>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska vs. Scotty Nguyen - $2000 dodane w turnieju dla Polaków! Tylko w EXPEKT

Status
Zamknięty.
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
&lt;script language=javascript src=&quot;http://media.expekt.com/affiliates/ad.aspx?pid=31193&amp;bid=6199&quot;&gt;&lt;/script&gt;
&quot;Polska vs. Scotty Nguyen - $2000 dodane w turnieju dla Polaków!

Scotty Nguyen przyjeżdża do Polski, aby reprezentować Expekt.com na najbliższym EPT w Warszawie. Z tej okazji, przygotowaliśmy specjalny turniej dla klientów z Polski. Już 19-go października (poniedziałek) o 20:30 odbędzie się turniej z wpisowym $5+$0.50 i pulą dodaną w wysokości aż $2000!

Dodatkowo osoba, która wyeliminuje Scotty’ego z turnieju otrzyma nagrodę w wysokości $50 na swoje konto pokerowe!


Nazwa w lobby: Polska vs. Scotty - $2000

Start: 19.10.2009 godz. 20:30
Buy-in: $5+$0.50
Pula dodana: $2000

Turniej nie bedzie chroniony haslem. Bedzie tylko ograniczony ze wzgledu na narodowosc.

Nie przegap szansy na grę z legendą pokera i wspaniałe wygrane!

Powodzenia!&quot;
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
mi tez nic nie chodzi, zaden poker room sie nie che odpalic, juz nie wspomne o fora, o dziwo tylko te forum mi dziala ????

troche to dziwne, przez co masz neta? neostrada?
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
livescore.com tez nie chodzi. Czy ktoś może zobaczyć jak wygląda sytuacja w turnieju? Albo czy komuś kto nie ma neostrady chodzi stronka ekpektu
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
ja mam neo i mam to samo co ty, rowniez gralem kilka turnieij i teraz nie mgoe sie zalogowac ???? , ci co nie maja neo pewnie nie maja takich problemow
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
NO to możesz zobaczyć jak wgląda sytuacja w tym turnieju?. Zaczął sie o 20.30. Cy ktoś może podać wyniki pierwszej siódemki? Będę bardzo wdzięczny
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
a pierwsza 7 i jakie wygrane? tak strona się też nie włącza. Mogłbys napisać po kolei bo tylko tak chyba coś zobaczę. Ah ta neo????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom