>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - sezon 2011/2012

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Komu jak komu ale Cracovii na pewno Sanok nie odpuści. Oczywiście nie ma takiej opcji żeby sytuacja pewnego awansu nie wpłynęła w jakimś stopniu na morale sanoczan, którzy krwi na lodzie zostawić nie muszą. Nie mniej dziś w składzie wyjściowym znajdą sie wracający po kontuzji Vozdecki i Dziubiński.
Dla zespołu z grodu Kraka mecz o życie co każdy u nich podkreśla, jednak mecz o życie mają na własne życzenie bo po co było przegrywać ostatnio z Zagłębiem w decydującej fazie sezonu ? Czarne chmury nad Krakowem jak na moje oko.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Przeglądając inne forum, trafiłem na ciekawą rzecz :
&quot;Dzisiaj Zagłębie zagra bez Zachariasza i Podsiadły oraz mają oszczędzać (czyli pewnie zagra kilka/naście minut) Voznika . Sanok zagra bez Romana Guricana i Michała Radwańskiego. Wciąż nie wiadomo czy wystąpi Marek Strzyżowski. Chłopaki z Sanoka napisali mi, że na porannym rozjeździe nie było jeszcze ich najlepszego zawodnika Martina Vozdeckiego, który bierze antybiotyki. Do tego Sanoczanie muszą radzić sobie bez chorego na zapalenie oskrzeli trenera Marka Ziętary. Zastępuje go Josef Skokan, który na co dzień sprawuje funkcję trenera juniorów młodszych KH. Dodatkowo ciekawą informacją jest to co mówił tydzień temu trener Ziętara:
&quot;Mamy nieco inną sytuację, niż pozostałe cztery drużyny, które do końca walczyć będą o &quot;czwórkę”. Oni do półfinału będą przystępować z marszu, nie mogą, że tak powiem, manipulować cyklem treningowym. My mamy większy komfort. Dlatego po meczu z Cracovią w przyszły wtorek planuję nieco mocniejszy – siłowo-wytrzymałościowy mikrocykl treningowy, w który włączymy mecze z Sosnowcem i Toruniem, więc pewnie będzie to widać na lodzie. Spotkanie z Podhalem 14 lutego w zasadzie go zakończy, a od środy do soboty będziemy pracować nad szybkością i taktyką, bo już 19 lutego pierwszy mecz półfinału.&quot;&quot; by bolo
Skoro więc oba zespoły grają już o nic, Sanok zapieprza na treningach ostro, ażeby podkręcić się przed decydującą fazą, to może warto zagrać coś w stronę Zagłebia(+3) @ 1.92 Pinnacle⛔ ??
E ; zawsze powtarzam, że hokej to g..no:] polczas, nie cytuj swoich postów, tylko je edytuj;)
 
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
Nesta Toruń dziś bez: Pawła Połącarza (nie zagra do końca sezonu), Tomasza Ziółkowskiego, Daniela Minge oraz Tomasza Witkowskiego.. Nie wiem jak tam ze składem gości, ale myślę że zobaczymy sporo goli w tym meczu, więc typuję: o7.5 @1.76 bet365 i myślę jeszcze że po tej ostatniej wyjazdowej wygranej nad Zagłębiem, Toruń za pewne przegra dzisiejszespotkanie ale nie tak wyraźnie co za tym idzie drugim moim typem jest: Toruń +2.5 @1.76
 
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
Nesta Toruń dziś bez: Pawła Połącarza (nie zagra do końca sezonu), Tomasza Ziółkowskiego, Daniela Minge oraz Tomasza Witkowskiego.. Nie wiem jak tam ze składem gości, ale myślę że zobaczymy sporo goli w tym meczu, więc typuję: o7.5 @1.76 bet365 ✅ i myślę jeszcze że po tej ostatniej wyjazdowej wygranej nad Zagłębiem, Toruń za pewne przegra dzisiejszespotkanie ale nie tak wyraźnie co za tym idzie drugim moim typem jest: Toruń +2.5 @1.76
✅
Wynik 5:5 ( Toruń 6:5 po karnych) ależ emocja Unia prowdziła już w rzutach karnych 2-0, ale ostatecznie ulegli ???? Oba typ jak najbardziej na ✅✅✅
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Jutro bardzo wazne mecze przed PO . Sanok ma zapewnione juz 1 miejsce ale na dalszych pozycjach wciaż wielka niewiadoma . Kto awansuje do PO ? Craxa i Tychy maja według mnie najwieksze szanse . Pierwsi maja przewage 5 pkt nad Oświęcimiem a w 2 ostatnich kolejkach tylko a moze i aż 6pkt do zdobycia i musiałby stac sie horror aby Krakowianie nie awansowali dalej . Kropke nad &quot; i &quot; powinni postawic jutro u siebie ogrywajac Jatrzebie które takze walczy o najlepsza 4 . Tychy podejmuja Oświęcimian na własnej tafli i pewnie takze licza na wygrana a w ostatniej kolejce zagraja z Toruniem i tam pewnie gładko zgarną 3 pkt . Wiec patrząc na to kto z kim gra Craxa i Tychy powinny awansowac . Dla kogo ostatnie 4 miejsce ? Oświecim czy Jastrzebie ? Jutro Oświecim podejmie na wyjeździe Tychy i tam bedzie ciezko a w ostatniej kolejce u siebie Craxe . 2 bardzo ciezkie spotkanie czekaja Unie . Natomiast Jastrzebie zagra na wyjeździe z Craxą a w ostatniej kolejcem u siebie z Sosnowcem . Suma summarum Jastrzebie ma łatwiej lecz czas pokaze .
PS. Mam nadzieje ze ktos głebiej przeanalizuje cała tą sytuacje i odniesie sie do jutrzejszych starc Craxa - JHK i Tychy - Oświecim .
 
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
Toruńscy hokeiści trzymają w swoich rękach przyszłość tyskiego GKS-u. Jeżeli dziś na Tor-Torze rywale nie wygrają, pożegnają się z grą o medale mistrzostw Polski! To byłaby spora sensacja. GKS Tychy jest przecież finalistą pięciu z ostatnich sześciu mistrzostw i drużyną, która nie schodziła z podium PLH od ośmiu lat! Zajmujący obecnie piąte miejsce w tabeli PLH tyszanie, muszą wygrać dziś w Toruniu i liczyć na potknięcie JKH GKS-u Jastrzębie w starciu z Zagłębiem Sosnowiec. Teraz może małe ciekawostki: Szpital w drużynie beniaminka -&gt; W Neście Karaweli z kontuzjami są wciąż: P.Połącarz, D.Minge, B.Pieniak, P.Husak, D.Maj i T.Witkowski ---&gt; Z urazami w meczu z GKS-em Tychy wystpią: T.Bluks(do niedawna borykał się z atakami rwy kulszowej), T.Ziółkowski(blokada na nadgarstek) i P.Koseda(pachwina)
Moje typy: GKS Tychy -2.5 @1.90 ( b365 ) ???? oraz o6.5 @1.71 ( b365 ) ✅
Edit: hehe i stało się wynik 4-4 (Nesta w karnych 3-1) gks zagra w play out z Wojasem :p
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Comarch Cracovia - Aksam Unia Oświęcim
Typ: Powyżej 6.5 goli
Kurs: 1,71
Bukmacher: Bet365
Stawka: 3/10
Rezultat:​

Analiza: Zaczynamy... Faza Play-Off rozpoczyna się z dniem dzisiejszym. Sanok, Cracovia, Unia i Jastrzębie, te cztery zespoły powalczą o Mistrzostwo Polski w ostatniej fazie sezonu. Wybrałem spotkanie, w którym według mnie padnie najwięcej bramek. Na lodowisku im. Adama &quot;Rocha&quot; Kowalskiego w Krakowie odbędzie się pierwsze spotkanie z pary Comarch Cracovia - Aksam Unia Oświęcim. W sezonie zasadniczym Unia wygrywała z Cracovią trzy razy (6:3, 7:3 i 5:4) i trzy razy przegrywała (0:4, 2:3 i 3:4).
Na szczęście trzy ostatnie mecze między tymi drużynami to właśnie zwycięstwa biało-niebieskich.
Do drużyny Cracovii dołączył przed tą ważną fażą - David Kostuch. Na powrót do Krakowa nakłonili go działacze.
- Nie jest on jednak w najlepszej formie fizycznej. Trenował nieregularnie i pracował w firmie budowlanej ojca. Będzie musiał szybko nadrobić stracony czas
- twierdzi nasz informator. Jednak David znajdzie się w formacji z Petrem Dvorzakiem i Rafałem Martynowskim. Oznacza to, że trener Rohaczek będzie musiał poszukać miejsca Aronowi Chmielewskiemu.
- Rozmawiałem już na ten temat z Aronem i zaakceptował moją decyzję. Znalazłem dla niego nowe miejsce
- przyznał szkoleniowiec Pasów. Zaznaczył też, że przygotował oświęcimianom małą niespodziankę.
Cracovia jest bardzo silna na własnym lodowisku, jednak Unici pokazali, że jeżeli się chce, to można wiele osiągnąć. Kiedy trener Charles Franzen obejmował drużynę z Oświęcimia tracił 8 punktów do czwartego Jastrzębia i aż 19 oczek do GKS-u Tychy i Cracovii. A mimo to, udało mu się wyprzedzić Jastrzębie, prawie przegonić Cracovię no i najważniejsze po części to on przyczynił się do wyeliminowania i pozbawienia GKS Tychy - Play Offów.
Unia jak i Cracovia ma kim zaskoczyć, ma kto strzelać. Obie ekipy będą gryźć lód by mieć pierwsze zwycięstwo w tej parze. Obie będą musiały gonić wynik. Mam nadzieję, że padnie sporo bramek. Warto postawić parę groszy na ten over.
 
T 37

tomcho

Użytkownik
Unia Oświęcim - Cracovia Kraków
Typ: 1
Kurs: 1.95
⛔
Faza play-off nabiera tempa. Po ostatniej porażce Oświęcimian w Krakowie Unia będzie się chciała odgryźć Cracovii za ostatnia porażkę. Przypomnijmy, że poprzedni mecz Unia grała bez swojego lidera, a zarazem kapitana Miroslava Zatki. Dzisiaj wzmocniona nim oraz własną publicznością wygra z Cracovią po niezbyt wyrównanym meczu. Obstawiam pewne zwycięstwo gospodarzy.
 
mako23 27

mako23

Użytkownik
Dzisiaj na lodowisku przy ulicy Siedleckiego 7 w Krakowie dojdzie do 4 pojedynku fazy play-off między Mistrzami Polski - Comarch Cracovią a Unią Oświęcim.
Dzięki pierwszej wygranej w Krakowie 3:2 oraz po dwóch zwycięstwach w Oświęcimiu 5:2 i 5:4, w rywalizacji do 4 zwycięstw, Pasy prowadzą 3:0 i są już o krok by postawić kropkę nad &quot;I&quot;.
W Cracovii panuje bojowa atmosfera, trener Rudolf Rohaček jak i wszyscy zawodnicy chcą zakończyć rywalizację u siebie na lodowisku, bo wiadomo że przy wygranej Unii sytuacja może się nieco skomplikować.
Moim zdaniem jeśli Cracovia zagra dzisiaj ambitnie i konsekwentnie, tak jak w dwóch poprzednich meczach, to są w stanie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Wiele będzie zależeć również od dyspozycji skrzydłowego Dawida Kostucha, (2 bramki i 1 asysta w poprzednim meczu). Ten mecz na pewno nie będzie należał do łatwych i przyjemnych. Spodziewam się twardej i ostrej gry o każdy centymetr lodu, ale dzięki gorącemu dopingowi we własnej hali oraz doświadczeniu Mistrzów Polski wygrają ten mecz i tym samym awansują do finału.
Comarch Cracovia - Aksam Unia Oświęcim 1.75✅
Comarch Cracovia - Aksam Unia Oświęcim (Moneylines) 1.50✅
Poniżej 6,5 - 2.15⛔
SUCHE TYPY:
Ciarko KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie 1.52✅
KH Zagłębie Sosnowiec - Nesta Toruń 1.75⛔
Nie wiem po co dałem ten under, bo nawet historia spotkań wskazywała over, no ale cóż ważne że główny zakład wszedł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
Nesta - jeszcze jeden!
Siódme spotkanie zadecyduję o tym, która z drużyn - Zagłębie Sosnowiec czy Nesta Karawela Toruń - zapewni sobie utrzymanie w lidze. Ostatni mecz zostanie rozegrany dziś w Sosnowcu. Na przegranego z tej rywalizacji czeka już Podhale Nowy Targ, gorsza z tej ekipy spadnie z PLH do I ligi. Torunianie mogli uniknąć stresującej wojny o ligowy byt w minioną środę. Potrzebowali &quot;tylko&quot; zwycięstwa przed własną publicznością. Wypowiedź szkoleniowca Nesty -Mieliśmy kiepski początek, ale udało nam się wrócić do meczu, mogliśmy wygrać to spotkanie, ale nie wykorzystaliśmy przewagi w drugiej i na początku 3tercji, straciliśmy natomiast bramkę chwilę po dyskusyjnej karze nałożonej na Tomsa Bluksa, to podcięło nam skrzydła. Porażka 2:5 sprawiła, iż decydująca będzie dzisiejza potyczka na tafli Stadionu Zimowego. Przez ostatnie pół roku obie ekipy spotkały się na Tor-Torze sześciokrotnie, z czego pięć razy wygrywali hokeiści Zagłebia. Z kolei z sześciu wyjazdów do Sosnowca nesta czterokrotnie wracała ze zwycięstwami. Z prostej obserwacji wynika, iż w tej parze drużyny nie potrafią wykorzystać atutu własnej hali, grając lepiej na wyjeździe. Przed dzisiejszym spotkaniem wiadomo jedno - to będzie walka na śmierć i życie. Do tej pory hokeiści obu drużyn również się nie oszczędzali. O tym, jak zażarta i ostra walka toczyła się na lodzie w poprzednich meczach, powiedzieć mogą choćby: Łukasz Zarabiasz i Jarosław Dołęga z Zagłębia gracze Nesty - m.im. kamil Gościmiński (naderwany więzozrost), Aivars Gaisin (trzy szwy na głowie), Marek Wróbel (krew na twarzy) , czy Milan Baranyk. - Wyglądała to kiepsko - mówił wczoraj po południu czeski napastnik, w sytuacji, gdy kij rywala znalazł się pomiędzy moimi nogami, poczułem tylko, że coś mi strzelilło, Mam albo nadciągniety, albo zerwany mięsień w udzie, w piątek zadecudujemy, czy zagram w Sosnowcu.. Podsumowując to wszystko grałbym dziś takie typy:
Nesta Karawela +1.5 @1.58 bet365 ⛔
Under 6.5 w meczu @2.00 bet365 ✅ Nesta Torun KZ @2.20 ToTo-Mix ⛔
Ed. 5:1 dla Zagłębia.. Jeden typ trafiony.. I Nesta teraz nic innego jak walka o utrzymanie!
 
miedziu_tychy 94

miedziu_tychy

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Polska - Play-off Finał
Spotkanie: Ciarko Sanok - Cracovia Kraków
Typ: Cracovia Kraków
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bwin
Analiza: Już jutro o godzinie 20:00 rozpocznie się pierwsza bitwa o tytuł hokejowego Mistrza Polski 2011/2012. Comarch Cracovia Kraków pojedzie do Sanoka, by tam podjąć miejscowy Ciarko. Oba zespoły powinny być wypoczęte po niespełna dwutygodniowej przerwie. Nie ma się co oszukiwać, są to dwa zespoły, które znalazły się w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu - w finale. Gospodarze po niemrawym początku sezonu, z każdym meczem łapali wiatru w żagle, aż w końcu skończyli sezon zasadniczy na pierwszym miejscu. W półfinale zmierzyli się z JKH Jastrzębie, które gładko pokonali w stosunku 4:0. Cracovia natomiast rozpoczęła sezon grając w przysłowiową kratkę. Nie przegrywali natomiast z zespołami, które teraz walczą w play-outach. Były to porażki z zespołami czuba tabeli: Tychami, Sanokiem czy Jastrzębiem. Potem zaczynali wreszcie łapać kontakt ze ścisłą czołówką i zakończyli sezon zasadniczy na pozycji wicelidera. Kwestią, która najbardziej zniechęca mnie do tego typu jest wgląd do meczów Cracovii w Sanoku. W tym sezonie podopiecznym Rudolfa Rohacka nie udało się wygrać wyjazdowego pojedynku z Ciarko. Kiedy może to nastąpić jak nie teraz ? Ogromnym atutem jest powracający do zespołu Pasów po półrocznej grze za granicą David Kostuch. Jest to gracz, który może zrobić różnicę, a w parze z Laszkiewiczem, Słaboniem czy Sarnikiem mogą rozstrzygać losy meczów. Dużym plusem jest również to, że Sanoczanie o tym zawodniku wiedzą niezbyt wiele. Nie rozegrał ani jednego meczu w sezonie zasadniczym, a teraz po prostu nie mieli jak go zobaczyć. Co do tej trójki - razem zdobyli równiutkie 200 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej, co pokazuje kim są w szeregach krakowian. Jest to trzon tej ekipy, a dodając do nich zawodników takich jak Immonen, Chmielewski czy strzegący bramki Radziszewski można otrzymać mieszankę wybuchową. Kolejnym atutem przejezdnych jest z pewnością ich trener - Rudolf Rohacek. To niesamowita osoba, klucz do dobrego przygotowania zarówno fizycznego jak i taktycznego. Niezbyt dobrą wiadomością jest to, że bilans Cracovii jeśli chodzi o mecze bezpośrednie z Sanokiem wynosi 1-6 na ich niekorzyść, natomiast dobrą wiadomością wydaje być się to, że jeden jedyny raz, wygrali równy miesiąc temu. Było to ostatnie spotkanie między tymi zespołami. Może właśnie wtedy trener Rohacek wreszcie znalazł sposób na Sanoczan ? Trzeba dodać również, że krakowianie mają 4 równe formacje, co bardzo pomaga drużynie. Wydaje mi się, że Cracovia chcąc myśleć o tytule Mistrza Polski musi pierwsze spotkanie po prostu wygrać. Stawiam na Pasiastych po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu.
mój typ z Typera
 
A 47

all_in

Użytkownik
Dzisiaj zaczyna się ostatnia seria spotkań w tym sezonie. Zarówno w meczu o 3. miejsce i jak finałem faworytami są gospodarze. Zgodnie z prawem finałów się nie gra tylko ogląda odpuściłem sobie Sanok. Są faworytem ale grają jednak z Craxą. Sanok świetna faza zasadnicza, wielkim atutem jest własna hala na której przegrali tylko 2 spotkania z Tychami. Dzisiejszych rywali pokonali już 5-krotnie w tym sezonie, komplet 3 zwycięstw u siebie. To Cracovia broni tytułu, oni są już rutyniarzami w finałach, sprowadzy specjalnie na play-offy Kostuch. Mimo wszystko to jest ich najgorszy sezon zasadniczy od lat. Sanok zawsze radził sobie u siebie ale w tym sezonie nie własnej tafli spisują się znakomicie. Zapowiada ciężka przeprawa dla gości i fantastyczne widowisko dla nas
Unia Oświęcim- Jastrzębie 1 1,65

Teraz do rzeczy. Mecz o 3. miejsce, powtórka z poprzedniego sezonu. Odwieczny już powoli staje się problem gry Jastrzębian na wyjazdach. U siebie radzą sobie bardzo dobrze są w stanie wygrać z każdym. Unia 1. część sezonu bardzo nieudana. W 2. z kolei bardzo dobrze się spisywali i skoczyli aż na 3. miejsce. W zeszłym roku skończyło się 3-1, przegrana na wyjeździe. W tym roku również komplet zwycięstw u siebie z JKH. Zawodnicy zapowiadają komplet zwycięstw tym razem, ale przesadzają z tym optymizmem. Na wyjazdach będą spore kłopoty i faworytem będą dzisiejsi goście. Unia oby mysleć o obronie brązu na pewno musi wygrać mecze u siebie.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ciarko KH Sanok - Cracovia ComArch -&gt; under 6,5 goals [2.14][Pinnacle] ✅
Wielki finał PLH przed nami a w nim jak słowa piosenki &quot;wszystko się zdarzyć może&quot;. Niby zasadniczy to popisowy czas Sanoka, który rządził i dzielił. To już jednak przeszłość i w play-offach nie ma najmniejszego znaczenia, co więcej to Cracovia posiada większe doświadczenie i jest w bojach finałowych czy też o wysoką stawkę dużo lepiej ukształtowana jako zespół. Szczerze mówiąc potencjały są bardzo podobne, a gra tak jak większość fachowców przewiduje potoczy się w dużej mierze i zależności od predyspozycji do gry w specjalnych fragmentach (osłabienie - przewaga). Patrząc na wyniki pomiędzy obiema ekipami w tym sezonie można zauważyć, że najmniej bramek padło właśnie ostatnio kiedy mecze miał już wysoką stawkę było tylko 2:1. Dziś nie powinno być inaczej, pojedyncze wygrane wygrywa się ofensywą ale mistrzostwo zdobywa się obroną - dobrym znakiem jest stabilna forma obu bramkarzy w półfinałach.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
MKS Cracovia Krakow - Ciarko KH Sanok
Typ: under 6,5
Drugi mecz finału. W Sanoku gospodarze wygrali po dogrywce 3:2. Mecz był bardzo wyrównany i obie ekipy miały wiele sytuacji. Po meczu przyznano, że był to jeden z lepszych meczów w tym sezonie na lodowiskach hokejowych w Polsce. Według mnie gospodarze tego meczu nie przegrają. 2 porażki po 2 meczach w finale byłoby dość trudno odrobić, bo Ciarko w tym sezonie gra znakomicie. W sezonie zasadniczym co prawda w 6 grach 5 spotkań kończyło się wygraną Ciarko, ale ostatni mecz na lodowisku Cracovii już 4:1 dla gospodarzy. W sezonie zasadniczym w meczach Ciarko z Cracovią padało sporo bramek, ale w tamtym roku. Wyniki 6:5 czy 11:4, a tak było w Sanoku w sezonie regularnym nie wchodzą w grę. W tym roku 4:1 dla Cracovii i 2:1 dla Sanoka. Odrobny oraz Radziszewski to znakomici goalkeeperzy i nie sądzę, aby w finale było ostre strzelanie. Spodziewam się podobnego rezultatu jak w pierwszym spotkaniu, a przecież w statystykach zanotowano prawie 80 celnych strzałów.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jastrzębie JKH GKS - Aksam Unia Oświęcim -&gt; Oświęcim win (ML OT)[2.25][Tobet] ✅
Dzisiaj przeniosę się do drugiego pod względem hierarchii pojedynku w Polsce czyli bój o trzecią lokatę pomiędzy JKH i Unią. W pierwszym meczu bukmacherzy sugerowali raczej zwycięstwo Unii i trzeba powiedzieć że wszystko do tego zmierzało, dopóki JKH nie znalazło w sobie powera pozwalającego na strzelenie trzech goli pod rząd. Odwrócenie rezultatu z 2:0 na 2:3 podcięło skrzydła Unistom i mecz przegrali przy dosyć niepochlebnych okrzykach kibiców &quot;jadących&quot; ambicje miejscowych. Para jest jednak bardzo wyrównana a Unia posiada spory potencjał, nie sądzę więc aby po dwóch meczach Jastrzębie wyszło na prowadzenie 2:0. Hokeiści z Oświęcimia dziś będą dwukrotnie bardziej skoncentrowani aby ewentualnej wypracowanej przewagi nie stracić, dla nich to ważna sprawa jeśli tutaj nie dadzą rady będzie już ciężko i zostaną chyba największymi przegranymi tego sezonu. Przypomnijmy że byli w finale Pucharu Polski i ulegli z Sanokiem, teraz wyślizgnąć im się może trzecie miejsca na podium totalnie bez walki. Moim zdaniem nie ma na to szans dziś będzie gryzienie lodu.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Comarch Cracovia - Ciarko Sanok -&gt; Sanok win (ML REG)[2.60][Pinnacle] ;Plus:
Pozwolę sobie nie zgodzić się z podjaraną większością i dziś nie przewiduje łatwego zwycięstwa Cracovii, a może nawet wręcz przeciwnie. Założeniem drużyny z nad Sanu było wywiezienie jednego zwycięstwa z Krakowa, wczoraj wiadomo nie udało się ale jak ktoś patrzy na wynik 5:2 i sobie myśli że gładko łatwo i przyjemnie to jest w dużym błędzie bo przez dwie tercje był to typowy mecz &quot;cios za cios&quot;. Duże błędy popełniali defensorzy Ciarko, dziwi to zwłaszcza w przypadku pierwszych formacji Kubat i Dronia zawalili kilka sytuacji a przy takim gościu jak Kostuch czy Laszkiewicz to wystarczyło żeby Craxa odskoczyła. Wiadomo że w defensywie może być różnie, i tutaj Cracovia pójdzie nadal za ciosem widząc że wczorajszy zmasowany atak w trzeciej tercji dał bardzo dobre rezultaty - przestrzegam więc przed graniem underu i zachęcam do skorzystania z mega korzystnego kursu na Sanok. Nie wierzę żeby hokeiści trenera Ziętary dziś podeszli do spotkania tak samo spokojnie jak wczoraj, takie wyniki STS musiał przyjmować bardzo rzadko a z Cracovia to już w ogóle się to nie zdarzyło. Podejrzewam że przyjmą to jako policzek, grę w ofensywie muszą poprawić ofensywni obrońcy tacy jak Mojzis i będzie dobrze, znów zaobserwujemy mecz na styku a typ w razie remisu gwarantuje nam zwrot.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dzisiaj Hala napewno będzie wypełniona po brzegi i doping będzie od pierwszych minut na wielkim ciśnieniu (wiem o tym dosyć sporo)
Bywałem na meczach Cracovii w hali o której piszesz ;) Atmosfera rzeczywiście jest, ale uwierz że na zawodnikach z Sanoka to nie robi sporego wrażenia w Arenie są przyzwyczajeni do &quot;szumu trybun&quot;. A co do tego że Cracovii było by ciężko przy stanie 1:2 i dwóch meczach w Sanoku - ja wierze że ich doświadczenie pozwoli im wygrać jeden mecz nad Sanem, jeśli ich nie stać choćby na jedno zwycięstwo wyjazdowe to nie mogą zostać mistrzem Polski po prostu ???? Pozdrawiam i miłego meczu dziś w Krakowie ja niestety przed TV ????
 
angelus 46

angelus

Użytkownik
Popieram kolegę, sam pobieram ten typ z betsafe (Cracovia +2) po kursie 1,55. W tym momencie mamy 2-1 w finałowej rywalizacji, jednak nie wydaje mi się aby finał skończył się na 5 meczach. Jeśli Pasy chcą podjąć walkę to powinny zrobić to dzisiaj, bo w przypadku przegranej, jutro może być za późno. Po obu stronach pełna mobilizacja i koncentracja ... o ile będzie decydować o rezultacie forma dnia i skuteczność poszczególnych formacji, tak nie powinien dzisiaj powtórzyć się wynik z 2 meczu. Zakładam, że zwycięży drużyna, która strzeli o jedną bramkę więcej.
(Cracovia +2) po kursie 1,55 ⛔
 
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
Ja się nie będę rozpisywał jak to bywało w poprzednich postach, napisze tylko o nieobecnych w dzisiejszym meczu i podam mój typ.. W toruńskiej drużynie nie wystąpi dziś Michał Porębski ( który otrzymał druga karę meczy w tym sezonie ), zaś po stronie Podhala zabraknie dziś Rafała Ćwikły i Macieja Sulki.. Są to kary spowodowane ostatnim meczem, gdzie dochodziło do pojedynków pięściarskich.. Myślę że Nesta wykorzysta atut własnej hali i zbliży się do utrzymania w PLH..
Nesta Toruń -0.5 @1.74 bet365 ✅✅✅ Wynik 4:2 i mam nadzieje że jutro to skończą ???? ????
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Coś się kończy coś zaczyna.

Sanok wczoraj zdobył swój pierwszy mistrzowski tytuł, zaś tak bliskie mojemu sercu Nowotarskie Szarotki spadły do drugiej ligi. Tym bardziej miło oglądało się ex-Podhalan Malaśińskiego, Kolusza, Dziubińskiego, Zapałę, czy Gruszkę podczas cermoni w góralskich kapeluszach.

Liczę na szybki powrót Szarotek do PLH, i że Sanok nie skończy podobnie jak Podhale.

Gratulacje dla Sanoka, ktory w przekroju całego sezonu był zdecydowanie najlepszą drużyną, wnosząc nową jakość do ligi. Może nadchodzą lepsze czasy dla polskiego hokeja (marzy mi się 8 silnych zespołów w najwyższej klasie rozgrywkowej), choć przy obecnej liczbie leśnych dziadków w PZHL będzie o to baaaardzo cięzko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom