>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Powołania na EURO 2012

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Wisła Kraków poinformowała, że Patryk Małecki został odsunięty od treningów z pierwszą drużyną do zakończenia obecnego sezonu. Zawodnik nie będzie przesunięty do zespołu Młodej Ekstraklasy ani żadnej innej drużyny Wisły. Klub zapewnia, że zgodnie z obowiązującymi przepisami zapewni mu odpowiednie warunki do treningu oraz opiekę medyczną.
Wisła Kraków wystąpi także do Wydziału Dyscypliny PZPN, będącego organem pierwszej instancji, o ukaranie zawodnika zgodnie z regulaminem dyscyplinarnym.
&quot;W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub. Szanując każdą osobę i jej indywidualizm nie możemy jednak pozwolić, aby negatywne wzorce zachowań zniszczyły panujące zasady, którymi klub był i jest wierny od zawsze. Te podstawowe zasady dotyczą wszystkich pracowników, a w szczególności piłkarzy. Patryk Małecki zaś swoim zachowaniem przeciwstawił się tym normom, narażając tym samym na szwank dobre imię klubu. Właśnie dlatego Wisła Kraków SA zdecydowała się na taką decyzję&quot; - czytamy w oświadczeniu klubu.
REKLAMA

Przypomnijmy, że Patryk Małecki przed meczem z Zagłębiem Lubin ogłosił trenerowi Kazimierzowi Moskalowi, że nie chce grać i trenować w prowadzonej przez niego drużynie. Zawodnik wyraził w ten sposób niezadowolenie z decyzji szkoleniowca, który zdjął go z boiska w meczu Ligi Europy przeciwko Standardowi Liege (1:1).
onet.pl

świeża informacja, a kurs na to, że Mały nie pojedize na Euro jest 1.2.

Dorzucić do tego można Perquisa i mamy AKO 1.64.

Lokata 64% na 3 miesiące, 10/10. Grać szybko, bo niedługo spadnie!
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
onet.pl

świeża informacja, a kurs na to, że Mały nie pojedize na Euro jest 1.2.

Dorzucić do tego można Perquisa i mamy AKO 1.64.

Lokata 64% na 3 miesiące, 10/10. Grać szybko, bo niedługo spadnie!
A jak Perquis dostanie kontuzji, która go wykluczy z Euro?;)
Teraz ta lokata wynosi 15% a ciekaw jestem jaki jest limit na ten zakład.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
trzeba sie liczyć z tym, że kontuzje mogą spotkać każdego i to jest jedyne ryzyko związane z zakładem - normalna rzecz. Francuz to twardy facet, na pewno takiej imprezy nikt nie będzie unikał jak swego czasu Kuszczak i jego domniemany ból pleców. AKO wygląda niezwykle apetycznie i tylko jakieś skrajne przypadki mogą wykluczyć powodzenie tego kuponu.
Mi przyjęli zakład za 600zł z kursem 1.2 jeszcze na Małego, także coś tam zarobić można.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
jeśli ktoś jest zainteresowany lokatą totalnie bez ryzyka to dubel Żewłakow i Małecki - NIE JADĄ jest absolutnym pewniakiem. AKO wynosi 1.32 także takiego oprocentowania w żadnym banku nie zagwarantują... ???? tu akurat nie ma żadnego cienia ryzyka i wątpliwości.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Można ładnie przytoczyć że Boruc chce porozmawiać z Dyzmą !!!
Chce sobie wyjaśnić nieporozumienie ... dziwne że Boruc z takim charakterem chcę rozmowy z tym idiotą .
Zapewne Dyzma nie będzie chciał z nim rozmawiać bo jak wspominał ma bardzo dobrych bramkarzy ( kij z tym że grzeją ławę )
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Można ładnie przytoczyć że Boruc chce porozmawiać z Dyzmą !!!
Chce sobie wyjaśnić nieporozumienie ... dziwne że Boruc z takim charakterem chcę rozmowy z tym idiotą .
Zapewne Dyzma nie będzie chciał z nim rozmawiać bo jak wspominał ma bardzo dobrych bramkarzy ( kij z tym że grzeją ławę )
Zarzeczny na swoim blogu pisał (nie wiadomo czy na trzeźwo i czy na poważnie), ale podobno Lato wymusił na Smudzie, żeby się dogadał z Borucem i go jednak w końcu powołał.
I ja się zgadzam, do tego zgadza się ze mną Grześ Lato. Ja na niego mogę mówić: Prezesie albo Łysy, albo Gregor - on już wydał polecenie Smudzie, że z Borucem ma dojść do zgody. Listkiewicz mi mówi, że wsiada w samolot i może mediować!
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
na niepowołanie Małego w zestawieniu z brakiem wyjazdu Żewłakowa na Euro + &quot;Czy EURO 2012 zostanie odwołane lub przełożone z powodu izraelsko-amerykańskiego ataku na Iran?&quot; - miałem limit w granicach 500zł :/ AKO niby 1.44, ale taki limit nieco drażni.
Na Boruca bardzo fajny kurs w perspektywie tych wydarzeń, bo 6.30 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
konkol24 4

konkol24

Użytkownik
Dziękuję mam jeszcze taka prosbe wiecie moze na jakich stronkach mozna obstawiac, że ktos nie strzeli gola w danym meczu (bwin juz znam, ale nie podoba mi sie ta strona) Pozdrawiam.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
na Tobecie również masz takie zakłady na bardziej popularne ligi.
@Death89
Sory, ale granie, że Małecki pojedzie na Euro to strata pieniędzy. Trudno, żeby Franz, który nie lubi charakternych zawodników powołał Patryka grającego w ŁKS-ie. Nie trzeba przypominać jakie szopki były z tym, żeby Mały będąc u szczytu formy pojechał na zgrupowanie. Patrząc na skrzydła to wybór jest bogaty: Ludo, Grosik, Rybus, Peszko, Kuba + próbowany był także Mierzejewski na lewym także nie ma szans na wyjazd ex-Wiślaka. Kurs już spadł do 1.08, a ja grałem po 1.2 jeszcze także straciliście dosyć dużo.
 
death89 84

death89

Użytkownik
@up: ja tam nic nie straciłem, bo zagrałem na tych co pojadą, po tych w miarę wysokich kursach ;)
Nie mówię, że to pewniak, bo one nie istnieją, ale Dyzma już różne dziwne decyzje personalne podejmował, więc można zaryzykować kilka groszy dla takiego wysokiego kursu.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
W meczu z Portugalią grali:
Szczęsny 90&#39;
Piszczek 90&#39;
Wasilewski 90&#39;
Wawrzyniak 84&#39;
Boenisch 6&#39;
Perquis 90&#39;
Dudka 90&#39;
Błaszczykowski 89&#39;
Mila 1&#39;
Polański 81&#39;
Matuszczyk 9&#39;
Obraniak 81&#39;
Mierzejewski 9&#39;
Rybus 78&#39;
Peszko 12&#39;

Jeleń 67&#39;
Grosicki 23&#39;

A tak wyglądała kadra na to spotkanie - klik
Może to być przydatne przy typowaniu kadry na Euro.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Przerażające jest to,że Smuda przez lata &quot;selekcji&quot; ma w kadrze jednego napastnika,który jest w stanie zagrać na poziomie reprezentacji w chwili obecnej.Dziś go nie było,zagrał Jeleń który widać że nie gra w klubie i nie przyda się na Euro jeśli nie będzie w rytmie meczowym w lidze.Brożek jest nr 3 rozumiem,ale on teraz zmienił klimat i ligę i zapewne mu trudno się odnaleźć. Ja na miejscu Smudy na poważnie rozważyłbym powołanie Frankowskiego jako zawodnika,a nie trenera. Młodych polskich napastników nie znam,bo ligi nie śledzę.Może ktoś ktoś pasjonuje się naszą ligą ma jakichś kandydatów?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Brożek jest nr 2 i co do tego nie ma wątpliwości. Bezbarwny występ Irka dziś + zmarnowana setka są tego potwierdzeniem. Nie został powołany, bo sprawdził się w meczu choćby z Niemcami, gdzie Smuda nie szczędził mu pochwał. Z ligi nie weźmie nikogo, Grosik raczej na skrzydło będzie alternatywą, a Jeleń + Brożek dla Lewego - nie ma innego scenariusza, nie powoła nikogo z Ekstraklasy na bank, bo po prostu nie ma kogo... ????
 
S 35

sokker

Użytkownik
Przerażające jest to,że Smuda przez lata &quot;selekcji&quot; ma w kadrze jednego napastnika,który jest w stanie zagrać na poziomie reprezentacji w chwili obecnej.Dziś go nie było,zagrał Jeleń który widać że nie gra w klubie i nie przyda się na Euro jeśli nie będzie w rytmie meczowym w lidze.Brożek jest nr 3 rozumiem,ale on teraz zmienił klimat i ligę i zapewne mu trudno się odnaleźć. Ja na miejscu Smudy na poważnie rozważyłbym powołanie Frankowskiego jako zawodnika,a nie trenera. Młodych polskich napastników nie znam,bo ligi nie śledzę.Może ktoś ktoś pasjonuje się naszą ligą ma jakichś kandydatów?
selekcja nie trwała &quot;lata&quot; tylko 2,5 roku... bądźmy precyzyjni. ktoś kto racjonalnie podchodzi do tematu wcale nie będzie tym faktem przerażony - nie jest winą trenera, że napastników w polsce nie ma. jeleń to jeleń, jak grał całkiem dobrą piłkę w auxerre to na reprezentację przyjeżdżał z bólem pleców i pożytku z niego żadnego. teraz nie gra w klubie to chciał zagrać w reprezentacji ale nie wyszło. do EURO w formie raczej nie będzie więc nie co na niego liczyć. brożek pokazał w kilku poprzednich meczach, że nawet nie grając w klubie (trabzonspor) może być w końcówkach wartościowym zmiennikiem. teraz w celticu jego sytuacja nie ulegnie zmianie. dalej ławka i jeszcze mniejsza perspektywa na grę. czy to wina smudy, że nie ma z czego wybierać? dostosował system do stanu posiadania jaki jest polskiej piłce. więcej grających na rozsądnym poziomie pomocników i jeden napastnik. to wystarczy. a skąd smuda ma zorganizować zmiennika? w lidze, oprócz ruchu chorzów, każda drużyna z czołówki ma w ataku obcokrajowca albo co najmniej 3. a pozostałe drużyny strzelają 0,5 gola na mecz więc kiepsko. sobiech? ktoś w jakimś wątku wspomniał, że jest zdziwiony brakiem powołania dla niego na mecz z portugalią bo strzelił ostatnio 3 bramki. no brawo. zagrał w sumie może 40 minut, strzelił 3 przypadkowe gole, średnia super ale to nie świadczy że jest supersnajperem, tym bardziej że w kolejnym meczu nie mieści się nawet na ławkę. z pustego to i salomon nie naleje.
a wszystkim &quot;oburzonym patriotom&quot; podzielającym poglądy spocura Jana T. mam nadzieję, że wczorajszy mecz udowodnił jaką wartością dodaną polskiej kadry są perquis i obraniak.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ale ja wcale nie atakuję Smudy,że nie ma napastników którzy na poziomie reprezentacji niczego nie są w stanie pokazać.Jest Lewy i nikt więcej. Tak się tylko zapytałem,bo może trzeba było przez dłuższy czas stawiać na jakiegoś młodego,ale grającego regularnie w polskiej lidze chłopaka i powoływać go konsekwentnie w miejsce takiego Brożka czy Jelenia? Efekt w kontekście wyniku na Euro byłby zapewne podobny,a może na kolejnych imprezach tenże chłopak o sporym już doświadczeniu mógłby wnieść coś pozytywnego do gry kadry? Bo Lewy złapie kontuzję,to trzeba będzie Wasyla na atak dać lub pofarbować jakiegoś lisa z Francji lub Niemiec znowu..

@ Obraniak i ten drugi-przed meczem były wypowiedzi kadrowiczów i Obraniak po francusku gadał.Reprezentant Polski od prawie 3 lat,wypowiada się w Polskiej telewizji,której odbiorcami są POLACY po francusku.Paranoja i tyle.A do gry niczego wielkiego obaj nie wnoszą,bo po jednym dniu treningu(jak to mówił po meczu Smuda) ciężko cokolwiek wytrenować. Więc tyle samo wnieśliby zapewne w ten mecz Żewłakow i Mierzejewski np.
 
S 35

sokker

Użytkownik
@ up

już w innym wątku napisałem, że ci sami POLACY słuchali mówiącego dziwnym dialektem (napewno nie był to polski), podobno polaka z krwi i kości euzebiusza smolarka. i w czym ten smolarek był lepszy od takiego obraniaka czy perquisa? urodził się i wychował za granicą, podejrzewam, że do pewnego momentu nawet nie umiał się przedstawić po polsku (wielkie brawa dla tatusia piłkarza, że tak pięknie synka wychował). a trener reprezentacji POLSKI, który mówił &quot;step by step&quot; Ci nie przeszkadzał? a czarnoskóry napastnik? obrzucali go bananami w czasie meczu, a później cieszyli się z jego goli... żenujące. na każdym kroku podkreśla się wszędzie, że klose i podolski to POLACY. no świetnie tylko że grają dla kogo innego i strzelają nam (a nie dla nas) POLAKOM bramki. &quot;nasza&quot; Karolina Wozniacka. to świetnie, sympatyczna, utalentowana dziewczyna ale gra dla Danii i jest Dunką. ma polskie korzenie i tyle. nikt o to do niej pretensji nie ma. tak się ludziom życie układa. jak się okaże, że jakaś sraka z hollywood miała polskich przodków bo jej dziadek, a właściwie kolega dziadka siedział*w polskim gettcie i był tak naprawdę żydem z czech to polskie media robią szum i mówią &quot;polska gwiazda&quot;. i też nikt się nie bulwersuje. ale w tym przypadku &quot;farbowane lisy&quot;, żenujące. od kilku lat w koszykówce mamy typowych POLAKÓW, którzy nawet nie próbują udowadniać jakichkolwiek polskich korzeni: berisha, logan, kelati i też nie słyszałem głosów oburzenia. ogarnijcie się z tymi farbowanymi lisami.
a co do konkretnie ostatniego występu obraniaka to był bezsprzecznie obok błaszczykowskiego najlepszy nasz zawodnik w tym meczu i pozostający kompletnie bez formy mierzejewski na chwilę obecną może mu wiązać buty...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom