>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi 2012/2013, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
P 36

prostoorient

Użytkownik
Witam na dzisiaj postanowiłem pograć Olympiakos-Aris w pucharze Grecji na powyżej 175,5. Olympiakos osobiscie uważam że nie jest w jakiejś specjalnej formie co widać po wynikach gdzie w ostatnich bodajze pięciu meczach potrafia zgubić i oddać rywalom choćby jednego seta.Aris z kolei ostatnio zagral wyrównane spotkanie na wyjezdzie z Lamia i wygrał to spotkanie po pięciosetowym pojedynku, myślę że są w stanie powalczyć o urwanie seta a może i coś więcej nawet dwa i pół tygodnia temu obie drużyny spotkały się w lidze i wtedy Olympiakos wygrał po zaciętym meczu 3;2 co także podpieram swój typ odnośnie ostatniego pojedynku między sobą. Warto spróbowac myśle że kurs 1,8 jest wart grania .Pozdrawiam
 
qaz09 65

qaz09

Użytkownik
Caltex - IBK
Chyba jeszcze nikt nie ruszał tutaj egzotycznej ligi koreańskiej, więc może kilka słów o jutrzejszym meczu. Mianowicie jutro hit ligi KOVO, ponieważ spotykają się &quot;topowe&quot; zespoły tego sezonu. Liga ta jest dosyć specyficzna, ponieważ 80% wyniku zależy od tego jaki mecz zagra atakująca, którą klub sobie ściągnął z zagranicy. Gra jest maksymalnie uproszczona, gdy wyrównany set dobiega końcowej części, to na 95 % wystawa idzie do atakującej nawet gdy stoi w drugiej linii. Reszta zawodniczek z Korei gra tam chyba tylko po to, aby spełnić możliwość wykonania 3 odbić na swojej połowie. Pełno dziwnych zagrań, błędnych odbiorów itp. Generalnie to więcej u nich gonienia i piszczenia po wygranych punktach niż samej gry.
Jutro czeka nas pojedynek Olesia Rykhliuk (IBK) - Bethania de la Cruz (Caltex). Zdecydowaną przewagę na pozycji atakującej ma więc Caltex. Dominikanka to już znana na pewno niektórym siatkarka, która ma już na swoim koncie kilka nagród m.in. najlepiej punktująca, najlepiej serwująca Pucharu Świata w 2011. Dodatkowo w zeszłym sezonie podobne nagrody otrzymała za grę w lidze japońskiej, która też miała wtedy kilka dobrych atakujących. Jako ciekawostkę można podać, iż w jednym z meczów w lidze koreańskiej zakończonym w 3 setach zdobyła....42 pkt !! Po drugiej stronie siatki punkty zdobywać ma Olesia Rykhliuk. Ciężko mi cokolwiek powiedzieć o tej zawodniczce. Większość czasu spędziła w ukraińskiej lidze i tam sukcesy odniosła, ale nie jest to liga, która stoi na jakimś sensownym poziomie. Gdy oglądałem mecze z jej udziałem, to też jakiegoś wielkiego wrażenia na mnie nie zrobiła, od Bethani dzieli ją co najmniej klasa.
Na pewno sporym atutem jest gra Caltexu we własnej hali. Koreanki często dają się ponieść emocjom, mają swoje wahania w grze, przestoje i publiczność będzie miała na to spory wpływ. Co prawda IBK jest na pierwszym miejscu w tabeli, jednak Caltex grał bez kontuzjowanej Dominikanki przez kilka kolejek, a szanse na wygranie z Korenką na młotku spadają wtedy do zera.
Podsumowując Caltex gra jutro we własnej hali z najlepszą atakującą ligi. Nie widzę tutaj żadnych atutów na korzyść IBK, a kursy wg mnie wystawione tylko ze względu na wyższa pozycję gości w lidze. Ciężko typować cokolwiek w tej lidze, ale jutro akurat warto coś postawić na gospodarzy.
Typ:
Caltex @ 2 Marathonbet Gładko poszło 3:0 (25:21, 25:13, 25:23), a ludzie jak barany stawiali na IBK i można było łapać Caltex nawet po 2,3. Cóż sugerując się pozycją w tabeli, nie zawsze się wygrywa ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Chaumont-Nantes FT 1:3
Chaumont 1.85 Betclic 2/10
⛔
Ten mecz wpadł mi od razu w oko, mądrzy ludzie złapali kurs powyżej 2, ale ja wolałem poczekać i zostało teraz tyle ile zostało.
Chaumont chyba mały spadek formy ma już za sobą, wygrali dwa ostatnie spotkania i niespodziewanie wskoczyli już na 4 miejsce. Jutrzejszy mecz ma ogromne znaczenie, zwycięstwo Chaumont pozwoli im realnie myśleć o zajęcia miejsca w 3.
Chaumont zaimponowało zwłaszcza przed tygodniem w Ajaccio, bardzo fajny mecz Janeczka, Cerhy i Jardela. Nie zagrał Rodriguez i jego braku można spodziewać się także jutro, ale nie jestem pewien na sto procent. Zastąpił go o dziwo Vladisavjev, a nie Lopes i zaprezentował się dobrze, zwłaszcza w przyjęciu, bo atak niestety w jego wykonaniu wygląda kiepsko.
Nantes przed tygodniem w dziwnym meczu przegrało z Toulouse, nie wiem co myśleć o tym meczu, ale wystarczy spojrzeć w statystyki, żeby zauważyć, że Nantes do kozaków na wyjazdach nie należą, a w ciasnej stodole Chaumont może być o zwycięstwo bardzo trudno.
Nantes to taka francuska Delecta, grają ciągle tą samą siódemką zawodników, a grę opierają na szybkim rozegraniu Takaniko, mają niezłe przyjęcie, ale Chaumont dysponuje dobrą zagrywką, więc są w stanie w sposób znaczny utrudnić im ich taktykę.
Podobno Chaumont już buduję ekipę na przyszły sezon, a ich pierwszym transferem ma być Milos Terzić, taką informację znalazłem na jednym z forów francuskich.

Tak na szybko jeszcze, bo brak czasu, dwie propozycje do dubla, na które moją uwagę zwrócił Seboafc.
Sete-Narbonne FT 2:3 frajerstwo, w Narbonne Falasca nie grał
Sete 1.28 Betclic 5/10⛔
Ajaccio-Tourcoing FT 3:2
Ajaccio 1.30 Betclic 5/10
✅
Sete? Głównie dlatego, że grają u siebie, a Bencz i Geiler są w niezłej formie, trochę gorzej ostatnio wyglądał środek, ale jest to do ogarnięcia. W Narbonne wystarczy zatrzymać Falasce (co nie jest łatwe) i pozamiatane. Do tego goście mają słabe przyjęcie, a Sete dysponuje dobrą zagrywką.
Ajaccio? Głownie dlatego, że Tourcoing gra na wyjeździe, gdzie prezentują padakę niemożliwą do oglądania, a Ajaccio musi spiąć się jeśli chcą załapać się na playoff.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Duck Farm Chieri Torino Volley - Volley 2002 Forlì Bologna
Mecz niedzielny ze zdecydowanym faworytem. Ja poszukam tutaj czegoś w stronę Bologny.
Opis sprzed bodaj 2 tygodni Chieri:
Skupiając się jedynie na aspektach sportowych. W Chieri Ravetta dalej chyba nie gotowa do gry (forma). Fabris to młoda zawodniczka (wczoraj skończyła 21 lat, więc ma okazje by sprawić sobie prezent :wink: ), nie gra fatalnie, ale nie jest też najjaśniejszą postacią. Przyjęcie z Liesbet, która według mnie jest mocno przeciętna oraz powoli gasnącą gwiazdą - Piccinini (szczególnie w ataku osłabła). Marta Bechis na rozegraniu - szału też nie ma. Środek ma mocny punkt, a jest nim Fernandez, po odejściu Guiggi jednak druga środkowa odstaje. Solidna libero Sirressi.
Dużo się nie zmieniło, Chieri ostatnio pauzowało, także dość długo przerwa od meczy ligowych. Ravetta ostatnio nie była w ogóle w kadrze, także cholera wie, co z nią się dzieje. Fernandez miała grypę, ale już jest wszystko w porządku.
Bologna po paru ruchach transferowych w nowym roku nie gra już takiego dna. Przyszła Lipicer, która przede wszystkim poprawiła przyjęcie drużyny gości, a do tego przydaje się w ataku. Na ataku pojawiła się Brussa - nic nadzwyczajnego, ale mimo wszystko lepiej od poprzedniczki. Petrucci ma teraz więcej szans by rozgrywać i wykorzystać potencjał środkowych: Milos i Stufi.
Ogółem Bologna dalej jest mocno przeciętną drużyną, ale stać je teraz na walkę w poszczególnych setach, co pokazały w Conegliano czy Bergamo. Jak nie będą oddawać za dużo punktów, to powinno nie być tragedii.
Zastanawiałem się nad opcją +2.5 seta i +18.5 punktów i ciągle nie mam pewności. W tej chwili handi punktowe wydaje mi się być bezpieczniejsze i tak spróbuje zagrać.
Moje propozycje:
Bologna +18.5 --- 1.85 @ WilliamHill ✅ 1-3
Trzeba było grać konsekwentnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
A1 kobiet​
Rebecchi Nordmeccanica Piacenza - Unendo Yamamay Busto Arsizio​

Lider tabeli Busto Arsizio wybiera się do Piacenzy. Piacenzy, która bez dwóch zdań zawodzi w A1.
Busto to według mnie najbardziej kompletna ekipa we Włoszech. Tak o tym zespole pisałem w kontekście Final Four Ligi Mistrzyń:
Jest to zespół własnego parkietu. Najmocniejszą stroną zespołu są zdecydowanie środkowe. Bauer i Arrighetti to spora siła w ataku. Mocnymi punktami powinny być Niemki Brinker i Kozuch, ale tak naprawdę od początku sezonu wygląda to bardzo różnie. Ciekawe czy do Final Four wykuruje się Carli Lloyd i w jakiej ewentualnie będzie dyspozycji. W poprzednim sezonie była mózgiem zespołu, a zastępująca ją Caracuta gra nieźle, ale nie zachwyca. Arsizio tak jak wspomniałem ma bardzo dobre środkowe w ataku, ale na skrzydłach nie wygląda to najlepiej. Brakuje zawodniczki, która mogłaby kończyć sytuacyjne piłki.
Piacenza ma przede wszystkim spore możliwości na siatce. Doświadczona atakująca Turlea i mająca bardzo dobre warunki fizyczne Meijners ciągną ten zespół w ofensywie. Obok wspomnianej Meijners na przyjęciu mamy Lucię Bosetti, która może nie jest efektowna, ale gra skutecznie. Na środku Leggeri i Guiggi (pozyskana w trakcie sezonu z Torino), więc zawodniczki doświadczone, które raczej nie schodzą poniżej dobrego poziomu. Rozgrywa Ferretti, więc też jest na tej pozycji nieźle.
Wiadomo, że Busto na wyjazdach nie gra wybitnie. Piacenza u siebie gra dobrze, ale to nie jest zespół, który potrafi utrzymać równy poziom przez całe spotkanie.
Kurs na Busto może i bez rewelacji, ale jest to zespół, który według mnie jest głównym kandydatem do wygrania Scudetto. Skrzydłowe trochę słabsze w Busto, ale na środku może być spora przewaga.
Wydaje mi się, że Busto wygra to spotkanie.
Typ:
Unendo Yamamay Busto Arsizio @ 1.67 Pinnacle ⛔
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Ural-Delecta FT 3:1 189pkt
Poniżej 180,5 1.85 bet365 3/10
⛔
Jakoś tak sobie myślę, że Delecta niespecjalnie przyłoży się do tego meczu, szans za dużych na zwycięstwo w Rosji nie mają, a w zanadrzu zostaje zawsze rewanżowy mecz u siebie i złoty set.
Makowskiemu nie do końca po drodze jest z tym pucharem, do tego dochodzi około 20 godzin podróży. Ze składu wypadł Masny, zastąpi go Lipiński, który nie jest złym rozgrywającym, ale to Słowak cały sezon gra w pierwszej szóstce i tego ogrania może Lipińskiemu brakować.
Ural jest drużyną bardzo doświadczoną i według mnie posiadającą zawodników wyższej klasy.
Rozgrywa nasz dobry znajomy Falasca, na ataku Visotto, przyjmować pewnie będą Spiridonov i ktoś z dwójki Abramov/Panteleymonenko, na środku chyba nieśmiertelny Kazakov i Ashchev, libero obsadza Verbov. Niestety skład Delecty wygląda dość blado na tle kadry Uralu.
Ufa ostatnio w niezłej formie, u siebie w tym sezonie przegrali tylko dwa mecze, z Novosibirskiem i Zenitem, a ostatni raz taka sytuacja miała pod koniec listopada.
W dodatku gwiżdże jakiś Azer, więc cuda mogą się dziać. ????

Podobnie może wyglądać sytuacja w drugim meczu, gdzie Piacenza powinna przejechać się po Krecikach ???? wydaje się, że Monti na serio traktuje ten puchar, więc można spodziewać się ich występu w najmocniejszym składzie i jeśli Włosi zagrają przynajmniej na 50% swoich możliwości i zaangażowania to mecz powinien skończyć się w trzech setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Fenerbahce Stambuł
Długo wyczekiwany finał pucharu CEV. Polki stoją przed dużą szansą. Analiza skrócona, bo czasu mało.
Muszyna nastawia się na mecz u siebie i nie ma co się dziwić. W Turcji będzie trudno ugrać cokolwiek, a zawsze dobrze mieć złotego seta do dyspozycji. Całe te polsatowskie gloryfikowanie Fenerbahce można włożyć między bajki, bo one są do pokonania. To, że rok temu były najlepszym klubem w Europie nijak ma się do tego, mocno przeciętnego sezonu.
Dobra informacja dla Muszyny jest taka, że Fenerbahce dalej bez Edy. Pozostaje więc dobrze im znana Bera na środku oraz słaba Ipek. Urolaczka pokazała w Rosji jak trzeba grać z tą drużyną. Konsekwencja, dobra zagrywka i one się gubią.
Trudno przewidzieć co zrobi sir Bogdan, ale najłatwiej byłoby kąsać zagrywkami Paulę, która przyjmuje bardzo bardzo średnio, a przy okazji można ją wyeliminować w ataku. Seda ostatnio gra bardzo solidnie, choć mogłaby dostawać więcej piłek. Kim ostatnio zagrała dwa słabe mecze pod rząd - nie chce nic przepowiadać, ale może jakiś spadek formy (słaby procent w ataku, dużo popsutych ataków miała).
Co do samej gry Muszynianki - nie jest źle. Trzeba korzystać maksymalnie z środka, bo tam będzie duża przewaga, szczególnie gdy za siatką będzie Ipek. Werblińska i Popovic to dwie solidne siatkarki, szkoda, że Jagieło jeszcze nie jest w najwyższej formie, bo zawsze obawy są gdy na boisku jest Kasprzak albo Rousseaux.
Ambicji nie powinno zabraknąć, trybuny powinny być też pełne. 3-0 Urolaczki raczej nie do powtórzenia przez Polki, ale są w stanie tutaj wygrać. Dobra zagrywka i rozegranie Sereny może być kluczem do zwycięstwa.
Moje propozycje:
Muszynianka +1.5 --- 1.76 @ PinnacleSports ✅ 3-2
Muszynianka wygra --- 2.40 @ Bet365, Expekt, WilliamHill ✅ 3-2

E: No i podobno jakieś problemy ma Paula. Jakby była niedysponowana, to Fener ma dziurę, bo Mari sezon już zakończyła (kontuzja).
E2: Postraszyły trochę, powinny to skończyć w 4 setach ;) Dobrze, że dały radę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
M 41

mrzoob

Użytkownik
Co myślicie o meczu Latina- Halkbank? Buchmacherzy lekko faworyzują zespół z Turcji, jakie wasze typy na to spotkanie?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Co myślicie o meczu Latina- Halkbank? Buchmacherzy lekko faworyzują zespół z Turcji, jakie wasze typy na to spotkanie?
Według mnie może to być wyrównane spotkanie z lekkim wskazaniem na Turków.

Latina u siebie niby mocna, ale ostatnio strasznie faluje z formą. Porażki u siebie z Castellaną 0:3, Ravenną 1:3 czy w CEV z Unterhaching 0:3 (po wygranym meczu wyjazdowym 3:0) to dziwne wyniki. Jeżeli Jarosz gra dobrze to najczęściej nie ma problemów. Gorzej jak Polak gra na średnie skuteczności. Latina potrzebuje dokładnego przyjęcia, bo bez tego na siatce zbyt wielu atutów mieć nie będą.

Halkbank gra fajną, mocną w ofensywie siatkówkę. Priddy ? Wiadomo. Pomimo upływu lat nadal jest bardzo mocnym punktem. Diaz trochę słabszy w przyjęciu, ale w ataku bardzo mocny. No i na pozycji atakującego Ahmed Abdelhay, który naprawdę poprawił swoją grę i gra bardzo skutecznie.

Obie zespoły mają dobrą zagrywkę. Tylko, że Latina bez przyjęcia zbyt wiele nie zdziała, u Turków wygląda to trochę inaczej i oni przy słabszym przyjęciu mogą sobie i tak na siatce poradzić.

Kursy chyba trochę pospadały na Halkbank. Sam tego meczu chyba ruszać nie będę, ale gdybym miał coś zagrać to raczej w stronę Turków, którzy w CEV pokazują naprawdę fajną siatkówkę.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jeszcze odnośnie Muszynianki, mecz za 20 minut.
Kursy strasznie pospadały i jeżeli ktoś złapał ~2.40 to może być zadowolony.
Fenerbahce ma w swoim składzie kilka świetnych zawodniczek, ale jest jak najbardziej do ruszenia. Berg, Kim czy Pequeno to świetne zawodniczki, ale zabraknie Erdem i Mari, a to spora strata. Tokatlioglu ostatnio grała nieźle, ale mnie ta zawodniczka od jakiegoś czasu nie przekonuje. Skupić się trzeba raczej na Kim i Pauli.
Muszyna od jakiegoś czasu gra naprawdę niezłą siatkówkę. Zagrywkę mają bardzo trudną, u siebie potrafią grać. Nawet trener Serwiński im jakoś ostatnio mniej przeszkadza.
Fener ma zawsze rewanż u siebie. W Stambule o wygraną w meczu będzie bardzo ciężko. Muszynianka jeżeli chce myśleć o wygraniu CEV Cup to musi dzisiejsze spotkanie przechylić na swoją korzyść. Czy obecny kurs jest warty ryzyka ? Ciężko powiedzieć.
Można na live coś popróbować przy jakimś niekorzystnym (o ile taki będzie) wyniku dla Muszynianki w ich stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Sariyer Belediyesi - Bakirkoy Yesilyurt
Mecz niedzielny w którym dostrzegam małe value. Marathon daje śmiesznie niski kurs na gospodynie. Obydwie drużyny są na podobnym, średnim poziomie tureckiej ligi, choć ogólnie wyżej stawiam Yesilyurt.
Sariyer, podobnie jak duża część ligi, opiera się na grze zagranicznych siatkarek. Amerykańska atakująca - Ashley Engle to raczej średni poziom, natomiast najwięcej piłek w ataku zbiera doświadczona kubańska przyjmująca Ortiz, która ma mało pracy na przyjęciu. Libero wraz z młodą Centik pokrywają znaczną część boiska i przez to Yamia może skupić się na zdobywaniu bezpośrednio punktów. Mają jednak problemy z przyjęciem. Kontuzjowana jest Kestirengoz, ale to nie duże osłabienie.
Yesilyurt już kiedyś opisywałem, więc warto pogrzebać w temacie. Przegrały ostatnie 6 spotkań. Teraz wraca jednak liderka drużyny - Kristin Richards i ona powinna wybawić drużynę z opresji, bo już tylko 2 punkty traci do nich Nilufer (przedostatni w tabeli). Oprócz tego jest nasza Kosek, która radzi sobie solidnie w ataku, w przyjęciu wiadomo - klapa. Oczywiście ograna Altay czasem potrafi pograć jak za dawnych lat. Ogólnie Yesilyurt jak nie robi prostych błędów w przyjęciu, to może grać całkiem niezłą siatkówkę.
1.30 na gospodarzy nie ma sensu grać. Co ciekawe Sariyer wygrał 3 z ostatnich 5 spotkań, ale były to tylko wyjazdy. 7 ostatnich meczy u siebie przegrywały i to wyraźnie. Richards i spółkę spokojnie stać tutaj na wygraną i 3.80 to po prostu przeszacowany kurs.
Moje propozycje:
Yesilyurt wygra --- 3.80 @ MarathonBet ⛔ 3-0
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Niestety z braku czasu będzie bardzo krótko.
Rennes-Beauvais FT 3:0
Rennes 1.45 Betclic 3/10
✅
Bezpośrednia walka o plafoffy, w mojej opinii większe szanse na zwycięstwo jutro mają gospodarze.
Głównie dlatego, że prezentują się we własnej hali całkiem przyzwoicie, Venno ciągle jest w dobrej formie, podobnie jak Ah-kong czy Grebennikov.
Beauvais przed tygodniem przegrało z Montpellier, grają strasznie nierówno, sporo zależy tam od atakującego Bartika, mają spore problemy ze stabilizacją, spora w tym &quot;zasługa&quot; trenera, który strasznie miesza w składzie.
Mecz jutro.
Jeśli ktoś lubi zaryzykować to można spróbować coś pod Toulouse zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Challenge Cup
Delecta Bydgoszcz - Ural Ufa
Pierwszy mecz tylko potwierdził to co sądziłem przed tą rywalizacją. Ufa pomimo tego, że w tym sezonie wygrywa większość spotkań to gra bez błysku i czegoś tam jednak brakuje.
Delecta w Rosji zagrała średnio. Było widać brak Masnego, który jutro w Bydgoszczy powinien już zagrać. Lipiński grał czytelnie, do tego było sporo podwyższonych piłek na skrzydła, z których zupełnie nie radził sobie Antiga (bardzo słabe spotkanie w ofensywie). Wybory Lipy też pozostawiały trochę do życzenia.
Ural zagrał dobrze w ofensywie. Najlepiej punktował Vissotto, ale miał różne momenty w tym meczu, popełnił sporo błędów. Zaskoczyła bardzo dobra postawa w ataku Abramova. Falasca dobrze grał ze środkowymi. Aschev udowodnił, że jest jednym z lepiej blokujących zawodników w Superlidze.
Delecta na pewno może ruszyć Ural zagrywką. Był to jedyny element, w którym Polacy mieli przewagę. Z flotami Antigi, Wrony i Jurkiewicza przyjmujący Uralu mieli trochę problemów. Ufa na zagrywce nie pokazała niczego szczególnego, ale w rewanżu pewnie będzie wyglądało to lepiej.
Patrząc tylko na nazwiska Ural ma sporą przewagę. Ale Delecta w tym sezonie już pokazywała, że potrafi grać z mocniejszymi zespołami, zwłaszcza na własnym parkiecie. Wraca Masny, więc to wszystko powinno płynniej wyglądać.
Liczę na Delectę i według mnie podopieczni trenera Makowskiego mają naprawdę spore szanse na doprowadzenie do złotego seta.
Typ:
Delecta Bydgoszcz @ 2.18 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 4

linek_75

Użytkownik
Siatkówka;CZECHY: Extraliga
Brno - Havirov
Typ:2 ⛔
Godz.:17:00
Kurs:3.08
Buk:pinnacle

Dziś o godz.17:00 odbędzie się spotkanie Brno vs Havirov.Jest to czeska liga siatkówki &quot;CZECHY: Extraliga&quot;.Oba zespoły rozegrały ze sobą dziesięć meczy z czego osiem wygranych przez Havirov a dwie wygrane przez Brno.Brno znajduje się teraz na miejscu siudmym w tabeli ligowej natomiast Havirov na miejscu ósmym.Gdy Brno przyjmowało na swoją salę drużynę Havirov,zawsze wygrywała dużyna Havirov(sześć meczy wygranych na wyjeździe u Brno).Havirov jest lepszą drużyną od Brno_O czym świadczą spotkania stoczone między sobą,więc dzisiaj będą chcieli wyprzedzić w tabeli drużynę Brno.Forma obu zespołów z ostatnich pięciu meczy wygląda podobnie:Havirov dwa zwycięstwa i trzy przegrane i Brno tak samo dwa zwycięstwa i trzy przegrane,jednak Havirov zdobyło w przeciągu tych pięciu meczy o jeden punkt więcej niż drużyna Brno_Oba zespoły grają identycznie,jednak w tym spotkaniu wygra drużyna która ma udaną historię pojedynków stoczonych między sobą.Możliwe,że będzie to ciężki mecz,czyli mecz punkt za punkt.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - Ural Ufa
Betsafe Betsson
under 240,5 punktów 1,40
Nie wiem jeszcze czy ten zakład obejmuje również złoty set, bo tylko w takim przypadku mecz może mieć łącznie powyżej 240,5 punktów (chyba, że każdy set grany byłby na przewagi, to wtedy może mogłoby wejść bez złotego seta, ale taka sytuacja zdarza się bardzo rzadko).
Właśnie dostałem potwierdzenie z obsługi klienta
&quot;Złoty set nie jest uwzględniany&quot;, mam na to w razie czego print screena.
Więc trzeba zagrać
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Fenerbahce Stambuł - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
Mecz rewanżowy. Role się odwracają i to mocno. Fenerbahce jest dużym faworytem tego spotkania, ale Muszyna nie ma prawa nastawiać się tylko na złotego seta, bo to jest idiotyzm.
Turczynki dalej bez Edy, a więc na 3 przejścia gra przez środek jest praktycznie wyłączona, a i w bloku Ipek jest opóźniona. Bera za to pokazuje świetną formę i trzeba się naszej środkowej obawiać. Paula pokazała w Polsce standardową grę z tego sezonu - psucie piłek z uśmiechem na twarzy. 57 zagrywek przyjętych przez Brazylijkę i oby jak najwięcej w drugim spotkaniu. Seda zagrała bardzo słabo. Kim zapewne jak zawsze - jednego seta wygra w pojedynkę, tak jak było to w 4 secie w Muszynie. Libero Fenerbahce też nie gra nic nadzwyczajnego.
Polki wygrały, ale my też mamy na co narzekać. Dziękiewicz sobie kompletnie nie radzi w ataku. Serena też potrafi paprać rozegranie. Ola Jagieło także jeszcze kawał od formy z ME. Trzeba liczyć mocno na Bednarek, Popovic i Werblińską.
Obydwie drużyny mają rezerwy. W Turcji gra się bardzo ciężko, ale Muszynianka wcale nie musi przegrać 3-0. Ogółem ważne będą końcówki setów, ale na seta nasze Panie spokojnie stać. Over warto spróbować, po jakiejś niższej linii niż zwykle.
Moje propozycje:
Over 173.5 --- 1.85 @ Bet365 ✅ 2-3
Brawo! 4 set i znów Turcy w roli głównej, a mowa oczywiście o liniowych. Zresztą tie-break też powinien skończyć się wcześniej. Piłki po 20-30 cm przed linią i chorągiewkę podnosi... istny wałek, ale ważne, że wygrały - całkowicie zasłużenie, w tym meczu nawet Kim potrafiły zdetronizować. Bera wg mnie najlepiej w Fener i to świetnie prorokuje na kadrę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 0

clamy

Użytkownik
Specjalnie sie zarejestrowalem zeby podac ten typ bo to co sie dzieje z kursami to jest zart.
Mowa tu o spotkaniu rewanzowym Pucharu Challenger Delecta Bydgoszcz - Ural Ufa. W pierwszym meczu Polacy bez swojego podstawowego rozgrywajacego przegrali w Rosji 3:1, jednak zaprezentowali sie bardzo dobrze i byli blisko doprowadzenia do piatego seta, lecz Ural to bardzo doświadczony zespoł i wie ze wszystko rozstrzygnie sie w bydgoskiej hali.
Minuty do meczu nie ma sensu wiecej pisac wystarczy porownac personalnie dwa zespoly:
Masny - Falasca
Konarski - Vissotto
Antiga/Wika - Abramov/Spiridonov
Wrona/Jurkiewicz - Ashchev/Kazakov
Debiec - Verbov
Lepszy skład zespołu z Ufy, w dodatku przepaść finansowa między dwoma zespołami. Rosjanie w tym sezonie nie zachwycaja swoja gra, lecz faworyzowanie Delecty w stosunku 1.65 do 2.20 jest smieszne, wystarczy przypomnieć pierwszy mecz, gdzie kurs na gospodarzy wynosil okolo 1.20.
Szanse ocenia 49% do 51% na korzyśc Ufy i w tym meczu widze naprawde spore value.

Ural Ufa 2.20 bet365
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Montpellier-Ajaccio FT 3:2
Montpellier 1.65 Sportingbet 2/10
✅
Kursy ciągle spadają.
Po zmianach w Montpellier, o których kiedyś wspominałem, widać sporą poprawę wyników i gry. Wydawało się, że będą walczyć o utrzymanie, ale po kilku zwycięstwach pojawiła się szansa na wejście do ósemki. Łatwo nie będzie, ale jest to jak najbardziej do osiągnięcia, dzisiaj bardzo ważny mecz, zwycięstwo pozwoli im przeskoczyć w tabeli bezpośredniego rywala jakim jest Ajaccio.
Montpellier jest w mojej opinii drużyną posiadającą siatkarzy po prostu lepszych i wydają się być w lepszej formie. Ostatnio bardzo cenne zwycięstwo z Beauvais.
Ajaccio gra ostatnio słabo, zwycięstwa odnoszone przez nich są mocno nieprzekonywujące, jak na przykład to sprzed tygodnia ze słabiutkim Tourcoing. Nie grał w tamtym meczu atakujący Simovski, nie wiem czy dzisiaj będzie dostępny.
Porównując obie drużyny na pewno można zapisać na korzyść Montpellier przyjęcie, środek raczej także dla nich, choć Dailey (Ajaccio) miał tydzień temu super mecz i zaliczył 10 bloków, atak raczej również na korzyść gospodarzy, sporo będzie zależeć od tego czy zagra Simovski, tydzień temu zastąpił go Novotny, który jednak w tym sezonie częściej wystepował w przyjęciu. Rozegranie raczej remisowo, choć doświadczenie po stronie Le Marreca w tym elemencie również wiele zależeć będzie od obecności Jovanovskiego, ponieważ Halilović gra z nim praktycznie na pamięć.
Zagrywka również remisowo, może z delikatnym wskazaniem na Ajaccio, ale jakichś gromów nie należy się spodziewać.

Jest jeszcze dzisiaj mecz Nantes-Cannes FT 3:0✅ skłaniałbym się tutaj do grania na gospodarzy, kurs w Sportingbet 1.42.
Nantes gra bardzo skutecznie, a powiedzieć o Cannes, że grają chimerycznie to mało. W dodatku Nantes jak do tej pory przegrało tylko jeden mecz u siebie.

w końcu mogę powiedzieć, że był dobry weekend
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
CEV Cup
Halkbank Ankara - Andreoli Latina
TUTAJ możecie poczytać moją krótką opinię przed pierwszym spotkaniem tych drużyn.
Halkbank po wyrównanym spotkaniu wygrał w Latinie 3:1.
Oczywiście to Turcy są faworytem dzisiejszego spotkania, ale kursy na Halkbank są strasznie zaniżone. Nie ma przepaści między drużynami. Zespoły prezentują zbliżony poziom i tutaj naprawdę może zadecydować dyspozycja dnia.
Lekko można spróbować w stronę Latiny. Kurs bardzo wysoki, Włosi w optymalnym składzie.
Typ:
Andreoli Latina @ 7.50 Marathonbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom