>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
Z 0

zincu

Użytkownik
Witam , mam 17 lat i mam pytanie...

Zakładając konto na bwin , podrasowałem swój wiek (dodałem sobie 1 rok) , żeby móc się zarejestrować i grać normalnie. 18 lat będę miał dopiero w przyszłym roku.

Mam pytanie odnośnie wypłaty gotówki , czy mogę &quot;transferować&quot; pieniądze na czyjeś konto na bwin , np. mojego brata , który może wypłacać pieniądze ?

Czy support bwin sprawdza gdzieś , porównuje autentyczność dokumentu tożsamości ? (wysyłając skan , zawsze mógłbym zmienić kilka cyfr i było by dobrze).

Czy jest coś co mogę zrobić , tak aby nie stracić swoich pieniędzy ?
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
Nie jestem pewny w 100% ale przy zalogowaniu i wpłacie nie wymagane jest potwierdzenia tożsamości natomiast jeśli chciałbyś wypłacić kasę to będzie Ci potrzebny dokument potwierdzający pełnoletność... tak mam na expektcie i raczej na bwin tez tak jest :jezora:
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Witam mam pytanie.. czy jak załózmy mój kolega bedzie chciał wpłacic na moje konto w BAHU kase, tzn. wypełni przelew normalnie na swoje dane, w tytule moj nr id. To czy pieniedze dojda?
 
F 0

fenio

Użytkownik
Oblicz drogę jaką przebyło ciało od chwili startu,jeśli poruszło się pod działaniem siły 100N,a jego masa wynosi 50kg. Czas ruchu to 10s.
ktos wie jak to zrobic?
 
F 0

fenio

Użytkownik
Ciało w ciągu 2min. wykonało 360 obrotów.Oblicz okres ruchu, częstotliwośc,prędkość kątową oraz liniową tego ruchu , jeżeli promień okręgu po którym porusza się ciało wynosi 25cm.
a to wiesz?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
2min=120sec
czyli okres T=3
czestotliwosc f=1/3
predkosc katowa w=2&#39;pi&#39;f
w=2/3 &#39;pi&#39;
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
wytłumaczy mi ktoś jak to jest z avatarami na tym forum? niby jest limit co do rozmiarów ale jak tak patrzę to niektórzy jakoś to ograniczenie sprytnie ominęli (mnie forum trochę ścięło avatar). Więc jak to jest?
 
szymiaczek 0

szymiaczek

Użytkownik
Nowy telefon - palmtop?
Siemka. Otoz jakies 5min temu podrzucalem sobie telefon przed kompem i nagle mama wparzyla do pokoju i tyle bylo z telefonu... Ekran rozwalony.... Ale tak sie sklada, ze akurat mam w planach kupno nowego telefonu i wlasnie chcialbym sie was poradzic. Jaki telefon byscie mi polecili, sczegolnie podobaja mi sie palmtopy, ale takie dosc male, aby jakos miescily sie w kieszeni ???? . Zalezy mi na klawiaturze qwerty, ekran dotykowy nie musi byc, ale nie pogardzilbym nim, ogolnie duzo gram w gry java, wiec dobrze jakby mial symbian, oraz na najwazniejsze obok symianu i klawiatury QWERTY, bardzo mi zalezy na wi-fi. Co do GPS, to nie zalezy mi tak na nim, poniewaz nie sa one najlepsze w telefonach i przedzial cenowy to do 500, ewentualnie 600zl,wiec... Z gory bardzo dziekuje za wszelkie odpowiedzi :wink:

PS. Wazne, aby telefon byl wytrzymaly, bo bedzie mi sluzyl co najmniej 2 lata ;)
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Siemka. Otoz jakies 5min temu podrzucalem sobie telefon przed kompem i nagle mama wparzyla do pokoju i tyle bylo z telefonu... Ekran rozwalony.... Ale tak sie sklada, ze akurat mam w planach kupno nowego telefonu i wlasnie chcialbym sie was poradzic. Jaki telefon byscie mi polecili, sczegolnie podobaja mi sie palmtopy, ale takie dosc male, aby jakos miescily sie w kieszeni ???? . Zalezy mi na klawiaturze qwerty, ekran dotykowy nie musi byc, ale nie pogardzilbym nim, ogolnie duzo gram w gry java, wiec dobrze jakby mial symbian, oraz na najwazniejsze obok symianu i klawiatury QWERTY, bardzo mi zalezy na wi-fi. Co do GPS, to nie zalezy mi tak na nim, poniewaz nie sa one najlepsze w telefonach i przedzial cenowy to do 500, ewentualnie 600zl,wiec... Z gory bardzo dziekuje za wszelkie odpowiedzi :wink:
PS. Wazne, aby telefon byl wytrzymaly, bo bedzie mi sluzyl co najmniej 2 lata ;)
Nie ma mowy o niczym za takie pieniądze. Zamiast PLN wpisz Euro to wtedy zaczniemy szukać.
 
matex 0

matex

Użytkownik
Nie ma mowy o niczym za takie pieniądze. Zamiast PLN wpisz Euro to wtedy zaczniemy szukać.
SE P1i - sam mam i nie jest źle, ale niestety wersja symbiana to ne wspierany juz przez producenta UIQ3, tylko że to bardziej smartphone niz palmtop :p
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
soory, ale za ta cene z qwerty i Wi-Fi to serio ciezko idzie cos znalezc ... zalezy na czym Ci bardziej zalezy, ale jesli na Wi-Fi + symbian to moze nokia e51? za 600zł idzie nowke kupic na allegro.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
są w internecie strony amerykańskich sklepów z bronią aby zobaczyć cennik? Chodzi oczywiście o broń palną.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
mam problem z kontem pocztowym gmail.
Założyłem konto w celu uzyskania nowego hasła i nie dostaję żadnych wiadomości .
Czy ktoś wie jak skonfigurować konto gmail?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom