>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje snookerowe (Shoot-Out, CLS i inne)

ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Murphy - Carter ▶ Carter [2,04]✅ 1:3 Marathonbet​

Bardzo ładny kurs na kapitana. Ali wczoraj ładnie grał i na mecze wygrał 3. Shaun rozegrał 3 i wygrał dwa. Carter potrafi grać z Murphy&#39;m i to, że jest dogiem w tym meczu pasuje mi jak ulał. Za bardzo nie ma co się tu rozpisywać bo w tej formule zawodów gra jest luźna i zawodnicy podchodzą do wyników z dystansem. Poprostu granie raczej na &quot;czuja&quot; i ogólne spojrzenie na zawodników. Chyba pogram to w dublu z Trumpem przeciwko Milkinsowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zielak14 411

zielak14

Użytkownik
Nie wiem czy jest sens pisać jakieś wyszukane analizy na ten turniej. Typy właściwie za niską stawkę, bo nie ma co ryzykować, trzeba oszczędzać fundusz na Masters, na który czekamy nie tylko My, ale i Ci, którzy staną dziś przy stołach.
Judd Trump - Robert Milkins 1 1,44 ✅
To jak słabo w ostatnim czasie gra Robert wie każdy. Trumpa bardzo lubię za jego styl gry, a pod koniec poprzedniego roku zaczął grać w końcu na wysokim poziomie. Jeśli Judd podejdzie poważnie do meczu, zwycięstwo będzie oczywistością.
Dwa kolejne typy przeciw Milkinsowi:
Stuard Bingham - Robert Milkins 1 1,53 ✅
Shaun Murphy - Robert Milkins 1 1,57 Mógł to spokojnie wygrać...
Centuries w meczu:
Trump - Milkins 2,25 ✅ Trump - 130
Bingham - Milkins 3,00 ⛔ Szkoda bo było 75 Binghama i przede wszystkim 85 i czarna zatrzymała się w kieszeni, ehh
bet365
Tak jak pisałem, wszystko grane za grosze. Równie dobrze może być tutaj wieczorem zielono jak i czerwono.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Murphy S. - Milkins R. 1 @ 1,60 Expekt 2-3 ⛔⛔⛔ [normalnie miszcz ???? ]

Murphy jeśli wygra z Carterem, który po wygranej z Waldenem ma już przypieczętowany awans, to jeszcze zachowa szansę na wyjście z grupy. Oczywiście warunkiem do tego są 2 wygrane. Milkins wszystko w plecy, więc myślę, że jakiejś specjalnej walki nie będzie podejmować. Wszystko w tym typie jest zależne od podejścia Murphy&#39;iego i czy faktycznie będzie mu się chciało.

Trump J. - Davis M. 1 @ 1,55 Expekt 3-0 ✅✅✅
Davis chyba lubi takie śmieszne turnieje, wygrał w końcu zawody na 6ciu czerwonych. Obaj mają po 3 pkt w grupie. Trump, jeśli wygra to powinien sobie zapewnić wyjście z grupy. Zostanie mu jeszcze mecz z Waldenem, który moim zdaniem będzie trudniejszym rywalem od Davisa. Judd jest w niezłej formie i myślę, że powinien sobie poradzić. Davis ostatni mecz będzie grał z Binghamem, który nie ma szans na wyjście z grupy. Oba typy są luźne i nie do grania za większą stawkę.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Shaun Murphy - Robert Milkins
Shaun Murphy @ 1,57
⛔ [kosmiczna żenada ????]
Milkins pięć meczów i pięć porażek, gra totalnie beznadziejnie. Nie sądzę, aby specjalnie się tutaj wysilał, nawet walcząc o jakieś zachowanie twarzy. Po prostu nie ma nawet na to argumentów. Dla Murphy&#39;ego mecz za to bardzo, bardzo istotny. Co prawda obecnie jeszcze trwają inne mecze i nie można do końca powiedzieć o co zagra Szon, ale na pewno będzie to mecz o coś - albo o lepsze miejsce w grupie, albo w ogóle o awans do play-off, a może nawet o pozostanie w grze, bo ciągle szanse na wyprzedzenie Murphy&#39;ego (o ile ten przegra z Carterem) ma Bingham. Wiadomo, format tego turnieju jest jaki jest, kurs też nie rozpieszcza, ale mimo wszystko warto. Kurs z WH.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 205

tomz

Użytkownik
Shaun Murphy - Robert Milkins
Shaun Murphy @ 1,57
⛔ [kosmiczna żenada ????]
Milkins pięć meczów i pięć porażek, gra totalnie beznadziejnie. Nie sądzę, aby specjalnie się tutaj wysilał, nawet walcząc o jakieś zachowanie twarzy. Po prostu nie ma nawet na to argumentów. Dla Murphy&#39;ego mecz za to bardzo, bardzo istotny. Co prawda obecnie jeszcze trwają inne mecze i nie można do końca powiedzieć o co zagra Szon, ale na pewno będzie to mecz o coś - albo o lepsze miejsce w grupie, albo w ogóle o awans do play-off, a może nawet o pozostanie w grze, bo ciągle szanse na wyprzedzenie Murphy&#39;ego (o ile ten przegra z Carterem) ma Bingham. Wiadomo, format tego turnieju jest jaki jest, kurs też nie rozpieszcza, ale mimo wszystko warto. Kurs z WH.
Będzie jakieś video z tego bo też stawiałem a chętnie bym zobaczył ???? ?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie będzie, ale mogę Ci w skrócie opisać. 54-0, pudło na czerwonej przez cały stół. Milkins robi 8, nie wychodzi na kolejną czerwoną, odstawiając się koło czarnej popełnia faul za 4, mamy 58-8. Murphy, zamiast zagrać odstawną, wysłać coś na bandę, spróbować trudnego wbicia oddaje ruch ????, Milkins wiele się nie zastanawia, wbija trudną czerwoną i potem cały brejk śmieje się z głupoty rywala, zatrzymuje się dopiero na ostatniej czerwonej blisko bandy, którą wystawia, Murphy oczywiście pudłuje i chyba wystawia (tutaj nie pamiętam). Tak czy siak, w końcu tę bilę wbija Milkins i po niej chce trafiać zieloną, pudłuje, ale idealnie wychodzi na żółtą. Wówczas Murphy ma 14 pkt przewagi, więc wystarczy wbić trzy niskie kolory, ale gdzie tam. Żółta wpada, ale pozycji do zielonej stojącej blisko czarnej oczywiście brak, w zamian autosnooker, z którego oczywiście wychodzi kiepsko. Chwilę potem można się już rozpłakać, bo na czarnej mecz wygrywa Milkins, który do tej pory miał w 5 meczach dwa wygrane frejmy ???? Trudno się jednak dziwić, w momencie gdy trwała końcówka, &quot;MAGIK&quot; wiedział już że ani nie odpadnei, ani nie awansuje, bo Bingham dał ciała z Davisem.
 
zielak14 411

zielak14

Użytkownik
Traktuje już te mecze na poważnie. Kto chciał odpaść to odpadł, a kto zagrał poważnie to gra wieczorem.

Judd Trump - Mark Davis 1 1,50 ✅

Trump ma dziś niesamowity dzień, gniecie wszystkich do 0. Davisa również łatwo ograł. Liczę na spokojne zwycięstwo choć zapewne będzie to bardziej zacięty mecz. Davis już swoje ugrał. Zadziwia ostatnio na plus, ale z takim Judd&#39;em nie ma szans...

Ali Carter - Ricky Walden 1 1,72

Najzwyczajniej w świecie wydaje mi się, że The Captain jest w lepszej dyspozycji. Ograł dziś Waldena 3-2, ale prowadził już 2-0. Nie dałem rady niestety obejrzeć meczu, więc nie wypowiadam się. Wiecie może czy Carter na własne życzenie doprowadził do dicidera czy Walden się obudził? Mam nadzieję, że Ali będzie teraz bardziej skoncentrowany i nie pozwoli na walkę trzy lata młodszemu Anglikowi.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Championship League Group 1

1/2 finału:

Ali Carter 1:3 Ricky Walden
Judd Trump 3:0 Mark Davis

Finał:

Ricky Walden 3:2 Judd Trump

Ricky Walden awansował do Grupy zwycięzców-Championship League Snooker 2014 (5-6.03).

Judd Trump , Ali Carter , Mark Davis oraz Shaun Murphy zagrają w grupie 2.
Stuart Bingham oraz Robert Milkins zakończyli udział w rozgrywkach.

W grupie 1 padło 5 breaków sto-punktowych. Oto one:

142 oraz 130 -Judd Trump
133-Ali Carter
117-Ricky Walden
101-Stuart Bingham

Skład Championship League Group 2:

1. Judd Trump
2. Ali Carter
3. Mark Davis
4. Shaun Murphy
5. Neil Robertson
6. Barry Hawkins
7. Joe Perry
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Po zmaganiach w grupie 1 można coś spróbować wytypować w 2 grupie.

Murphy S. - Robertson N. 2 @ 1.45 2-3 ✅✅✅
To co Shaun pokazał w 5 frame&#39;ie z Milkinsem to była parodia. 2 mecze wygrane w tym z Bingham&#39;em, który zwyczajnie się nie chciało i z Waldenem. Turniej lajtowy, to może i takie podejście pokaże podczas meczów 2 grupy. Jak to mówią +100 Robertsona jest pewna. W takiej gierce to pewnie wbije, a Murphy mu raczej pomoże. Wszystko zależy od podejścia, ale oby nie zaprezentował się jak Stuart i jednak grał na te 70%, które powinno starczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Macias coś Ci się pomyliło bo Stevens nie gra... Gra Perry.

Shaun Murphy - Neil Robertson ▶ Neil Robertson [1,571]✅ 3:2 Marathonbet​
Murphy wczoraj tak naprawdę grał padakę a dziś taki przeciwnik na przeciw. Wiadomo turniej zabawa itp. Jednak Kangur to niesamowicie solidna firma i jeśli i tak spuści trochę z tonu to na takiego Murphy&#39;ego wystarczy spokojnie. Neil swoje ugra bo Shaun będzie zostawiał jakieś układy a jak wiadomo jemu z wielką łatwością przychodzi wysokie wbijanie i wygrywanie partii w jednym lub dwóch podejściach.

Judd Trump - Joe Perry ▶ Judd Trump [1,50]⛔ 1:3 Marathonbet​
Judd będzie już po jednym meczu z Carterem, dla Joe&#39;a będzie to w ogóle pierwszy mecz. Do tego wczoraj młodszy anglik grał przez cały dzień i świetnie sobie radził. To że Trump gra tu już trzeci dzień i będzie coś rozgrzany po przetarciu z Carterem ma duże znaczenie. Po prostu Judd ma większe umiejętności, będzie rozgrzany i dobrze mu to idzie. Gra powinna się układać i powinien mimo wszystko wygrać.

Championship League Snooker to lajtowa gra i zawodnicy różnie do tego podchodzą, nie gram tego za duże stawki i także polecam tym co się zdecydują. Do tego pogram ten dubel w ako = 2,357 w maratonie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zielak14 411

zielak14

Użytkownik
Faktycznie miał grać Stevens i taka była oferta jeszcze wczoraj wieczorem. Nie wiem z jakiego powodu, może się wycofał... nieważne.

Judd Trump - Ali Carter (+1.5) 2 1,53 ⛔
Judd chyba już nie może zagrać tak perfekcyjnie jak wczoraj (z wyjątkiem ostatniego meczu z Waldenem). Przekonała mnie statystyka h2h gdzie zdecydowanie górą w ostatnim czasie jest The Captain. W Trzech Króli Carter ograł Trumpa 3-0.

Joe Perry - Judd Trump 2 1,44 ⛔
Nie wiem dlaczego dziś Perry gra zamiast Stevensa. Już planowałem grać przeciw Stevensowi, a tu taka niespodzianka. Tak jak wcześniej opisywał kolega wyżej, Judd będzie rozgrzany i powinien szybko ograć Perrego, który dawno nie grał nic poważnego (o ile można tak nazwać ten turniej).

Neil Robertson - Barry Hawkins 1 1,53 ✅
Gram z czystej sympatii do Kangura. Wiem, Hawkins potrafi odpalić w każdym momencie, ale Australijczyk gra bardzo dobrze w ostatnim czasie.

Centuries w meczu: 2,37 ⛔
Gra Neil i nie wypada nie zagrać ;)

Shaun Murphy - Neil Robertson 2 1,53 ✅
Strasznie wkurzył mnie wczoraj Murphy oddając zwycięstwo Milkinsowi. Mam nadzieję, że dziś mu się nie zechce nagle grać, bo to co robił wczoraj to parodia.

Judd Trump - Mark Davis 1 1,40 ✅
Wczoraj grali dwa razy, dwa razy 3-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Turniej porażka. Bingham zagrał dno i nie zgadzam się, że mu się nie chciało, był po prostu gorszy od swoich rywali. Murphy jest tragiczny, jeżeli nagle nie odpali dziś i jutro to z Dingiem w Masters nie ma szans. Postanowiłem, że nie gram już nic na wygraną/przegraną, bo to po prostu nie do przewidzenia, co widać o pierwszych dniach i co w sumie było do przewidzenia.
Na dzisiaj postanowiłem sobie spróbować setek Robertsona. Do pobicia rekordu brakuje już tylko dwóch takich podejść. Chłop formy raczej na pewno nie stracił, bo to ambitna bestia, poza tym lada moment Masters, a on ma szansę na potrójną koronę, więc tam zagra na 147%. CLS to idealne miejsce na powbijanie sobie setek w jak największej ilości. Presji nie ma żadnej, wygrywać wcale tu nie musi, bo miejsce w CoC i tak już ma, dzięki UKC, a więc zabawa w &quot;czy wbije w każdym meczu setkę&quot; trwa. Trudno obok takiego czegoś przejść obojętnie, szczególnie po kursach 3,25, dlatego fajne ako za najniższą stawkę z tego błazeńskiego turnieju. Bet365.
Neil Robertson - Barry Hawkins
Neil Robertson Over 0,5 &quot;centuries&quot; @ 3,25 ⛔
Shaun Murphy - Neil Robertson
Neil Robertson Over 0,5 &quot;centuries&quot; @ 3,25 ⛔

Neil Robertson - Joe Perry
Neil Robertson Over 0,5 &quot;centuries&quot; @ 3,25 ✅
 
zielak14 411

zielak14

Użytkownik
Mark Davis - Joe Perry 2 2,00 ✅

Próba podwojenia stawki ???? Perry miał nie grac w ogóle, a gra bardzo dobrze. Ogranie Trumpa i Hawkinsa bez większych problemów to &quot;coś&quot;. Mark już dziś nie gra tak dobrze jak w poprzednich dniach. Jeśli obaj zagrają w tym meczu z &quot;dzisiejszą formą&quot;, to Perry również powinien odesłać z kwietkiem Davisa, 3-0, 3-1.


Nie wiem jakim cudem to weszło. 2-0 dla Joe, 2-1 i w czwartej partii &quot;meczówka z krzyżaka, niezbyt trudna - tragedia. Na szczęście dał rade
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lubieherbate 51

lubieherbate

Użytkownik
Udało mi się trafić 1 kupon z chyba 10, które obstawiłem w tym turnieju, a żaden z nich, nie był jakimś kosmicznym zbiorem meczów z AKO 10. Dwa, góra trzy zdarzenia, a i tak minus. Na szczęście - jak radzili wszyscy, a o czym również sam wiedziałem - tylko minimalne stawki, raczej dla sportu i żeby przyjemniej się oglądało, niż dla zarobku ;) Trochę meczów jeszcze zostało, ale ja odpuszczam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
http://livescores.love-snooker.com/FrameDetails.aspx?t=13668&amp;amp;m=201679
Heh, no szkoda słów. Nie mógł tak od razu? Forma jest i setki też będą, tylko jak widać nie zawsze. Pech chciał, że akurat dziś padly 3, ale w jednym meczu, a nie po 1 w każdym. Przynajmniej mam satysfakcję, że faktycznie warto było się nad tymi betami zastanowić. Tyle, że może warto było chwilę odczekać, ale... no kto mógł przewidzieć, w którym z nich akurat odpali? Prawdę mówiąc to wbicie 3x100+ w meczu do 3 wygranych to o wiele większy wyczyn niż wbicie 1x100+ w trzech kolejnych meczach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
http://livescores.love-snooker.com/FrameDetails.aspx?t=13668&amp;amp;m=201679
Heh, no szkoda słów. Nie mógł tak od razu? Forma jest i setki też będą, tylko jak widać nie zawsze. Pech chciał, że akurat dziś padly 3, ale w jednym meczu, a nie po 1 w każdym. Przynajmniej mam satysfakcję, że faktycznie warto było się nad tymi betami zastanowić. Tyle, że może warto było chwilę odczekać, ale... no kto mógł przewidzieć, w którym z nich akurat odpali? Prawdę mówiąc to wbicie 3x100+ w meczu do 3 wygranych to o wiele większy wyczyn niż wbicie 1x100+ w trzech kolejnych meczach.
Typy były bardzo dobre ja osobiście bym dał kurs 2.10 na to zdarzenie bo wiadomo 100=Robbo chociaż dystans był krótki ale pokazał że można , ale mam nadzieję że byłeś konsekwentny i przyłożyłeś kilka jednostek na mecz z Perrym. Ja mocno wierzyłem i waliłem progresem 100 dziś i na koniec:]
Czekamy na $$ w Mastersie i German.
Powodzenia kiedy wracasz do HP ?:cool:
 
zielak14 411

zielak14

Użytkownik
Nie wiem jakim cudem, ale jestem na plus po trzech dniach. Grosze bo grosze, ale to zawsze plus.

No to jedziemy dalej. Ostatni dzień tego wspaniałego turnieju, w którym dzieją się różne cuda. Grający kompletnie beznadziejnie, Murphy, wbija maxa Davisowi i od tego czasu gra na prawdę dobrze. Porażka z Kangurem w stosunku 2-3, po walce, również ujmy nie przynosi.

Judd Trump - Barry Hawkins 1 1,53 ✅
Judd w świetnej formie, może poza meczem z Perrym gdzie pudłował wszystko co tylko można była. Hawkins... bez szans już na wyjście z grupy, trzy mecze, trzy porażki, nie wróże mu powodzenia z Trumpem, który na pewno chce grać dalej, ambitny chłopak jest.

Ali Carter - Neil Robertson 2 1,53 ✅
Nie lubię grać przeciw Carterowi, ale jak można nie zaufać Australijczykowi, który przejechał się wczoraj po Perrym, wbijając mu 3 setki w 40 minut, pudłując przy tym JEDNĄ długą czerwoną. Mam wrażenie, że Neil dostosowuje się do poziomu przeciwników, zawsze gra klasę lepiej ????

Shaun Murphy - Joe Perry 1 1,72 ⛔
Jak już pisałem we wstępie, od wbicia maksa, Shaun gra dobrze, o niebo lepiej niż w pierwszych dwóch dniach. Perry świetnie zaczął wczorajszy dzień, ale oglądanie meczu z Robertsonem trochę go przygasiło, a z Davisem wymęczył 3-2 na moje szczęście.

Mark Davis - Neil Robertson 2 1,44 ⛔
Trochę to wygląda na promocję. Nawet nie będę opisywał tego meczu, na papierze łatwe zwycięstwo Robertsona.

Judd Trump - Neil Robertson Centuries w mecze 1,90
Niestety nie ma jeszcze kursów w bet365, ale przy tych zawodnikach muszę to pograć.

Czuję, że to będzie ten słaby dzień, na minus więc bardzo ostrożnie.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Neil Robertson - Mark Davis ▶ Neil Robertson [1,50] Williamhill​

Ciężko się typuje Championship League Snooker. Niektórzy przekonali się na swojej skórze a niektórzy po prostu z obserwacji. Jednak się nie zrażam bo narazie jestem na plusie jeśli chodzi o typowanie tych rozgrywek. Tutaj widzę win Kangura bo Davis gra dno. Wczoraj same porażki i słaba gra. Wiadome, że to może się zmienić ale nawet gdyby to nastąpiło to Neil i tak poprzez swoją chęć wbijania setek będzie groźny. Wczoraj setki zaczął wbijać dopiero w 3 meczu, gdzie zrobił je 3 a grali jak wiadome do 3 zwycięstw ???? Oglądałem wczoraj prawie wszystkie mecze i widziałem co grają panowie. Davis się sypie, pewnie w tym meczu będzie już obojętny a Neil zapewne powalczy o setki. Ogólnie uważam, że pomimo braku renomy i wysokich nagród to Kangur będzie na tyle zmotywowany aby grać dobrze a to da zwycięstwo.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Typy były bardzo dobre ja osobiście bym dał kurs 2.10 na to zdarzenie bo wiadomo 100=Robbo chociaż dystans był krótki ale pokazał że można , ale mam nadzieję że byłeś konsekwentny i przyłożyłeś kilka jednostek na mecz z Perrym. Ja mocno wierzyłem i waliłem progresem 100 dziś i na koniec:]
Czekamy na $$ w Mastersie i German.
Powodzenia kiedy wracasz do HP ?:cool:
Niestety, nie przyłożyłem już. O ile w meczu z Hawkinsem wyglądał dobrze, o tyle z Murphym już nie grał w sumie nic i dlatego zrezygnowałem. No trudno, może coś dzisiaj jeszcze spróbuję - tradycyjnie za minimalną stawkę. zielak14, Hawkins ma jeszcze szansę, przynajmniej na 5 miejsce, a 5 to awans do kolejnej grupy.
 
gontar3d 12

gontar3d

Użytkownik
Champions League, w piłce nożnej w koszykówce, siatkówce jak i w innych dyscyplinach sportu to najbardziej prestiżowe rozgrywki w całym kalendarzu, ze snookerem jednak jest trochę inaczej , mała kasa, sielankowa atmosfera i całkiem sporo niespodzianek. Jest to bowiem najbardziej nieprzewidywalny turniej w całym roku. Śledzę ten turniej od początku i już mniej więcej wiem kto odpuścił a kto chce pokazać pazur ????
W niedzielę rusza jeden z najbardziej lubianych rozgrywek Masters, tam będzie można grać za większe pieniądze, do tych rozgrywek podejdźmy ostrożniej. W pierwszy dzień trafiłem 3/5 typów / drugi 3/4 a wczoraj udało się 6/6 , mam nadzieje że dzisiaj statystyki te będą równie dobre.
Judd Trump - Barry Hawkins 1 1.50
Cóż, Trump wszystkich jechał do zera wczoraj miał przestój w meczu z Perrym, który zastąpując Stevensa pokazał że potrafi wygrywać z dobrymi zawodnikami. Trump zmierzył się dzisiaj z Hawkinsem i wygrał bardzo pewnie, jutro czeka go to samo starcię i nie sądze aby zakończyło się innym wynikiem
Mark Davis - Neil Robertson 2 1.48
Neil wczoraj 3/3 spotkania wygrane, ostatnie zakończył 3;0 wbijając trzy setowe brejki nie dając tym samym rywalowi możliwości wbicia jakiejkolwiek bili Neil to mistrz, klasa w sama sobie, ograł dzisiaj Davisa 3;1, jestem przekonany że jutro będzie podobnie
Judd Trump - Shaun Murphy 1 1.55

Shaun Murphy chyba zgubił formę pod choinką, Trump idzie jak zły, ograł shauna już w tych rozgrywkach. jednak ten turniej to turniej niespodzianek tak więc wszystko jest możliwe, tak czy inaczej ja stawiam na pewne zwycięstwo Judda Trumpa . Murphy wbił maksymalny brejk 147 punktowy, i od tej pory zaczął grać na prawdę dobrze. W tym meczu stawiam jednak pewnie na Trumpa ????

Allister Carter- Neil Robertson 2 1.55
Neil to nr 1 w rankingu snookera, jest moim ulubionym zawodnikiem. Również nie lubię grać przeciwko Carterowi jednak Neil z obecną formą jest w stanie ograć każdego , nawet na takim nieprzewidywalnym turnieju jakim jest CLS. Szanse na powodzenie tego typu normalnie oceniłbym na 90/10 jednak w tym turnieju dam 70/30
Można też spróbować coś w kierunku Perrego , gość trafił na ten turniej przypadkowo, bo zrezygnował Stevens, jednak ograł takich zawodników jak Trump, Hawkins, dzisiaj ma dość wymagających przeciwników, jednak tak jak mówie można spróbować na niego zagrać.
 
Do góry Bottom