>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
rybex 3

rybex

Użytkownik
Uzywa ktos z was Google AdSense? Bo mam male pytanko czy wogole jest sens zakladania go na strone ktora ma 700 odwiedzin miesiecznie. Kiedys cos na ten temat czytalem ale to chyba nawet szkoda zachodu na tyle odwiedzin, nie myle sie?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Mam pytanie z całkiem innej beczki. Czy ktoś bierze udział w zarabianiu na hotfile ? (chodzi mi o wstawianie swoich linków). Czy miałby ktoś może jakiegoś linka, bądź opis, bądź cokolwiek na temat wypłat z hotfile ? Nie mam nawet pojęcia jak mogę zlecić z tego wypłatę :kwasny4565:
 
D 0

dabudnik1989

Użytkownik
Mam problem z bukiem ladbrokes. Sprawdzaja mi konto bankowe od paru dni, wyslane dokumenty i dostaje odpowiedz :
Unfortunately we still require a bank statement before we can activate
your bank withdrawal facility, please note we do not accept screenshots of
online accounts. We look forward to hearing from you.

Ktos moglby i powiedziec co to znaczy?:p
Nie bardzo rozumiem &quot;bankowe oswiadczenie&quot;
z gory dziekuje
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Mam problem z bukiem ladbrokes. Sprawdzaja mi konto bankowe od paru dni, wyslane dokumenty i dostaje odpowiedz :
Unfortunately we still require a bank statement before we can activate
your bank withdrawal facility, please note we do not accept screenshots of
online accounts. We look forward to hearing from you.


Ktos moglby i powiedziec co to znaczy?:p
Nie bardzo rozumiem &quot;bankowe oswiadczenie&quot;
z gory dziekuje
Prosze
Niestety my dalej wymagamy twojego wyciagu z banku zanim bedziemy mogli zaaktywowac twoje konto (zaaktywowac zdolnosc wycofywania/pobierania pieniadzy), prosimy zwrocic uwage na to ze my nie akceptujemy z rzutow z ekranu kont internetowych. Bedziemy bacznie czekac na odpowiedz od ciebie.
To masz takie wolne tlumaczenie
 
R 10

radziopb

Użytkownik
Witam, ktory z uzytkownikow FB stawia przede wszystkim siatkówke? Możecie kogos takiego wymienić? Pamietam ze był kiedys ktoś taki jak &#39;PGE&#39; ale chyba zakonczyl przygode z forum..

Z góry dziekuje za pomoc, pozdrawiam ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
piosenki co leci na planeta fm ???? taka babka piskliwym głosem spiewa (to samo ciagłe w kołko chyba) ???? 27 grudnia o 15.30 to slyszalem ale wlasnie tego dnia na odsluchane.eu niema :|
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Od pewnego czasu nie moge naciskać różnych ikon. Np w edycji wiadomości bądź przy pisaniu na forum ikony w stylu pogrubienie kolor czcionka itd nie działają , podobnie niektóre gry na Betlick może ktoś mi jakoś pomoc bo prawdopodobnie coś mi sie przestawiło a nie za bardzo wiem jak i nie moge znaleźć na ten temat informacji??:]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom