>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje i memoriały żużlowe w sezonie 2023 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
K 2,6K

kalus46

Użytkownik
Jak komuś będzie to przydatne to najlepsze czasy okrążenia z dzisiejszego treningu przed zawodami:

1. Bastian Pedersen (REZERWOWY!) - 13.722
2. Nicolai Heiselberg - 13.862
3. Philip Hallstroem-Bangs - 13.873
4. Nazar Parnicki - 13.940
5. Keynan Rew - 13.958
6. Mathias Pollestad - 13.974
7. Petr Chlupac - 13.998
8. Damian Ratajczak 13.999
9. Mateusz Cierniak - 14.006
10. Emil Breum - 14.090
11. Casper Henriksson -14.091
12. Jesper Knudsen - 14.142
13. Norick Bloedern - 14.160
14. Anże Grmek - 14.173
15. Francis Gusts - 14.210
16. Esben Hjerrild - 14.376
17. Batłomiej Kowalski - 17.204 (Nie wiem dlaczego taka różnica, Polak przejechał tylko 3 próbne okrążenia)
Post automatycznie złączony:

Na dziś proponuje dubel z Fortuny:

Heiselberg miejsca 1-8 4.00
Parnicki miejsca 1-8 2.90

AKO 11.60

W fortunie można łączyć takie zdarzenia, w stsie mozna wybrac tylko jednego żużlowca z listy. HEiselberg na treningu uzyskał drugi czas. Ten 17-letni Duńczyk pozytywnie zaskakiwał w barwach Torunia wElidze u24, w końcówce sezonu zrobił duży progres i liczę, że dziś znajdzie się w TOP 8.

Parnicki z kolei pokazał w Lesznie próbkę swojego talentu. Miał czas na dojdziedo siebie po kontuzji i patrzac na czas na treningu spokojnie może utalentowany i efektownie jezdzacy Ukrainiec na TOP 8.

Za mniejszą kwotę proponuję:

Heiselberg miejsca 1-4 18.00 (sts) lub 15.00 (fortuna)

Z par wybieram tych najszybszych na treningach, przeciwko tym najwolniejszym:

Parnicki - Hjerrild 1 2.22 (sts)
Heiselberg - Knudsen 1 2.89 (sts)
Hallstroem BAngs - Gusts 1 2.52 (sts)

AKO 16.17

Powodzenia!
dlatego nie patrzy sie tylko na wyniki z treningow 😅
 
K 170

kajsu89

Użytkownik
Miałem zaklad Zmarzlik vs Madsen i rozliczyli mi jako przegrany złożyłem reklamację przecież to jakiś żart on nawet nie wystąpił w konkursie
 
K 170

kajsu89

Użytkownik
Dalej wysłałem reklamację dla mnie to jest dno
Post automatycznie złączony:

To był kupon do wygrania 3500zl
Post automatycznie złączony:

Spotkał się ktoś z was z sytuacją w Fortunie że zmienili decyzję ?
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
R 961

rabatko

Użytkownik
Ze swojego doświadczenia w graniu mogę napisać że musieli by ludziom dużo kasy wypłacić !!! W tym przypadku powinno być zdarzenie anulowane, ponieważ Zmarzlik nie uczestniczył w żadnym biegu!!!
 
N 0

NowyJa

Użytkownik
Dalej wysłałem reklamację dla mnie to jest dno
Post automatycznie złączony:

To był kupon do wygrania 3500zl
Post automatycznie złączony:

Spotkał się ktoś z was z sytuacją w Fortunie że zmienili decyzję ?
Tak Ja miałem sytuację z żużla w tym roku kiedy zakończyli mecz po 9 biegach i był przegrany, złożyłem reklamacje że jeden zawodnik odjechał mniej biegów bo był dopiero rozpisany w 10 biegu i nie miał możliwości startu. To odpowiedź przyszła że po rozpatrzeniu reklamacji przyznają mi rację i zmienili kupon na wygrany. Także warto pisać do nich reklamacje
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
To jest rozbój w biały dzień,więc trzeba do inich pisac reklamacje bo jesli zawodnik nie wystapił w turnieju to z jakiej racji jest przegrany a nie anulowany a po drugie te "legalne" niby buki strasznie sie rozchulały pod siebie i robią co chcą!!!
panowie przecież fortuna zawsze tak robiła i będzie robić -spokojnie .jutro dostaniecie zwroty bo oni w niedziele nie ogarniają tego
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
maniek81 327,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Częstochowa - Gorzów [2] 1.84 sts

W składzie Gorzowa Paluch, który będzie motorem napędowym, ale i Hurysz w ostatnim czasie prezentuje się znakomicie. Od kiedy jego mechanikiem został Łukasz Związko, to Hurysz wystrzelił z wynikami w górę. Nie zdziwi mnie dziś nawet podium dla Gorzowa. Gorzów po takim kursie przeciwko jednym ze słabszych juniorów ekstaligi? Biorę to.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1124
maniek81 327,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Lindbaeck - Milik [2] 1.95 forbet

Milik u siebie i tu upatruję szansy, zna ten tor znakomicie. Do tego na dziś ma mieć specjalnie przygotowany silnik pod ten tor, więc musi odpalić. Wybieram go w parze z Lindbaeckiem, który jest bardzo chimeryczny. Zdążyłem to zagrać w Forbet po kursie 2.20 i chwilę po kurs spadł do 1.95, ale i tak myślę, że warto.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +377
A 51K

a.kondrat

Użytkownik
Milik powyżej 5.5 pkt @2.05 superbet ✅

Mam podobne odczucie jak kolega wyżej, dwa pierwsze biegi ma trudne ale jak w nich jakieś 2/3 pkt wyszarpie to powinno być z górki

Ma padać więc stawka symboliczną
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +626
K 2,6K

kalus46

Użytkownik
Lyager over 5.5 kurs 1.5 betclick 🟢
Ellis over 4.5 kurs 2 betclick ZWROT
Milik under 6 kurs 1.78 betfan ❌
Lyager lepszy od Berge kurs 1.8 etoto🟢
Lyager lepszy od Zengoty kurs 1.95 betfan🟢
Woryna lepszy od Dudka kurs 2.4 betfan ❌
Milik jezdzi tragicznie do tego zakonczyl sezon i ma malo jazdy. Znajomosc toru nie powinna przy takiej stawce dac mu za duzo. Lygaer w formie, duzo jezdzi takze wydaje sie dobrym kandydatem o walke do top 6. Ellis dysponuje dobrym starem i lubi jezdzic po zewnetrznej , mysle ze 5 pkt jest jak najbardziej w jego zasiegu.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom