>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje i memoriały żużlowe w sezonie 2023 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
maniek81 337,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Łotwa - Dania [1] 1.52 betfan
Gusts świetne zawody, ale zawalił najważniejszy bieg barażowy

Idę w kierunku gospodarzy, którzy na swoim torze powinni mocno powalczyć. Motorem napędowym będzie niewątpliwie Gusts, ale i pozostała dwójka zna ten tor znakomicie. Myślę, że wykorzystają ten fakt, wyrwą nieco punktów na dystansie i powalczą o srebro, bowiem Polacy poza zasięgiem, jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidywalnego.
 
Ostatnia edycja:
A 354,3K

adams235

Znawca - Żużel
A adams235 co myślisz o typach z STS?
Klima - Chlupac @1,50
Rew - Breum, @1,40
Gusts - Bloedorn @1,35
Typy w teorii dobre i oczywiste,ale duża szansa że można się wyłożyć na jakimś...zwłaszcza jakoś dziwnie najmniej pewny ten z najniższym kursem...
Osobiście pograłem parę Australia-Czechy 1 kurs 1.8 Fortuna
Typ ryzykowny ale mam dziwne przeczucie że Rew może odpalić i pociągnie Australię,Parsons cudów nie zrobi ale po cichu liczę że starczy to na Czechów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +813
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Typy w teorii dobre i oczywiste,ale duża szansa że można się wyłożyć na jakimś...zwłaszcza jakoś dziwnie najmniej pewny ten z najniższym kursem...
Osobiście pograłem parę Australia-Czechy 1 kurs 1.8 Fortuna
Typ ryzykowny ale mam dziwne przeczucie że Rew może odpalić i pociągnie Australię,Parsons cudów nie zrobi ale po cichu liczę że starczy to na Czechów

Coś w tym jest, że często na tych najbardziej oczywistych typach można się wykoleić. Poszedłem w dubelka Australia-Czechy zgodnie z Twoim typem i w kierunku gospodarzy tak jak pisał maniek81 maniek81 z Danią. Liczę, że to pociągną na sowim torze.
 
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Niestety za kilka minut startujemy, więc suchy typ. Uważam, że Australijczycy są jednak minimalnym faworytem a kursy są identyczne.

Australia vs Niemcy / win Australia @ 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +956
maniek81 337,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Bewley - Madsen [1] 1.50 Forbet
Dwie pierwsze serie pięknie, a później pioch

Z dzisiejszego GP próbuję tego pary do dubla. Oboje moim zdaniem ostatnio obniżyli loty, ale Duńczyk jakiś niewyraźny, ten spadek formy jakby większy. Dzisiejsze kwalifikacje, jakby potwierdzały tę tezę, więc idę w kierunku Brytyjczyka.
 
Ostatnia edycja:
B 50K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Zmarzlik Top3 @1,65 forbet

Bartkowi już tylko kontuzja może odebrać złoto. Na sześc eliminacji , tylko raz nie był w finale, miesiać temu w Malilli. Rozpisywanie jego miejsc nie ma sensu każdy wie jaki to zawodnik Uważam że dzisiaj ponownie walczy o zwycięstwo, aby jak najszybciej przypieczętować złoto. Taki kurs na Naszego mistrza to okazja.
 
maniek81 337,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Doyle [top3] 1.60 etoto / 1.85 forbet
Paluch - Bloedorn [1] 1.40 etoto

Ech... Ten upadek Oskara w drugiej serii okazał się decydujący

Taki dubelek sobie na dziś skleiłem. Doyle powinien się liczyć w walce o premiowane awansem do GP miejsce w trójce. Jeśli nie odwali jakiegoś wykluczenia, to powinien na pudle stanąć.

W Gorzowie z kolei Paluch powinien na luzie być wyżej od młodego Niemca. W końcu na codzień jeździ poziom wyżej i to z dobrym skutkiem. Do tego jedzie na swoim torze, więc kolejny argument do gry w jego kierunku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +113
A 354,3K

adams235

Znawca - Żużel
IMEJ Gorzów
Henriksson-Drejer 1 kurs 1.7 Fortuna
Bet dnia dla mnie
Poboczne szybko bo kursy uciekają strasznie😉
Grmek-Thomson 1 kurs 1.57 STS
Mencel-Parnicki 1 kurs 1.7 Fortuna

GP Challenge Gislaved
Jacobsen over 5.5 kurs 1.75 Fortuna
D.Berge under 8.5 kurs 1.7 Fortuna

Typy luźne pod szukanie wysokiego kursu:
Sz.Wozniak under 8.5 kurs 1.84 Fortun
Drejer-Lewandowski 2 kurs 2.22 Fortuna

Generalnie przeciw Drejerowi który ma mega talent ale dużo upadków już zaliczał,ten sezon w Tarnowie mało jeździ i liczę że to wyjdzie na dosyć trudnym torze w Gorzowie...
Woźniak pod ostatni upadek,wszystko zależy od zdrowia i od 1 biegu jego w zasadzie....Parnicki po wypadku też jest cieniem a Mencel rozjeżdżony i zna tor i powinien w teorii zjeść rywala😉😉
 
Ostatnia edycja:
F 5,9K

Funi

Użytkownik
Doyle [top3] 1.60 etoto / 1.85 forbet
Paluch - Bloedorn [1] 1.40 etoto


Taki dubelek sobie na dziś skleiłem. Doyle powinien się liczyć w walce o premiowane awansem do GP miejsce w trójce. Jeśli nie odwali jakiegoś wykluczenia, to powinien na pudle stanąć.

W Gorzowie z kolei Paluch powinien na luzie być wyżej od młodego Niemca. W końcu na codzień jeździ poziom wyżej i to z dobrym skutkiem. Do tego jedzie na swoim torze, więc kolejny argument do gry w jego kierunku.
Ale jak dubelek u dwóch różnych firm można skleić? :)
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Cierniak ma ostatnią szansę w życiu na złoto w IMPJ, myślę że da z siebie wszystko. Do tego na własnym torze. Kiedy jak nie teraz?
nie na złoto tylko na medal jakikolwiek w całej karierze juniora
Post automatycznie złączony:

nie na złoto tylko na medal jakikolwiek w całej karierze juniora
a formuła jest taka ,że jeden bieg finałowy zadecyduje o miejscach 1-4 ,więc sami sobie odpowiedzcie czy warto 1,7 tykać na win cierniaka przed zawodami
 
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
nie na złoto tylko na medal jakikolwiek w całej karierze juniora
Post automatycznie złączony:
Tak, masz racje.

Ja proponuję Paluch - Ratajczak @ 1,75 STS
Paluch się nie popisał w ostatnim biegu dodatkowym i dał się wyprzedzić Ratajczakowi.

oraz ryzykownie z wysokim kursem

Kowalski under 11,5 (biegi 1-20) @ 2,22 STS
13 punktów zrobił.

Ratajczak, Paluch, Przyjemski, Cierniak, nawet Bańbor na swoim torze są w stanie zabrać Bartkowi jakieś punkty. Do tego mogą być jakieś wykluczenia, taśmy. Wiadomo, jest to ryzyko bo Kowalski jest w gazie ale odrobina szczęścia i może wejść, linia wysoka. Na Cierniaka linia jest jeszcze wyższa na Under bo 12,5 a kurs mniejszy, 1,84 (STS).
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom