>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomysły na progresję

J 0

jak-nikt-inny

Użytkownik
Witam!
Moją przygodę z bukmacherką zacząłem już ok. 8-9 lat temu. Było kilka podejść bo i wyniki bywały różne - w ogólnym rozrachunku jednak, jestem kilkaset zł do przodu.
Nie ma wątpliwości, że teoretycznie najlepszą metodą gry jest progresja. Jednak jak tu się dziwić sceptykom - przyjdzie &#39;czarna seria&#39; i po całym kapitale.
Należy zauważyć, że na nasz sukces lub porażkę ma wpływ cały ogrom czynników. Te najważniejsze to na pewno:
- zachowanie zimnej krwi - gdy przyjdzie granie na wyższych progach, nerwy nam bardzo skutecznie przeszkadzają w mądrym obstawianiu kolejnych meczy
- dobór stawek - nastawianie się na większy zysk i co za tym idzie - mniejsze bezpieczeństwo
- no i same zakłady, jakie obstawiamy - czy to będzie jeden mecz o stawce 2.3, czy np. 4 mecze po 1.25 każdy
itd...
Ostatnio grałem jakieś 2 lata temu - bawiłem się wtedy zakładami typu ilość parzystych liczb w multi-multi. Prześledziłem wtedy ostatnie 2 lata - nie zdarzyła się nigdy w historii seria, gdzie parzyste był więcej niż 9 razy pod rząd. Jednak jak wiadomo - w końcu to musiało nadejść no i nadeszło - akurat wtedy kiedy grałem ;). Na szczęście byłem już o tyle do przodu i zyski od razu wypłacałem, że w ogólnym rozrachunku nie byłem stratny.
Ostatnio znowu zacząłem grać - najpierw płaskimi stawkami - rezultat: +120zł w jeden dzień. Baaardzo powyżej oczekiwań, jednak oczywiście na dłuższą metę zacząłem tracić. Wniosek: znowu wracam do progresji.
Próbując teraz różnych metod, wpadłem na całkiem ciekawe pomysły do gry progresją - zakłady live.
Dwa sposoby są póki co dla mnie najbardziej skuteczne, proszę o ich ocenę:
I: piłka nożna: gol w ciągu 10 minut
Wybieramy sobie mecz, gdzie jedna drużyna jest sporo lepsza od drugiej.
Obstawiamy np. 1zł, że padnie gol od 0:00 do 9:59 - gol nie padł
Obstawiamy np. 1.50zł, że padnie gol od 10:00 do 19:59 - gol nie padł
Obstawiamy np. 2.40zł, że padnie gol od 20:00 do 29:59 - gol padł
wygrywamy np. 2.40 x 3.5 = 8,4 czyli jesteśmy 3.50zł do przodu.
Stawki są przykładowe. Jest to bardzo ciekawy sposób ale trzeba wziąć pod uwagę takie rzeczy jak: widoczna przewaga jednej drużyny nad drugą, najlepiej żeby nie był to towarzyski mecz itd.
W ten sposób nie musimy mieć aż tak dużego kapitału, by nam starczyło na progresję przez 90 minut. Wystarczy ok. 250zł grając od złotówki.
Wygrywamy w każdym przypadku innym od 0:0, a jeśli jedna drużyna jest sporo lepsza od drugiej - tak powinno być PRAWIE zawsze. Oczywiście tego &#39;prawie&#39; nigdy nie będzie można ominąć - ale myślę, że tutaj jest to naprawdę &#39;prawie&#39;.

II: Tenis: Wygranie gema przez lepszego gracza
Tutaj najlepiej wybrać sobie lepszego zawodnika i przed rozpoczęciem następnego gema, obstawiać na jego wygraną. Jeśli on ma serwis, to stawka wynosi około 1.3, jeśli nie - około 3.5. Jedynym utrudnieniem może być właśnie zmienna stawka, ale wystarczy wcześniej sobie przygotować odpowiednią tabelkę stawek i grać wg niej. Rzadko zdarza się, że pada wynik np. 6:0, tym bardziej jeśli wybierzemy mniej więcej równych przeciwników.
Czekam na wasze komentarze,
Pozdrawiam!
 
C 11

cychi

Użytkownik
I: piłka nożna: gol w ciągu 10 minut
Wystarczy ok. 250zł grając od złotówki.
Wygrywamy w każdym przypadku innym od 0:0, a jeśli jedna drużyna jest sporo lepsza od drugiej - tak powinno być PRAWIE zawsze. Oczywiście tego &#39;prawie&#39; nigdy nie będzie można ominąć - ale myślę, że tutaj jest to naprawdę &#39;prawie&#39;.
A nie lepiej grać over 0.5 gola na bf? kursy są dość wysokie jak na taki zakład.
Co do tych &quot;drużyna jest sporo lepsza od drugiej&quot; to nie zawsze taki mecz kończy się bramkami. Z własnego doświadczenia wiem że bezpieczniej grać kurs na over o,5 1.1-1.16 (przed rozpoczeciem) niż taki niby pewniak 1.06 (bo można się rozczarować).
 
J 0

jak-nikt-inny

Użytkownik
No fakt faktem, o wiele bezpieczniejsze wydaje się granie przed meczem na 0.5. Można by w ten sposób zastosować progresję do danej ligi i grać cały czas na over 0.5. Jednak ze względu na małe kursy wygląda to tragicznie
Przy 300zł kapitału starczy to tylko na 4 podejścia (ze względu na mały kurs ok. 1.10 - 1.16). Z drugiej strony ciężko sobie wyobrazić np. cztery bezbramkowe remisy w jednej kolejce i w jednej lidze.
W świetle tego wszystkiego obydwa systemy wydają się dość zawodne, jednak ten przynajmniej starczy na cztery mecze przy kapitale 300zł, mój tylko na 9x10 minut czyli jeden mecz.
A jakiś komentarz w sprawie tenisa? Gdzie mogę znaleźć statystyki typu jaki procent setów kończy się wynikiem 6:0 itd?
Pozdrawiam!
 
C 11

cychi

Użytkownik
Przy 300zł kapitału starczy to tylko na 4 podejścia (ze względu na mały kurs ok. 1.10 - 1.16). Z drugiej strony ciężko sobie wyobrazić np. cztery bezbramkowe remisy w jednej kolejce i w jednej lidze.
Ciężko mi sobie wyobrazić 4 podejścia na progresje kurs 1.1 mając 300zł.
Możesz to rozpisać?
A trafić 4 x 0-0 z rzedu to chyba jest nie możliwe.. No ale pamiętam że widziałem serie chyba nawet większe niż 4x 0-0 jednej drużyny (gdzieś w ameryce chyba) ????
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Też myślałem o takim graniu z progresją na strzelenie bramki w kolejnych 10, 15 minutach meczu bo u różnych buków różne są przedziały ale doszedłem do wniosku że lepiej właśnie po prostu zagrać over o,5 lub po prostu sprzedać lay 0-0 na betfair jeśli ktoś tam gra bo w sumie to na jedno wychodzi.
 
J 0

jak-nikt-inny

Użytkownik
Ciężko mi sobie wyobrazić 4 podejścia na progresje kurs 1.1 mając 300zł.
Możesz to rozpisać?
Mam rozpisane przy tym &quot;średnim kursie&quot; 1.10 - 1.20 czyli dla 1.15 dla dokładnie 346zł jednak zysk jest bardzo śmieszny:
Lp/Stawka/Suma/Wygrana/Zysk
1 0,50PLN 0,50PLN 0,58PLN 0,08PLN
2 5,00PLN 5,50PLN 44,85PLN 0,25PLN
3 39,00PLN 44,50PLN 44,85PLN 0,35PLN
4 302,00PLN 346,50PLN 347,30PLN 0,80 PLN
Tutaj raczej gra ze względu na stawkę trochę mija się z celem, jednak jak to zawsze bywa - wielkość zysku jest odwrotnie proporcjonalna do jego pewności...
Wracając do gry o bramkę co 10 minut, można to nieco zmodyfikować:
- wybierając mecze w której w pierwszej połowie jest 0:0 i grać tylko drugą połowę - wtedy starczy progów na dwa takie mecze
- wybierając mecz gdzie np. do połowy jest 4:0 - wtedy powinien także przynajmniej jeden gol paść w drugiej połowie
Póki co wszystko siada, ale jednak jest to poczucie (bardzo słuszne zresztą) że w końcu zdarzy się coś, co nie wejdzie.
Jednak widziałem kilka tematów z przykładową grą takimi systemami, gdzie bądź co bądź było się na plus.
Czasem jednak wydaje się, że prostsze rozwiązania progresji są najlepsze - jakiś dobrze dobrany 3 meczowy tasiemiec po kursie 1.25 i w ten sposób grać progresją nawet od 0.50zł.
Cóż, jeszcze daleka droga do sukcesu ;).
Pozdrawiam!
 
C 11

cychi

Użytkownik
Wracając do gry o bramkę co 10 minut, można to nieco zmodyfikować:
- wybierając mecze w której w pierwszej połowie jest 0:0 i grać tylko drugą połowę - wtedy starczy progów na dwa takie mecze
Zawsze możesz zagrać over 0.5 po pierwszej połowie jak jest 0-0 kursy od 1.3 w góre ???? No nic powodzenia ja spadam na 2 tygodnie na wakacje;D
 
A 11

asdfghjk

Użytkownik
No fakt faktem, o wiele bezpieczniejsze wydaje się granie przed meczem na 0.5. Można by w ten sposób zastosować progresję do danej ligi i grać cały czas na over 0.5. Jednak ze względu na małe kursy wygląda to tragicznie
A po cholerę ci progresja jeśli chodzi o ten sposób gra.
W pierwszym poście rozpisałeś progresję dla kapitału 250zł.
Musisz siedzieć przez cały mecz i stawiać co 10 minut. Przecieżlepiej zagrać over 0.5 za 250zł. Jeśli będzie wynik 0-0 to przegrywasz w obu przypadkach 250zł, jeśli pada bramka to masz pewny stały zysk, a do tego nie musisz siedzieć 90 minut i stawiać. /stawiasz 250zł po kursie 1.1 i masz 25zł zysku i nic cię nie obchodzi kiedy padnie bramka itd./
Jak zamierzasz dziennie obstawiać tak 4 mecze i tracić i siedzieć po 7 godzin to gratuluje, twój poziom inteligencji musi być wysoki.
 
Do góry Bottom