>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Polska vs. Scotty Nguyen - $2000 dodane w turnieju dla Polaków! Tylko w EXPEKT

Status
Zamknięty.
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
&lt;script language=javascript src=&quot;http://media.expekt.com/affiliates/ad.aspx?pid=31193&amp;bid=6199&quot;&gt;&lt;/script&gt;
&quot;Polska vs. Scotty Nguyen - $2000 dodane w turnieju dla Polaków!

Scotty Nguyen przyjeżdża do Polski, aby reprezentować Expekt.com na najbliższym EPT w Warszawie. Z tej okazji, przygotowaliśmy specjalny turniej dla klientów z Polski. Już 19-go października (poniedziałek) o 20:30 odbędzie się turniej z wpisowym $5+$0.50 i pulą dodaną w wysokości aż $2000!

Dodatkowo osoba, która wyeliminuje Scotty’ego z turnieju otrzyma nagrodę w wysokości $50 na swoje konto pokerowe!


Nazwa w lobby: Polska vs. Scotty - $2000

Start: 19.10.2009 godz. 20:30
Buy-in: $5+$0.50
Pula dodana: $2000

Turniej nie bedzie chroniony haslem. Bedzie tylko ograniczony ze wzgledu na narodowosc.

Nie przegap szansy na grę z legendą pokera i wspaniałe wygrane!

Powodzenia!&quot;
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
mi tez nic nie chodzi, zaden poker room sie nie che odpalic, juz nie wspomne o fora, o dziwo tylko te forum mi dziala ????

troche to dziwne, przez co masz neta? neostrada?
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
livescore.com tez nie chodzi. Czy ktoś może zobaczyć jak wygląda sytuacja w turnieju? Albo czy komuś kto nie ma neostrady chodzi stronka ekpektu
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
ja mam neo i mam to samo co ty, rowniez gralem kilka turnieij i teraz nie mgoe sie zalogowac ???? , ci co nie maja neo pewnie nie maja takich problemow
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
NO to możesz zobaczyć jak wgląda sytuacja w tym turnieju?. Zaczął sie o 20.30. Cy ktoś może podać wyniki pierwszej siódemki? Będę bardzo wdzięczny
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
a pierwsza 7 i jakie wygrane? tak strona się też nie włącza. Mogłbys napisać po kolei bo tylko tak chyba coś zobaczę. Ah ta neo????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom