>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
patryk1708 6

patryk1708

Użytkownik
Szukam jakiegoś dobrego programu, w którym mogę bez problemu odzielić wokal od podkładu w danej piosence i zapisać na przykład sam wokal albo melodię. Co możecie polecić?

Najlepiej jakby był jednofunkcyjny. Tzn nie jakiś rozbudowany edytor tylko programik, który służy konkretnie do takiego oddzielania.
Wydaje mi się, że taki program nie istnieje. Owszem, można kombinować, zmieniać różne wartości audio w edytorach, ale efekt tak czy siak powinien być mizerny. Mówiąc inaczej - nie ma opcji rozdzielenia melodii od głosu, a jedynie, poprzez filtrowanie, można wyeksponować głos lub wyciszyć podkład muzyczny. Jeśli bardzo Ci zależy to możesz spróbować tego programu -&gt; Sony Sound Forge, ale wątpię, żebyś oddzielił w nim w 100% melodię od wokalu. Chyba, że poszukasz utworu w wersji instrumentalnej :grin:.

Sony Sound Forge:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wie ktoś co to jest EKONOMIA KOMPARATYWNA :?: Potrzebuję kompletnej odpowiedzi, nie z internetu. Najlepiej jakiś student eko gdyby się wypowiedział ;)
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Chcę założyć konto na jakimś buku internetowym i wpłacić skromnie z 10 zł, u jakiego buka dostanę jakąś promocję wpłacając tak nie wielką kwotę ?
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bon Jovi - Slippery When Wet

W jakości 192 - 320 szukam...mnie zadowala 128 ale mam wybrednego kuzyna i on potrzebuje od 192.FLAC odpada
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Potrzebuje program albo dane jak zrobić dany program, gdzie podaje dowolną ilość liczb i program wyszukuje określone liczby które dają sumę (oczywiście jeśli takie są), która wynosi dokładnie 1000, 2000, 3000, 4000, 5000, 6000, 7000, 8000, 9000 lub 10 000.
Przykład. Mam liczby 1200, 300, 500, 8569, 528. Program wyszuka z nich liczby 1200, 300, 500 , bo dane liczby dają sumę 2000.
Pilnie potrzebuje rozwiązać dany problem, który dla programisty na pewno nie jest trudny. Mogę się odwdzięczyć.
 
joseppe 0

joseppe

Użytkownik
Potrzebuje program albo dane jak zrobić dany program, gdzie podaje dowolną ilość liczb i program wyszukuje określone liczby które dają sumę (oczywiście jeśli takie są), która wynosi dokładnie 1000, 2000, 3000, 4000, 5000, 6000, 7000, 8000, 9000 lub 10 000.
Przykład. Mam liczby 1200, 300, 500, 8569, 528. Program wyszuka z nich liczby 1200, 300, 500 , bo dane liczby dają sumę 2000.
Pilnie potrzebuje rozwiązać dany problem, który dla programisty na pewno nie jest trudny. Mogę się odwdzięczyć.
Chyba mówisz o kodach z zupek amino?

Jak tak to wygrywa ta ktowa która sie nie dzieli przez 11. Jak masz same podzielne przez 11 to mozesz je wywalic do kosza ????
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
szukam programu do dzielenia partycji w windows 7 64bit
kupilem laptopa i mam tylko jedna...
Vista jak i windows 7 posiadają menagera do tworzenia partycji
Panel sterowania/Narzędzia administracyjne/Zarządzanie komputerem/Zarządzanie dyskami.
 
depee 0

depee

Użytkownik
Otóż mam taki sam problem. Wszedłem w te zarządzanie dyskami w win7/64bity i nie potrafię stworzyć dysku. Pomoże ktoś?
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Jareks89: ZAKAZ PISANIA PRÓŚB O LINKI WAREZ :!:
No to w takim razie mam pytanie o to gdzię i za ile PLN mogę zdobyć Alpine Ski Racing 2007
 
B 0

bartek9030

Użytkownik
Mam pytanie dotyczace Bwin otóz jak sie gra w pokera na prawdziwe pieniadze to jak sie odejdzie od stolu to czy zachowuje sie pieniadze te co sie ma czy sie traci?
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Mam pytanie dotyczace Bwin otóz jak sie gra w pokera na prawdziwe pieniadze to jak sie odejdzie od stolu to czy zachowuje sie pieniadze te co sie ma czy sie traci?
traci sie

PS: przeczytaj sobie jakie zadales pytanie i odpowiedz sobie na nie sam, nawet z zerowa wiedza jest to mozliwe:]
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
to zeby wygrac pieniadze co musisz zrobić ? Załóżmy mam 4 $ i wygrałem 5 $ i jak odejde od stolu to nic nie wygram ?
Dobra stary to jest tak ze powiedzmy wplacasz na pokera 20$ masz je na glownym koncie, wchodzisz na stol z 5$ i grasz sobie grasz wygrywasz partie i masz 8$ na stole, wtedy gdy chcesz wyjsc to naciskasz &quot;sit out&quot; i zamykasz stol a wygrane wszystkie pieniadze przechodza Ci na glowne konto, Ot cała filozofia, mam nadzieje ze zrozumiesz bo dokladniej tego wytlumaczyc sie nie dało
Pozdrawiam i narazie radze poczytac cs o pokerze bo jak zadajesz takie pytania to szybko stracisz pieniedze wchodzac na stol
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom