>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2022 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
S 9,5K

scrobek

Użytkownik
Tylko Poznań desygnował zawodnika rezerwowego, a więc na bank nie ma przymusu dla innych ekip. Wymogiem przez PSŻ było że każda drużyna wystawi wszystko co mają najlepsze. Szykuje się mega ściganie.
Być może tak jest mogą, ale nie muszą i na to wychodzi, że tak będzie. A czy będzie mega ściganie ? Pytanie jak drugoligowy PSŻ przygotowań owal na Golęcinie. Pytanie numer dwa kto będzie testował nowe jednostki, kto pojędzie na tzw. 100 %, więc dziś na spokojnie. Patrząc na ofertę z Betclic widzę małe value w typie Janowski - Kołodziej 2 2,20 Betclic - Tak naprawdę jest to typ 50 na 50, więc biore typ na Koldiego, a są ku temu powody. Pierwszy wczoraj w Toruniu Janowski 8 pkt.[Bez żadnego wygranego biegu] , Koldi 9 pkt. Obaj odpadli w barażu o finał. Drugi powód to partner z pary, na chwilę obecną widząc po wczorajszych zawodach Tai jedzie lepiej do Doyla, który od początku sezonu jest niemrawy co można przypuszczać, że liderem pary Unii będzie Kołodziej, a Sparty Tai i tutaj w bezpośredniej walce może Janowski pogubić punkty
 
dx2 228,5K

dx2

Użytkownik
Woffinden mial wczoraj jakis upadek? Gdzies mi tam zdjęcia z naglowkiem mignęły na SF, ale nie ogladałem i nie wiem czy to dotyczylo wczorajszego turnieju ? Bede wdzieczny za info.

To moze by tak:
Vaculik-Holta 1 @1.37 - na moje nieznajace sie na zuzlu oko to atut wlasnego toru nie powinien byc az takim handicapem po zimowej aurze, prawie 50-tka na karku i z kazdym sezonem bedzie juz regres, Holta zrobi jakis start, moze w kogos wjedzie, zrobi tam jakas sinusoide typu (2,w,1,0,2), a Gorzow jednak walczy o wygrana.
 
Ostatnia edycja:
karfus 94,3K

karfus

Użytkownik
Woffinden mial wczoraj jakis upadek? Gdzies mi tam zdjęcia z naglowkiem mignęły na SF, ale nie ogladałem i nie wiem czy to dotyczylo wczorajszego turnieju ? Bede wdzieczny za info.
Tai miał upadek na jednym z treningów, miał problem z żebrami ale to było około 20 marca
 
Otrzymane punkty reputacji: +201
S 9,5K

scrobek

Użytkownik
Być może tak jest mogą, ale nie muszą i na to wychodzi, że tak będzie. A czy będzie mega ściganie ? Pytanie jak drugoligowy PSŻ przygotowań owal na Golęcinie. Pytanie numer dwa kto będzie testował nowe jednostki, kto pojędzie na tzw. 100 %, więc dziś na spokojnie. Patrząc na ofertę z Betclic widzę małe value w typie Janowski - Kołodziej 2 2,20 Betclic - Tak naprawdę jest to typ 50 na 50, więc biore typ na Koldiego, a są ku temu powody. Pierwszy wczoraj w Toruniu Janowski 8 pkt.[Bez żadnego wygranego biegu] , Koldi 9 pkt. Obaj odpadli w barażu o finał. Drugi powód to partner z pary, na chwilę obecną widząc po wczorajszych zawodach Tai jedzie lepiej do Doyla, który od początku sezonu jest niemrawy co można przypuszczać, że liderem pary Unii będzie Kołodziej, a Sparty Tai i tutaj w bezpośredniej walce może Janowski pogubić punkty
Krzysztof Kasprzak jako rezerwowy w GKM Grudziądz
 
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Rezerwowi podani przez kluby na ich stronach lub w socialach:
Gorzów - Szymon Woźniak (info FB Stali)
Leszno - Piotr Pawlicki (info strona Unii)
GKM - Krzysiek Kasprzak (info FB GKM)
Motor - Kubera? (Domin wrzucil info o MPPK na stories wiec jedzie?)
 
Sándor Tihanyi 42,4K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Woffinden mial wczoraj jakis upadek? Gdzies mi tam zdjęcia z naglowkiem mignęły na SF, ale nie ogladałem i nie wiem czy to dotyczylo wczorajszego turnieju ? Bede wdzieczny za info.

To moze by tak:
Vaculik-Holta 1 @1.37 - na moje nieznajace sie na zuzlu oko to atut wlasnego toru nie powinien byc az takim handicapem po zimowej aurze, prawie 50-tka na karku i z kazdym sezonem bedzie juz regres, Holta zrobi jakis start, moze w kogos wjedzie, zrobi tam jakas sinusoide typu (2,w,1,0,2), a Gorzow jednak walczy o wygrana.
Na podbicie lub do dubla para wręcz idealna. Nawet jakby Martin testował sprzęt to Holta bez jazdy z wiosnami na karku raczej nie da rady. A i nie ma tu żadnego handicapu toru, to że RUne jest zawodnikiem Poznania, to myślę że dla niego jest to taki sam nieznany tor jak dla Martina, w sparingach go nie widziałem więc myślę że na tym torze jeszcze nie jeździł.

P.S Tajski nie miał wczoraj żadnego upadku.
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Teoretycznie tak, ale Holtę raczej nie stać na wygrywanie biegów w takiej obsadzie, a wielce prawdopodobne jest, że rezerwowy Saifert-Salk może wskoczyć za Holtę albo Kacpra.
Tak samo jak Wozniak może wskoczyć za Vaculika , który może po wczoraj się czuć zmęczony itd itp
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Szybkie pytanie. Jak wygląda punktowanie dzisiaj? 3, 2, 1?

Jeśli tak to spory boost dla Gorzowa gdzie Bartek będzie wszystkich rozstawiał zapewne.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Janusz Kołodziej - Vaculik - 2 @2.13 STS / 2.30 Forbet

Kołodziej mocno przeziębiony, bardzo prawdopodobne jest to że nie odjedzie 5 biegów i będzie zmieniany przez Pawlickiego. Vaculik w dobrej formie więc jeśli pojedzie swoje powinno być ok.

Info sprzed chwili które zostało podane w studio.
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Kolodzieja zdazylem zagrac under 10 pkt 5 minut temu. Teraz juz zdjety u mnie w bet365 wiec cos jest na rzeczy i wydaje mi sie ze Piter od poczatku za niego.


Na szybko jeszcze.
Motor - Gkm 1 @1.85. Bet365

W GKMie tylko Pedersen prezentuje solidny poziom ale wiadomo jak on potrafi podejsc do takich imprez, jest tutaj bo musi. Ogolnie nie zdziwie sie jak pojedzie ze 2 biegi i reszte Kasprzak - Pawlicki.
Z drugiej strony Michelsen , Kubera , Lampart . Solidny sklad

Nicki nic sie nie zmienia. Jeden start odfajkowany i po zawodach :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +905
karfus 94,3K

karfus

Użytkownik
Jak dla mnie dość mocno pewny typ Woffinden - Kolodziej 1 | 1.55 | fortuna
Kolodziej przeziębiony i w pierwszym biegu ma nie startować, zobaczymy co dalej, Tai pokazał wczoraj ze jest mega szybki
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
M 74,4K

mazinho87

Użytkownik
Tak na szybko, bo turniej odbędzie się za 35 min (o 13).

Dziś w oko wpadła mi jedna para z duńskich eliminacji do GP (za sts)

Peter Kildemand - Jepsen Jensen 1 3.74

Próbuję za mniejszą stawkę doświadczonego Duńczyka. Kildemand w ostatnich tygodniach zmagał się z urazem, a typ opieram na tym, że zawody odbędą się na specyficznym torze w Fjelstedt. To domowy tor Kildemanda i znajomość tego toru może mu pomóc w dobrym wyniku. Głównie na tym bazuje.

Powodzenia
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Srebrny Kask w Ostrowie

Przyjemski lepszy niż Szostak
1.5 sts

Kurs może nie rewelacyjny ale myślę że całkiem pewny. Szostak to cień juniora z poprzedniego sezonu. Niestety stanął z rozwojem w miejscu. Jak dobrze nie wystartuje to może zapomnieć o punktach. Z drugiej strony Przyjemski - bezapelacyjnie najlepszy junior 1. ligi. Moim zdaniem jeden z kandydatów do podium dziś. Tor nie będzie zagadką bo że Wiktor jeździ w Ostrowie bardzo często w ramach różnych zawodów juniorskich, ostatni raz przedwczoraj wygrał turniej Zaplecze Kadry Juniorów z 14 punktami. Jego rywal w tym becie - Seba Szostak zakończył zawody na miejscu 11. z dorobkiem 8 punktów.
 
A 354,3K

adams235

Znawca - Żużel
Typ podbijam i nie neguje choć popadało w osw dosyć mocno więc ode mnie
Kowalski - Szostak 1 kurs 1.55 sts
Pludra - Curzytek 2 kurs 2.01 sts
No i ten Przyjemski ale wszystko na oddzielnych kuponach w ramach bezpieczeństwa😉...
Liczę na zawodników Wts przy takiej pogodzie
 
adrianabch 2,2K

adrianabch

Użytkownik
a moim zdaniem Szostak nie bedzie tak słabo jechał, co prawda poczatek sezonu ma słabszy ale na 100% wróci do optymalnej formy z zeszłego roku. Tym bardziej jedzie u siebie..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom