>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe rozgrywki

Status
Zamknięty.
O 5

olex13

Użytkownik
Zgadza się,inne zespoły moga sie poustawiać,ale nie Hiszpanie,bo musza grac jako pierwsi.Radzę troche pomyśleć zanim coś sie napisze...Hiszpanie może by chcieli pokombinować,ale za wcześnie wyjda na boisko...
 
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
Lepiej ? Grają jako 1. więc może się zdarzyć, że inne zespoły &quot;poustawiają&quot; się tak, że trafią do grupy z Serbią, Indiami i Brazylią. Powiesz mi, że taki tercet jest słabszy od Japonii, Rosji i Iranu/Belgii ?
Japonia nie wyszła jeszcze z grupy. Dzisiaj gdy Brazylia wygra to wychodzi i USA gra z Japonią o wyjście, ponieważ USA bedzie mialo wtedy lepszy stosunek setowy;)Po za tym mocniejsi są od Japonii ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Radzę trochę pomyśleć zanim coś się napisze
Akurat możesz poczytać powyżej, że pomyślałem... Skoro grają mecz o przysłowiową pietruszkę, to skąd wiesz, że nie wyjdą 2.składem ? Poczekamy na live, to wtedy będzie można powiedzieć, czy graja poważnie o wygranie grupy.
Poza tym nie ma co patrzeć na 2 mecze obu drużyn z Tunezją i PR, bo to jednak nie ta klasa.
Argentyna &quot;stoi&quot; młodzieżą im widać to zarówno w 1.reprezentacji, jak i na turniejach juniorskich z poprzednich lat (2 lata temu np. zdobyli brąz na MŚ)
Japonia nie wyszła jeszcze z grupy.
A czy ja mówię, że wyszła ? Zobacz sobie post z 10.36. To był tylko możliwy scenariusz a propos składu grup w next rundzie.
pożyjemy, zobaczymy, kto dziś wygra;) ja polecam kombo hindusko-brazylijskie @ 1.70 Gamebookers a resztę to sobie popatrzę tylko na wyniki kibicując Argentynie i wierząc w zacięty mecz USA - JPN (może over?)
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
Ja zagrałem tak:
Bułgaria - juniorzy - Brazylia - juniorzy ( -1,5 seta) @ (1.42)
Wczorajszy mecz USA to kompletna porażka ???? Jedyne co im się udało to drugi set, w którym Brazylijczycy nie potrafili skończyć swojego ataku. &quot;Rozgrywający&quot; amerykański grał non stop przed siebie. Nie wiem ile było piłek wystawionych za siebie (3-4?).
India Jrs - Egipt - juniorzy @ 1 (1.25)
Wiadomo Indie muszą wygrać, aby awansować tak więc dadzą z siebie wszystko i &quot;juniorzy&quot; powinni sobie poradzić. Może nawet handi by weszło, ale wolę nie ryzykować ;)
AKO: 1,78, czyli nawet nawet.
 
rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
Moje typy zakładając, że bez kombinowania się nie obędzie
Brazylia - Bułgaria @ 6.0 bet365
Brazylia wolałaby by pewnie nie trafić w drugiej rundzie do grupy z hiszpania i rosją (ale z drugiej strony to gospodarze)
Serbia - Kanada @ Serbia -2,5 seta 1.60 (jeśli pewnie wygrają nie trafią na grupę z rosją i hiszpanią)
USA - Japan - USA 1.55✅✅✅ (usa to mocniejsza ekipa, japonia pozatym jest po 2 ciężkich 5 setowych bojach)
Iran - Belgia - Iran -1.5 seta @ 1.42✅✅✅ (Iran pokazał wczoraj w meczu z serbią że są dobrą ekipą, powinni poradzić sobie z belgami, jeśli chcą awansowac dalej)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
Ej sory gonzales ale chyba cos Ci sie pomieszalo ???? Przeciez Brazylia nie wygrywajac tego meczu nie wyjdzie z grupy wiec chyba oczywiste ze chca wygrac bez roznicy na kogo trafia w 2 rundzie.., A Serbia przy obojetnie jakiej wygranej ma pewne wyjscie z grupy z 1 miejsca..
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Brazylijczykom opłaciłoby się wygrać w tiebreaku wychodząc z drugiej lokaty tylko czy podejmą takie ryzyko i odłożą kalkulację? nie wydaje mi się, także handi -2.5 setowe w zasięgu jak najbardziej. Pytanie tylko czy zagrają na 100% możliwości?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Cisza jak makiem zasiał, a rusza 2.faza MŚ juniorów, więc po parę zdań do 3 fajnych wg mnie typów...
Rosja -1.5 @ 1.45✅ (20,18,20 ; są i Ci niby &quot;mocni&quot; Hiszpanie
)
Betsafe do grania... Wg mnie główni kandydaci do finału, tj. Mistrzowie Europy Rosjanie, a Hiszpanie są po prostu przeciętnie słabi i tego się będę trzymał;)
Iran - USA over 182.5⛔ @ 1.65 Bet365
faworytem jest Iran i kursy m.in. przez Sałatę:razz: już się odwróciły u niektórych, choć np. Betsafe @ 1.98 Iran,
jednak nie będzie to łatwy mecz dla nich, gdyż USA minimum seta powinno im urwać... dodatkowym smaczkiem są stosunki polityczne pomiędzy tymi państwami, które szczególnie powinny zmobilizować oba zespoły do zaciętej walki.
na ub. MŚ oba zespoły spotkały się także w 2.fazie i wówczas Iran wygrał po zaciętym boju 3:2
Brazylia - Serbia over 180.5⛔ (to co ? Brazylia dalej jest słaba?) @ 1.75 Unibet
3. wg mnie dość pewny typ ; spodziewam się zaciętego pojedynku na wysokim poziomie, 4 sety to minimum, bo nie chce mi się wierzyć w 3:0 któregoś zespołu, a 4 sety powinny wystarczyć do pokrycia stosunkowo niskiego progu
dodatkowym smaczkiem są stosunki polityczne pomiędzy tymi państwami;)
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Brazil U21 - Argentina U21

MŚ juniorów w siatkę. O Brazylijczykach już pisałem nie raz i zdania nie zmienię, nie są to tak cudowni chłopcy jak wcześniejsze roczniki i wciąż uważam, że nie znajdą się na podium, nawet mimo wczorajszej wygranej 3:0 z chimerycznymi Serbami. Jako, że nic dwa razy się nie zdarza to nie wierzę też w to, że Canarinhos zagrają drugi tak dobry mecz. Dzisiaj za przeciwnika mają niezwykle równo grającą i utalentowaną Argentynę. Argentyńczycy grają całkiem niezły turniej, rozkręcają się z meczu na mecz. W pierwszej rundzie rozbili Hiszpanów, z którymi Brazylijczycy dostawali solidne baty w sparingach. Ponadto przed turniejem Argentyńczycy wygrywali w sparingach nawet z Rosjanami, a więc są mocni i kurs oferowany przez Bet365 na ten mecz biorę z przyjemnością, bo Argentyńczycy mają według mnie znacznie lepszy ten rocznik, a Brazylijczycy niech w końcu oddadzą to co zabrali w poprzednich spotkaniach.

Argentina U21 @2.75 8/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dr.house 16

dr.house

Użytkownik
Po wczorajszym meczu przychylam się do stwierdzenia że ten rocznik Brazylijczyków jest bardzo słaby, wczoraj grali mecz o awans, wystarczyło wygrać nawet w stosunku 3-2 i ta sztuka im się nie udała. Grali u siebie i nie są w półfinale ; )
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Po wczorajszym meczu przychylam się do stwierdzenia że ten rocznik Brazylijczyków jest bardzo słaby, wczoraj grali mecz i awans, wystarczyło wygrać nawet w stosunku 3-2 i ta sztuka im się nie udała. Grali u siebie i nie są w półfinale ; )
Co też było mówione od początku, ale niektórzy też nie chcieli wierzyć... ????
Brazylia zagrała na tym turnieju dwa dobre mecze, z USA i Serbia, a to zdecydowanie za mało do złotego medalu ;)
W walce o medale są te drużyny, które miały być. No może trochę Iran mnie zawiódł.
Tytuł wezmą Ruscy.
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Wie ktoś dlaczego kursy na Bułgarów tak poleciały? Patrząc przez pryzmat meczów w turnieju Egipt nie odbiega od Bułgarów. Czyżby jakieś absencje w ekipie faraonów&quot;?
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Wie ktoś dlaczego kursy na Bułgarów tak poleciały? Patrząc przez pryzmat meczów w turnieju Egipt nie odbiega od Bułgarów. Czyżby jakieś absencje w ekipie faraonów&quot;?
Zmęczenie po 2 z rzędu 5-setówkach, problem Ramadanu (dotyczy większości zawodników) i fakt, iż w-ce mistrz Europy miałby grać o miejsca 15-16.
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Zmęczenie po 2 z rzędu 5-setówkach, problem Ramadanu (dotyczy większości zawodników) i fakt, iż w-ce mistrz Europy miałby grać o miejsca 15-16.
I co są argumenty ;)
Choć zamiast jakieś handi na Bulgarów wolę mimo wszystko over punktowy. Egipcjanie mają szansę się pokazać i walczyć o jakieś transfery i pieniądze. Myślę, że dla nich to argument. O zapał i ochotę do gry bałbym się bardziej o bułgarów. Walka o takie miejsce na pewno ich nie motywuje.
Swoją drogą ciekawą sprawą jest kwestia Ramadanu. Wiki twierdzi, że panowie mogą tylko zjeść i napić się przed świtem. Czy to możliwe? Cały dzień do meczu bez jedzenia? A woda w trakcie meczu? Chyba nie da sie bez...
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
I co są argumenty ;)
Choć zamiast jakieś handi na Bulgarów wolę mimo wszystko over punktowy. Egipcjanie mają szansę się pokazać i walczyć o jakieś transfery i pieniądze. Myślę, że dla nich to argument. O zapał i ochotę do gry bałbym się bardziej o bułgarów. Walka o takie miejsce na pewno ich nie motywuje.
Swoją drogą ciekawą sprawą jest kwestia Ramadanu. Wiki twierdzi, że panowie mogą tylko zjeść i napić się przed świtem. Czy to możliwe? Cały dzień do meczu bez jedzenia? A woda w trakcie meczu? Chyba nie da sie bez...
Poszukaj w wypowiedziach trenera Egipcjan po meczach. Kilka razy wspominał, że jego zawodnicy nic nie jedli cały dzień i boi się o nich.
 
Q 1

qwerty09

Użytkownik
Ja tego meczu nie ruszam, szczególnie po spadkach Bułgarii. Wczoraj Bułgaria celowo przegrała mecz z Niemcami, w każdej końcówce seta prowadzenie 4 pkt po to, zeby go przegrać. Coś chyba kombinowali, a jeżeli faktycznie grali na poważnie, to z taką grą stawiałbym prędzej na Egipt lub jakiś over.
Brazylia ze swoją grą leci mocno w dół, wg mnie gdyby teraz miałyby się odbyć wygrane mecze z USA i Serbią to wyglądałoby to trochę inaczej.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Polska vs Francja
spotkanie towarzyskie
Po wczorajszej mocnej porażce zdziwiły mnie mocno kursy. Aż 2,4 na win Francji proponuje unibet i ja tu widzę spore value, szczególnie że wczoraj Polska dość gładko przegrała 0-3 i jakiś opór stawiła raptem w drugim secie.
Francja gra w aktualnie najsilniejszym składzie, a mianowicie Tuia, Ngapeth, Pujol, Rouzier, Hardy-Dessources, Vadeleux oraz podstawowy libero bodajże Griebielnikov. Trener Blaine parę razy dokonał podwójnej zmiany na Toniuttiego i Moreau i trzeba przyznać że drugi atakujący Francji radzi sobie równie dobrze co Rouzier.
Polacy z kolei wyszli w składzie Żygadło, Jarosz, Kurek, Kubiak, Nowakowski, Możdżonek, Igła i na jakimś poziomie niezłym grał tak naprawdę tylko Kurek. Po paru minutach na ławkę zszedł słbao grający Kubiak oraz Jarosz, za nich weszli Gruszka oraz Mika. Pomimo że ich gra była średnia to i tak lepsza od poprzedników. Jedyną mocniejszą stroną aniżeli u Francuzów, był u nas środek. Skrzydła i piłki sytuacyjne to Kurek, Mika nie radził sobie z takich piłek całkowicie.
Podsumowując mamy ogromną dziurę jeśli chodzi o atak na skrzydłach, sam Kurek to za mało, Mika kończy przy rozrzedzonym bloku, u Francuzów wyglądało to o wiele lepiej. Na dodatek u nas na zagrywce 5(!) flotów...
Jeśli Francuzi nie będą kombinować ze składem i wyjdą tym samym co wczoraj, to my nie mamy zbytnio argumentów aby ten mecz wygrać. Taktyka &quot;wszystko do Kurka&quot; ma swoje granice. Ze stawką jeśli już nie szaleć bo to mecz towarzyski i trenerzy mogli się umówić na jakieś cudowanie w składach albo inne dziwoty.
Francja 2.4 unibet⛔
@to sobie Francuzi porotowali składem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom