>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pomoc dla początkującego

Q 0

quest

Użytkownik
Czytaj uważnie, mówie żeby szukał freerolli gdzie nie gra więcej niż z 100 osób a pula jest minimum $50. Wiadomo że jak zagrasz te zwyczajne gdzie gra z 2000 osób to nigdy takiej kasy nie uzbierasz.
Satry co Ty gadasz !
Wiesz jaka jest pula za pierwsze miejsce w takim turnieju ? z 20 $
Rouzmując Twoje myślenie początkujący gracz powinien 5 razy w miesiącu wygrać taki turniej ! z co najmniej połową doświadczonych graczy żeby ugrać minimalny bankroll 100 $ określony przez Ciebie
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Jak juz zrozumie o co w tym chodzi.

Ja jak zaczynalem przygode z pokerem to szukalem jakichs fajnych free i forum, na którym bylem userem taki wlasnie organizowalo. Sciaglem wtedy soft poker roomu a znalem tylko zasadsy, których sie nauczylem czytajac SZKOLE POKERA na Unibet &lt;--- LOL

I taka wiedza wystarczyla mi do wygrania turnieji. Byly 3 miejsca platne i jak zostalo nas pieciu a jakis koles wywalil 2 gosci to mu dziekowalem jak glupi, a jaki podniecony bylem, ze mam 20$ wygrane w pierwszym turnieju. A skonczylo sie na tym, ze wygralem wtedy ten turniej &lt;-- Lol
 
nakur 0

nakur

Użytkownik
Satry co Ty gadasz !
Wiesz jaka jest pula za pierwsze miejsce w takim turnieju ? z 20 $
Rouzmując Twoje myślenie początkujący gracz powinien 5 razy w miesiącu wygrać taki turniej ! z co najmniej połową doświadczonych graczy żeby ugrać minimalny bankroll 100 $ określony przez Ciebie
Jak się dobrze szuka, można znaleść codziennie co najmniej jeden freeroll z hasłem gdzie nie gra więcej niż 100 osób. Przecież nie musisz codziennie wygrywać, ale wystarczy że dziennie ugrasz z $3. Nie wydaje mi się to takie trudne, tylko musisz grać codziennie.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Freerolle to cienki sposob na nauke. Jako, ze nie placi sie za wejscie ludzie nie graja zgodnie z zasadami pokera (allinuja z byle gownem albo ze slabym drawem) tylko mozna zalapac zlych nawykow.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Freerolle to cienki sposob na nauke. Jako, ze nie placi sie za wejscie ludzie nie graja zgodnie z zasadami pokera (allinuja z byle gownem albo ze slabym drawem) tylko mozna zalapac zlych nawykow.
Dokładnie popieram Karlosa. We freerolach poziom jest w miare dopiero w późniejszej fazie turnieju, bo początki nie raz sa tragiczne. Nie raz widziałem jak moje AA all in pf przegrywało z jakims gównem. Najlepiej niech weźmie sobie jakis sponsorship z ltd, epokerschool, pokerstrategy. A pokerromy jakie polecam do nauki to EVP, Party Poker
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
no tak ciężko się czegoś na freerollach nauczyć tyle że inaczej na razie nie mogę bo nie mam $$ ???? więc gdzie można znaleźć takie freerolle? ???? jakiś przykład?
Na razie mam Sun poker (już zdążyłem przegrać 10$, zjedli mnie lepsi gracze), PartyPoker (promocja otwarta - czekam), Absolute Poker (promocja - czekam) i Everest na ktorym spokojnie wygrywam darmowe sit&amp;go, ale jak kiedyś zagrałem za $, od razu mnie zjedli (no cóż miałem 0.20$ a inni powyżej 1$).. więc freerolle mi pozostają chyba.. no chyba że ktoś mi poleci jeszcze jakiegoś pokera (rooma)? Pozdrawiam
PS. Jest jeszcze inny room z sit&amp;go za darmo jak everest że można wygrać kase?
PS1. A jeszcze VC poker mam czekam na to promo żeby mi dali ????
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
mozesz skorzystac z promocji na CD Poker (siec iPoker), dostajesz na start 50$ bez depozytu także bez ryzyka
Edit: (pomyliłem promo) Ale i tak mam pytanie : cały czas nie dostałem maila aktywującego do pokerroomschool. (od CDpokera tak).. więc nawet nie mogę dostać się do quizu
 
Do góry Bottom