Cracovia na własnym lodowisku nie przegrała z Sanokiem od kilku LAT! jednak w meczach tych zespołów padało dużo bramek. Krakowianie można powiedzieć że z meczu na mecz grają lepiej (tak jak co roku początek sezonu słaby a później forma rośnie na play off)
w tym meczu stawiam: 1 1,75 bwin. over 6,5 1,72 bwin
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Toruń - Unia Oswiecim 2 (-1.5) @ 1.935
Wypady na północ Polski dla drużyn z południa, to zwykle katorżnicza, co najmnie sześciogodzinna podróż przez co ich rywale (obecnie Toruń, kiedyś też Stoczniowiec) mają nieco ułatwione zadań. Jednak bynajmniej nie zamierzam deprecjonować osiągnięć Torunia w obecnym sezonie na ich lodowisku (wygrane z Sanokiem i przegrana dopiero po dogrywce z Cracovią). Gospodarze mają młodą, ale niezwykle ambitną drużynę. Prym w ekipie miejscowych wiedzie Przemysław Bomastek, który po sezonie na zapleczu ligi udowadnia, iż nie zapomniał jak się gra na lodowiskach PLH (jest obecnie siódmym najskuteczniejszym zawodnikiem ligi). Mimo to stawiam na pewne zwycięstw gości, którzy maja w swojej kadrze zawodników o klasę przewyższających umiejętnosciami toruńską młodzież. Riha, Łopuski, Krejci, Jaros, czy też Valusiak to nazwiska, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Co wiecej w zespole gospodarzy nie zagra trzeci strzelec drużyny Połacarz. W I rundzie Unia wygrała 8:1. Obecnie nie spodziewam się może aż tak efektownego wyniku ale handicap przyjezdni powinni spokojnie pokryć.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Fajne mecze w PLH dzisiaj:
Tychy - Unia Osvetim 2 @ 3.15
Gdyby to był pierwszy mecz w sezonie kursy byłyby po równo, a tak @3.15 na Unię ???? Przyjezdni mają lepszy skład, tylko trochę brakuje im wyników. Z kolei Tychy niespodziewanie pod sterami niedoświadczonego Płachty są na pierwszym miejscu. Szczerze mówią wątpię by taki stan rzeczy potrwał jeszcze długo. Ostatnia porażka z Jastrzębiem może być symptomatyczna. Liczę, że Unia potwierdzi dziś rosnąca formę i pokusi się o udany rewanż za zeszłoroczne przegrane półfinały.

Cracovia Kraków - Jastrzebie JKH GKS no bet
Jastrzębie imponuje mi w tym sezonie. Pomimo kosmetycznych zmian w składzie grają lepiej niż przed rokiem. Przede wszystkim na plus należy zapisać grę JKH na wyjazdach. Z kolei Cracovia wciąż nie może dojść do siebie po stracie Łopuskiego i Pasiuta. Nowy zaciąg młody, zdolny ale niezbyt doświadczony (no może poza Beschem), przez co Pasy raz po raz przegrywają z najlepszymi ekipami: Sanok x2, Tychy x2 i Jastrzebie x1. Po 1.85 zwycięstwa gospodarzy na pewno nie zaryzykuję.
Zaglębie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ 2 @ 3.15
Podhale zbiera cięgi z najlepszymi. Młodzież dowodzona przez Różańskiego szybko się uczy i w starciach z Sosnowcem, czy tez Toruniem na pewno nie jest bez szans. W pierwszej rundzie w Nowym Targu wygrały Szarotki 5:1. Ruchy w zespole Zagłębia jakoś mnie nie przekonują, bo Ślusarczyk jako ratownik to nie ta forma i waga co za czasów gry w Tychach. Za drobne zarykuję na Podhale.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Krakow-Jastrzebie

Typ:2
Kurs:2.85

I na sam koniec swoich typów postanowiłem zaryzykować i postawić na drużynę, która nie jest faworytem przynajmniej według bukmacherów. W ramach 13 kolejki polskiej ligi hokejowej zmierzą się Cracovia Kraków z Jastrzębiem. Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco ponieważ spotykają się ze sobą dwie naprawdę znakomite ekipy jak na ligę polską. Jak na razie troszkę lepiej w tym sezonie spisuję się ekipa gości, która po zwycięstwie nad liderem rozgrywek umocniła się na trzeciej pozycji, jak na razie Jastrzębie zgromadziło 26 punktów, zaś tuż za nimi plasuje się Cracovia, która ma 4 oczka mniej. Jak widać w tym sezonie trochę lepsza jest ekipa gości w poprzednich sezonach było na odwrót to Cracovia zawsze była lepsza w tabeli ligowej ale jeżeli chodzi o bezpośrednie pojedynki to Jastrzębie zawsze miało patent na Cracovie i często z nimi wygrywała, myślę, że w tym sezonie będzie podobnie i goście utrą nosa gospodarzą.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Świetny mecz w Tychach. Unia ostatecznie okazała się minimalnie lepsza i wygrała 3:4 ???? Walka o mistrzostwo zapowiada sie pasjonująco choć po tym co pokazała Cracovia w starciu JKH mówi wszystko: do not ever understimate the heart of the champion ;)
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Heja, co myślicie o tym meczu GKS Jastrzebie - KH Zaglebie ?
ja bym probowal handi jak juz cos -3.5 na JKH. Moze sie uda wysokie zwyciestwo. JKH gra dobrze u siebie i pokonuje rowniez wyzej notowanych rywali. Kwestia walki, jesli Zaglebie podejdzie do meczu na zasadzie żeby go odbębnić to przegra wysoko.
 
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Nie interesuje się zbytnio hokejem. Ale w mojej klasie, a co dopiero w szkole jest bardzo dużo kibiców hokeja ( Unii Oświęcim ) Coś tam czasem popatrzę na wyniki dlatego dziś coś czuję że Tychy na miękko pykną Toruń. Tychy to swietna firma w polskim hokeju. Po dobrym, ale przegranym meczu na pewno będą chcieli się zrehabilitować i pokazać że była to mały wypadek.
Tychy (-1.5) - 1.70
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Jastrzebie-Sanok

Typ:1
Kurs:2.10

Ekstra ciekawie zapowiada się spotkanie w ramach 15 kolejki polskiej ligi hokejowej pomiędzy Jastrzębiem a Sanokiem. Na pierwszy rzut oka ciężko wskazać tutaj faworyta, jak na razie obydwie drużyny bardzo dobrze spisują się w lidze dzięki czemu Sanok jest na drugim miejscu z dorobkiem 30 punktów a mające o jedno oczko mniej na koncie Jastrzębie plasuje się na 3 pozycji. Mimo iż Sanok jest minimalnie wyżej myślę, że to Jastrzębie wygra to spotkanie głównie dlatego, że będzie grało przed własną publicznością, która swoim wspaniałym dopingiem doda im skrzydeł jak na razie Jastrzębie wygrało sześć z siedmiu spotkań przed własną publicznością co jest fantastycznym rezultatem, równie dobrze przed własną publicznością gra tylko Sanok, który ma taki sam bilans. Natomiast na wyjedzie Sanok już nie spisuję się tak rewelacyjnie na 7 spotkań wygrał zaledwie 4. Myślę, że przy tak wyrównanym meczu właśnie fakt, że Jastrzębie gra przed własną publicznością będzie miało decydujące znaczenie.
 
T 37

tomcho

Użytkownik
Podhale Nowy Targ- GKS Tychy
Typ: 2
Kurs: 1.45
Mecz 18 kolejki PLH, pomiędzy Podhalem a GKSem raczej nie powinien przynieść nam większych niespodzianek. GKS po dwóch ostatnich dwóch porażkach będzie bardzo zmobilizowany, aby zdobyć 3 punkty w Nowym Targu. Młodzi górale są na ostatnim miejscu w tabeli i chociaż ostatnio prezentowali sie całkiem nieźle (dwie wygrane po karnych i porażka w Oświęcimiu) to obstawiam pewne zwycięstwo gości.
✅ 3:8


Jastrzębie - Unia Oświęcim
Typ: 1
Kurs: 1.90
Spotkanie zapowiada się raczej jako wyrównane. Jastrzębie ostatnio łapie zadyszkę, lecz myślę, że nie powinni mieć problemów z będącą &quot;w dołku&quot; Unią. Drużyna z Jastrzębia na własnym lodowisku jest bardzo groźna, wygrała 8na 9 spotkań. W Oświęcimiu nastroje są bardzo pesymistyczne. Kibice domagają się zwolnienia trenera Karela Suchanka, którego winią za słabą dyspozycje zespołu. Na dodatek oświęcimianie zagrają bez swojego kapitana, a zarazem filaru obrony Jarosława Kłysa. Obstawiam zwycięstwo Jastrzębia po dość wyrównanym meczu.
✅ 4:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ciarko Sanok - Cracovia Comarch -&gt; Cracovia win (ML REG) [2.14][Pinnacle] ⛔
Na meczu miałem być osobiście jednak choroba zwyciężyła. Do rzeczy, dziś zaufam Cracovii, bo nie jest to już słaba Cracovia z września i początku października. Rohaczek zapowiadał że fizycznie zespół będzie w pełni sił od listopada - tak ułożony był plan treningowy aby pogodzić występy w pucharze kontynentalnym i ligę. Póki co wszystko Craxie wychodzi bo jeśli wierzyć słowom trenera to grając na niepełnym gazie Krakowianie i tak są liderem (tabela nie kłamie, chociaż grali trochę więcej niż reszta). Bardziej niż suche statystyki należy jednak zwrócić uwagą na ostatnie wyniki jakie Krakusy zrobiły w końcówce października. Pokonanie Oświęcimia 4:3 na wyjeździe i rozgromienie 10:3 JKH to wyraźny sygnał że Cracovia wróciła na właściwe tory. Rozpatrując indywidualnie każdą z drużyn także jakby bardziej podoba mi się skład dzisiejszych gości. Sprowadzony niedawno obrońca Tuomas Immonen jest świetnym defensorem i jak się rozkręci to nie mam wątpliwości że równych sobie w lidze nie będzie miał. Strasznie podoba mi się też gra Nicka Sucharskiego, innego nowego nabytku Joela Leniusa. Nie wspominam nawet o duecie L.Laszkiewicz - Słaboń , który ma na swoim koncie łącznie już 91 punktów. Craxa jest zespołem potwornie silnym w ataku i nie ma problemów z rozmontowaniem żadnej obrony w PLH. Lider sanoczan Martin Vozdecki znacznie obniżył loty i nie wiem czy w kontekście takich wydarzeń Ciarko stać na zdobycie upragnionego miejsca na podium w tym roku.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Tychy-Jastrzebie


Typ:1
Kurs:1.66



Już za niespełna godzinę rozpocznie się mecz pomiędzy GKS Tychy a Jastrzębiem. Mecz zapowiada się na bardzo emocjonujący ponieważ obydwie drużyny to ścisła czołówka polskiej ligi jak na razie gospodarze są na drugim miejscu z 38 oczkami na koncie zaś goście, którzy mają tyle samo punktów są jedno miejsce wyżej. Mimo tego, że spotykają się tak wyrównane zespoły myślę, że wygrają Tychy, ponieważ Jastrzębie rewelacyjnie gra przed własną publicznością zaś na wyjazdach spisuję się już znacznie gorzej co widać po bilansie spotkań, który prezentuję się następująco 4 wygrane i 4 porażki niezbyt imponujący bilans jak na drużynę z czołówki. Niestety Jastrzębie to już nie ta sama drużyna w meczach wyjazdowych co przed własną publicznością, dlatego myślę, że to spotkanie zakończy się zwycięstwem gospodarzy.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Przycichło ostatnimi czasy w temacie PLH. Oczywiście jest wiele innych lig hokejowych, a których dzieją się ciekawsze rzeczy i można ustrzelić łatwiejsze typy, ale popatrzmy czasem na nasze podwórko ;)
Sanok - Podhale
Lider z Sanoka kontra outsider z Nowego Targu. Nie ma się co oszukiwać - Szarotki walczą o przetrwanie, a nie o dobre miejsce w ligowej tabeli. Ciarko gra niesamowicie - pierwsza piątka w składzie Mojzis, Dronia, Vozdecky, Zapala i Kolusz po prostu zmiata kolejnych rywali z tafli. Na początku sezonu liczyłem na to, że Sanoczanie będą walczyli z Jastrzębiem o play-offy, czyli pierwszą czwórkę. Dziś nie mam wątpliwości który zespół jest lepszy. Jedyną skazą w Sanoku jest moim zdaniem drugi atak - niezgrany, niedokładny i jakiś taki niezgrabny. Mimo wszystko, dziś @1,12 od Unibetu można brać na dokładkę do każdego kuponu. Over 7,5 bramki @ 1,67 oceniam na 80% szans.

Tychy - Torun
Over 6,5 @ 1,5
biorę z pocałowaniem ręki. Toruń coś strzeli, a pogromem niby śmierdzi na kilometr. Czy lepiej brać -4,5 po 2,0? Moim zdaniem - NIE. Tychy są po ciężkim meczu w Oświęcimiu i ciężko powiedzieć jak on na nich wpłynął. Pierwszy atak GKSu powinien ze 3 brameczki wcisnąć, da Costa ostatnio był zły jak Osa nie wpakowawszy krążka do siatki z Unią (mam nadzieję, że dziś to sobie odbije).
4:2... zawalili w ostatniej tercji... ;(
Zagłębie - Jastrzębie
Dla mnie NO BET. Zagłębie na papierze słabsze, ale fanem Jastrzębia nie jestem. Jeśli miałbym lufę przy głowie postawiłbym na remis, albo jakiś under... ale lepiej nie.
Cracovia - Unia
Perełka na koniec. Pasy ostatnie 3 spotkania zagrały słabo - porażka 11:4 z Sanokiem to był jakiś koszmar i nieporozumienie, strata 3 bramek z Podhalem chluby nie przynosi, a ledwie wyciągnięte w 3 tercji 5:3 z Jastrzębiem nikogo nie rzuciło na kolana. Przyjeżdża Unia i poprzeczka się podnosi. Dla hokeistów z Oświęcimia to już nie przelewki, bo sytuacja w tabeli nie najlepsza. Unia po ciężkim meczu i porażce w karnych z GKSem, wcześniej oberwali od Jastrzębia i Sanoka. Choć obie drużyny nie są w najwyższej dyspozycji, to na obronę Unii żal patrzeć. Atak Cracovii jest wciąz na tyle silny, że to ofensywą powinni spokojnie ograć Unię.
Cracovia @ 1,55

Moje propozycje:
Cracovia + Sanok @ 1,74 | 9/10
wyżej wspomniane over 6,5 i over 7,5 @ 2,51 | 4/10
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
JKH Jastrzębie - Podhale Nowy Targ (Handicap -3.5) : 1 @ 1.94

Stawka : 8/10

a teraz czemu tak.

Sprawa wygląda prosto. W drużynie Podhala dzieje się naprawdę bardzo zle. Należy zacząć od tego że klub boryka się z olbrzymimi problemami finansowymi jak i organizacyjnymi , nie pomogło tu nawet dofinansowanie z budżetu miasta w wysokości 600 tyś PLN rocznie. Kolejną bardzo istotną informacją jest to że klub boryka się z wieloma kontuzjami czołowych zawodników.Dodatkowo Rafał Ćwikły po 1T w meczu z Nestą Toruń musi zjechać z lodowiska , co jest przyczyną ? złamane 2 kije i wyczerpany limit . W Podhalu dzieje się naprawdę zle i ta drużyna zupełnie niczym nie przypomina byłych Mistrzów Polski.

Dodatkowo kibice są wsciekli , na mecze przychodzi garstka osób. Wszyscy domagają się zmiany prezesa.

JKH wraca na Jastor , gdzie na pewno mają coś do udowodnienia. Mobilizacja jest naprawdę wielka bo trzeba zmazać plame z nieudanego wyjazdu do Sanoka.

Powinni sobie dziś naprawdę dużo postrzelać , bo skład mają naprawdę dobry a i aspiracje większe niż 6-1 w Sanoku.

2 Pazdziernika gdy grali ze sobą Jastrzębianie wygrali 7-1 , dziś powinno być podobnie jak nie wyżej

warte podkreślenia jest tez to , że kursy na handi lecą na łeb na szyje , za kilka godzin nie będzie już -3.5 a -4.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Jak dla mnie dzisiejsze zwycięstwo Sanok z Tychami oraz Unii nad Podhalem w dublu to mega dobra inwestycja.

Tychy przetrzebione kontuzjami od kilku spotkań prezentują się dużo słabiej niż w pierwszej części sezonu. Potwierdzeniem tego są dotkliwe porażki z Cracovią oraz w szczególności z Zagłębiem Sosnowiec. Sanok na własnym lodzie tradycyjnie bardzo mocny. Kurs @ 1.70

Z kolei Podhale to taki nasz Polski Frisk Asker, który zbiera baty od każdego. Poza problemami natury organizacyjno-finansowej nie najlepiej dzieje się też w szatni, gdzie szkoleniowiec Szarotek nie ma zbytniego posłuchu. Z kolei Unia jeśli marzy o czwórce po prostu musi takie spotkania wygrywać i gonić rywali, którzy uciekli na parę punktów przewagi. Kurs @ 1.40
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Podhale Nowy Targ - KH Sanok (Handicap -2.5) : 2 @ 1.90 ✅

Stawka : 6/10

Mimo że to Puchar Polski stawka i tak wysoka , bo inaczej być nie może. Zespół który przed tygodniem wygrał u siebie różnicą 10 goli dziś nie wygra różnicą trzech ? bez przesady. Rozumiem że to PP ale każda trójka Sanoka jest mocniejsza od Podhala , nawet ta rezerwowa. O tym że w drużynie gospodarzy dzieje się zle pisałem kilka dni temu przy okazji meczu z JKH Jastrzębie. Ktoś spojrzy na wynik meczu z Unią i powie o co chodzi , przegrali tylko 5-6 , wraca forma ? raczej nic z tych rzeczy a po prostu wypadek przy pracy , i słaba defensywa Unii. Co najwazniejsze w drużynie gospodarzy dalej masa kontuzji , dodatkową kontuzję przed samym meczem z Unią złapał Dutka, który albo zerwał albo naciągnął więzadła w kolanie. Sanok na pewno nie zamierza się bawić i już dziś chce przybliżyć się do Finałowego Turnieju o Puchar Polski. Bo jest nie lada okazja zdobyć w tym sezonie i Mistrza i Puchar , a tego na pewno wszyscy w Sanoku oczekują.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Cracovia (-1,5) - GKS Tychy | 1,9
6/10 Tobet
✅ 5:3
Przed nami bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie w ramach PP. Cracovia wraca na ligowe lodowiska, niestety Europy nie zwojowała, ale wywiozła cenne doświadczenie zdobyte w spotkaniach z bardzo silnymi zespołami. Hokeiści Cracovii zdobyli 3 miejsce w tym turnieju, są z tego bardzo zadowoleni, a sam ten fakt sprawił, że czują się mocniejsi. Wracają zatem na swój lód w świetnych nastrojach i bedą walczyć o trofeum, którego jeszcze nie mają. A zatem...
Trener Rudolf Rohacek z pewnością nie odpuści meczu w Pucharze Polski, gdyż jest to trofeum, którego Pasy nie mają jeszcze w swoim dorobku.
Jest to na pewno mocny argument za Cracovią, na pewno zmęczenie podrożą na Ukrainę oraz samym turniejem da się we znaki, ale przynajmniej sytuacja kadrowa drużyny jest stabilna, czym nie może pochwalić się trener Tyszan - Jacek Płachta. W dalszym ciągu w zespole brakuje silnych ogniw - Jakuba Witeckiego, Grzegorza Pasiuta, Romana Simicka i Adriana Parzyszka.Wpływa to zatem na wyniki zespołu, który nie ma ostatnio dobrej passy. Przegrana z Cracovią 4-2, wpadka z Sosnowcem a teraz niedzielna porażka w Sanoku.
Cracovia wie czego chce, ma cel jakim jest zdobycie PP. To oni rozdają dzisiaj karty i będą chcieli wywalczyć bardzo dobry wynik przed spotkaniem rewanżowym w Tychach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom