>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe rozgrywki stanowe - 2012

Status
Zamknięty.
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Pozostałe rozgrywki stanowe.​

Jak co roku, najciekawiej będzie w Rio de Janeiro, gdzie tytułu bronią piłkarze Flamengo. W tym roku mogą mieć problemy, ponieważ myślami będą w Copa Libertadores, a w zespole źle się dzieje. Prawdopodobnie odejdzie T.Neves, a występ Ronaldinho w najbliższych meczach stoi pod znakiem zapytania przez zaległości finansowe. Nie wiadomo, jak do turnieju podejdą pozostałe zespoły. Vasco i Fluminense również w czasie rozgrywek stanowych mają na głowie Copa Libertadores i może właśnie tutaj pojawia się szansa dla wzmocnionych Rojasem z chilijskiego Universidadu piłkarzy Botafogo.

Campeonato Gaucho powinno ponownie zostać zdominowane przez zawodników Gremio i Internacionalu. Szczególnie ekipa Interu wydaje się być mocna w tym sezonie po przyjściu Dagoberto. Za to Gremio nie gra w tym roku w Libertadores i mogą spokojnie skupić się na grze w Gauchao. Pierwszy mecz Gauchao 2012 już w środę późnym wieczorem.

Ciekawie powinno być też w Mineirao, gdzie Cruzeiro po totalnej kompromitacji w Brasileirao 2011 musi odzyskać twarz. Oni nie powinni kalkulować, bo po tak nie udanym sezonie, muszą gdzieś udowodnić, że są coś warci. Tym bardziej, że pierwszy raz od kilku lat nie grają w Libertadores i rozgrywki stanowe to na razie ich jedyna szansa. Z drugiej strony Atletico Mineiro powinno powalczyć z nimi o pierwsze miejsce.

Sezon w Brazylii można uznać za otwarty.​

Zapraszam do dyskusji.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Może mistrzostwa stanowe, to nie jest szczyt marzeń do oglądania dla kibica wielbiącego brazylijski futbol ale z braku laku to i stanówki będzie się oglądać, a na pewno już te mecze derbowe, które jak zwykle będą wyzwalać wiele emocji. Ja napiszę pokrótce o trzech stanach, które mnie najbardziej interesują, a zaczął o nich już Kacmon.
W Rio de Janeiro najbardziej liczę jakoś na zwycięstwo Botafogo, a dlaczego? Otóż po pierwsze i najważniejsze do początku marca grają tylko w stanowych rozgrywkach, a przecież pozostałe ekipy z wielkiej czwórki czyli Flamengo, Fluminense i Vasco grają w tym czasie w Libertadores i to będzie przecież najważniejsze dla tych drużyn. Do Botafogo jak już Kacmon wspomniał przyszedł Rojas z Universidadu de Chile i będzie to ogromne wzmocnienie dla obrony Fogao. Do tego za wartościowy transfer ja uznaję Andrezinho z Internacionalu PA, jednak odszedł Cortes i to na pewno spore osłabienie dla lewej strony. Ciekawe również jak się będzie prezentował zespół pod wodzą trenera Oswaldo de Oliveiry, który wrócił z Japonii, a szczerze powiem, że nie znam stylu jaki prezentują ekipy tego trenera więc dla mnie jest to zagadka.
Reszta jak już pisałem w Libertadores gra, a dokładniej Flu i Vasco w grupie, a Flamengo ma do ogrania słaby Real Potosi więc powinni też się w grupie znaleźć. O transferach tych ekip pokrótce. Flamengo póki co to istny dramat. R10 nie dostaję kasy od kilku miesięcy ale to akurat nie jest wina klubu, gdyż 75% wynagrodzenia pokrywa agencja Traffic, do tego Thiago Neves z tego co wiem wraca do Fluminense, a to ogromna strata w ofensywie. Swoją drogą to dziwne, że zawodnik, który kiedyś grał we Fluminense, a potem gra we Flamengo i całuje ich herb i na sam konie robi taki cyrk i wraca do rywala zza miedzy. Jak widać miłość do klubu można sobie spokojnie kupić... Poza tym Flu pozyskali Wagnera z tureckiego Gaziantepsporu, Jeana z SPFC, Bruno z Figueirense czy Andersona z Atletico GO, a z wypożyczenia wrócił Wellington Nem. Jedynym dużym ubytkiem jest Mariano, który odszedł do Bordeaux ale przecież Jean i Bruno zostali pozyskani by go zastąpić i we dwójkę to moim zdaniem spokojnie są w stanie zrobić. Vasco póki co wzmacnia się w obronie, bo przyszedł Rhodolfo z Gremio i Thiago Feltri z Atletico GO, poza tym przyszli Abelairas i Carlos Tenorio, ale o nich niewiele wiem, chociaż na blogu Bartłomieja Rabija czytałem, że nie ma się czym podniecać. Z ubytków to mamy Eltona. Były gracz Legii Warszawa zasilił szeregi Corinthiansu, o czym można przeczytać chociażby na weszło.
Poza tymi czterema ekipami moim zdaniem nikt tutaj nie zagrozi, bo nie ma kim. Chociaż wiadomo, że w stanówce to ktoś może zaskoczyć jak rok temu Boavista RJ. Ciekawe też kto będzie objawieniem spośród małych klubów, bo przecież przykład Cortesa pokazał, że można. Styczeń 2011 to gra w Nova Iguacu, a w listopadzie już był na zgrupowaniu reprezentacji Brazylii!!!
W Rio Grande do Sul to wiadomo Gremio, Inter i długo długo nic. Może tam te kluby z niższych lig czyli Caxias czy do nie dawna pierwszoligowiec Juventude jakoś zaskoczą i powalczą w jakimś stopniu. Dla Interu najważniejsze w tym czasie będzie Libertadores i właśnie dlatego pozyskano Dagoberto z SPFC, a poza tym pozbyto się zawodników, którzy w ostatnim sezonie zbytnio się nie nagrali. Gremio z kolei po fatalnym sezonie pozyskało Klebera z Palmeirasu, Marcelo Martinsa z Szachtara, Pablo(Ceara), Marco Antonio(Portuguesa), Leo Gago(Coritiba) czy Sorondo od odwiecznego rywala Interu. Również zastanawiam się jak będzie się prezentował zespół pod wodzą Caio Juniora ale jeśli będzie grał jak Botafogo w pierwszej części ligi 2011 to jestem za.
W Mineirao wiadomo, że faworytami Cruzeiro, Atletico MG czy America, a poza tym może coś Ipatinga czy Boa Esporte. Co do transferów tej najlepszej trójki to tak: America straciła Gilsona, Kempesa, Marcosa i Williama Rochów, do tego Amaral. Czyli na dobrą sprawę to stracili samych najlepszych graczy. Cruzeiro po katastrofalnym sezonie zaczęli coś budować. Amaral i Gilson właśnie z Ameriki przyszli. Do tego Diego Arias z Paoku i to ma być wzmocnienie na pozycji def pomocnika. Ale też powinni pozyskać jakiegoś ofensywnego pomocnika, bo Montillo może lada dzień odejść z klubu. Atletico co ciekawe pozyskało Rafaela Marquesa i Escudero z Gremio. Do tego jako ciekawe transfery można uznać Marcosa Roche, który na prawej stronie defensywy powinien grać w podstawowym składzie oraz Leandro Donizete z Coritiby.
Poza tymi stanami widziałem już ofertę chociażby na stany Bahia, Pernambuco ale też pewnie i stan Goias w latach poprzednich można było obstawiać, również Parana czy Santa Catarina też da radę. Tak więc już niedługo zaczynamy, a właściwie jutro późnym wieczorem mamy mecz Novo Hamburgo-Internacional.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
18.01.2012 - Campeonato Gaucho
Novo Hamburgo - Internacional
Mecz miałem odpuścić, ale skoro Dorival Junior wystawia najmocniejszy skład (niepewny występ D&#39;Alessandro, który jest kontuzjowany), to można to jakoś wykorzystać.
Pierwsza kolejka to zawsze strach, bo nie wiadomo w jakiej formie są obie drużyny. Tutaj jednak wychodzę z założenia, że jeżeli Inter za tydzień ma bardzo ważny mecz w kwalifikacjach Copa Libertadores, to muszą być porządnie przygotowani. Zbudowali świetny team, który stawiany jest w gronie faworytów w tegorocznej Copa Libertadores. D’Alessandro, Oscar, Leandro Damiao i Dagoberto – czego chcieć więcej? Z takim składem i z takim trenerem mogą sporo osiągnąć w tym sezonie. Rozgrywki stanowe, jak zawsze są specyficzne - nie trzeba do nich podchodzić poważnie, ale z drugiej strony trzeba uniknąć kompromitacji. Zakładam, że Inter awansuje do fazy grupowej CL. Biorą pod uwagę, że przed meczami CL będą wystawiać rezerwy i oleją sporo meczów, gdzieś trzeba zdobyć trochę punktów, żeby nie było kompromitacji na koniec stanowych. Dzisiaj grają w tak mocnym składzie, że okazja do zdobycia punktów wydaje się być łatwa.
Stanowe, jak to stanowe, mnóstwo niespodzianek itp. Ja jednak dzisiaj wierzę w Inter. Wystawiają skład, który ma w tym roku walczyć o Copa Libertadores. Porażka w takim składzie z jakimiś amatorami, na tydzień przed kwalifikacjami do CL to byłaby wpadka. Po co wywoływać panikę w mediach i wśród kibiców.
Skład Interu: Muriel, Nei, Rodrigo Moledo, Índio e Kleber; Josimar, Guiñazu, João Paulo (D&#39;Alessandro), Oscar e Dagoberto; Leandro Damião.
Moje propozycje:
Internacional (-0,5) (1.90 Bet365) ✅
Internacional DNB (1.40 Bet365) ✅
Internacional over 1.5 (1.80 Sportingbet)
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Zaczynamy sezon 2012 w Brazylii! Mam nadzieję że będzie on przynajmniej równie ciekawy i obfitujący w bardzo dobrej jakości widowiska jak sezon poprzedni. Przed rozgrywkami o mistrzostwo Brazylii, będzie się toczyc walka o tytuły mistrzowskie w poszczególnych stanach.
X

Na start w stanie Rio Grande do Sul zostanie rozegrany mecz pomiędzy jednym z dwóch bitych faworytów do tytułu mistrzowskiego Internacionalem i średnim zespołem Campeonato Gaucho drużyną Novo Hamburgo.
Nad gospodarzami specjalnie nie będę się rozpisywał, ponieważ jak większość obserwatorów działu Brasileirao nie za bardzo mi nazwa tego klubu mówi. Napiszę jedynie że drużyna ta w poprzedniej edycji w pierwszym etapie w siedmiu meczach zdobyła 13 punktów i zabrakło jej jedynie jednego do miejsca w ćwierćfinałach. W drugiej rundzie Novo Hamburgo zgromadziło już tylko 8 punktów i zakończyło rywalizację w Gaucho.
Inter za to pierwszy etap zakończył z 15 punktami ale odpadł w ćwierćfinale. Następnie zajął pierwsze miejsce w grupie i wygrał play-off. Na koniec w rywalizacji ze zwycięzcą pierwszego etapu Gremio, po dwóch zaciętych meczach (w obu było 2-3 dla gości każdego meczu) wygrał konkurs rzutów karnych i okazał się najlepszą drużyną rozgrywek. W rozgrywkach o mistrzostwo Brazylii drużyna Dorivala Juniora zajęła piąte miejsce i zagra w pierwszej rundzie eliminacji Copa Libertadores.
Co do transferów, to klub pozyskał z Sao Paulo Dagoberto, który dziś zadebiutuje w oficjalnym meczu w barwach Colorado. Z ważniejszych graczy do Botafogo odszedł pomocnik Andrezinho. Dziś Inter wystąpi w mocnym ustawieniu z Oskarem, wspomnianym Dagoberto i Leandro Damiao na czele. Niepewny jest występ D’Alessandro, którego może zastąpić Joao Paulo.
Myślę że Inter będzie chciał pewnie i zdecydowanie rozpocząć kolejne rozgrywki Gaucho i pewnie ogra ekipę gospodarzy.
Novo Hamburgo: Eduardo Martini; Alexandre, Amarildo, Luis Henrique e Marlon; Zaquel, Chicão, Preto e Clayton; Juba e Paulinho Macaíba.
Inter: Muriel, Nei, Rodrigo Moledo, Índio e Kleber; Josimar, Guiñazu, João Paulo (D&#39;Alessandro), Oscar e Dagoberto; Leandro Damião
Inter (-0,5) @ 1.9 bet365 ✅ 0-1​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Z kolegami odnośnie spotkania Novo Hamburgo-Inter zgadzam się w pełni i myślę, że nie ma sensu bym pisał jeszcze cokolwiek, gdyż już wszystko zostało tutaj powiedziane. Ja tym czasem krótko o spotkaniu Ceara-Trairiense:
Tym spotkaniem obie ekipy rozpoczynają Campeonato Cearense, którego z resztą faworytem głównym jest Ceara. Zagrozić im może jedynie Fortaleza czy Icasa ale i tak każdy inny wynik, aniżeli zwycięstwo Vozao będzie dla mnie niespodzianką. Dzisiaj zaczynają meczem u siebie i też liczę na komplet punktów, bo rywal cieniutki, o którym wcześniej nic nie słyszałem więc nie mam zamiaru się nad nimi rozwodzić. Ceara po spadku z Serie A dokonała wielu transferów ale niestety większość to zawodnicy, którzy odeszli. Z najważniejszych postaci to odeszli Marcelo Nicacio, Boiadeiro, Rudnei czy Pablo. Jednak udało się wzmocnić boki obrony pozyskaniem Apodiego i Paulo Sergio. Dzisiaj na boisku zobaczymy tego drugiego na prawej stronie, a po drugiej zagra Eusebio, za którym niezły sezon ligowy. W bramce nie zawodny Fernando Henrique. W ataku mamy Felipe Azevedo i to na niego bym najbardziej liczył w kwestii zdobywania goli, gdyż chociażby ubiegłoroczny mecz z Gremio, gdy na Olimpico wpakował 3 gole pokazał, że potrafi strzelać. Tak więc dzisiaj liczę na łatwe zwycięstwo Ceary i dlatego ich gram, po niskim kursie. A poniżej ich kadra na to spotkanie:
Goleiros: Adílson e Fernando Henrique;
Zagueiros: Cléber, Daniel Marques e Potiguar;
Laterais: Eusébio, Paulo Sérgio e Romano;
Volantes: Bruno, Éverton, Heleno, João Marcos e Juca;
Meio-campistas: Geovane, Katê e Paulinho;
Atacantes: Felipe Azevedo, Preto, Máxuell e Romário
Mój typ:
Ceara @ 1,18 SB✅2:1
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

W stanie Pernambucano nowo upieczony pierwszoligiwiec Sport Recife podejmować będzie Americę. Oczywiście faworytem meczu są gospodarze. W tym roku na pewno będą chcieli odzyskać stracony w poprzednim sezonie tytuł mistrza stanu (a utracili go po pięcioletniej dominacji) na rzecz Santa Cruz. W składzie popularnych Leao wystąpi ( w pierwszym meczu rozgrywek nie grał) największa gwiazda zespołu Marcelinho Paraiba - strzelec 12 goli w zakończonych rozgrywkach Serbie B. W ataku zagra pozyskany po sezonie z Boa Esporte bramkostrzelny napastnik Jheimy. Po za tym w składzie drużyny będzie większość z podstawowych zawodników, którzy wywalczyli awans do Serie A. Czy przeciętniak, taki jak America PE może wywieźć choc punkt z Ilha do Retiro? Nie sądzę. Na dodatek wspomnę że America w pierwszym meczu rozgrywek Pernambucano przegrała na własnym stadionie aż 0-4 z beniaminkiem rozgrywek stanowych Serra Talhada, a Sport zremisował z Araripina 1-1.
Sport: Magrão; Moacir (Renato), Tobi, Montoya e Renê; Hamilton, Naldinho (Rithely), Thiaguinho, Marcelinho Paraíba; Wilians e Jheimy.
Sport @ 1,4 ⛔ 0-0
Sport (-1) @ 2,3
⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No niestety ja wybrałem over Interu i poległem w ich pierwszym meczu ale za to Ceara nie zawiodła, chociaż trochę się pomęczyli... No nic zaczynamy już na dobre w ten weekend. Na początek jadę z betami na sobotę i tutaj mam do opisania trzy spotkania:
Gremio-Lajeadense
Zapewne nikt nie pamięta co wydarzyło się 15 stycznia 2011 na inaugurację Campeonato Gaucho? A ja sobie przypomniałem kilka dni temu, że Gremio rok temu zaczynało również od spotkania z Lajeadense... Wtedy to prowadzili do przerwy 2:0 chociaż nie zachwycili ale potem po przerwie dali wbić ówczesnemu beniaminkow dwa gole i zremisowali tamto spotkanie. Mam nadzieję, że rok po tamtym wydarzeniu teraz Gremio coś ciekawego. Pełni możliwości raczej nie, bo to jeszcze nie ten czas ale zawodnicy od początku powinni się starać, gdyż mamy nowego trenera Caio Juniora więc też można sobie wywalczyć miejsce w podstawowym składzie. O ile zawodnicy Gremio dopiero co zaczynają sezon, o tyle działacze spisali się moim zdaniem nieźle, bo jednak sprowadzenie napastników tej klasy co Kleber i Marcelo Moreno to jakiś sukces. Do tego mamy Leo Gago do pomocy. Jednak dziwię się Caio Juniorowi że zrezygnował z Andre Limy. Moim zdaniem to błąd, bo jednak co by o nim nie mówić to po odejściu Jonasa i Borgesa to był podstawowy i najlepszy napastnik Tricolores. Ciekawe jak to będzie wyglądać w obronie, bo odeszli Rhodolfo(Vasco) i Rafael Marques(Atletico MG). W ich miejsce przyszedł mało komu znany Douglas Grolli z Chapecoense(stan Santa Catarina), który z tego co czytałem dość późno zaczynał swoją przygodę z poważnym futbolem. Ale skoro Caio Jr. widzi coś w nim to ja mu ufam, bo skoro rok temu zaufał Cortesowi to może i z Grollim będzie podobnie. W ogóle zobaczmy jaką młodą defensywę zdecydował się wystawić w pierwszym meczu. Poza Julio Cesarem cała reszta ledwie ponad 20 lat. Ciekawie jak się spiszą, bo ich rywal zza miedzy, Inter zagrał średnie zawody... Ja osobiście pamiętający wydarzenia sprzed roku decyduję się tutaj zaryzykować na jakiegoś gola ze strony gości ale jednocześnie sądzę, że Gremio pokaże ze swojej strony również kilka goli i obejrzymy ciekawe widowisko. Co do gości, to tutaj praktycznie nie znam zawodników ale znajomy mi się wydaję obrońca Moacri ale też z tego co czytałem to Wellington Baroni miał jakiś epizod w Espanyolu Barcelona.
Gremio: Victor; Mário Fernandes, Saimon, Douglas Grolli e Julio Cesar; Fernando, Léo Gago, Marco Antonio e Douglas; Kleber e Miralles

Moje typy:
Gremio @ 1,363 SB⛔
Gremio over 1,5 @ 1,40⛔
BTS @ 1,727
⛔

Fluminense-Friburguense
Flu nie zagra w Rio ale zaczynają od meczu w Bangu, bo oczywiście w Rio mamy dwa stadiony, a chętnych dwa razy tyle... No ale ja nie o tym. Na pierwszy mecz trener Abel Braga zdecydował się na taki mieszany skład, bo mamy kilku podstawowych graczy ale jednak zabraknie chociażby Freda, Rafaela Sobisa, Diego Cavalieriego, Carlinhosa czy Deco. Ale jednak tacy gracze jak Souza, Martinuccio czy Rafael Moura w ataku gwarantują pewien poziom, tak więc spodziewam się, że jednak Flu wygrają to spotkanie ale jeśli miałbym tu cokolwiek typować, to chyba jakiś under ale jednak ja tutaj kompletnie odpuszczam, bo jakoś ten mecz mi śmierdzi remisem...
Flamengo-Bonsucesso
No i został mecz na który pod względem bukmacherskim ostrze sobie zęby najbardziej, a mianowicie starcie Flamengo z beniaminkiem w pierwszej lidze stanowej czyli Bonsucesso. Wiadomo, że goście przyjadą się bronić, a o nich kompletnie nic nie wiem i tutaj się przyznaję od razu bez bicia, jednak zwycięstwo Flamengo nie jest tutaj tak oczywiste jakby się mogło wydawać. Fla za kilka dni gra pierwszy mecz w eliminacjach Copa Libertadores z Realem Potosi na wyjeździe. Dlatego też Vanderlei Luxemburgo zdecydował się wylecieć z drużyną do Boliwii o wiele wcześniej i zabrał co za tym idzie praktycznie wszystkich podstawowych zawodników. Jedynymi, którzy zostali z pierwszej drużyny są: rezerwowy bramkarz Paulo Victor, lewy obrońca Magal, środkowy pomocnik Maldonado, ofensywny pomocnik Bottinelli i napastnik Jael. Ale i oni to przecież nie byli podstawowymi graczami Fla w poprzednim sezonie(Magal jeszcze nie był ich zawodnikiem). Reszta zawodników jacy zagrają w tym meczu to juniorzy zespołu Flamengo, którzy nie dawno co odpadli z fazy grupowej Copa SP Junior czyli nieoficjalnych mistrzostw Brazylii juniorów, a co ciekawe w roku poprzednim wygrali ten turniej, który pokazują największe brazylijskie stacje sportowe jak choćby Sportv. Z tych juniorów to kojarzę jedynie Frauchesa czyli środkowego obrońcę, który w poprzednim roku był na Mundialu do lat 20 ale tam z tego co pamiętam nie zagrał ani minuty, a poza tym coś kojarzę Camacho, który już chyba coś pogrywał w pierwszej ekipie. Z resztą cała atmosfera wokół Flamengo nie jest najlepsza, a poza tym nawet ci zawodnicy, którzy wybiegną na boisko w sobotni wieczór też pewnie wiele myślą, o potyczce jaka czeka ich w Boliwii, bo przecież wspomniana czwórka ma dołączyć do swoich kolegów oraz może jakiś junior. Myślę, że w tym meczu warto doszukiwać się underów oraz dodatnich handicapów na gości, którzy wcale nie stoją na straconej pozycji jak się okazuję.
Flamengo: P.Victor, João Felipe, Frauches, Marllon e Magal; Maldonado, João Vitor, Camacho e Bottinelli; Lucas e Jael

Moje typy:
Under 2,5 @ 2,10 SB⛔4:0
Under 3,5 @ 1,363⛔
Under 1,5 HT @ 1,40⛔
Bonsucesso(+1) @ 2,25⛔
Bonsucesso(+2) @ 1,40⛔
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Kapszti ja dokładnie pamiętam co się stało równo rok temu, wtedy nikomu nieznane Lajeadense urwało punkty wielkiemu Gremio! ????
A teraz wywieźli 3 punkty! Przeszło mi przez chwilę nawet czy by nie spróbować jakiegoś X2 na nich, bo wygranej gości raczej się nie spodziewałem, ale wynik 0-2 rzucił mnie na kolana.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

Gremio w ubiegłą niedzielę nie popisało się przegrywając na własnym stadionie 0-2 z Lejeadense. Dziś już zagrają z Marcelo Meoreno, który przyszedł z Szachtara Donieck. Trochę nie chce mi się wierzyć w to że Gremio przegra dwa kolejne spotkania w Gaucho. Ostatnio taka sytuacja miała miejsce w 2009, kiedy to przegrali z Caxias, a następnie w derby Porto Alegre z Internacionalem. Canoas to jedna z najsłabszych drużyn najwyższej dywizji w Gaocho. W edycji 2011 w 15 meczach zdobyli zaledwie 16 punktów, co było trzecim od końca wynikiem w lidze, jeżeli podsumować dwie rundy razem. Gremio sezonu 2011 nie zaliczy do udanych. Słaba gra zaowocowała odległym, dwunastym miejscem w tabeli ligi brazylijskiej. Na pewno będą chcieli zrehabilitować się kibicom za pierwszy mecz a posiadając takich zawodników jak Douglas, Kleber czy Leo Gago spokojnie są w stanie ograć słabiutką drużynę Canoas. Przewiduję, że Caio Junior odpowiednio zmobilizuje zawodników Tricolor i Gremio zainkasuje pierwszy komplet punktów w Campeonato Gaucho.
Canoas: Ney; Marcelão, Mathias e Carvalho; Marder, Davi, Ricardo (Dudé), Jé, Miro Bahia (Diogo Oliveira ou Diogo Rincón) e Kauê; Telê.
Gremio: Victor; Mário Fernandes, Saimon, Douglas Grolli e Julio Cesar; Fernando, Léo Gago, Marco Antonio e Douglas; Kleber e Marcelo Moreno.
Gremio @ 1,65 bet365 ✅ 1-3
Gremio over 1,5 @ 1,55 SB ✅
Gremio (-1) @ 2,38 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Internacional-Ceramica X2 @ 1,95 SB✅1:2
Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że oszalałem ale tak się nie stało o dziwo... Inter wczoraj grał w eliminacjach Libertadores, a dzisiaj ma trzeci mecz w ramach Gauchao więc już można wyczuć, że podstawowi zawodnicy nie mają szansy na grę. Co więcej szansy również nie dostaną ci, którzy wczorajszy mecz spędzili na ławce rezerwowych, gdyż trener Dorival Junior postanowił, że dzisiaj zagrają zawodnicy z drużyny U23, a mamy w obronie chociażby Claudio Wincka, który grał na ostatnim Mundialu do lat 17, który w 2011 odbył się na boiskach Meksyku. Na dobrą sprawę to z pierwszej drużyny to jedynie bramkarz Agenor, oraz obrońcy Romario i Lima zostali powołani, jednak jedynie ten Romario ma jakieś szanse na grę w pierwszej ekipie, a reszta to zawodnicy dowołani z drugiej drużyny. W ostatnią niedziele taki rezerwowy skład przegrał na wyjeździe z Avenidą 3:2, chociaż do przerwy prowadzili 2:0. Ceramica w pierwszej kolejce zremisowała 2:2 z mocniejszym od nich Juventude u siebie i teraz moim zdaniem nie stoją na straconej pozycji i moim zdaniem mają szansę na jakieś punkty i dlatego decyduję się grać przeciwko Interowi.
Internacional: Agenor; Cláudio Winck, Jackson, Romário e Lima; Guilherme Noé, Márcio (Augusto), Fred, Bruno Smith e Mike (Sasha); Giovâni (Thiago)
Ceramica: Cesar Luz; Maurinho, Fábio Silva e Marcão; Rogerinho, Robson, Nunes, Léo Mineiro e e Pedro; Dinei e Cidinho
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Volta Redonda-Fluminense
Przed nami druga kolejka Cariocao i drugi mecz Flu. Przed tygodniem ograli rezerwami 3:0 Friburguense, a dzisiaj rywal czy lepszy? Sam nie wiem, bo poza wielką czwórką to reszta jakoś mnie zbytnio nie obchodzi. Ale obchodzi mnie fakt, że Flu dzisiaj zagra w najmocniejszym zestawieniu i mamy debiut dzisiaj chociażby Wagnera. Poza tym w ofensywie jeszcze mamy R.Sobisa, Deco czy Freda, a to moim zdaniem jest gwarancja dzisiaj kilku bramek. W obronie też mamy nowych graczy czyli Bruno i Anderson. Szczególnie liczę na tego pierwszego, że godnie zastąpi Mariano. Jeśli idzie o H2H to Flu w ostatnich 4 spotkaniach wszystko wygrało i dzisiaj jak mniemam nie będzie inaczej i należy się spodziewać kilku bramek ze strony gości, gdyż wychodzi najlepsza 11 jaką na chwilę obecną może zestawić trener Abel Braga.
VOLTA REDONDA: Douglas; Marquinhos, Róbson, Naldo e Tiago Costa; Rodrigo Thiessen, Juninho, Rafael Granja e João Paulo; Vinícius Mineiro e Jhonnattann
FLUMINENSE: Diego Cavalieri; Bruno, Anderson, Leandro Euzébio e Carlinhos; Edinho, Diguinho, Deco e Wágner; Rafael Sobis e Fred
Moje typy:
Flu @ 1,60 SB✅0:3
Flu over 1,5 @ 1,55
✅

Coritiba-Iraty 1 @ 1,30 SB✅5:1
Tutaj kurs to już moim zdaniem value, jeśli można powiedzieć, że 1,3 to value... Jednak Coxa to hegemon jeśli chodzi o Campeonato Paranaense. Zaczęli od dwóch zwycięstw po 2:0 nad Corinthians PR i Toledo. Z kolei Iraty przegrali dwa spotkania z Arapongas 1:2 u siebie i 3:0 z Cianorte na wyjeździe. A jeśli Iraty nie potrafią sobie poradzić z takimi słabymi ekipami to moim zdaniem dzisiaj czeka ich prawdziwe lanie. Coxa może i się osłabiła ale i tak mają naprawdę wielu ciekawych graczy jak w obronie Jonas, Emerson czy młody Luccas Claro, poprzez ofensywnych pomocników takich jak: Lincoln, Rafinha czy Davi, a kończąc na może nie najlepszych napastnikach ale jednak graczach, o których Iraty mogą pomarzyć czyli Everton Costa czy Geraldo. Jak dla mnie dzisiaj Coxa minimalnie powinna wygrać z 3 bramkami ale przez minimalizm tych wielkich w rozgrywkach stanowych to spodziewam się kolejnego 2:0.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sobota udana w Brazylii, to też z większą ochotą przystępuję do typowania niedzielnych spotkań, a jest ich trochę, bo przecież swoje rozgrywki zaczyna stan Minas Gerais:
Atletico MG-Boa Esporte 1 @ 1,444 SB✅2:0
Na początek Mineirao mamy mecz pierwszoligowca z drugoligowcem czyli Atletico MG-Boa Esporte(wcześniej Ituiutaba). Może i dzieli te ekipy tylko jedna liga, to jednak jeśli chodzi o składy obu ekip, to tutaj porównania nie ma, bo Galo mają skład na walkę o najwyższe cele w Serie A, chociaż poprzedni sezon tego nie pokazał, a z kolei Boa Esporte dość nieoczekiwanie zajęli 7 miejsce na finiszu Serie B 2011. Atletico na dodatek w przerwie między sezonami się jeszcze bardziej wzmocniło. Do obrony przyszedł z Gremio, Rafael Marques, z kolei pomoc wzmocnili Leandro Donizete(Coritiba) i Damian Escudero(Gremio). Jeśli złączymy to z tymi zawodnikami, którzy już są w kadrze Galo, to kształtuję nam się naprawdę mocna ekipa, którą ja widzę w tym sezonie walczącą, o jakieś trofea. Jednak zanim przyjdzie do rywalizacji w lidze czy pucharze krajowym to czas na pierwszy skalp, jakim będą mistrzostwa stanowe. Ich najbliższy rywal przed sezonem został osłabiony, gdyż Jheimy czyli ich najlepszy strzelec w Serie B(12 goli) wrócił do Atletico MG z wypożyczenia... i od razu został wypożyczony do Sportu Recife. Tak więc gości czeka trudna przeprawa na Arena do Jacare, a ja liczę, że zebrani tam kibice pomogą Galo w pierwszej wygranej w tym sezonie.
ATLÉTICO-MG: Renan Ribeiro, Carlos César, Rafael Marques, Réver e Richarlyson; Leandro Donizete, Pierre, Bernard e Escudero; Guilherme e André

BOA:
Gledson, Neno, Gabriel, Diogo e Stanley; Claudinei, Vinícius Hess, Olívio e Vinicius Kiss; Jailson e Radamés

Nova Iguacu-Botafogo 2 @ 1,533 SB⛔0:0
Botafogo przed tygodniem co prawda nie bez problemów ale ostatecznie ograli Resende 3:1 u siebie. Teraz czeka ich kolejny mecz z dużo niżej notowanym rywalem, a mianowicie z Nova Iguacu czyli klubem, w którym przed rokiem występował Bruno Cortes czyli były gracz Botafogo, a obecnie Sao Paulo. Nova Iguacu w pierwszej kolejce również wygrali swoje spotkanie, pokonując na wyjeździe Olarię 1:0, jednak teraz mają na przeciwko siebie dużo mocniejszego rywala. Tacy gracze jak Elkeson, Maicosuel, Andrezinho czy Loco Abreu będą niezwykle ciężcy do zatrzymania i w mojej ocenie gospodarzom się to nie uda. Przed rokiem Fogao ograli tego rywala 1:0 i tamto spotkanie również grali na wyjeździe. Jeśli w niedzielny wieczór padnie podobny wynik to zdziwienia nie będzie, a i ja się nie obrażę.
NOVA IGUAÇU: Jefferson, Marcelinho, Naylhor, Vagner Eugenio e Uallace; Amaral, Luan, Mossoró e Dieguinho; Zambi e Leandrão
BOTAFOGO: Jefferson, Lucas, Antônio Carlos, Fábio Ferreira e Márcio Azevedo; Marcelo Mattos, Renato, Elkeson, Andrezinho e Maicosuel; Loco Abreu

Duque de Caxias-Vasco da Gama 2 @ 1,444 SB✅1:3
Kolejny mecz w ramach Cariocao odbędzie się w Macae, gdzie spadkowicz z Serie B czyli Duque de Caxias podejmować będzie aktualnego wicemistrza kraju czyli Vasco da Gama. Faworyta tej potyczki nie trudno wskazać i są nimi goście. Vasco w mojej ocenie jeszcze się wzmocniło po sezonie, gdyż Rodolfo na środku obrony to mocny punkt, podobnie jak Thiago Feltri, którego na lewej obronie wyżej sobie cenię od Jumara. W pierwszej kolejce Vascaino ograli u siebie bez problemu Americano 2:0, a z kolei Duque poległo z Boavistą aż 3:1 na wyjeździe. Jeśli chodzi o H2H to ostatnie 3 spotkania między tymi ekipami wygrało Vasco. W niedzielny wieczór ja widzę tutaj pewne zwycięstwo Vasco i liczę na gola ze strony Alecsandro, który od odejścia Eltona będzie teraz więcej grał i na nim powinno się bardziej skupić w ataku tej drużyny.
DUQUE DE CAXIAS: Fernando, Micheel, Paulão, Daniel Melo e Rodrigues; Fábio Aguiar, Romário, Gilberto (Marcinho), Juninho e Carlos Alberto; Gilcimar
VASCO: Fernando Prass, Fagner, Dedé, Rodolfo e Thiago Feltri; Nilton, Fellipe Bastos, Allan e Juninho (Felipe); Diego Souza e Alecsandro
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

W trzeciej kolejce mamy można powiedzieć pierwszy hit, chociaż w Campeonato Gaucho słowo hit jest chyba wyłącznie zarezerwowane dla meczu Gre-Nal. Jednak Juventude to obok Caxias RS zdaję się, że trzecia lub czwarta siła stanu Rio Grande do Sul, chociaż teraz są już jeśli mnie pamięć nie myli dopiero w Serie D, chociaż jeszcze kilka lat temu grali w Serie A, a w 1999 roku zdobyli puchar Brazylii. Po dwóch kolejkach Juventude ma na swoim koncie 4pkt. Najpierw zremisowali z Ceramicą 2:2 na wyjeździe, a przed kilkoma dniami pokonali u siebie pewnie 3:0 Pelotas. Po dwóch spotkaniach ich najlepszym strzelcem, jak i całej ligi jest napastnik Zulu z 3 trafieniami na koncie. Jednak teraz czeka ich dużo trudniejsze zadanie, bo na Estadio Alfredo Jaconi przyjeżdża Gremio, czyli obok Interu jedyny przedstawiciel stanu RGdS w Serie A. Gremio zaczęli od sensacyjnej porażki u siebie z Lajeadense 0:2, a przed kilkoma dniami ograli na wyjeździe Universidade 3:1. Dzisiaj z tego co widzę to trener Caio Junior decyduję się na ustawienie 3-5-2, co trochę dziwi, bo na początku pracy mówił o nowej jakości jaką ma zamiar wprowadzić, a ustawienie 3-5-2 moim zdaniem do niczego nie prowadzi, no ale zobaczymy po efektach. Tak więc dzisiaj na środku obrony zobaczymy Mario Fernandesa, a w rolę bocznego obrońcy wcieli się Gabriel.
Jeśli chodzi o H2H między tymi ekipami, to na ostatnich 10 potyczek, Gremio wygrało 6 razy, Juventude 3 razy, a raz był remis. W mojej ocenie kurs na Gremio jest bardzo wysoki, gdyż na papierze są drużyną lepszą co najmniej o 2 klasy, tylko zobaczymy jak to wyjdzie na boisku, ale nie mniej jednak warto zagrać na gości w tym spotkaniu. Jeszcze jako ciekawostkę podam, że sędzią technicznym w tym spotkaniu będzie Andre Cieslak czyli jakiś potomek polskich emigrantów.
Juventude: Jonatas; Rafael Mineiro , Rafael Pereira, Bruno Salvador e Everton; Deoclécio, Nem, Athos e Alan; Jonatas Belusso e Zulu
Gremio: Victor; Mário Fernandes, Saimon e Douglas Grolli; Gabriel, Fernando, Léo Gago, Douglas e Julio Cesar; Kleber e Marcelo Moreno

Moje typy:
Gremio @ 2,20 SB
⛔2:1
Gremio over 1,5 @ 1,909⛔
Gremio lub X @ 1,35⛔
Gremio DNB @ 1,615⛔
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Flamengo vs. Olaria
Po tym jak zobaczyłem grę Flamengo w Copa Libertadores odechciało mi się wszystkiego grali bez pomysłu, nie potrafili rozegrać piłki i przez pewien okres bronili się przed tak słabym przeciwnikiem ,dwie okazje i dwie bramki sporo szczęścia.W stanowych faworyci dają ciała ,Olaria z Flamengo grać lubi co mówi nam H2H 3 mecze i 8 strzelonych bramek przez drużynę gości,na wyjazdach nawet sporo strzelają ,i w takich meczach słabsze drużyny chcą utrzeć nosa tym niby gigantom .Ja tutaj gram trzy typy na gości ,wiem że może analiza nie jest jakaś zajebista i na 2 mecze Olaria oba przegrała ale akurat na wyjeździe strzeliła 2 bramki a u siebie 0 coś w tym jest.Ostatni mecz ze sobą grali lekko ponad rok temu zakończył się wynikiem 3-2 .
Typy:

Olaria strzeli 1.50 Bet365 , 1.571 Sportingbet ⛔
Olaria strzeli przed 72min 1.83 Bet365⛔
Olaria +1 2.025 azjan Bet365✅, +2 1.65 Sportingbet zwykły✅
edit
a no i zapomnaiłem napisać Olaria ma młody skład i większość piłkarzy będzie się chciała pokazać w takim meczu bo to spora dla nich promocja EDIT 2
wszystko spoko tylko bez bramek ale kursy i tak ładne siadły
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Flamengo-Olaria
Widzę, że Track mnie uprzedził z pisaniem o tym spotkaniu, które zamyka 3. kolejkę spotkań w Campeonato Carioca ale i ja swoje trzy grosze tutaj wtrące. Co prawda Olaria póki co bez punktów, to jednak dzisiaj w moim odczuciu mają na to spore szansę, chociaż rywal niby nie łatwy. Ale po dwóch porażkach rezygnację złożył trener Acacio, a jego następcą został Amilton Oliveira, który w 2009 wywalczył z Olarią awans do pierwszej ligi stanowej. Jednak najważniejsza sprawa to taka, że Flamengo dzisiaj wystąpi w kompletnie odmiennym zestawieniu, aniżeli grali z Realem Potosi. Można by rzecz, że wyjdzie Flamengo B, które póki co gra w Carioca i w dwóch spotkaniach zdobyli 4pkt, a przy okazji nie stracili gola. Jednak w rozgrywkach stanowych to każdy mecz jest ogromną zagadką więc nie zdziwię się, jeśli tutaj Fla straci więcej niż 1 gola. Do tego dwa ostatnie mecze to 3:2 dla Fla i 3:3 więc widać, że historia sprzyja takiemu obrotowi sprawy. We Fla zobaczymy wielu młodych zawodników z Adryanem czy Thomasem na czele. Jedynymi bardziej doświadczonymi zawodnikami tutaj będą Paulo Victor(25 lat), Gustavo(26), Magal(25), Airton(22) czy Maldonado(32). Poza tym reszta zawodników to roczniki 92 i młodsze, jak chociażby Adryan, który w październiku skończy dopiero 18 lat, a rok temu grał w Meksyku podczas Mundialu U17.
W mojej ocenie dzisiaj zobaczymy zobaczymy dzisiaj radosny futbol, gdyż Olaria ma dzisiaj spore szansę na punkty przy tak młodym składzie Fla, a właśnie ta młodzież zrobi wszystko by zagrać jak najlepiej, gdyż mogą sobie tym pomóc w zdobyciu większej liczby szans na grę.
FLAMENGO: Paulo Victor; João Felipe, Gustavo, Marllon e Magal; Aírton, Maldonado, Adryan e Matheus; Thomás e Lucas
OLARIA: Wanderson; Ivan, Lucão, Diego Macedo e David; Boniek (Amarildo), Araruama, Moisés e Pedrinho; Claudir e Siston
Moje typy:
Over 2,5 @ 1,5 SB⛔0:0
Olaria strzeli @ 1,571⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Botafogo-Flamengo

Pierwszy wielki klasyk w Rio przypadł już na 4 kolejkę Taca Guanabara. Faworyta ja tutaj nie widzę, gdyż obie ekipy póki co bardzo nie wyraźne. Botafogo po wygranej na inaugurację 3:1 z Resende, potem dwa remisy z Madureirą i Nova Iguacu. Flamengo po wygranej z Bonsucesso 4:0, potem dwa remisy po 0:0 z Macae i Olarią, tyle że Fla wszystkie mecze w Carioca grali póki co rezerwami/juniorami. Jednak Flamengo i w Libertadores u siebie nie zaprezentowali nic wielkiego w ofensywie. Fakt, że tutaj Botafogo się tak bronić nie będzie ale na pewno w środku pola łatwiej mieć nie będą. Wiadomo, że derby to walka na całego i raczej taka zachowawcza gra. Jeśli tutaj szybko gol nie padnie, to raczej czeka nas nudne spotkanie walki. W moim odczuciu kursy na undery są po prostu grubo zawyżone dlatego warto z nich skorzystać, gdyż obie ekipy jak pisałem póki co nie w formie i widać, że dopier później mają się rozkręcać, do tego po obu stronach znakomici bramkarze i solidne formację defensywne, do tego w ubiegłym roku mieliśmy 3 undery na 4 spotkania i tyle mi wystarczy by postawić tutaj typ na małą liczbę bramek.
BOTAFOGO: Jefferson; Lucas, Antônio Carlos, Fábio Ferreira e Márcio Azevedo; Marcelo Mattos, Renato, Maicosuel, Andrezinho e Elkeson; Loco Abreu. Técnico: Oswaldo de Oliveira.
FLAMENGO: Felipe; Léo Moura, Welinton, David e Junior Cesar; Willians, Luiz Antonio, Renato e Bottinelli; Ronaldinho e Deivid

Moje typy:
Under 2,5 @ 2,05 SB✅0:0
Under 3,5 @ 1,40 Bwin✅
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Americano - Fluminense 2 (1,57 Sportingbet) ✅
Fluminense ma 3 tygodnie przerwy od CL, więc może sobie spokojnie potrenować w stanówkach. Sytuacja w tabeli Cariocao ciężka i jeżeli chcą awansować do półfinałów to muszą wygrać 2 ostatnie mecze w grupie. Patrząc na ich ostatnie wyniki można mieć wątpliwości, ale to nic strasznego. Pech z Boavistą prowadzili do 75 minuty, a przegrali po karnym w 92 min, z Duque punkty straciły rezerwy, a porażka w klasyku z Vasco to żaden wstyd. Teraz wreszcie spokojnie mogą się skupić na tym turnieju i powinni to wykorzystać. Dla nich to więcej meczów do treningu, a poza tym po co się kompromitować i odpaść w grupie. Skład trochę osłabiony, nie ma m.in. Deco i Freda, ale poza tym prawie cała najsilniejsza jedenastka. Poza tym Fluminense ma równych zmienników i nie skład jest tutaj problemem, a bardziej motywacja. Jeżeli chcą wejść do półfinałów Cariocao to motywacja będzie, więc jeżeli tylko chcą to wygrają pozostałe dwa mecze w tym tygodniu i przejdą dalej. Americano przeciwnikiem jest marnym. 4 ostatnie lata to 4 zwycięstwa Fluminense i bramki 12:2. Zakładam, że Flu chce awansować do półfinału, więc dzisiaj spokojnie powinni sięgnąć po 3 punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Internacional-Cruzeiro RS 1 @ 1,517 SB✅2:0

Mecz na szczycie w Gauchao. Cruzeiro przewodzi w grupie B i jest wielce prawdopodobne, że play-offy zaczną z pierwszego miejsca, a Inter z kolei jeśli dzisiaj wygra to właśnie zajmie to pierwsze miejsce w grupie A. Inter dzisiaj w najmocniejszym składzie z Leandro Damiao, Dagoberto, Oscarem i D&#39;Alessandro. Może H2H nie wygląda za dobrze, to jednak różnica klas jaka dzieli oba zespoły podpowiada mi dzisiaj łatwe zwycięstwo Colorados i awans ich na pierwsze miejsce. Sił nie muszą oszczędzać na CL póki co więc liczę na ich dobry mecz i wynik podobny jak w starciach z Caxias i Juan Aurich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Macae-Botafogo 2 @ 1,571✅
Flamengo-Resende 1 @ 1,533✅
Fluminense-Bangu 1 @ 1,20✅
AKO=2,89 Sportingbet
✅
Mnie się widzi taki o to tripel na sobotni wieczór w Rio de Janeiro. Wiem, że granie tripla na faworytów w stanówkach to pomysł dość odważny ale skoro to ostatnia kolejka i każdy ma o co grać, to czemu nie. A o każdym ze spotkań króciutko poniżej:
Botafogo jedzie do Macae po zwycięstwo i pierwsze miejsce w tabeli. To im zapewni zwycięstwo oraz potknięcie Resende z Fla co nie powinno być trudne. Skład jak widzę najmocniejszy, chociaż zabraknie Abreu w ataku ale i Herrera to zawodnik o uznanej klasie więc powinien sobie poradzić, podobnie zabraknie Andrezinho, a przypomnę, że obaj są kontuzjowani. Jednak i bez nich to spokojnie powinni wygrać, bo mają takich graczy jak Elkeson czy Maicosuel na których najbardziej liczę.
Flamengo z kolei gra z sensacyjnym liderem grupy A czyli Resende. Do awansu Flamengo starcza zwycięstwo, remis daje minimalne szansę, bo wtedy musieliby liczyć na porażkę Botafogo, natomiast porażka Fla po prostu pozbawia szans na półfinał. Dlatego też liczę na pełne zaangażowanie. Co prawda nie zagra kontuzjowany Renato Abreu, który złamał nadgarstek ale są inni, którzy go zastąpią, a w tym wypadku będzie to Bottinelli, który siedzi tyle na ławce, chociaż może Fla dać naprawdę wiele. Fla co prawda po meczu w CL ale najbliższy mecz w tych rozgrywkach mają dopiero 8 marca więc póki co mogą się skupić na stanówce. Resende co prawda mają 4 zwycięstwa ale tylko jedno wyjazdowe, a tak na wyjazdach polegli z Botafogo i Macae. Ja tutaj biorę Fla, bo są zdecydowanym faworytem i jak trzeba to po prostu wygrają i awansują.
Fluminense w sytuacji nie tak dobrej jak Bota i Fla ale też z dużymi szansami na awans. Przede wszystkim muszą wygrać swoje spotkanie ale to nie będzie problem, bo ich rywalem będzie Bangu, które póki co jeszcze punktów w tej edycji Cariocao nie zdobyło. Flu co prawda bez Rafaela Moury, który nie byłby sobą gdyby nie dostał czerwonej kartki ale za to już wraca Fred. Do tego są Wellington Nem czy Thiago Neves więc tutaj spodziewajmy się łatwego zwycięstwa Flu.
Na papierze wszystko wygląda elegancko ale dopiero te 3 spotkania zweryfikują czy koło północy będę szczęśliwym księgując wygraną na koncie czy nie.
 
P 0

patryk99

Użytkownik
BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara
Boavista - Vasco 18.02.2012 22:00
Typ: 1 Kurs: 3,00 6j

Vasco de Gama w ostatnich 9 dniach rozegrali 4 spotkań które wszystkie wygrali. Zespól jest zaangażowany w Libertadores dlatego dziś będą pauzować a zarazem odpoczywać podstawowi gracze jak Dede (def.6), Rodolfo (def.5), Juninho (midf.4 1g), Felipe (midf.2 1g), Bernardo (midf.3 2g).
Boavista jest wypoczęta i gotowa do gry iz ostatni mecz grali 11.02.2012r który wygrali 4-2 i wszyscy gracze gotowi do gry.

Wiec liczę na skromne zwycięstwo gospodarzy dziś .

0-1 ⛔:-(
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom