>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe rozgrywki stanowe - 2012

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Już w 1/4 finału Taca Piratini czyli pierwszej części Gauchao mamy Gre-Nal czyli derby pomiędzy Gremio i Internacionalem, a w tym wypadku to Inter jest gospodarzem i zarazem faworytem tego spotkania. Nie jednokrotnie pisałem, że Gremio to mój ulubiony brazylijski zespół ale przyznam szczerze, że awans Tricolores w tym meczu dla mnie będzie sporą niespodzianką. Gremio to ekipa w budowie, którą niestety w weekend przerwały władze Gremio wyrzucając Caio Juniora, a przecież celem na ten sezon były dobre występy w pucharze krajowym i lidze. Niestety władze większości klubów w Brazylii nie bardzo ma pojęcie, o tym że trenerom trzeba dać czas na przygotowanie drużyny i oczekuje wyników z miejsca. Gremio póki co nie zachwyca ale jestem pewien, że pod wodzą takiego szkoleniowca jak Caio Junior z meczu na mecz prezentowaliby się lepiej by osiągnąć jakieś sukcesy w tym sezonie. Jednak zdecydowano się na taki krok i w mojej ocenie Paulo Odone(prezydent klubu) i reszta mogą tego żałować. Jego miejsce zajmie Vanderlei Luxemburgo, który nie dawno co wyleciał z Flamengo ale w tym meczu jeszcze drużyny nie poprowadzi. Na przeciwnym biegunie mamy Internacional, który kontynuuje pracę z Dorivalem Juniorem. Zakwalifikowali się do Libertadores, wygrali swoją grupę w rozgrywkach stanowych więc póki co jest, co najmniej nieźle. Jednak teraz czeka ich poważny sprawdzian w podstawowym składzie. Co prawda w tym sezonie już obie ekipy spotkały się w rozgrywkach stanowych i wtedy padł wynik 2:2 ale to był sukces Interu, który wtedy wystawił rezerwy przed Libertadores, a Gremio nie potrafiło ich pokonać nawet najmocniejszym zestawieniem i to chyba najlepiej obrazuje postawę Gremio w tym roku. Poza tym Tricolores by się nie znaleźli w play-offach gdyby nie odjęto kilku punktów Cruzeiro-RS ale powodów tej decyzji przyznam się szczerze nie znam więc nie będę zmyślał...
Odnośnie składów na najbliższe spotkanie to widać, że Inter podchodzi jak najbardziej serio i wystawia swój praktycznie najmocniejszy skład. Jedynie brakuje w podstawowym składzie Neia i Guinazu ale Colorados mają na tyle szeroki skład, że nawet brak tych dwóch zawodników nie powinien być dla nich tak mocno odczuwalny. Ile razy już pisałem jacy zawodnicy są najważniejsi? No sam już nie wiem ale wiadomo, że jest to kwartet Oscar i 3D czyli Damiao, D&#39;Alessandro i Dagoberto. Do tego na ławce mamy takich zawodników jak Jesus Datolo, Jo czy Tinga, a to najlepiej obrazuje potencjał jaki drzemię w tej ekipie. Trzeba przyznać, że władze Interu stworzyły Dorivalowi naprawdę konkretne warunki do walki o najwyższe cele i teraz pytanie, jak to wykorzysta? Skład Gremio źle nie wygląda, bo na pewno w tej ekipie jest ogromny potencjał ale jednak jakościowo, to jeszcze nie to samo co Inter. W ofensywie to wygląda całkiem fajnie, bo tacy gracze jak Marcelo Moreno, Kleber potrafią zrobić różnicę na boisku, jednak zmartwiło mnie odejście Douglasa do Corinthiansu, bo co by nie mówić o tym graczu, to jednak było to bardzo ważne ogniwo zespołu. Jutro w pomocy zobaczymy z ofensywnych zawodników na dobrą sprawę tylko Marquinhosa, bo Fernando to typowy def.pomocnik. Leo Gago raczej też bardziej potrzebny do obrony, aniżeli do ataku, Souza to zawodnik, który jest wypożyczony z Porto ale przyznam się, że nie za bardzo go kojarzę więc napiszę, co przeczytałem, a przeczytałem, że piszą o nim jako volante czyli defensywny pomocnik. W takim razie widać, że Gremio raczej nie jedzie zagrać otwartego meczu i atakować, a raczej zagra z kontry. Jeśli inter nie pozwoli gościom na zbyt groźne kontry, to w mojej ocenie tutaj Inter awansuje do półfinału, gdyż jest po prostu na chwilę obecną lepszym zespołem i raczej powinien to udowodnić.
INTERNACIONAL: Muriel, Elton, Rodrigo Moledo, Índio e Kléber; Sandro Silva, Bollatti, Oscar e D&#39;Alessandro; Dagoberto e Leandro Damião. Técnico: Dorival Júnior.
GRÊMIO: Victor, Gabriel, Naldo, Gilberto Silva (Douglas Grolli) e Bruno Collaço (Léo Gago); Fernando, Souza, Léo Gago (Gilberto Silva) e Marquinhos; Marcelo Moreno e Kleber
Moje typy:
Inter @ 2,05 Sportingbet⛔1:2
Inter DNB @ 1,45⛔
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Botafogo-Duque de Caxias
Botafogo zagram zapewne ofensywnie mają szanse na pierwsze miejsce ,strzelają sporo ale i defensywa nie jest nie do przejścia w ostatnich 5 meczach stracili bramkę ,goście przyjadą zapewne utrzeć nosa (słabsze ekipy zawsze bardziej się starają w stanowych) na wyjazdach strzelają ,jak i tracą ,ostatnio nawet w niezłej formie .Od 2010 nie wygrało stanowego ,myślę ,że przed nowym sezonem byłoby to fajną motywacją ,widać że nie odpuszczają meczy.Ja zagram over bo i goście mogą strzelić ,a i Botafogo ma czym się pochwalić w ofensywie.Obie drużyny lubią grać między sobą ,często owocuje to w bramki a kurs całkiem nie zły.
Typ:
over 2.5 1.67 Unibet⛔
FT 2-0

Volta Redonda vs. Flamengo
Gospodarze u siebie radzą sobie dobrze,i to nie ważne ,że przyjeżdża &quot;wielkie&quot;Flamengo,które mimo że wygrywa gra piach ,obrona robi dobre popisy ,można było się przekonać oglądając CL ,do tego grają lekceważąco ,i bez pomysłu.Ja tutaj pogram ,że gospodarze strzelą bramkę ,jest duże prawdopodobieństwo ,Flamengo na wyjazdach nie z takimi ekipami traciło/traci bramki.Ambicją i wolą walki Volte Redonda nadrobi;)
Typ:
Volta Redonda strzeli 1.50 bet365✅
FT 2-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Flamengo - Bangu
Trener Joel Santana powołał na to spotkanie praktycznie pełen skład, co świadczy że poważnie podchodzą do tych rozgrywek. Należy mieć też na uwadze, że za parę dni czeka ich rewanż z Emelecem w Copa. Tak więc dzisiaj nie zagrają tylko zawieszeni David Braz (O,9/1) i Luiz Antônio (P, 9/0). Nie wiadomo czy wystąpi pierwszy bramkarz Felipe, który narzekał ponoć na ból pleców. Do zespołu wrócił Vagner Love, który już teraz ma na koncie 6 bramek strzelonych w siedmiu meczach, jest Ronaldinho (3bramki i 3 asysty w 5 ostatnich meczach) i to już według mnie jest powód dla którego można stawiać na gospodarzy. Jak widać dwie największe armaty są gotowe do gry, więc wygrana Flamengo jest wielce prawdopodobna.
Bangu to dla mnie zespół anonimowy. Na własnym boisku coś tam jeszcze działają, potrafią wygrać z zespołem o podobnym potencjale, ale jak przyjeżdża ktoś mocniejszy jak na przykład Vasco Da Gama, czy trafi się im wyjazd na boisko pierwszoligowca to przegrywają dość mocno. W drużynie brak wyróżniających się poziomem piłkarzy. Najlepszym strzelcem jest napastnik Marcelo Fernandes z 3 bramkami po 7 meczach.
Ze względu na to, że gospodarze mają ciężki mecz przed sobą w CL nie będę szalał z handicapami czy innymi opcjami, tylko zagram najprostsze rozwiązanie z możliwych, czyli czystą wygraną Rubro-Negro.
Flamengo - Bangu | 1 - 1,44 Bet365 ✅ 2:1
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Bangu-Botafogo
Pierwszy półfinał Taca Rio. O ile obecność Botafogo nikogo tutaj nie może dziwić, o tyle Bangu już tak. Ten malutki klubik awansował do półfinału, dzięki słabej postawie Fluminense. Co ciekawe Taca Rio, a Taca Guanabara w wykonaniu Bangu to dwa różne światy. W pierwszej części Carioca nie zdobyli nawet punktu i zakończyli tą część z bilansem 0-0-7!!! W Taca Guanabara zdobyli z kolei 15pkt i dzięki temu mogą świętować awans do półfinału. A szansę na finał? Nie oszukujmy się, są po prostu nie wielkie, jeśli by nie powiedzieć bliskie zeru. To już nie jest faza grupowa, gdy jeden remis albo porażka to nic wielkiego, teraz Botafogo zagra na maksa i zrobi wszystko by skończyć w 90 minutach, bo ewentualny remis to karne, a tak jak wiadomo wszystko się może zdarzyć. Skład wiadomo, że o wiele mocniejszy po stronie Botafogo, bo przecież reprezentacyjny bramkarz Jefferson, do tego naprawdę dobrzy gracze jak Elkeson, Andrezinho czy Loco Abreu dają dużo w ofensywie, zatem każdy inny wynik aniżeli zwycięstwo Botafogo będzie tutaj można uznać, nie to że za niespodziankę, a bym powiedział, że za sensację. Fogao mają łatwego rywala w walce o finał, więc niech z tego skorzystają i do niego awansują.
BANGU: Willian; Alves, China, Raphael Azevedo, Santiago e Renan Oliveira; Oliveira; André Barreto, Thiago Galhardo e Almir; Fabinho e Sérgio Junior. Técnico: Cleimar Rocha.
BOTAFOGO: Jefferson; Lucas, Antônio Carlos, Fábio Ferreira e Márcio Azevedo; Marcelo Mattos, Renato, Elkeson, Andrezinho e Fellype Gabriel; Loco Abreu
Botafogo @ 1,48 Expekt✅2:4
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom