>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Praca na saksach , wasze doświadczenia itp.

macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Był ktoś z Was na zbiorach w Szwecji? Wiadomo, praca na akord, a wiele zależy od urodzaju i cen na skupach. Jakie są wasze doświadczenia?

Ogromny plus to otoczenie w jakim pracujesz, widoki no i fakt, że pracujesz kiedy chcesz i nie jesteś związany z żadną umową/pośrednikami, a także nie musisz mieć innych pozwoleń.
Ja bym się na twoim miejscu poważnie zastanowił wystarczyć spojrzeć na fora dotyczące Szwecji i pracy przy zbiorach o to przykładowy post:

Rok temu byłam w Szwecji i uległam opowieściom o zbieraniu borówek. Wygląda to tak, że na chleb nie zarobisz jeśli nie pracujesz po 10h dziennie od 5 rano. Na borówki przyjeżdżają ciężarówkami Rumuńscy Romowie, są agresywni w lesie i jest mało bezpiecznie. polscy pośrednicy zdzierają sporo pieniędzy od studentów którzy z nimi wyjadą aby &quot;szybko się wzbogacić&quot;.
 
wisienka 8

wisienka

Użytkownik
pomimo wysokich zarobków w Skandynawii, to jeżeli nie ma się znajomego(rodziny), co udostępni mieszkanie za drobną opłatą(wysokie opłaty), to wcale nie jest tak kolorowo pracując jako przykładowy zbieracz borówek.
 
Do góry Bottom