>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2022 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
Sándor Tihanyi 42,4K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Tak,to coś niesamowitego,że kursy w zdarzeniach się zmieniają.Chłopie trudniej znaleźć zdarzenia,gdzie kursy się nie zmieniają niż zmieniają i mowa tu o różnych dyscyplinach sportowych.5 minut?To jest "wieczność",czasami się zmieniają po 5 sekundach.
Nie masz pojęcia ale się wypowiesz, zawsze tam gdzie nikt tego nie chce złośliwie ironicznie często prowokując.szkoda ze admini to tolerują. To że kurs się zmienia to rzecz oczywista wszędzie w każdej dyscyplinie ale to jak się zmienia w żużlu to ewenement. ale tego nie wiesz bo jesteś prowokatorem. Postaram Ci się to spokojnie wytłumaczyć:

Prosty przykład wystarczy, że Ty sam zagrasz mocno jedną żużlową parę h2h lub mecz z hc by kurs uległ zmianie następnie wrzucasz go na forum i leci dalej. I to nie jest przypadek i to nie jest normalny ruch kursów. TO jest żużel, gdzie według mnie z wszystkich najbardziej popularnych dyscyplin sportu w Polsce jest on szacowany przez marnych oddsmarkerów, którzy nie czują się pewnie i obserwują rynki zaraz po dodaniu kursu. Gdy postawisz 1K na Zakse z Belchatowem lub Zastal z Anwilem kurs nawet nie drgnie po zakładzie, da bukowi do myślenia, ale ruch będzie malutki kosmetyczny. Spadnie gdy sytuacja sie powtórzy na wiekszą skalę. Gdy w żużlu polecisz ze stawką to atomatycznie powoduję praktycznie na 100 % obniżenie kursu i nie ważne czy masz wiedze czy grasz na pałę. Zmiejszą kurs bo nie wiedzą co się dzieję, bo się boją. Potem gdy uznają że grasz na pałe kurs wróci do normy, a jeśli masz wiedze będzie leciał dalej w dół. Nikt tak żużla źle nie ogarnia jak STS (choć z roku na rok jest coraz lepiej) nikt tak żużla nie ogarniał jak kiedyś Tobet, który wchodził do Polski:) kto pamięta ten wie:)

Zanim przestaniesz ironizować prześledź temat z tamtego roku. Ile razy ja czy A adams235 dajemy typy po czym po paru godzinach użytkownicy piszą że kurs już zbity i marny często z 1,85 na 1,4 -1,5 W ubiegłym sezonie nie raz sam doprowadzałem kurs z 3.00 na 2,5 a resztę po wrzuceniu na forum obili userzy. Także to nie jest do końca ruch kursów, a jak napisał kolega wyżej obsrane pampersy oddsa.

Co więcej w grając żużel np naszą ligę musisz wstać rano i czekać na kursy - około 9-10 założyć co chcesz grać następnie grasz bo już koło 11-12 nie ma co grać albo to ryzyko jest nie adekwatne. Więc ironię sobie zostaw na inne działy bo tu żużel ma swoje prawa, i jedno z nich to prawo do spadania kursu po zagraniu tylko dlatego że buki kursy wystawiają na czuja z obserwowaniem reakcji gracza

Przykład dziś kolegi adamsa

Madsen-Pedersen 1 kurs 1.4 Sts do dubla jak znalazł
Woffinden -Holder 2 kurs 2.01 Sts solo
Madsen - Woffinden 1 kurs 1.75 sts

Obecnie masz odpowiednio: 1,27, 1,94 i 1,5 TO jest to o czym pisze karfus karfus to spadło od razu. Jedyne podobne heca dzieją się w lekkiej atletyce co może potwierdzić Dr House Dr House

Pozdrawiam i czekamy na Twoje typy:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +542
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
Tyle się rozpisałeś,a wniosek ten sam - że kursy się zmieniają czasem z minuty na minutę.Rozumiem,jakbyś napisał co innego,ale wniosek jest ten sam!!!Potrzebowałeś nastu zdań,żeby napisać na dobrą sprawę to samo!Po prostu WOOOW. :ROFLMAO:

Może to takie trollowanie.To trochę tak jakbym napisał,że przed chwilą kurs na drużynę X spadł,a Ty zrobiłbyś mi kontr-wykład po czym też napisałbyś,że kurs na drużynę X spadł i przed momentem był inny.Jeszcze raz WOOOW, a nawet WTF.:unsure:
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 42,4K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Tyle się rozpisałeś,a wniosek ten sam - że kursy się zmieniają czasem z minuty na minutę.Rozumiem,jakbyś napisał co innego,ale wniosek jest ten sam!!!Potrzebowałeś nastu zdań,żeby napisać na dobrą sprawę to samo!Po prostu WOOOW. :ROFLMAO:

Może to takie trollowanie.To trochę tak jakbym napisał,że przed chwilą kurs na drużynę X spadł,a Ty zrobiłbyś wykład po czym też napisałbyś,że kurs na drużynę X spadł.Jeszcze raz WOOOW.:unsure:
Tu kłania się czytanie ze zrozumieniem, jeśli dla Ciebie to co napisałem jest to samo co Ty, tylko że dłużej to zakończmy dyskusję skoro nie protrafisz zrozumieć moich słów. Zresztą obserwuję Cię tu na forum i niczym mnie nie zaskoczyłeś zawsze szybciej piszesz niż myślisz, a potem dochodzi do takich sytuacji jak wyżej ze w tekście nie widzisz różnicy
 
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
Ależ popieram.Jeżeli mam napisać,że ziemia krąży wokól słońca i ty masz mi zrobić obszerną kontrargumentację by na koniec również stwierdzić,że ziemia krąży wokół słońca,to też nie widzę sensu polemizować i nawet powoływać się na osławiony argument "czytania ze zrozumieniem" i innych oryginalnych sposobów percepcji języka polskiego :rolleyes::ROFLMAO:
 
Ostatnia edycja:
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Bez przesady. W kazdym sporcie sie zmieniaja kursy. W tenisie czasami wystawia kurs, nie napisze analizy i juz kurs jest calkiem inny. W skokach po treningach czy kwalifikacjach to kurs potrafi w ciagu kilku minut zmienic sie nawet po kilka razy. Tam to dziala jeszcze bardziej dynamicznie. A zmiany to wlasciwie to w kazdym sporcie, ktory nie jest niszowy. Zuzel nie jes tu tu wyjatkiem. Najczesciej zmieniaja sie wlasnie na poczatku wzgledem tego co wyjsciowo wystawi bukmacher i nie trzeba dlugo czekac.

Wracajac do tematu to ja mam dzis dobre przeczucia co do Madsena ze moze zrobi dobry wynik, ale nie typuje, bo nie czuje sie w tym pewnie, tym bardziej ze to poczatek sezonu.

Madsen 1-4 @2.2, ale to tylko taki wirtualny typ niepoparty zakladem. <trzeba bylo jednak zagrac> :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Jakub Miśkowiak poniżej 4.5 punktów - 1 pkt po 3 pierwszych startach :(
Kurs: @2.46 STS

Sts w tej chwili na to zdarzenie ma bardzo wysoki kurs, chyba najwyższy na rynku więc według mnie warto spróbować. Obsada bardzo mocna więc juniorowi z Częstochowej o każdy punkt będzie bardzo ciężko, w tamtym roku w rywaliazacji z takimi zawodnikami jacy są w obsadzie zazwyczaj przegrywał.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
zawsze szybciej piszesz niż myślisz
Iversen - Ellis 2 [/ICONMINUS] O głupi ja, ale tak to jest jak w żużlu przerwa trwa ponad pół roku to człowiek rzuca się na każde zawody. Pierwsze koty za płoty zaczynam od minusa i czekamy na ligę
Sts


A tu taki piękny świeży, kwiatek jeszcze :cool:

"Szybciej pisze niż myśli" to tutaj myśl przewodnia i podsumował się sam.Nie ma jak zarzucać coś komuś,a krytykować siebie samego za to samo tydzień wcześniej.Ale to zapewne kuluje moje osławione "czytanie ze zrozumieniem" i nie chodziło o to,że najpierw bezmyślnie zagrał, a dopiero później miał refleksje.
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 42,4K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Iversen - Ellis 2 [/ICONMINUS] O głupi ja, ale tak to jest jak w żużlu przerwa trwa ponad pół roku to człowiek rzuca się na każde zawody. Pierwsze koty za płoty zaczynam od minusa i czekamy na ligę
Sts


A tu taki piękny świeży, kwiatek jeszcze :cool:

"Szybciej pisze niż myśli" to tutaj myśl przewodnia i podsumował się sam.Nie ma jak zarzucać coś komuś,a krytykować siebie samego za to samo tydzień wcześniej.Ale to zapewne kuluje moje osławione "czytanie ze zrozumieniem" i nie chodziło o to,że najpierw bezmyślnie zagrał, a dopiero później miał refleksje.
Szukaj zaczepki :) Nie wiem co ma mój nietrafiony do tego. Wybierasz typ nietrafiony gdzie przyznałem się do błędu. Ja swoją wartość typerską znam mam nadzieję że jesteś lepszy i pozwalasz innym na tym forum zarabiać.

Wyrywając zdania z kontekstu to bardzo duże nadużycie. Ale brnij dalej brnij jeśli to ma Cie dowartościować. Tak jak każdemu kogo tutaj prowokujesz. Dla Ciebie moge być głupi ważne, że robię swoje. Co zrobie, że Ty tak czytasz ze zrozumieniem że oceniam całego siebie jako głupka przez jeden typ. Szkoda kalwaitury bo i tak admin to usunię. Miło mi że poświęciłeś chwilę by szukać na moim profilu. Ja sobie odpuszczę bo nie ma to dla mnie teraz znaczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
Wyrywając zdania z kontekstu to bardzo duże nadużycie. Ale brnij dalej brnij jeśli to ma Cie dowartościować. Tak jak każdemu kogo tutaj prowokujesz. Dla Ciebie moge być głupi ważne, że robię swoje. Co zrobie, że Ty tak czytasz ze zrozumieniem że oceniam całego siebie jako głupka przez jeden typ. Szkoda kalwaitury bo i tak admin to usunię. Miło mi że poświęciłeś chwilę by szukać na moim profilu. Ja sobie odpuszczę bo nie ma to dla mnie teraz znaczenia.
Używając terminologii filmowej,by Ci to zobrazować to Twój problem polega na tym,że masz się za ostoję moralności i na ekranie widziałbyś siebie jako dobry charakter na białym koniu,który zawsze ma rację i walczy ze złem, a każdy kto się z Tobą nie zgadza jest czarnym charakterem.Tyle że tak jest tylko w Twoim subiektywnym mniemaniu.

Mi nie zależy by przekazać coś komu subtelnie i delikatnie i robię to często dosadnie,ale nie wulgarnie.
Znowu napisałeś kolejny esej,gdzie 2/3 nie ma nic wspólnego z tematem dyskusji,a każdy twój argument można podważyć.

- Mówisz o swojej wartości typerskiej,ale po co mi to opowiadasz? Czy ja w ogóle ją kwestionuję?Nie jestem w stanie jej realnie zweryfikować.A sam się na wstępie "dowartościowujesz" zaczynając prawie że od psalmu na swoj temat!!!
- Mówisz że miło Ci że poświęciłem Ci chwilę to wspaniale,otwarcie profilu i zakładki posty użytkownika zajęło 30 sekund.Bardziej przerażają mnie twoje słowa,że mnie obserwujesz.To super-hiper fantastycznie,że Ci miło ale Twoje uczucia średnio mnie interesują.
- Ludzie tacy jak Ty nadużywają słów i zwrotów: "prowokacja", "czytanie ze zrozumiem" czy "hipokryzja".Fakt jest taki,że to Ty do mnie napisałeś i rozpocząłeś tą dyskusję,więc czy mogę powiedzieć że to prowokacja z twoje strony???
- Nie lubię jak ktoś coś komuś zarzuca,a samemu robi to samo.

W tej dyskusji dla mnie zrobiłeś dwie rzeczy o których wspominałem wcześniej:
1. Napisałeś esej,który rzekomo miał być kontrargumentem i na koniec zasadniczo.... zgodziłeś się z tym, że kursy się szybko zmieniają, co czyni Twój wywód irracjonalnym.
2. Próbujesz zdyskredytować czyjąś inteligencję pod pretekstem przewagi pośpiechu nad myśleniem pod jakimiś hasłami "szybciej piszesz niż myślisz",a bez problemu można Ci wskazać post,gdzie ta zasada ma zastosowanie do Twojej osoby,cytując Twoje własne słowa.


Reszta tej dyskusji na temat Twoje wartości typerskiej to budowanie zbędnej otoczki,która ma niewiele wspólnego z tematem sporu. Przejmujesz się,że administrator czy moderator usunie dyskusję?Ja nie.Tyle że to też jest nie na temat.
 
Ostatnia edycja:
karfus 94,4K

karfus

Użytkownik
Używając terminologii filmowej,by Ci to zobrazować to Twój problem polega na tym,że masz się za ostoję moralności i na ekranie widziałbyś siebie jako dobry charakter na białym koniu,który zawsze ma rację i walczy ze złem, a każdy kto się z Tobą nie zgadza jest czarnym charakterem.Tyle że tak jest tylko w Twoim subiektywnym mniemaniu.

Mi nie zależy by przekazać coś komu subtelnie i delikatnie i robię to często dosadnie,ale nie wulgarnie.
Znowu napisałeś kolejny esej,gdzie 2/3 nie ma nic wspólnego z tematem dyskusji,a każdy twój argument można podważyć.

- Mówisz o swojej wartości typerskiej,ale po co mi to opowiadasz? Czy ja w ogóle ją kwestionuję?Nie jestem w stanie jej realnie zweryfikować.A sam się na wstępie "dowartościowujesz" zaczynając prawie że od psalmu na swoj temat!!!
- Mówisz że miło Ci że poświęciłem Ci chwilę to wspaniale,otwarcie profilu i zakładki posty użytkownika zajęło 30 sekund.Bardziej przerażają mnie twoje słowa,że mnie obserwujesz.To super-hiper fantastycznie,że Ci miło ale Twoje uczucia średnio mnie interesują.
- Ludzie tacy jak Ty nadużywają słów i zwrotów: "prowokacja", "czytanie ze zrozumiem" czy "hipokryzja".Fakt jest taki,że to Ty do mnie napisałeś i rozpocząłeś tą dyskusję,więc czy mogę powiedzieć że to prowokacja z twoje strony???
- Nie lubię jak ktoś coś komuś zarzuca,a samemu robi to samo.

W tej dyskusji dla mnie zrobiłeś dwie rzeczy o których wspominałem wcześniej:
1. Napisałeś esej,który rzekomo miał być kontrargumentem i na koniec zasadniczo.... zgodziłeś się z tym, że kursy się szybko zmieniają, co czyni Twój wywód irracjonalnym.
2. Próbujesz zdyskredytować czyjąś inteligencję pod pretekstem przewagi pośpiechu nad myśleniem pod jakimiś hasłami "szybciej piszesz niż myślisz",a bez problemu można Ci wskazać post,gdzie ta zasada ma zastosowanie do Twojej osoby,cytując Twoje własne słowa.


Reszta tej dyskusji na temat Twoje wartości typerskiej to budowanie zbędnej otoczki,która ma niewiele wspólnego z tematem sporu. Przejmujesz się,że administrator czy moderator usunie dyskusję?Ja nie.Tyle że to też jest nie na temat.
Ogólnie zacząłeś gówno-burzę o spadki kursów, sugerujesz, że przerasta mnie ironia, chociaż pewnie do tej pory nie wiesz po co napisałem wątek o natychmiastowej zmianie kursów przez STS po podaniu typu na forum i pewnie nie zrozumiesz...
Moja rada, jeśli nie wnosisz nic do tematu lepiej się nie wypowiadaj, bo szkoda się błaźnić.
Post automatycznie złączony:

Holder J. (8.5) (turniej w Toruniu/ zakład dotyczy punktów zdobytych w fazie zasadniczej (wyścigi 1-20))

1.88| sts | over 8.5[/ICONPLUS]

Jack jeździ ,,u siebie" w poprzednim sezonie jako zawodnik Torunia zanotował srednią biegową 2,000 na Motoarenie. Podoba mi się presezon w wykonaniu Holdera. W Anglii o Puchar Ligi 13+1. 26 marca w sparingu z GKM na Motoarenie był niepokonany (3,3,3,3). 24 marca w turnieju pożegnalnym Todda Kurtza w Shieffield tylko raz uznał wyższość rywala 19 (3,3,2,3,2,3,3) - 1. miejsce w finale .
Rok temu w tym turnieju również rozgrywanym w Toruniu zajął 8 miejsce, a po rundzie zasadniczej na swoim koncie miał zgromadzone 9 oczek. Reasumując świetna jazda w pre-sezonie, znajomość toru powinna wystarczyć na co najmniej 9 punktów po 5 startach.

edit: O co to chodzi, że nawet nie minęło 5 minut od podania tego typu oraz analizy, a kurs leci z 1.88 --> 1.70.
Podobnie było wczoraj kiedy wrzuciłem typ na Oskara ze 1.70 momentalnie po podaniu typu oraz analizy zleciał na 1.62...
Pre - sezon 3/3
 
M 1K

Mattitycz

Użytkownik
Mam taką propozycję do moderatorów , chętnie sam wezme w tym udział . Może zamiast mnóstwa "gównoburz" itp story zróbmy prosty podtemat. Wszyscy wpłacamy po 1/2/3k na wybranego przez siebie buka i ...gramy do końca sezonu albo do 10 000k pln albo 20 ..zależy jak tam kto chce = to będzie realnie wieksza pomoc dla ludków niż to co tu jest tworzone w 75% - po primo odpowiedzialność za swój hajs ...bo 90% typerów gra za 100 zł i ma wyjebane w to co podaje i jaki opis do tego daje . Po primo ultimo ....unikniemy dzieci typujacych za 3pln :) gównoburza.png

to takie pierwsze moje pre grane konkret a nie drobne na Bartek vin w Toruniu: ) aaa i nie uznajemy fejkowych kuponów w sts , które można samemu sobie wygenerować ..żeby dzbany nie brały w tym udziału


I zróbmy zawody np - kto pierwszy do 10/20/30k na koniec sezonu ?
To może wnieść fajną realiację i z 1000 pln wystarczy sie nie pomylić przez 10x żeby miec 10k

urealni nam to też stawki , bo co z tego , że jakiś supertyper podaje jakiś zakład na 10/10 skoro dany buk pozwala go zagrac za ...72zł a kurs wynosi 1,5zł ....przestańmy zakrzywiać rzeczywistość - podajmy realne kwoty i realne stawki ...a nie 3/10 że Kuciapa odpali motor ...ja wstaje o 3 w nocy po alarmie a tam ...20zł x1,3 na zdarzenie

możemy tez zablokowac temat dla amatorów i zrobić 100zł wpisowego na : eco/skrill/jetton/mb do osoby godnej zaufania , która potem wypłaci ten hajs wygranemu konkursu. Unikniemy tak mądrych szatanów speedwaya a dodatkowym zabezpieczeniem przed nimi będzie to głupie 100zł wpisowego - a sume z tego możemy przeznaczyć na jakiś szczytny cel ..nie wiem dla snajpera , który odstrzeli putina !! a co


aaa i jeszcze jedno - połowe naszych wpłat oddajmy moderatorowi , który zgodzi sie za nas prowadzic statystyki (zakładam , ze wielu z nas nie ma konta tylko pod "pre żużel" czy "live-zuzel" ) i wtedy może ten dział forum znajdzie zarówno moderatora jak i zacznie przynosić profity grajacym a nie firmom bukmacherskim ........(jesli po 1-2msc zarobki bedą konkret to może oddawajmy nawet 100 abonamentu prowadzącemu co miesiąc :) )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
chociaż pewnie do tej pory nie wiesz po co napisałem wątek o natychmiastowej zmianie kursów przez STS po podaniu typu na forum i pewnie nie zrozumiesz...
Po Tobie widać,że Ty wiesz od razu i pewnie dlatego zadałeś go w formie pytania :ROFLMAO: (no chyba,że jak nie postawiłeś na końcu znaku interpunkcyjnego w formie pytajnika,to zmienia postać rzeczy):
O co to chodzi, że nawet nie minęło 5 minut od podania tego typu oraz analizy, a kurs leci z 1.88 --> 1.70.
To wydaje się bardzo skomplikowane: albo kurs się zmienia,albo się nie zmienia - to aż dwie opcje i nie wiem czy mój mózg jest w stanie to ogarnąć.
Dobrze jest być wrażliwa osobą,ale ze skrajności w skrajność to już chyba też nie.

Po primo ultimo ....unikniemy dzieci typujacych za 3pln [...] możemy tez zablokowac temat dla amatorów i zrobić 100zł wpisowego
Uważam,że nie możesz mówić ludziom co mają robić ze swoimi pieniędzmi.Tym bardziej nie powinieneś dyskryminować jednych użytkowników forum kosztem drugich, wliczając tych grających za 3 zł.Mają takie samo prawo być pełnoprawnymi użytkownikami forum,a to byłaby już segregacja.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
karfus karfus

Płytki rynek

Rynek charakteryzujący się względnie małą podażą. Tego typu rynki silniej reagują na wahania poziomu popytu i wyróżniają się pokaźną zmiennością cen.

Zuzel, siatkowka (pierwsze rundy pucharow), lekkoatletyka, 4 liga polska itp. wszystkie dyscypliny, ktore maja niski limit na wygrana (lub stawke jak w przypadku sts, co tez mozna wykorzystac grajac wysokie kursy) szybko sie nasycaja przez co kursy mocniej reaguja na mniejsze srodki. Zuzel pomimo tego, ze w Polsce jest bardzo popularny to nie ma to odzwierciedlenia w duzych skupiskach ludnosci. Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań kontra Gorzow, Leszno, Zielona Góra, Torun itd. W pilke gra sie praktycznie w kazdej miejscowosci w Polsce (od C klasy do ekstraklasy) a Zuzel? Zuzel obstawiaja ogarnieci ludzie, bardziej specjalizujacy sie w tej dyscyplinie. Dodajmy do tego niskie limity na wygrana/stawki i rynek szybko reaguje, bo ludzie stawiaja w jednym kierunku a np. w pilce noznej rozklada sie to bardziej rownomiernie. Pilke moze obstawiac kazdy (bo kazdy uwaza, ze sie zna na pilce :)) a zuzel ten co sie na tym zna czyli raczej osoby powiazane z zuzlem plus osoby widzace w tym zarobek. Ma to tez swoje dobre strony, kursy zbijane do granic mozliwosci w jedna strone pozwalaja zagrac wiecej w druga strone poki zdarzenie jest dostepne.

Nie widze juz tematu "piaskownica zuzlowa" chyba zostal on usuniety/zamkniety a szkoda.
 
M 1K

Mattitycz

Użytkownik
Każdy zarejestrowany klient może posiadać tylko jedno konto
Po Tobie widać,że Ty wiesz od razu i pewnie dlatego zadałeś go w formie pytania :ROFLMAO: (no chyba,że jak nie postawiłeś na końcu znaku interpunkcyjnego w formie pytajnika,to zmienia postać rzeczy):


To wydaje się bardzo skomplikowane: albo kurs się zmienia,albo się nie zmienia - to aż dwie opcje i nie wiem czy mój mózg jest w stanie to ogarnąć.
Dobrze jest być wrażliwa osobą,ale ze skrajności w skrajność to już chyba też nie.



Uważam,że nie możesz mówić ludziom co mają robić ze swoimi pieniędzmi.Tym bardziej nie powinieneś dyskryminować jednych użytkowników forum kosztem drugich, wliczając tych grających za 3 zł.Mają takie samo prawo być pełnoprawnymi użytkownikami forum,a to byłaby już segregacja.

Ale ja nie chcę odbierać Mordo prawa do forum dla 3-zł typerów (nazwijmy ich tak umownie) . Ja chcę tylko oddzielić amatorów od ...tych traktujących poważniej swoją prace analityczna ludków - zostawmy to forum dla wszystkich i zróbmy jeden temat na 1000 dlka płacących (przez samych uzytkowników!!!!) .

Powiedz dlaczego nie przeszkadza Ci płacenie za temat przez buka , ale już 1/10 profesjonalizmu Cie boli ????

I ja nie mówie ludziom co maja robić z hajsem - nic mnie to nie obchodzi - chcesz grac za 3pln , graj Mordo - ale nie absorbuj mojego wzorku grajacego za 3k np . To łatwo potem będzie ustalić czy Twoje typy za 3 pln sa wiecej warte czy jednak tych pokazujących to ile w swoją wiedze inwestują .....

Ja nie proponuję przecież 1k pln za wstęp , ale zaledwie 30 bochenków chleba .....

Dalej: dowalasz się do "segregacji" - jakos kosciół katolicki uważa , że tylko ochrzczeni będa mieli szanse na miejsce w niebie i prawie nikomu to nie przeszkadza - pomimo, ze ochrzczony ksiądz pedofil ma szanse na niebo a nieochrzczony turbo dobry człowiek z papui nowej gwinei nie ma na to szans a tam sie nie prujesz ....Mordo , zachowaj energię na te tematy- znacznie ważniejsze dla Swiata a nie na próbe ogrania buka ....poza tym graj sobie amatorsko dalej - ja gram zawodowo i za chuja wole zapłacić 50 pln za to , że odrzuci mi Twoje typy od realnych ...sorry powinieneś zrozumieć ...
Post automatycznie złączony:

karfus karfus

Płytki rynek

Rynek charakteryzujący się względnie małą podażą. Tego typu rynki silniej reagują na wahania poziomu popytu i wyróżniają się pokaźną zmiennością cen.

Zuzel, siatkowka (pierwsze rundy pucharow), lekkoatletyka, 4 liga polska itp. wszystkie dyscypliny, ktore maja niski limit na wygrana (lub stawke jak w przypadku sts, co tez mozna wykorzystac grajac wysokie kursy) szybko sie nasycaja przez co kursy mocniej reaguja na mniejsze srodki. Zuzel pomimo tego, ze w Polsce jest bardzo popularny to nie ma to odzwierciedlenia w duzych skupiskach ludnosci. Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań kontra Gorzow, Leszno, Zielona Góra, Torun itd. W pilke gra sie praktycznie w kazdej miejscowosci w Polsce (od C klasy do ekstraklasy) a Zuzel? Zuzel obstawiaja ogarnieci ludzie, bardziej specjalizujacy sie w tej dyscyplinie. Dodajmy do tego niskie limity na wygrana/stawki i rynek szybko reaguje, bo ludzie stawiaja w jednym kierunku a np. w pilce noznej rozklada sie to bardziej rownomiernie. Pilke moze obstawiac kazdy (bo kazdy uwaza, ze sie zna na pilce :)) a zuzel ten co sie na tym zna czyli raczej osoby powiazane z zuzlem plus osoby widzace w tym zarobek. Ma to tez swoje dobre strony, kursy zbijane do granic mozliwosci w jedna strone pozwalaja zagrac wiecej w druga strone poki zdarzenie jest dostepne.

Nie widze juz tematu "piaskownica zuzlowa" chyba zostal on usuniety/zamkniety a szkoda.

Ninja nie zapominaj o tym , ze można hodowac cała zima realne zuzlowe konta i miec limity po 20k x 1,1 na sezon
Post automatycznie złączony:

wiem , że pisze turbo chaotycznie , ale chyba każdy umie zrozumieć mój przekaz - Jesli ktokolwiek nie umie to polecam prebety , ale juz granie live nie za bardzo nadaje sie do osobowośći :))))
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Sts dał już kursy na dzisiejsze MPPK w Poznaniu, zwycięstwo Gorzowa z petardą Zmarzlikiem po kursie 1,75 jest warte zagrania. Do pary ma solidnego M. Vaculik i spokojnie powinni dziś to wygrać. Głównymi rywalami będą pary z Wrocławia (Taj i Magic) i fajną parę dała też Unia Leszno (Doyle, Koldi), ale oni powalczą o miejsca 2-3
 
S 10,1K

scrobek

Użytkownik
Ale nie ma przymusu jazdy rezerwowego, bo czołowe drużyny desygnowały tylko najlepszych seniorów
No właśnie Lublin nie. W awizowanym jest Lampart i Michellsen, ale jeśli pod nr rezerwowym znajdzie się Kubera lub Drabik to siła Koziołków rośnie i kurs 2.16 z Grudziądzem wygląda dobrze :)
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
No właśnie Lublin nie. W awizowanym jest Lampart i Michellsen, ale jeśli pod nr rezerwowym znajdzie się Kubera lub Drabik to siła Koziołków rośnie i kurs 2.16 z Grudziądzem wygląda dobrze :)
Tylko Poznań desygnował zawodnika rezerwowego, a więc na bank nie ma przymusu dla innych ekip. Wymogiem przez PSŻ było że każda drużyna wystawi wszystko co mają najlepsze. Szykuje się mega ściganie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom