>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje snookerowe (Shoot-Out, CLS i inne)

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Grupy turniejowe wyglądają następująco:



No i jeszcze terminarz. Sporo, bardzo sporo meczy przez te 4 dni trwania mistrzostw:

 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Jako, że jest to turniej tylko na sześciu czerwonych, organizatorzy mogli sobie pozwolić na większą ilość spotkań. Druga sprawa to fakt, że mogą w nich wystąpić wszyscy grający w Main Tourze. Widać, że frekwencja dopisała, chodź jest sporo egzotycznych nazwisk, z którymi wcześniej nie miałem styczności :p Zobaczymy jak to będzie, i jaką ofertę wystawią buki, o ile w ogóle coś konkretnego wystawia.

Myślę, że ciekawy zakład byłby na zwycięzcę grupy, chodź pewnie kursy na takie przykładowe zdarzenie były by marne. Niestety w bukmacherkę na necie bawię się od niedawna i mam konto tylko na bet-at-home (wiem, wiem bieda :zoltakartka ???? a u nich oferta na snookera jest uboga, albo nie ma jej wcale. :;/: - zresztą nie tylko na snookera ????.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Może ktoś jeszcze zdąży.
Mecze od 17:00, z tym, że pewnie będą tez na live tak jak mecz Williamsa.



Ja lekko Zagram Stevensa, Waldena, Lee, Doherty&#39;ego i panią Evans.. ;)
Gramy do pięciu wygranych frejmów.
Transmisje na Eurosporcie.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Hmmm, zaskakująco wysokie kursy... Nie spodziewałem się tego, o ile kurs w meczu Day&#39;a i Perrego nie jest zaskoczeniem to pozostałe ciekawie się przedstawiają. Szkoda, tylko, że buk w którym mam konto nie wystawił niczego - można było się tego spodziewać.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Kursy na finał imprezy w Killarney, w którym to zagrają dwaj Markowie, Williams i Davis.

Faworytem jest oczywiście były mistrz świata.



Mecz rozpoczął się przed chwilą, o godzinie 19:00, ale w Sportingbet można stawiać go na live. Transmisja na Eurosporcie.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Czy oczywiście? Hmm, może i taki, ale jak to ostatnio bywa faworyt jednak przegrywa.
Oczywiście według bukmacherów.. ;)

Dla mnie ten bardziej utytułowany Mark faworytem nie był. Oglądałem początek tego meczu i ogólnie to Davis pozostawił po sobie lepsze wrażenie. No i tak pozostało do końca, Anglik wygrał 6-2 i tym samym osiągnął, mimo, że niezbyt prestiżowy to jednak spory sukces, bo jakby na to nie patrzeć to został w końcu mistrzem świata.


Na konto Davisa (z prawej) prócz pucharu, którego kawałek widać na zdjęciu powyżej powędrowało również okrągłe 10.000 euro. Pokonany w finale Williams otrzymał połowę tej kwoty.

Pierwszym więc i zarazem historycznym mistrzem świata 6 Red World Champion został MARK DAVIS.

Przypomnę, że na zwycięstwo Davisa przed rozpoczęciem turnieju Sportingbet proponował kurs 51.00. Jeżeli ktoś zagrał no to na pewno dziś cieszy się wspólnie z tym snookerzystą.. ;)
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
HeHe, wątpię, że był desperat, który zagrał tam przed rozpoczęciem turnieju :p Kurcze mieć tak szklaną kule... jeden zakład nawet za dziesięć złoty i kasa ładna ;-) To mi się wzięło na marzenia...

Teraz czas na Mestersa, panowie szykujemy pieniądze ????
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Już jutro czeka nas kolejny towarzyski turniej z cyklu Pro Challenge Series. Będzie to już piąta seria tego turnieju i odbędzie się ona w George Scott&#39;s Snooker Club w Liverpoolu.
Udział w turnieju ktory organizuje WPBSA mogą brać tylko tegoroczni main-tourowcy.
Pierwszą edycję wygrał Szkot Stephen Maguire, druga Irlandczyk Ken Doherty, a trzecia Anglik Robert Milkinsa. Czwarta edycja, z siedmiu zaplanowanych, nie została rozegrana.
W tym turnieju wystąpi dokładnie 39 snookerzystów. Rywalizacja potrwa trzy dni, od wtorku do czwartku.

Oto pary pierwszego dnia tej imprezy:

Dzień 1:
Wtorek, 16.02.2010
godzina: 15:00


Mecz 1- Liang Wenbo v Jamie Cope
Mecz 2- Matthew Selt v Michael Holt
Mecz 3 – Matthew Couch v Ben Woollaston
Mecz 4 – Sam Baird v Judd Trump
Mecz 5 – Stephen Lee v Adrian Gunnell
Mecz 6 – Barry Pinches v Graeme Dott
Mecz 7 – Ken Doherty v Christopher Norbury

Dzień 1:
Wtorek, 16.02.2010
godzina: nie wcześniej niż o 17:00


Mecz 8 – Peter Lines v Gerard Greene
Mecz 11 – Robert Milkins v Dave Harold
Mecz 13 – Ricky Walden v Daniel Wells
Mecz 15 – Simon Bedford v Andrew Norman
Mecz 16 – Tom Ford v Mark Davis
Mecz 17 – Martin Gould v Tony Drago
Mecz 18 – Nigel Bond v Andy Hicks
Mecz 21 – Stuart Bingham v Mark Joyce

Dzień 1:
Wtorek, 16.02.2010
godzina: nie wcześniej niż o 19:30


Mecz 9 – Jimmy Robertson v Zwycięzca z pojedynku 1
Mecz 10 – Rod Lawler v Zwycięzca z pojedynku 2
Mecz 12 – Mark King v Zwycięzca z pojedynku 3
Mecz 14 – Craig Steadman v Zwycięzca z pojedynku 4
Mecz 19 – Joe Swail v Zwycięzca z pojedynku 5
Mecz 20 – Andrew Higginson v Zwycięzca z pojedynku 6
Mecz 22 – Barry Hawkins v Zwycięzca z pojedynku 7
Mecz 23 – Fergal O’Brien v Anthony Hamilton

Wszystkie mecz wraz z ćwierćfinałem, będą rozgrywane do 4 wygranych frejmów (max 7 partii). Półfinał i finał będzie rozgrywany maksymalnie przez 9 frejmów (zwycięży ten, kto wygra 5 frejmów).

Reszta spotkań po pierwszym dniu imprezy. Jak tylko pojawią się kursy u któregoś z bukmacherów, postaram się je od razu wrzucić.
Bez kursów nie wiem jeszcze czy coś zagram, takie turnieje jest bardzo ciężko trafić, ale miejmy nadzieję, że coś się uda wybrać ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zwycięzcą turnieju został Barry Hawkins.
W finale pokonał 5-1 Michaela Holta.

Szkoda, że żaden bukmacher nie zaproponował oferty z tego turnieju.

Mam nadzieję, że na następny turniej tego cyklu oferta pojawi się przynajmniej u jednego buka.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Drużynowe Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Europy U19 (23.03-01.04.2010)
Już jutro, na Malcie, rozpoczną się snookerowe Mistrzostwa Europy (drużynowe), które odbędą się na Malcie.
Udział w tej imprezie weźmie szesnaście państw, podzielonych na 3 grupy. Wystąpią również Polacy w składzie: Jarosław Kowalski, Marcin Nitschke oraz Krzysztof Wróbel.
Turniej składać się będzie z fazy grupowej, a następnie pucharowej.
Całe mistrzostwa trwać będą 10 dni (do 1 kwietnia).
Oto grupy drużynowych Mistrzostw Europy:

Jak widać Polacy trafili na Irlandię, Maltę, Walię, Rosję, Austrię i drugi zespół Szkocji.
Terminarz Grupy A
Terminarz Grupy B
Terminarz Grupy C

Mniej więcej w tym samym czasie (26 marca - 1 kwietnia) rozegrane zostaną także Mistrzostwa Europy do lat 19. Tam również nie zabraknie naszych zawodników. Wystąpią w nich Adam Stefanów oraz nasza nadzieja - Michał Zieliński.
Podobnie jak w drużynówce czeka nas faza grupowa i pucharowa.
Oto grupy Mistrzostw Europy U19:


Zapraszam do dyskusji!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Obstawiać raczej nie będzie można, a szkoda. Turnieje ciekawe, w koncu tą ME.

Ciekaw jestem postawy Polaków. W druzynówce sklad średni bo żaden z tych graczy nie popisał sie niczym w MP, doświadczenie mają ale czy forma również jest? Niestety wątpie.

W drugim turnieju Stefanów raczej nic poza awansem z grupy nie osiągnie, przeciwnie Zieliński, który może trochę namieszać. Jednak zdecydowanym faworytem mistrzostw jest wyśmienity Belg Luca Brecel. Final Misiek - Brecel? Ah, to byłoby piękne.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Dziwi mnie brak w turnieju drużynowym Rafała Jewtucha, to wciąż jeden z lepszych polskich zawodników, który ostatnio doszedł do finału Mistrzostw Polski...
Co do Zielińskiego łatwo mieć nie będzie, ale gdyby udało mu się wygrać, byłoby naprawdę fantastycznie!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jewtuch niestety ma zbyt dużo na głowie.
Eurosport, wiceszef związku.. Szkoda bo to wciąż dobry zawodnik, ale niestety z czegoś trzeba zrezygnować. Czemu jednak akurat z gry na międzynarodowej arenie? :|
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Polacy zaczęli druzynówkę od przegranej 6-10 z Walią.
Warty odnotowania jest brejk w wysokości 70 punktów Kowalskiego i 62 punkty w jednym podejściu Nitschke.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to tu jest stream do turnieju &gt;&gt;&gt; KLIK

a tu, live &gt;&gt;&gt; KLIK

Obecnie trwa drugi mecz Polaków, przegrywamy jednak z Maltą 2-6 :|
Niestety nie jest on dostepny do ogladania tylko do śledzenie live. Powodem jest to iż kamery są tylko na stołach od 1 do 6, a Polacy grają na stołach nr 9 i 10.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Jak na razie Polakom wiedzie się nie za różowo. Jak dotąd rozegraliśmy 3 mecze. Bilans słaby - 1 zwycięstwo dwie porażki.
W pierwszym meczu tak jak już Ass pisał przegraliśmy z Walią 6-10 mimo, że dość długo utrzymywało się nasze prowadzenia.
W drugim spotkaniu już kompletna porażka. Przegraliśmy z Maltańczykami aż 3-10.
Dopiero w trzecim spotkaniu nasza reprezentacja pokazała, że do końca będą walczyć o awans. Pokonaliśmy wysoko drugi zespół Irlandii, 10-3.
Dziś kolejne dwa mecze. Najpierw zagramy z Austrią, a następnie ze Szkocją.
By zachować szansę na awans, Polacy muszą w przekonywującym stylu pokonać obydwie reprezentacje, i liczyć na potknięcia innych.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dodam, że zostanie nam jeszcze mecz z beznadziejną reprezentacja Rosji.

Pierwszy dzisiejszy pojedynek Polska wygrała, bodajże 10-7 z Austrią.
Teraz grają ze Szkocją, obecnie jest 0-0, mecz dopiero się zaczął.

Z tego co udalo mi się doszukać z grupy wychodzi pięć zespołów więc jeśli wygramy ze Szkotami i Ruskimi to mamy pewny awans ;)
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Tak zgadza się, z Austrią wygraliśmy 10-7, a potem &quot;nasi chłopcy&quot; dołożyli 10-3 ze Szkocją! Teraz trzeba tylko w niedziele pokonać Rosję i będzie dobrze ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Myślę, że z Ruskimi nie będzie problemu. Są zdecydowanie najsłabsi, a Polacy graja coraz lepiej.
Przypominam też, że jutro ruszają ME u 19. Trzymamy kciuki za Michała i Adama.. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nikt o tym nie pisze? Aż dziw.

Zieliński 3/3 ;)
Wygrał 3-0, 3-0 i 3-1.

Stefanów trochę gorzej bo 2/3
Zwycięstwa 3-1, 3-1 i porażka 1-3.

Ogólnie jednak bilans chłopaków jest niezły i wydaje mi się, że Michal naprawde może powalczyć nawet o tytuł. Szkoda tylko, że gra tu też Brecel. Luca jak na 15 lat jest genialny, 3/3 i 3-0, 3-0, 3-0 i to tak szybko, że nawet livescore nie wyrobił. Oby &quot;Misiek&quot; trafil na niego dopiero w finale.. ;)
 
Do góry Bottom