>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi 2013/2014, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Hmm patrząc na skład jakim wczoraj Loko grało to mi jakoś trudno doszukać się w tym meczu rezerw ;)
W meczu z Tunezyjczykami wolne miał tylko Camejo (zamiast niego LEONENKO) no i w 2 secie odpoczywali Butko i Moroz. A tak to po za tym żelazna 5 która gra w tym turnieju od początku, no chyba że od początku grają rezerwami.
Całego drugiego seta i połowę pierwszego grał w 100% rezerwowy skład + Volvich (w drugim na początku jeszcze pograł Divis, ale potem też zszedł) . Nie wiem jak dalej to wyglądało, może wszedł podstawowy skład po przegranym drugim secie, potem już nie oglądałem.
nie zmienia to faktu, że zabawowo podeszli do spotkania i grali na chodzonego, a pierwszy skład pograł sobie pół meczu (i to z przerwami na posiedzenie na ławie ????).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Całego drugiego seta i połowę pierwszego grał w 100% rezerwowy skład + Volvich (w drugim na początku jeszcze pograł Divis, ale potem też zszedł) . Nie wiem jak dalej to wyglądało, może wszedł podstawowy skład po przegranym drugim secie, potem już nie oglądałem.

nie zmienia to faktu, że zabawowo podeszli do spotkania i grali na chodzonego, a pierwszy skład pograł sobie pół meczu (i to z przerwami na posiedzenie na ławie ????).

Póżniej grał cały pierwszy z wyjątkiem Camejo. Co nie zmienia faktu, że Loko grało na pół gwizdka. Jakby nie chciało wygrać tego meczu.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Oglądałem mecz i moim zdaniem nie chcieli wygrać, nawet w tie breaku było parę dziwnych zagrań np. mięciutka kiwka prosto na palce obroncy stojącego na czwartym metrze czy wystawa palcami na drugą stronę siatki z prostej piłki przy 15:14. Tunezyjczycy mieli 14:11 w tie breaku ale od tego czasu nie potrafili przyjąć przyzwoicie flota Volvicha, po meczu gracze Loko usmiechali się szyderczo.
A na dziś to Novosybirsk + Cruzeiro wyglada dobrze, nie powinno byc niespodzianek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Klubowe Mistrzostwa Świata, mężczyźni
Diatec Trentino - UPCN San Juan​

Mecz o 3 miejsce, więc ciężko powiedzieć czy będzie spore zaangażowanie, ale mam nadzieję, że tak.
Trento wiadomo, że nie jest już takie silne jak w poprzednich sezonach, ale ich gra i tak wygląda całkiem nieźle. Sokolov gra na dobrym poziomie, ale czasami brakuje trochę błysku w jego grze. Robotem nie jest i wszystkiego nie skończy. Para przyjmujących Lanza - Ferreira całkiem fajnie się prezentuje. Myślałem, że będzie gorzej. Suxho też rozgrywa dobrze, a nigdy go za dobrego rozgrywającego nie uważałem. Trochę więcej mógłby grać środkiem, bo jednak Lanza i Ferreira to nie Juantorena i Kaziyski i czasami tej mocy na lewym skrzydle trochę brakuje.
UPCN gra na pewno bardzo ciekawą, dojrzałą siatkówkę. Są ze sobą świetnie zgrani i to widać na pierwszy rzut oka. Mają całkiem dobre przyjęcie i mogą grać tak jak lubią. Mnóstwo gry środkiem z Ramosem i Juniorem. Bardzo dobrze gra atakujący Theo. Olteanu i Filardi grają przede wszystkim z szybkiej piłki i wtedy dobrze sobie radzą na lewym skrzydle. Warto pochwalić rozgrywającego Gonzaleza, bo naprawdę fajnie się na ich grę patrzy. Oczywiście przy słabszym przyjęciu zdarzają się spore problemy.
Trento jest faworytem. W grupie przegrali z Argentyńczykami, a wydawało się, że gdy tylko przyspieszą i narzucą swój styl gry to UPCN nie będzie miało zbyt wiele do powiedzenia.
Mecz o 3 miejsce, może będzie trochę luźniej, ale raczej nikt nie odpuści.

Typ:
Diatec Trentino @ 1.45 MarathonBet ✅

Co do finału to uważam tak samo jak przed spotkaniem grupowym pomiędzy Sadą a Lokomotiwem. Jak ktoś chce to może zobaczyć co pisałem TUTAJ !
Wczoraj komentatorzy Polsatu zachwycali się doskonałym przyjęciem Camejo. Według mnie on wcale jakiś wybitny w tym elemencie nie jest. Przyjmował wczoraj dobrze, ale zagrywka Trento momentami była po prostu śmieszna.

Lokomotiw faworytem może nie jest, ale według mnie kursy powinny być wyrównane.

Typ:
Lokomotiv Novosybirsk @ 2.44 MarathonBet ⛔
Kosmiczny mecz w wykonaniu Sady. Nowosybirsk słabiutki mecz, ale nawet gdyby zagrali lepiej to i tak mieliby ogromne problemy z powstrzymaniem tak grającej Sady.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Cruzeiro - Novosibirsk​

Ja spróbuję tutaj zagrać Brazylijczyków.

Obie drużyny są niewątpliwie fenomenalne, prezentują świetny poziom siatkówki. Ale jednak do mnie bardziej przemawia gra Cruzeiro, siatkówka Novosibirska mam wrażenie, że jest głównie oparta na indywidualnych przebłyskach gwiazd a nie na monolicie jaki tworzy Sada.

Sporym atutem Cruzeiro jest też oczywiście własna hala i dziś już pewnie wypełniona do ostatnich miejsc na trybunach.

W pierwszym spotkaniu doskonały mecz Moroza uratował Novosibirsk, wczoraj już Moroz grał bardzo przeciętnie, z kolei Camejo zagrał doskonale. No drużynę Rosjanie mają świetną, ale mankamentów również trochę by się znalazło. Na pewno przyjęcie jest tym elementem gry, który mają gorszy od Sady. Camejo świetnie przyjmuje flota na palce, to można zauważyć, ale z mocniejszymi zagrywkami dosyć często ma problem. Divis wczoraj w pewnym momencie zajechany w tym przyjęciu, musiał zostać zmieniony przez Leonenko.

U Brazylijczyków doskonała współpraca na linii rozgrywający - środkowy - skrzydła. Akcje Arsjony i Wallace&#39;a to jest po prostu popis, grają prawie, że na pamieć do siebie.

Pewnie Novosibirsk coś tutaj zawalczy, ale zwycięzcą meczu moim zdaniem będą Brazylijczycy.

Cruzeiro (1.71) Marathon ✅ pozamiatali ????
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Nantes-Cuneo FT 1:3
Cuneo 1.30 Marathonbet✅


Krótko, jak dla mnie innej opcji nie ma w tym meczu.
Nantes potrzebuje tego pucharu jak Eskimosi śniegu.
Mieli fajny poprzedni sezon, ale w trakcie okazało się, że klub ma problemy finansowe i tak zostało do teraz.
Skład w porównaniu z poprzednim sezonem słabiutki, pisałem o tym przed którymś z ich meczów ligowych.
Cuneo niby w podobnej sytuacji, ale z zachowaniem odpowiednich proporcji.
Najtrudniej będzie zastąpić Grbicia, który odszedł w ostatniej chwili, w jego miejsce będzie grał doświadczony Coscione.
Na przyjęciu na pewno Rauwerdink, miał bardzo dobry poprzedni sezon, z nim może Antonov.
Solidny środek z Kohutem i De Tognim, na ataku Rouzier, przejście do ligi włoskiej powinno mu wyjść na dobre, plus solidny libero Marchisio.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
CEV Cup
Maliye Milli Piyango - Lokomotiw Charków​


Ekipa turecka w poprzednim sezonie w CEVie spisywała się doskonale. Kilku ważnych zawodników odeszło (Ivovic, Vemic, Yilmaz), ale pozostał atakujący Nikola Gjorgiev. Macedończyk poprzedni sezon miał świetny, również w meczach eliminacyjnych sam potrafił wygrywać mecze dla reprezentacji. Rozgrywać będzie Dejan Vincic. Reszta zespołu to mniej znani Turcy.
Charków również daleko zaszedł w CEVie w poprzednim sezonie. U nich spora część składu została, ale odszedł ich zdecydowanie najlepszy zawodnik czyli atakujący Siergiej Tjutlin. A tego zawodnika zastąpić będzie bardzo ciężko. W składzie sporo zawodników reprezentacji Ukrainy. Wielkich gwiazd tam nie ma.
Ze stawką nie ma co szaleć. Turcy u siebie zawsze są silni. Obie drużyny słabsze w porównaniu do poprzedniego sezonu.

Trochę się oczywiście zgapiłem (jakoś zapomniałem o CEVie) i rano można było złapać znacznie ciekawsze kursy na Turków.

Typ:
Maliye Milli Piyango @ 2.03 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Nie bardzo wiem o co chodzi, ale Dukla Liberec dzisiaj na mecz pojechała w ósemkę.
W tym jeden rozgrywający, dwóch środkowych, atakujący, libero i trzech przyjmujących.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Na początek dwa mecze, które teoretycznie na lajcie powinny wejść.
Lyon-Toulouse FT 2:3
Lyon 1.42 Marathonbet
⛔
Lyon miał trudny terminarz na początku, w zasadzie wszyscy ich dotychczasowi przeciwnicy zaliczają się do szerokiej czołówki ligi, wyszli z tych spotkań w mojej opinii obronną ręką. Teraz może chwila oddechu i mecz z jedną z najsłabszych drużyn, czyli Toulouse.
Na lidera powoli im wyrasta odkurzony Slavev, tak przynajmniej było w Rennes, bardzo dobry mecz przyjmującego, trochę słabiej Nikolov, chyba trochę brakuje mu treningu z racji swoich obowiązków reprezentacyjnych.
W miarę równą formę trzyma drugi z przyjmujących Hrazdira, Salparov jak na razie na swoim poziomie.
Tischer sporo gra z McGivernem, który całkiem niezła skuteczność łapie.
Toulouse u siebie pewnie powalczyłoby dość poważnie, ale na wyjeździe będzie ciężko.
Ogromne problemy w przyjęciu to ich najpoważniejszy problem.
Skuteczność w ataku również taka sobie, Milushev robi co może, ale sam nie da rady.
Sporo problemów w obronie, ale w sumie niezła gra środkowych, żeby nie było, że wszystko źle.
Moim zdaniem to za mało.

Paris-St.Nazaire FT 3:0
Paris 1.35 Marathonbet
✅
O Paris już trochę pisałem, w temacie Ligi Mistrzów również zostało sporo opisane, więc na razie nie będę nic dodawał, poza tym, że lider i bardzo dobry start sezonu.
St.Nazaire jak na razie całkiem nieźle.
Bardzo dobrze Troy, co było do przewidzenia i o dziwo Levi Cabral, który dostaje sporo piłek w ataku, z tym, że jest do pocelowania w przyjęciu.
Ogólnie z przyjęciem jest mały problem, podobnie jak z błędami własnymi.
Można pochwalić rozgrywanie Repaka, sporo piłek do środkowych, ale jednak na Paris to może być za mało, jeśli dzisiaj obędzie się bez kontuzji to jestem spokojny.

Jak będzie więcej kursów to może coś dopiszę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
IFH Volley Fronsinone - Openjobmetis Ornavasso
Druga kolejka ligi włoskiej.
Fronsinone miałem okazje oglądać w meczu z Conegliano. Wygrały seta, ale w pozostałych dostały baty (do 9, 10, 12). Opisywałem też trochę tę drużynę przy okazji właśnie otwarcia ligi, dlatego zapraszam stronę wcześniej.
To co udało mi się wyłapać. Pozytyw był taki, że Fronsinone miało naprawdę dobre przyjęcie i raczej nie był to przypadek. Inna sprawa, że rozgrywająca Agostinetto po prostu nie sprostała. Widać, że chce grać jak najwięcej z Gioli, jednak te piłki na obieg są poprzeciąganie/niedociągane. Jeśli chodzi o atak, to tutaj był kłopot. Angeloni atakuje mocno, ale w przewidywalnych kierunkach, dlatego wydaje mi się, że standardem u niej będzie te 30% skuteczności. Percan może się obudzi, ale formy po niej nie było widać. Druga środkowa Frigo kompletnie przespała mecz. Całkiem nieźle zagrała libero Ruzzini.
Ornavasso to drugi beniaminek o którym w tym momencie nie ma za dużo informacji. Jest Ikić, która grała w tamtym sezonie właśnie we Fronsinone i myślę, że może jej to pomóc. Obok, na przyjęciu jest Sara Loda, która może być objawieniem tej ligi. Nie miała okazji jeszcze prezentować się na tym poziomie, ale po pierwszym meczu widać, że ma duże możliwości. W sparingach też błyszczała i myślę, że po kilku kolejkach nikt już nie będzie miał wątpliwości, kto jest liderem tej drużyny. Na ataku dobrze znana Muresan - ograna już w lidze, zwykle te 35% wykręci. Rozgrywa Włoszka Signorile. Na środku mamy znaną z reprezentacji Chirichellę i Tascę o której za dużo nie wiem. Libero też dla mnie mało znana - Ghilardi.
Ornavasso prawdopodobnie będzie miało słabsze przyjęcie, ale mają konkretną rozgrywającą, no i atak wydaje się być po ich stronie. Ornavasso to młoda drużyna, poza libero wszystkie zawodniczki z pierwszej szóstki to +89&#39;, a mimo to większość jest już zapoznana z grą na takim, bądź wyższym poziomie. U siebie z Modeną były bliskie zwycięstwa. Teraz wyjazd, ale myślę, że pora na pierwsze zwycięstwo, bo Fronsinone nie gra cudów.
Kursy już spadają, ale warto ciągle połapać.
Moje propozycje:
Ornavasso wygra --- 2.00 @ WilliamHill, MarathonBet ✅ 0-3
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Coś jeszcze standardowego ????
Będzie krótko.
Sete-Narbonne FT 3:0
Powyżej 3,5 1.43 Pinnacle
⛔
Derby Langwedocji.
Obie drużyny słabiutko zaczęły sezon.
Sete w tygodniu grało mecz w pucharach, nie mieli prawa się spocić, więc o zmęczeniu nie ma mowy.
U siebie w takim meczu na pewno nie przegrają do zera, może w końcu uda się wygrać, nie wiem, nie mam zdania, z kolei myślę, że Falasca wygra jednego seta dla Narbonne, może coś mu pomoże Delgado.

Nie mam weny na klepanie, jeśli ktoś miałby ochotę to podobna opcja pasuje mi do spotkań Chaumont-Rennes i Montpellier-Beauvais.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Vrilissia - Panathinaikos
Tutaj krótko, bo jednak liga niszowa i trudno się w niej orientować nie będąc Grekiem.
Drugie nieśmiałe podejście pod ligę grecką kobiet. Za pierwszym razem dostałem zwrot, bo pierwszą kolejkę przełożyli na inny termin. W zespole gospodarzy gra m.in. Gligorovic i Chanteva. Panathinaikos ma kilka młodych zawodniczek, które ocierały się o kadrę - Merteki, Vasilantonaki, Nousia, Kelesidou. Najważniejsze to te dwie pierwsze postacie, na które najbardziej liczę.
O ile kilkanaście dni temu stawiałem właśnie na Vrilissę, to teraz jednak mają trudniejszego rywala, przynajmniej tak mi się wydaje. Miła niespodzianka mnie spotkała, bo przy klikaniu w kurs 2.70 na Bet365 podnieśli na najwyższy na rynku - 3.25 ???? Expekt i Betclic mają po 2.95.
Prawie półtora miesiąca temu w sparingu pewnie 3-1 wygrała Vralissa, ale nie mam pojęcia czy w tamtym czasie nie było zgrupowanie kadry i składy były niepełne.
Moje propozycje:
Panathinaikos wygra --- 3.25 @ Bet365 ⛔ 3-0
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka Kobiet Superliga Rosja
Spotkanie : Ulan Ude - FakelNowyi Urengoj⛔
Typ : 1
Kurs : 3,32
Buk : Pinnacle
Moim zdaniem bukmacherzy zdecydowanie przeszarżowali z kursami. Faworytkami na papierze są zawodniczko Fakela jednak poczatek sezonu fatalny zaledwie 10 czyli przedostatnie miejsce wtabeli. Mimo ze skład bardzo mocny między innymi Bulgarka Filipova Brazylijka Paula jednak moim zdaniem dziewczyny te nie tworzą zespołu o czym świadcza wyniki. Natomiast ekipa Ulan Ude groxna bardzo u siebie mimo zespołu bez wielkich gwiazd. piate miejsce w tabeli swiadczy dobrze o tej drużynie i moim zdaniem dzis przed wlasna publicznościa mogą pokonać Fakel podobnie jak wygrały już z groźna drużyną Urałoczki Swierdłowsk

Dawno mnie coś takiego nie spotkało z 14-10 w piątym secie na 14-16
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Rennes-Nantes FT 1:3
Rennes 1.52 Marathonbet
⛔
Ciężko coś ulepić w tej kolejce, przynajmniej na razie.
Chyba ten mecz najbardziej pasuje mi jeśli chodzi o czysty win. Rano był co prawda fajny kurs na Tours (1.50) i to była super opcja, w tej chwili kurs na nich spadł (1.363), jakoś nie chce mi się wierzyć, że Tours to przegra, więc jeśli ktoś chce spróbować to niech próbuje. ????
Co do tego meczu, to faworytem dla mnie jest drużyna po prostu lepsza.
Skład jest całkiem fajny, forma jak na razie faluje, ale z Nantes powinno być ok.
Dobrze gra Garcia, fajnie rozgrywa Bazin, Ah-Kong utrzymuje dyspozycję z poprzedniego sezonu, Ananiev jeszcze nie złapał żadnej kontuzji. ????
Skład jest na prawdę ciekawy i dobrze wyważony.
Jeśli chodzi o Nantes, to coś tam drgnęło, ale nie lubię takich drużyn, gdzie wynik zależy w zasadzie od jednego zawodnika.
Perez nie jest maszyną, nie będzie kończył wszystkiego, z Cannes miał dzień konia, ale i tak dostał 6 czap.
Skladany niestety nie ma za bardzo pomysłu na rozegranie.

Jeśli będzie więcej kursów to może coś dopiszę.
Jeśli komuś podoba się kurs na Montpellier to niepewny występ Lyneela (podkręcił kostkę) i nie wiadomo czy już gotowy będzie Castellani, raczej nie.
Beauvais bez Depestele przez minimum miesiąc, czyli z Toulouse niekoniecznie będzie łatwo.
Narbonne bez kapitan, najlepiej przyjmującego Harpe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka Kobiet Superliga Rosja
Spotkanie : Ulan Ude - FakelNowyi Urengoj⛔
Typ : 1
Kurs : 3,32
Buk : Pinnacle

Moim zdaniem bukmacherzy zdecydowanie przeszarżowali z kursami. Faworytkami na papierze są zawodniczko Fakela jednak poczatek sezonu fatalny zaledwie 10 czyli przedostatnie miejsce wtabeli. Mimo ze skład bardzo mocny między innymi Bulgarka Filipova Brazylijka Paula jednak moim zdaniem dziewczyny te nie tworzą zespołu o czym świadcza wyniki. Natomiast ekipa Ulan Ude groxna bardzo u siebie mimo zespołu bez wielkich gwiazd. piate miejsce w tabeli swiadczy dobrze o tej drużynie i moim zdaniem dzis przed wlasna publicznościa mogą pokonać Fakel podobnie jak wygrały już z groźna drużyną Urałoczki Swierdłowsk


Dawno mnie coś takiego nie spotkało z 14-10 w piątym secie na 14-16
W TB bylo 14-8 i od tej pory Fakieł zdobył 5 pkt blokiem 1 atakiem i dwa pobłędach rywal.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Po tym co działo się przed tygodniem jakoś nie mam w ogóle pomysłu na typowanie zwycięzców meczów w ProA, więc postrzelam w mecze gdzie jest szansa na trochę walki.
Toulosue-Ajaccio FT 0:3
Powyżej 3,5 1.39 Pinnacle
⛔
Mecz dzisiaj.
Toulouse jak na razie zgodnie z oczekiwaniami, czyli słabiutko, ale u siebie jakoś potarfią powalczyć.
W Beauvais zawiódł przede wszystkim Milushev, więc może będzie szansa na poprawę.
Co raz lepiej wygląda para środkowych Tavana-Radtke.
Poza tym masa błędów na zagrywce i w ataku, przyjęcie bez szału, więc tak około 25pkt w meczu oddają.
Ajaccio jak na razie zaskakuje na plus.
Drużynę drugi sezon z rzędu ciągnie Simovski, choć wydawało się, że już karierę w Ajaccio skończy, został i pyka równie skutecznie jak rok temu.
Ściągnięto Siltale, ale nie wiem czy będzie grał, myślę, że tak, ale to tylko moje przypuszczenia, jeśli nie to zobaczymy parę Lacassie-Ragondet. Ragondet fajnie przyjmuje.
Na środku Dailey i Senger, dostają bardzo dużo piłek od Jaumela i całkiem fajnie to wygląda.
Podsumowując, Toulouse u siebie coś powinno ugrać, Ajaccio ostatnio złapało niezłą formę i powinni powalczyć.

Lyon-Beauvais FT 0:3
Powyżej 3,5 1.38 Pinnacle
⛔
Lyon zawodzi, nie ma co, choć wydaje mi się, że Nikolov powoli idzie do przodu i to się chwali, Slavev trochę spuścił z tonu, nawet nie najgorzej Hrazdira.
U siebie bez zwycięstwa, ale w dwóch meczach dwie pięciosetówki.
Beuvais przed tygodniem wygrało bez Depestele, możliwe, że zastąpi go Freriks, ale nie wiem czy zdążą go zakontraktować.
Van Den Dries w formie znakomitej, Patak daje mu sporo wsparcia, jest trochę problemów z przyjęciem, na zagrywce sporo błędów.
Przy rozegraniu Suca środkowi nie istnieli.
Beauvais na wyjeździe bez zwycięstwa, ale grali z drużynami mocnymi i potrafili im się postawić.
Myślę, że jest szansa na dłuższy mecz.

Nantes-Chaumont FT 0:3
Powyżej 3,5 1.38 Pinnacle
⛔
Nantes ostatnio niezłą formę złapało.
Grę ciągnie Perez, ostatnio pomaga sporo Chriatansky, ale przyjmuje słabo.
Na ławkę poszedł Mrozek, gra za niego Shafranovich i jak na razie wychodzi to na plus.
Rozgrywać zaczął Chauvin, gra prosta, ale ma dość mocne skrzydła.
Sporo błędów na zagrywce.
Chaumont jak na razie dość sensacyjnym liderem, zobaczymy jak długo.
Na wyjazdach sporo tracą ze swej gry, ale myślę, że powalczą.
Egleskalns znakomicie, para Terzić-Wounembaina całkiem nieźle się uzupełnia, środkowi Trefle-Cerha również pozytywnie, do Petrovsa chyba nigdy się nie przekonam.
Nie zdziwiłoby mnie tutaj zwycięstwo Nantes, ale raczej nie na sucho.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Daję sobie jeszcze jedną szansę z ProA, jeśli znowu pójdzie tak słabo jak w poprzedniej kolejce to dam sobie na jakiś czas spokój, bo nie ma sensu forum zaśmiecać.
Cannes-Tours FT 3:1
Tours 1.50 Marathonbet
⛔
Kurs niestety nie rozpieszcza, ale wydaje mi się, że Tours weszło już na swoje właściwe obroty, jest jeszcze trochę problemów zdrowotnych, niepewny występ Smitha, ale fajnie zastępuje go Collin, niezła gra w bloku, ciągle jakieś tam problemiki ma Baranek, ale powinien być gotowy do gry.
Tours będzie grało w najbliższym czasie sporo meczów, kolejno 12, 16, 19, 23, do tego Liga Mistrzów, więc jest trochę rotacji w składzie, ale kadra dość szeroka.
Super formę ma Hardy-Dessources, Konecny po kontuzji już doszedł do siebie i gra na swoim poziomie, trochę nie przekonuje mnie Jablonski, wolałbym Klinkenberga, który przyjmuje lepiej, a i w ataku ma większy potencjał, no ale to już jest w sporej mierze zależne od zdrowia Baranka.
Cannes w sytuacji przedziwnej, wręcz komicznej. Dla działaczy spory minus.
Zatrudnili Kolakovicia, ale w meczu z Paris i najprawdopodobniej również z Tours drużynę będzie prowadził ciągle Meneau, który został zwolniony i nie został zwolniony, ponieważ w klubie i tak będzie pełnił inną funkcję niż dotychczas, jak dla mnie jest to dość niezrozumiałe.
Mniejsza z tym, w drużynie są moim zdaniem dwie dziury w składzie, po pierwsze Castard na ataku, zagrał dobry mecz z Paris, ale ja jakoś do tego się nie przekonam. Po drugie po odejściu Le Roux została ogromna wyrwa na środku, Obodnikov i Pantaleon to nie ten poziom, swoje robi Pashyytsky, ale sam cudów nie zdziała.
Na plus para przyjmujących Lopes-Samica.
Cannes w tej chwili w formie beznadziejnej, trzy porażki z rzędu, przy czym tylko Paris należy do czołówki.
Tours jakby na fali wznoszącej, dobry mecz w LM, w lidze trzy ostatnie mecze do przodu.

Rennes-Paris FT 3:2
Paris 1.96 Marathonbet
⛔
Rennes jak na razie mocno rozczarowuje.
Drużynę ciągnie Miseikis, ale Bazin w końcu go zajedzie jeśli będzie mu sypał tyle piłek (z Sete 65).
Ogólnie skład wygląda bardzo ciekawie, ale czegoś brakuje.
W tej chwili seria już czterech porażek z rzędu.
Paris w tej chwili na dużym plusie. Okazało się, że Sidibe potrafi dać tej drużynie więcej niż Marić, no chyba, że wyskoczył tak w dwóch meczach na świeżości.
Hernan gra dość urozmaiconą siatkówkę, daje rozruszać się środkowym, Kreek gra przy nim bardzo skutecznie.
Do tego trzeba dodać wysoką formę od początku sezonu Ivovicia i zagrywkę, która jest chyba w tej chwili najlepsza w lidze.

Wygląda na to, że zwycięstwo powinno odnieść Nantes, choć kurs słabiutki, 1.42 Marathonbet✅, ale Lyon bez Sokołova i Salparova, z nimi w składzie szło ostatnio źle, bez nich będzie bardzo ciężko.
Podobnie sprawa ma się z St.Nazaire (1.52 Marathonbet)⛔, u siebie są groźni, punkty straciły tutaj już Tours i Chaumont, a Toulouse ma zagrać bez swojego lidera na ataku Milusheva i przyjmującego Clevenota.
Kusi jeszcze kurs na Beauvais, 2.42 Marathonbet, taki wysoki z prostego powodu, Ajaccio jeszcze u siebie nie przegrało. Będzie trochę mocnych zagrywek, i tutaj chyba widziałbym plus dla Beauvais, ponieważ dużo lepiej prezentują się w przyjęciu.
W meczu z Lyonem rozgrywał już Freriks, nie jest to oczywiście ten poziom co Depestele, ale swoje dogra.
Zapowiada się fajny pojedynek atakujących.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
SC Schweriner - Ladies in Black Aachen
Mecz sobotni, a kursy strasznie dziwne.
W Schweriner sytuacja się skomplikowało. Skład mocno osłabiony po sezonie, a ponadto wypadły dwa ważne ogniwa - atakująca Hippe i środkowa Brandt. W obecnej sytuacji połowę piłek idzie do Ziegler, która ma jest dynamiczna, ale nie zawsze kręci dobre procenty w ataku. Przyjęcie jest mocno rwane, wspomniana Ziegler jest skupiona na ofensywie, Poll się ciągle ogrywa, ale widać że z kolejki na kolejkę się coraz bardziej aklimatyzuje. Na libero słaba Volker. Niezła rozgrywająca i w miarę ogarnięte, ale też bez przesady, środkowe. Schweriner ustawia teraz Poll po przekątnej do Radenkovic, jednak Poll dalej odpowiedzialna jest za przyjęcie.
Aachen w tym sezonie to taki zespół-pułapka. W czubie raczej nie będzie, ale stać je na sporo pojedynczych zrywów i pokonanie kogoś z topu ligi. Schweriner obecnie do takiego topu na pewno nie należy. Dobra sypa Stoltenborg, niezła Czeszka Bednarova. Dalej młodość, o której osoby bardziej wczuci w siatkówkę kobiecą na pewno kojarzą - środkowe Belien i Crkonova, przyjmująca Weihenmaier. Kłopoty także tutaj z atakującą, nie wiem jak z kontuzją Scott, jak jej zabraknie, to będzie to poważne osłabienie (ostatniego meczu nie grała).
Obydwa zespoły ostatnie mecze parę meczy wygrywały, małe serię się zrobiły. Warto sprawdzić rywali, w obydwu przypadkach była to dolna półka. Mecz z punktów buków powinien być wg mnie zdecydowanie bardziej wyrównany. Schweriner gra u siebie i może jest przede wszystkim trochę bardziej doświadczony, ale poniżej 1.45 na nich bym nie wystawiał. Ponadto czyste przeczucie mówi mi, że warto szukać grania przeciwko Mistrzowi Niemiec, jeśli nie wpadnie, to prawdopodobnie &quot;ponowie&quot; typ w środę.
Moje propozycje:
Aachen wygra --- 4.80 @ WilliamHill, MarathonBet ⛔ 3-1
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Busto Arsizio W - Casalmaggiore W
Rewanżowy mecz pucharu Włoch kobiet. Pierwszym meczu zwycięstwo Casalmaggiore 3-1 po bardzo wyrównanych koncówkach w których decydował jeden blok, jeden błąd. Busto u siebie zawsze 2 razy mocniejsze niż na wyjazdach. Casalmaggiore na wyjazdach zdecydowanie słabsze niż u siebie. Busto skład zdecydownie mocniejszy niż Casalmaggiore na każdej pozycji mają mniejszą badz większą przewagę. W pierwszym meczu sporo walki dzisiaj w każdym z setów Busto powinno być lepsze średnio o te 4-5 pkt. Pierwszy mecz tak jak wspomniałem wyżej Busto przegrało w stosunku 3-1. Co oznacza, że dziś do awansu potrzebują co najmniej zwycięstwa 3-1. Także koncentracja w szeregach gospodarzy będzie od pierwszej do ostatniej piłki.

Typ:Busto -13.5 pkt @ 2.00 b365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
K 0

kamil91pro

Użytkownik
Ceskie Budejovice - VK Ostrava 2.90 Bet365
Typuję tu na zwycięstwo gości, ponieważ w tym sezonie wygladają lepiej niż Ceskie Budejovice. Budejovice jak narazie z bilansem 3zw - 1por, jednak 3 zwycięstwa odnotowali z dużo słabszymi rywalami tracąc przy tym w każdym z tych spotkań przynajmniej 1 seta. VK Ostrava bilans 4 zwycięstwa i 1 porażka .Pokonali m.in 2 mocne zespoły jakimi są Dukla Liberec i Pribam, porażka z głównym faworytem w tym sezonie czyli Zlinem, który wygrywa mecz za meczem.Obydwie drużyny graja w tym sezonie też w lidze mistrzów, z podobnym skutkiem (0 zw-3por).VK Ostrava w tym sezonie dużo mocniejsza niż w tamtym sezonie, natomiast Ceskie Budejovice dużo słabsze , z racji odmłodzenia swojego składu, a także straty takich nazwisk jak:Novotny ,Rojas czy Guevara. Pobieram z pocałowaniem rąk Ostrave VK.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom