>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
webb4 2

webb4

Użytkownik
Jezeli ktos bylby tak mily i pomogł mi w tworzeniu mojej magisterki poprzez wypelnienie krótekiej anikety zwiazanej z kierowaniem samochodem bylbym bardzo wdzieczny.

Jesli ktos zdecyduje sie pomoc prosze o przeslanie swojego adresu mailowego na PW

Z góry bardzo dziekuje wszystkim za pomoc!!!!
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
aplikacja: ASUS Security Protect Manager
laptop: ASUS M50VC.
mam problem z ta aplikacja poniewaz jesli dobrze wiecie przechowywane sa tam logowania i hasla na rozne stronki, problem jest taki ze mam logowanie na fingerprints i by bylo wszystko ok gdyby nie to ze przy logowaniu do windowsa jestem od razu zalogowany. potrzebuje pomocy od kogos kto sie orientuje w takiego typu aplikacjach zeby mi pomogl wylaczyc jakas opcje ze chce sie za kazdym razem logowac do tego kiedy windows zostanie uruchomiony. przed formatem mialem wlasnie tak logowanie po wlaczeniu systemu teraz jednak jestem od razu zalogowany.
z gory dziekuje
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
@sawas

Jeśli chodzi o nawigacje na symbiana to tylko Garmin i nic więcej. Do pobrania spokojnie z internetu + pełen opis + dodatkowe punkty POI i wszystko śmiga aż miło. :-D
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
@sawas
Jeśli chodzi o nawigacje na symbiana to tylko Garmin i nic więcej. Do pobrania spokojnie z internetu + pełen opis + dodatkowe punkty POI i wszystko śmiga aż miło. :-D
No, ale chyba muszę dokupić jakiś sprzęt, bo wbudowanej nie mam.. Hm? Czy jak to jest?
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
No, ale chyba muszę dokupić jakiś sprzęt, bo wbudowanej nie mam.. Hm? Czy jak to jest?
bedzie ci potrzebny modul gps
i tutaj moje pytanie do obeznanych w temacie
warto kupowac orginala nokii? czy mozna cos tanszego firmy krzak bo i tak nie ma znaczenia???
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
No ja właśnie o ten moduł pytam. Oryginalnego modelu nie zamierzam brać, bo wtedy wolę zwykłą nawigację kupić, a nie w telefonie :/ Szukam czegoś najtańszego.
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
No ja właśnie o ten moduł pytam. Oryginalnego modelu nie zamierzam brać, bo wtedy wolę zwykłą nawigację kupić, a nie w telefonie :/ Szukam czegoś najtańszego.
oryginalny na allegro widze sa 100-130zl a te inne w sumie niewiele tansze wiec wlasnie przydala by sie opinia kogos ogarnietego czy mozna przyoszczedzic te troche zlotych czy nie warto
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Dzięki. Raczej nie widzę różnicy w cenie między oryginalnym, Nokia a tych pozostałych, więc biorę chyba Nokia LD3W ;)
EDIT: Jednak LD4W ????
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
Dzięki. Raczej nie widzę różnicy w cenie między oryginalnym, Nokia a tych pozostałych, więc biorę chyba Nokia LD3W ;)
EDIT: Jednak LD4W ????
jak kupisz to napisz w koncu ktory kupiles i jak sie sprawuje bo ja niedlugo wlasnie tez bede pobieral ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Kupiłem już ten nowszy. Z przesyłką wyjdzie mnie 160 zł, czyli jakieś 30 zł więcej niż za LD3W. Poczytałem o różnicach w tych modelach i bardziej odpowiada mi 4 ????
Ale przejrzyj sobie fora, symbianosa szczególnie. Bo ta LD3W ma na przykład wymienną baterią, a LD4W już zintegrowaną. I różnice w czasie pracy też są znaczne. No, ale opowiem, jak przetestuję ???? Mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu ????
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Wczoraj wpłacałem kasę w PKO na MB... Kasę z konta w banku odjęło, ale na Mb nadal jej nie ma... spotkał się ktoś z czymś podobnym ?
 
matex 0

matex

Użytkownik
No, ale zawsze kabona była 5 sekund po zrobieniu przelewu, to dlaczego czemu teraz miałaby iść 3 dni ?
co Ty mówisz ???? z MB na MB jest po kilku sekundach. przeciez to normalne, że kasa z banku &quot;idzie&quot; kilka dni
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom