>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi 2013/2014, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
W tym temacie podajemy typy z pozostałych lig, które nie mają swojego osobnego tematu. Czyli wszystkie rozgrywki klubowe poza polskimi turniejami (liga i puchary) oraz ligi włoskiej i rosyjskiej mężczyzn.
Na razie jeszcze żadna poważna liga nie zaczęła, ale zespoły zaczęły przygotowania do sezonu, jest więc sporo meczów sparingowych, turniejów towarzyski, a niektórzy bukmacherzy dają szansę typowania owych spotkań.

Kilka przydatnych linków :

AZERBEJDŻAN - siatkówka
BRAZYLIA - siatkówka
1.Bundesliga -NIEMCY panowie
1.Bundesliga - NIEMCY panowie
1.Bundesliga - NIEMCY kobiety
Rozgrywki Siatkarskie w Czechach
LIVESCORE - Czechy
http://www.lnv.fr/index.php?idrub=321&idmeta=203&idlang=1&idsite=1&PHPSESSID=ae392651c46b5c2dfd7b57f7c08e976bFrancuska LVN
RUMUNIA - siatkówka
ROSJA
ROSJA - (poprzez google)
ROSJA - siatkówka
GRECJA - siatkówka
WŁOCHY - kobiety
WŁOSKA siata kobiet - LIVESCORE
TURCJA - siatkówka
TURCJA - przydatny serwis
SZWAJCARIA - siatkówka
CEV Cup - Men
CEV Cup - Women
Challenge Cup - Men
Challenge Cup - Women


Strony na których można spotkać streamy do spotkań (głównie ligowe):
Liga turecka
Liga włoska
Liga włoska 2

Liga czeska
Liga czeska 2

Zapraszam do dyskusji i podawania skutecznych typów!
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Długo dumałem czy brać się za ten turniej towarzyski, ale są transmisje, streamy nawet, także można coś spróbować. Pierwszy dzień za nami. Tutaj zapis wideo z dwóch spotkań - jak komuś się nudzi to może pooglądać:
Bielsko 3-0 Tobolsk
Tyumen 3-1 Severodonchanka
Mecze towarzyskie, nie wiadomo co siedzi w głowach trenerów, kiedy dadzą pograć rezerwowym, więc i stawka mniejsza.

BKS Aluprof Bielsko Biała - Severodonchanka
Myślę, że można się spodziewać niezłego spotkania.
Bielsko oczywiście w niepełnym składzie. Z klasowych zawodniczek jest Horka, Lis, rozgrywające - Szymańska i Wilk. Oprócz tego ograna Czypiruk, nadzieja Łyszkiewicz, nieznana mi Nikić (środkowa) i libero Wojtowicz, która będzie w tym sezonie wyjściową libero. Jest też sporo młodzieży.
Przechodząc do rzeczy - Bielsko największe problemy powinno mieć na przyjęciu. Koleta sobie tu nie radzi, Wojtowicz też raczej jest bardziej broniącą zawodniczką. Czypiruk swoje zagra, ale szału nie będzie w żadnym elemencie. Na rezerwie młodość - Prokop i Strózik - więc ewentualna zmiana może tylko pogorszyć ten element. Środek na plus, Horka oczywiście też.
Po małej retrospekcji dotyczącej nieznanego zespołu o wdzięcznej nazwie Severodonchanka stwierdzam, że ten zespół coś potrafi. Warto zwrócić na przyjmującą Liseenkovą, która potrafi całkiem nieźle zaatakować i ma trudny, mocny serwis. Coś potrafią - szału oczywiście nie ma, ale mogą liczyć na walkę w tym spotkaniu.
Zobaczymy co wykombinuje Zawieracz, czy da trochę pograć młodym. Jeśli tak to set dla rywalek Bielska jest spokojnie do zrobienia. Co więcej - myślę, że mogą zrobić seta grając z pierwszą szóstką. Wahałem się długo czy grać handi -14.5 na BKS czy jednak over, ale wybieram over.
Moje propozycje:
Over 160.5 --- 1.80 @ BetCity ✅ 191

Tyumen - Tobolsk
Tutaj też z dystansem do tego spotkania.
Tyumen ma problemy z obiorem zagrywki, sporo błędów robią. Jakiś wielkich nazwisk nie mają, jest Sazhina, Budylin, Sotnikova. Grają u siebie.
Tobolsk - nie ten poziom. Po twarzach na pierwszy rzut oka widać, że to młode dziewczyny (poza paroma wyjątkami). Za dużo o nich nie napiszę, może tylko tyle, że mają uroczą (aczkolwiek słabą) libero. Banalne błędy, zero przyjęcia, niedokładne rozegranie...
Linia jest duża. Najlepiej byłoby spoglądać na stream i uderzać coś na live, bo tu wszystko zależy od gospodyń. Jak pójdą w rezerwy, to te 26 punktów przewagi nie ugrają.
Moje propozycje:
Tyumen -25.5 --- 1.85 @ BetCity ✅ 75-35

Obydwa typy trudne, a nawet bardzo trudne, ale mam nadzieję, że na niedziele trafią się dobre kursy i będzie można coś konkretniej zaatakować. Marathon też ma ofertę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Severodonchanka - Tobolsk
Ostatni dzień rosyjskiego turnieju.
Severodonchanka to całkiem solidna ekipa. Oglądałem dziś na żywo pierwsze dwa sety meczu z Bielskiem i muszę przyznać, że jestem zaskoczony wynikiem. Ugrały tylko 1 seta, a mogły pokusić się spokojnie o zwycięstwo. Podobnie zresztą było w meczu z gospodyniami. Nieźle przyjmują, w miarę dobry atak, potrafią ustawić blok, no i jest trudna zagrywka.
Tobolsk tak jak wspominałem - słabiutka drużyna, która nie ma na co tutaj liczyć. Widać szkolne błędy, problemy choćby z w miarę dokładną wystawą, brak przyjęcia. W ofensywie także pustka, te ataki trudno nawet nazwać atakami, bo wszystko jest grane z bojaźnią, większość to zwykłe plasy.
Tak jak w poprzednich spotkaniach - wszystko w rękach faworytów. Jak Ukrainki zechcą to zmiotą słabsze rywalki jak Bielsko czy nawet jak Tyumen dzisiaj. Warto spróbować.
Moje propozycje:
Severodonchanka -26.5 --- 1.91 @ MarathonBet ✅ 75-37

Co do (jakby nie było) finału - chyba nic nie będę stawiał.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Besiktas - Dinamo Krasnodar
Wczoraj Rosjanki grały towarzyski mecz z Fenerbahce, dzisiaj rozpoczynają 3-dniowy turniej towarzyski. Tak naprawdę wczorajszy mecz był &quot;pewniejszy&quot;, aniżeli ten, ale i tak warto spróbować.
Besiktas to klasyczny średniak ligowy. W składzie najgroźniejsze to doświadczona Hanikoglu, Tumas (o ile wróciła do klubu z repry już). Do tego krajowa młodość, która pokazywała się czy to w młodszych reprezentacjach czy w rezerwach na Lidze Europejskiej: Selime, Babat, Ceyda Aktas. Krajanki, które potrafią pograć, ale też szału nie robią.
Rosjanki mają dużo bardziej doświadczone zawodniczki i lepsze. Jest dostępna Sokolova, Calderon i Spasojević. Oprócz tego w miarę ogarnięte krajanki, typu Podskalna, młoda Goncha, Gansore, Shcherban, Malofeeva.
Będzie trudniej niż z Fenerbahce, ale myślę, że na spokojnie to wygrają. Kurs jest dobry.
Moje propozycje:
Dinamo Krasnodar wygra --- 2.03 @ BetCity ✅ 0-3

Co do meczu Sariyer - Proton to raczej odpuszczam. Trudno wskazać faworyta, nie ma wielkiej przewagi po żadnej ze stron.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Igor Gorgonzola Novara - Leningradka
Wczoraj się zawahałem przy graniu przeciwko rosyjskiej drużynie, teraz już odważniej.
Rosjanki przyjechały na obóz do Włoch. Przegrały wczoraj z Le Cannet 1-3. Teraz chyba poprzeczka wędruje wyżej. Rinieri nie jest gotowa do gry, ponadto jedna przyjmująca nie może atakować. Skład raczej mi mało znany, bo też klub nie jest &quot;z czoła&quot;.
Novara całkiem solidny skład. Trochę może brakować pary na skrzydle, nie wiem co prezentuje na ataku Manfredini (chyba, że będzie grała Amerykanka Harms). Lombardo powinna robić robotę, może Rosso też coś pogra. Oprócz tego w miarę znane nazwiska - Milos, Tokarska, Vanzurova, Mollers, Paris.
Myślę, że włoska drużyna powinna w miarę sprawnie uporać się z Rosjankami.
Moje propozycje:
Novara wygra --- 1.72 @ BetCity ⛔ 2-3
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
VK Agel Prostejov - Schweriner SC
Drugi dzień Turnieju Trzech Narodów w Karpaczu. Mecz typowo towarzyski, warto brać go na dystans, bo składy będą kluczowe przy wyniku.
Schweriner w spotkaniu z Dąbrową wczoraj sporo rotował. Skład ogółem w tym roku nie powala, sporo zawodniczek &quot;uciekło&quot;, potrzeba będzie trochę czasu, żeby zlepić z tego drużynę. Hippe na ataku, w poprzednim sezonie grała właśnie w Agelu. Oprócz Hippe jest jeszcze jedna &quot;srebrna&quot; Niemka z ostatnich dni - Brandt. Czy te dwie będą oszczędzane? Raczej nie, no bo też na kadrze były rezerwowymi. Ziegler jako przyjmująca - szczerze mówiąc ostatni sezon przeciętny. Poll raczej też szałowa nie jest.
U Czeszek skład powinien być bardziej zgrany, no ale tutaj też szaleństwa nie ma. Kossanyiova, Hitunski, Soares, Vincourova, Kociova, Jasova. Z ATOMem prowadziły 2-0 i przegrały, raczej dużo zmian nie było.
Bezpieczna opcja grania. Myślę, że set dla Czeszek można zapisać przed meczem, a dalej muszą sobie już wywalczyć.
Moje propozycje:
Prostejov +1.5 --- 1.72 @ Bet365 ✅ 3-1
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Zarechie Odintsovo - Omichka Omsk
Oj wpadł mi ten mecz strasznie w oko. Druga kolejka ligi rosyjskiej już w piątek.
Zarechie personalnie nie wydaje się być zbyt groźne. Piękna atakująca Malykh, dwie bezszałowe przyjmujące i średnie środkowe. Ogółem siła ofensywna jest dość wątpliwa.
Omichka ma kim poatakować. Nancy Carillo na ataku, Mammadova i Fateeva na przyjęciu, Yurieva i Shlyakovaya na środku. Mamma może jakoś nie szalała na ME, ale myślę, że z każdym meczem będzie coraz lepiej.
Handi punktowe jest z przyjemną linią, możliwe, że swoje sety Omichka będzie wygrywała dość pewnie. 0-3 raczej chyba nie będzie.
Moje propozycje:
Omichka -6.5 --- 1.96 @ MarathonBet ✅ 86-101
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
RC Cannes - Quimper Volley 29
Liga francuska kobiet. Obstawione mam już dwa spotkania, a teraz pojawiły się w ofercie ostatnie dwa mecze, w których faworyt jest zdecydowany.
Cannes to drużyna, która w lidze rządzi i dzieli. W tym sezonie znów podmianka na przyjęciu dość widoczna. Bokan i Yaneva powinny być wyjściowymi przyjmującymi, aczkolwiek Grothes w razie czego swoje zagra, no i Partenio może się rozwinąć. Na środku do Rasic i Ravvy dołączyła Aelbrecht. Atak i rozegranie zostaje jak było (Centoni i Ana). Na libero oprócz Arcangeli dołączyła francuska Ortschitt, która broniła kapitalnie na ME i jestem ciekaw, która będzie tą wyjściową.
Quimper to beniaminek o którym praktycznie nic nie wiem. Wyszły z drugiego miejsca, a mimo to większe handi punktowe jest na Mulhouse (sporo słabsze niż Cannes), które gra z zespołem, który wygrał drugą ligę. Myślę, że to taki zespół, jak Legionovia w pierwszym sezonie w naszej lidze. Nazwiska trzeba poznawać od zera, bo tam są może 2-3 zawodniczki, które miały przetarcie w 1 lidze lub w innych, trochę lepszych klubach.
Myślę, że linia całkiem dobra, nie wiem czemu na Mulhouse jest aż 24.5. Powinno być dobrze.
PS. Podobno Ravva doznała jakiejś kontuzji w ostatnim spotkaniu towarzyskim, także jej występ stoi pod znakiem zapytania. Zostaje jednak Rasic i Aelbrecht, także nie ma paniki.
Moje propozycje:
RC Cannes -21.5 --- 1.90 @ MarathonBet, BetCity ✅ 75-46
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Impel Wrocław - SC Schweriner
typ: Under 174.5 @ 1.90
Do Impelu przyszły tak znane siatkarki, jak Joanna Kaczor, Frauke Dirickx, czy Ewelina Sieczka dzięki czemu klub może walczyc nawet o mistrzostwo. Wrocławianki niedawno wzięły udział w turnieju w Twardogórze. Do rywalizacji przystąpił również belgijski Asterix Kieldrecht oraz austriacki SVS Post Schwechat. Siatkarki Impelu w czterech spotkaniach nie straciły nawet seta i pewnie wygrały turniej. Teraz grają w drugiej edycji Impel CUp gdzie występuje jeszcze Galatasaray Stambuł, Schweriner SC oraz Muszynianka. Gospodynie wygrały juz pierwszy mecz z mineralnymi 3:1. Dzisiaj podejmują niemki i widze tu szybkie 3:0.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Istres Ouest Provence - Le Cannet Rocheville
Myślę, że warto się pośpieszyć.
Istres wymieniło sporo składu. Tak naprawdę zespół to dla mnie totalna zagadka, bo siatkarki które tutaj przybyły grały nie wiadomo gdzie lub ewentualnie grzały ławę/dopiero wchodzą w grę.
Le Cannet zdecydowanie więcej zysków niż strat. Kloster, Zambelli, Jupiter, Rosic, Steux, Bursac to bardzo ciekawe siatkarki, które już teraz prezentują niezły poziom, a do tego ciągle się rozwijają.
Le Cannet ograło niedawno w sparingach 3-1 Leningradkę i 3-2 włoski zespół - Novarę, co jest dobrym prorokiem przed startem rozgrywek.
Kursy się zmieniają, Unibet dla przykładu ma tylko 1.50. Ja grałem ten mecz wcześniej, teraz w Marathonie jest jeszcze całkiem przyjemny kurs.
Moje propozycje:
Le Cannet wygra --- 1.80 @ MarathonBet ⛔ 3-2
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Rosyjska Superliga kobiet:

Krasnodar - Dynamo M.​

Na pewno szlagierowe spotkanie. Dwie z trzech najlepszych drużyn ligi (obok Kazania). Obie drużyny naszpikowane gwiazdami, jednak kadrę ogólnie lepszą ma Krasnodar a i atut własnego parkietu jest tutaj dosyć istotny.

Gwiazdami Krasnodaru są, głównie Kubanka Rosir Calderon, fenomenalna zawodniczka, jedna z najlepszych na świecie. Obok niej Ljubov Sokolova, czy Spasojevic. Bardzo mocna kadra. Moskwianki to głównie Goncharova i Koszelewa, para znana z występów w kadrze Rosji.

Widziałem Krasnodar w meczu z Kazaniem, przegranym 1:3, ale pechowym. Dwa sety przegrane do 23, mogły potoczyć się zupełnie inaczej. W bardzo dobrej formie Rosir, większość piłek kierowanych do tej zawodniczki. Zapowiada się nam pojedynek Rosir - Goncharova.

Faworytem jest zdecydowanie Krasnodar.

Krasnodar (1.80) Marathon ⛔

Oprócz tego:

Proton Saratov +23.5 (2.00) Marathon ✅

Linia jest ewidentnie za duża, Kazań to zdecydowany faworyt, ale takich linii się po prostu nie wystawia bo w Superlidze aż takich pionków nie ma, zwłaszcza, że Saratov ma własną halę do dyspozycji.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Jutro rusza ProA.
Zmian personalnych sporo, odeszło kilku wiodących zawodników jak na przykład Grebennikov, Toniutti, Tille, Le Roux, Marechal czy Skrimov, ale w ich miejsce pozyskano wielu ciekawych zawodników.
Na początku to wiadomo, że będzie wróżenie z fusów, ale już coś mi wpadło w oko.

Beauvais-Nantes FT 3:0
Beauvais 2.22✅ Marathonbet


Kurs dla mnie absolutnie niezrozumiały.
Obie drużyny po ogromnych zmianach. Nantes miało w poprzednim sezonie problemy finansowe, teraz również nie wygląda to za różowo.
Z klubu przede wszystkim odszedł rozgrywający Takaniko, którego ma zastąpić Skladany, jak dla mnie jest to ogromne obniżenie poziomu rozegrania.
Poza nim odszedł libero Bence, przyjmujący Linz, van Lenkvelt i Lavagne oraz drugi rozgrywający Hominal.
Przyjmujących jakoś udało się skleić na w miarę solidnym poziomie, przyszli Mrozek z Sete, Chriatansky z Trentino, Shafranovich z Unterhaching i Malivao.
Podejrzewam, że grac będą Chriatansky i Mrozek.
Skład uzupełnią lider w ataku z poprzedniego sezonu, Perez.
Do tego solidna trójka środkowych Holubec, Aguenier i Fernandez.
W Beauvais zmiany bardzo ciekawe.
Po pierwsze przyszedł trener Zanini.
Po drugie przyszedł Depestele, który pomimo swoich 36 lat ciągle gra znakomicie.
Po trzecie przyszedł atakujący Van Den Dries, który zastąpi Bartika. Jestem bardzo ciekaw współpracy Belgów, o zgranie nie muszą się martwić.
Przyszedł również przyjmujący Patak, który najprawdopodobniej stworzy parę z Hudeckiem, ewentualnie w obwodzie będzie Van Garderen.
Na środku zagra pewnie Kral z Gendreyem, który przeszedł z Tourcoing.
Beauvais ma ogromną przewagę na rozegraniu i ataku oraz na linii zgrania rozgrywającego z atakującym, dochodzi również własna hala, kurs zdecydowanie zbyt mocno sugerowany poprzednim sezonem.


Tours-Lyon FT 1:3
Lyon +17,5 1.96 Marathonbet
✅

Tours w porównaniu z poprzednim sezonem postawiło na stabilizację.
Zmiany niewielkie, przyszli przyjmujący Klinkenberg i Jablonsky, którzy mają zastąpić Poppa i Ragondeta, którzy niespecjalnie się sprawdzili.
Dołączył również niemiecki środkowy Collin za Simina i atakujący Hoag (syn Glenna), który ma być zmiennikiem Konecnego.
I byłoby wszystko bardzo ok, gdyby nie kontuzje, na pewno nie zagra rozgrywający Pinheiro, a niepewni występu są Smith i Hardy-Dessources. Baranek złapał jakiegoś wirusa, powinien grać, ale może być osłabiony. W ostatnim sparingu nie grał również Konecny.
Lyon ma mocarne plany, myślę, że mogą spokojnie powalczyć o 4.
Przyszli miedzy innym Tischer, Nikolov, Salparov.
Na pewno rozgrywać będzie Tischer, po przekątnej Nikolov.
Przyjmować będą trochę zapomniany już Slavev i Lawson.
Środek powinni obsadzić McGivern i Overman. Libero to oczywiście Salparov.
Linia wydaje mi się dość wysoka, Tours dość powoli wchodziło w sezon w poprzednim sezonie, do tego dochodzą osłabienia, o których wspominałem.



Z pozostałych spotkań podoba mi się Rennes (1.42 Marathonbet✅), St.Nazaire poza Troyem, Repakiem i może Sevillano, ma zawodników bardzo przeciętnych.
Rennes zrobiło kilka ciekawych transferów, przyszli m.in Bazin, Miseikis, Gonzalez czy Korzenevics, paka jest dość ciekawa.
Na Montpellier jest zdecydowanie za wysoki kurs (3.45 Marathonbet⛔). Skład jest bardzo ciekawy, Redwitz, Lyneel, Mika, Castellani, Schneider i bardzo dobry trener Blain.
Paris ma niby skład ciekawy, zwłaszcza transfery Ivovicia i Maricia robią wrażenie, ale już zamiana Howatsona na Hernana to już jakaś pomyłka.


E:Na Rennes kurs idzie w górę, ponieważ grają dzisiaj bez swojego najlepszego środkowego Ah-Konga, który dopiero dzisiaj ma wrócić ze zgrupowania reprezentacji Seszeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
~ napisał strasznik
Tours-Lyon
Lyon +17,5 Marathonbet
Troszkę zaspałem, ale po pierwsze nie spałem dzisiaj za dużo, po drugie nie wiedziałem, że francuska PRO A zaczyna się już w ten wtorek i po trzecie - byłem w Oleśnicy na turnieju i widziałem między innymi ekipę ASUL Lyon Volleyball.

Typ świetny, moim zdaniem Lyon z takim składem personalnym będzie w stanie walczyc w tym sezonie o czołowe miejsca - o podium. Są znani Simon Tischer - rozgrywający, Teodor Salparov - libero, Vladimir Nikolov - atakujący oraz między innymi były reprezentant Francji - Bojidar Slawiew czy robiący na mnie świetne wrażenie podczas turnieju rudowłosy Brytyjczyk Mark McGivern.

Nikolov może już nie skacze tak jak za najlepszych lat w Cuneo, Tischer nie jest też czołowym rozgrywającym Świata - za to Salparov, Slawiew czy McGivern grali naprawdę na bardzo fajnym poziomie. Ogólnie Lyon wygrał 3:2 z Transferem Bydgoszcz (z Salasem, Portuondo, Wiką, Jurkiewiczem, Janeczkiem i tak dalej) oraz przegrał po TB na przewagi ze Skrą Bełchatów w której grali Uriarte, Wlazły, Wrona, Kłos, Włodarczyk, Tuia i Zatorski - więc moim zdaniem nawet teraz kurs na +2.5 ASUL Lyon Volleyball jest mocno przesadzony.

Spada, więc polecam zabrac się za stawianie jeszcze dzisiaj - bo jutro zostanie jakieś 1.50 - 1.60 max.

A i jeszcze jeden motyw. Francuska liga nie jest zbyt mocna a w Lyonie już grają światowe nazwiska. - A w takim Bwin kurs na wygranie ligi przez ASUL wynosi 151. - Komu nie żal kilku groszy - polecam. Bo powinno byc coś w okolicach 8-10.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Beauvais-Sete FT 3:2
Beauvais 1.58 Marathonbet
✅
Kurs drastycznie spadł, na dzień dobry było 1.95 chyba, teraz wygląda to już bardzo biednie, ale w sumie nie ma się czemu dziwić.
O Beauvais pisałem przed pierwszym meczem z Nantes, który wygrali bardzo gładko 3:0.
Dobry mecz Van Den Driesa, przyjmujących Pataka i Hudecka w ataku, w przyjęciu to wiadomo było, że szaleństw spodziewać się nie można.
Depestele jak na razie mało grał do środkowych i tak to może wyglądać przez cały sezon, ze względu właśnie na parę przyjmujących.
O Sete pierwszy raz w tym sezonie, więc parę słów o transferach.
Odeszło dwóch najwartościowszych zawodników tej drużyny, czyli Toniutti i Tile, zastąpić ich będzie niezwykle ciężko.
Niby pozyskano Takaniko na rozegranie, ale to jednak półka niżej. Z kolei za Tile przyszedł Rossard z Toulouse, coś mi się nie chce wierzyć w statystyki przyjęcia z pierwszego meczu, z poprzedniego sezonu pamiętam go jako przeciętnego libero, bardzo odbiegającego poziomem od Niemca.
Parę przyjmujących tworzą teraz pozyskani z Rennes Lamoise i Pupart (ewentualnie Barais), Lamoise słabo przyjmuje, potrafi grać w ataku to trzeba mu przyznać, Pupart jest zawodnikiem bardziej defensywnym.
Środek obsadzają teraz Lorshijd z Noliko i Kanadyjczyk Vigrass, ciekawy zawodnik, którzy mają zastąpić Sole, Trefle i Bauera. Może tutaj akurat jakoś spadku poziomu nie ma.
Na ataku od tego sezonu gra Bartik, który zastąpił Bencza, poziom wydaje się być zbliżony, ale Bartik pierwszy mecz zagrał raczej słabo, jego poprzednim klubem było właśnie Beauvais.
W pierwszym meczu Sete trochę niespodziewanie przegrało u siebie, jak dla mnie z kandydatem nr 1 lub 2 do spadku, może być jutro również ciężko.
Do tego dochodzi podróż, ponad 800km.

Parę słów o niektórych innych meczach.
Przed wystawieniem kursów bardzo byłem ciekaw ile będzie na Lyon i bach na start o ile dobrze pamiętam 2.68, kto pobrał ma szansę na bardzo dobry interes.
W tej chwili kurs jest już tylko 1.61, jakoś mnie to już tak nie kręci. Ciągle Lyon jest dla mnie faworytem, ale już bez większego entuzjazmu.
O Lyonie pisałem przed pierwszym meczem. Pokonali Tours, w sumie nie jest to jakaś wielka niespodzianka patrząc na skład w jakim wyszło Tours.
Dobra dyspozycja w bloku i na zagrywce, fajnie zagrał McGivern czy Tischer. Nikołov jeszcze niegotowy.
Cannes nie przekonuje mnie przede wszystkim kadrowo.
Odeszło czterech zawodników z pierwszej szóstki. Le Roux, Marechal, Moreau i Lawson, do tego Tarr, który często pokazywał się na boisku.
Największą pomyłką jak dla mnie jest ustawienie Castarda na ataku i to nie było tak, że nikogo nie znaleźli na atak, po prostu od razu po jego transferze ogłoszono, że będzie młotem nr1.
Może to trochę przypominać sytuację sprzed roku, gdy do PO na ataku grał (kisił się) Le Roux, z tym, że Le Roux to miał super zasięg, a Castard ma tylko dynamikę.
Sprowadzono Samice, który pierwszy mecz miał genialny, za ten transfer na pewno brawa, do pary z nim gra Lopes sprowadzony z Chaumont.
Udało się zatrzymać Pashyytskyego co wydawało się niemożliwe, w parze z nim gra Pantaleon z Latiny.
Może jakieś powyżej 3,5 byłoby ok, jeśli będzie gdzieś taka opcja.
Może warto przyjrzeć się meczowi Chaumont, grają na wyjeździe z St.Nazaire.
Skład maja dość ciekawy Eglenskans, Terzić, Wounembaina, Trefle, jeszcze tylko lepszy rozgrywający przydałby się.
Chyba trochę za wysokie kursy są przy Ajaccio i mimo wszystko Tours, ale to tylko taka moja dygresja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Francja, mężczyźni
St-Nazaire - Chaumont​

Króciutko.
St-Nazaire ma przeciętny skład. W pierwszej kolejce 0:3 na własnym parkiecie z Rennes. Rozgrywa Słowak Martin Repak, który w poprzednich sezonach sypał jeżeli dobrze kojarzę w Rennes. Na pozycji atakującego Murphy Troy. Jakoś nie mogę się do niego przekonać. Widziałem sporo jego spotkań w A1 czy też w reprezentacji i dla mnie jest trochę toporny, ociężały.
Chaumont ma ciekawą ekipę. Przede wszystkim leworęczny atakujący Hermans Egleskalns. Świetnie prezentował się w Noliko i w sumie szkoda, że trafił tylko do Chaumont, a nie do lepszego zespołu. Razem z Egleskalnsem z Noliko przywędrował też Wounembaina. Sporo potrafi w ataku, fajna dynamika. Na środku doświadczony Jose Trefle, obok Wounembainy na przyjęciu gra Terzic. Terzic to nie jest jakiś wielki zawodnik, ale swoje robi.

Chaumont gra na wyjeździe i w sumie chyba tylko tego można się obawiać. Dobrze weszli w sezon (w przeciwieństwie do St-Nazaire), mają ciekawą paczkę, która może trochę namieszać. Powinni wygrać to spotkanie.
Typ:
Chaumont @ 1.45 MarathonBet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Tym razem nie MŚ U23 :razz:

KMŚ babek.

Vakifbank - Unilever

Super kurs na Turczynki wystawił na Marathonbet, obecnie aż 1.46 to jest kursem prawie, że ogromnym. Na chwilę obecną myślę, że Vakifbank jest poziom wyżej od podopiecznych Rezende.

W drużynie z Turcji mega paka, na czele z chyba najlepszą obecnie atakującą świata Brakocevic, jest znakomita przyjmująca reprezentacji Włoch Carolina Costagrande, czy też rozgrywająca Turcji Naz. Unilever to teatr dwóch aktorek, świetna Gabi + Mihajlovic. Ale jest jeden problem, Mihajlovic jest kompletnie pod formą po kontuzji, która wyeliminowała ją z większej części ME, nie sądzę aby była tutaj wielkim zagrożeniem dla Vakifbanku.

Z takiego kursu nie można nie skorzystać:

Vakifbank (1.46) Marathon ✅ promo, deklasacja kompletna
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
K 1K

komandos5

Użytkownik
Tutaj naprawde mozna sie dowiedziec ciekawych , rzeczy nazwanie druzyny ktora ograla Solyys Osasc (z Thaisa , Sheila , Lins , Carvalho) nazywac zespolem mihajovic i gabi , gdzie serbka wogole nie zagrala jeszcze w ich barwach zadnym meczu to kpina .... Nazwiska Pavan , Fofao , Juciely , Fabi naprawde Ci nic nie mowia ? Toc tutaj kursy powinny byc wystawione odwrotnie , jedyny minus to to ze ten mecz nie ma wielkiego znaczenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Tutaj naprawde mozna sie dowiedziec ciekawych , rzeczy nazwanie druzyny ktora ograla Solyys Osasc (z Thaisa , Sheila , Lins , Carvalho) nazywac zespolem mihajovic i gabi , gdzie serbka wogole nie zagrala jeszcze w ich barwach zadnym meczu to kpina .... Nazwiska Pavan , Fofao , Juciely , Fabi naprawde Ci nic nie mowia ? Toc tutaj kursy powinny byc wystawione odwrotnie , jedyny minus to to ze ten mecz nie ma wielkiego znaczenia
Ciekawe rzeczy synek opowiadasz. Mihajlovic grała już z Amerykankami, to po pierwsze, musiała wejść za żałośnie grającą Regis (z resztą dziś znów powtórka z rozrywki, dramatyczna Regis nie potrafi ogarnąć nawet najprostszych form flota, musi wejść Mihajlovic która jest kompletnie nieprzygotowana), nie ma w tym zespole drugiej przyjmującej, bez Mihajlovic mają problem.
Pavan? :grin: a co to jest za straszne nazwisko, gdy na przeciwko siatki stoi Brakocevic? pokazała Sarah dzisiaj swoją moc ???? Babcia Fofao kolejnym nazwiskiem, które według Ciebie przechyla tutaj szale kursów na korzyść Brazylijek . Kompletna komedia. Nie wymieniałem tutaj takich nazwisk jak Furst, czy Toksoy po stronie Vakifbanku, które te Twoje babcie to obecnie zjadają o czym zresztą się dzisiaj przekonaliśmy.

Wróć lepiej do przytaczania wyników spotkań z MŚ U21 sprzed dwóch lat . Buki mają swoich komediantów od wystawiania kursów na tego typu turnieje, ale jakby zatrudnili ciebie i byś nam proponował 3.00 na Vakifbank z Unileverem to byłoby już zbyt piękne :grin:
Nie komentowałem już tych Twoich żałosnych piardów o Serbii, ale pragnę zauważyć, że na turnieju U23 gra jeszcze Brazylia i mecz między Serbami a Rosjanami, był m.in o to, aby uniknąć Brazylii w półfinale (a nie o nic jak ci się tutaj uroiło). Nie podawaj też jakiś śmiesznych wyników sprzed kilku lat, gdzie Atan był jeszcze anonimem, a o Urosu boży świat nie wiedział w kontekście dzisiejszych spotkań bo to ani śmieszne, ani żałosne.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Marathonbet daje na Tours 4.10, mimo wszystko to chyba lekka przesada.
Ok, przegrali u siebie w pierwszej kolejce z Lyonem.
Ok, nie będzie Pinheiro i chyba Konecnego, ale to mimo wszystko nie są powody, żeby wystawiać, aż tak wysoki kurs.
Za Pinheiro będzie grał Dilles, no nie ma co oszukiwać zawodnik bardzo słaby.
Za Konecnego Hoag, to jest materiał na ciekawego zawodnika tylko trochę pracy jeszcze przed nim.
Do zdrowia wracają środkowi Smith i Hardy-Dessources, grali obaj w poprzednim meczu, ale jeszcze nie byli gotowi na 100 procent.
W pierwszym mecz sporym problemem było przyjęcie, zwłaszcza zawiódł tutaj Klinkenberg, który przyjmować przecież potrafi.
Myślę, że zagra Baranek zamiast Jablonsky&#39;ego, Amerykanin zagrał w pierwszym meczu tragicznie. Wchodził za niego na zmiany Falafala, który poprzedni sezon grał na ataku, widać było, że Paes trochę gubił się w trakcie meczu.
Nie twierdzę, że wygrają, ale myślę, że są w stanie powalczyć.
Opcja powyżej 3,5 seta✅, kurs 1.50 Pinnacle jest całkiem realna.
Montpellier-Tours FT 2:3
Może warto jeszcze się pochylić nad mecze Toulosue-Paris.
Kurs na Paris 1.615 (Marathon)✅.
Toulose jest jak dla mnie kandydatem do spadku, mają ciekawego atakującego Milusheva, ale skład ogólnie bardzo cieniutki.
Grę Paris będą chyba ciągnąć dwaj Serbowie, Maric i Ivovic, ale ogólnie paka jest dość solidna, w porównaniu z Toulouse bardzo solidna.
Do Ivovicia w parze jest Trommel, czyli zawodnik, który co nieco potrafi, zwłaszcza jeśli chodzi o przyjęcie.
Na środku Kreek i Van Der Veen, rozgrywa Hernan i na libero Steuerwald.
Toulosue-Paris FT 1:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 1K

komandos5

Użytkownik
Wy naprawde nie umiecie czytac ? Przeciez wyraznie napisalem przy podawaniu wynikow przy meczu Serbi z Rosja , ze akurat w tym przypadku dwa lata roznicy to bardzo duzo to tak w gwoli scislosci (choc zarowno Uros jak i Atan byli wtedy najskuteczniejszymi zawodnikami w zespole ), a jeszcze co do meczu , to Serbowie wypoiwadali sie , ze sa zdecydowanie najlepsi i im nikt nie straszny , wiec mogli po swojemu olac ten mecz z ruskimi jak i wczesniejsze z amatorami , gdzie sie rzucaliscie na undery , a pozniej twierdziliscie jacy oni slabi. Co do Unilver to zespoly spotkaja sie jeszcze w finale i wtedy zobaczymy jaki bedzie wynik. Do mihy faktycznie sie pomylilem bo jej miejsce zdecydowanie jest w pierwszej szostce ( do tej pory zaliczyla dwa epzody z Amerykankami i w lidze , wiec jak dla Ciebie to jest granie to gratuluje).
Edit mariok // uprzejmości zostawcie sobie na PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom