>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Praca na saksach , wasze doświadczenia itp.

_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Witam. Orientujecie się może w jaki sposób najtaniej dzwonić z Niemiec do Polski (stacjonarne +komórki). Chodzi głownie o prepaid gdyż będę tam przebywał tylko 2-3 miesiące.
Zawsze można mieć niemiecką kartę, itd., ale ja byłem rok temu zadowolony gdy dzwoniłem z Niemiec do Polski za 50 gr/min. Oferta dotyczy tylko tel. komórkowych, ale to wszystko masz opisane jasno niżej, przeczytaj regulamin na wszelki wypadek :p

http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus/AktualniKlienci/PromocjeAktualniKlienci/PakietyRoamingoweNiemcy/
 
D 0

don-robero

Użytkownik
Ja generalnie polecam wszystkim wyjazd do pracy za granicę. To co zobaczycie, przeżyjecie to Wasze, na dodatek możecie ubiegać się o zwrot podatku z Niemiec, Anglii czy jeszcze innego kraju. Sam pracowałem zarówno w Norwegii jak i w Wielkiej Brytanii także naprawdę warto.
 
iseecrazy 20

iseecrazy

Użytkownik
No tak tylko czy gdzies sa w PL biura pracy co znajda konkretna prace w Anglii?
Sam chcialem jechac po wakacjach na stałe ale zycie pokazało ze jeszcze poczekam.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Pół roku stałej pracy już za mną (nie wliczam pracy w wakacje jak jeszcze się uczyłem). Oczywiście kraj to Niemcy ;) Pracuję jako elektryk. Na robotę raczej nie mogę narzekać, na ludzi niestety tak. I to ludzi ze swojego regionu, mieszkających czasem kilka - kilkanaście km dalej od mnie. Masakra. Może mówię tak, dlatego, że jestem w 99% najmłodszy w ekipie... ;) Teraz przesiadałem prawie dwa miesiące w domu, bo nie było roboty, a od niedzieli znów wyruszam.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Jakby co to może w połowie stycznia, max. początek lutego będzie praca na stoczni a UK. Dobre warunki, praca na dłużej jak się ktoś sprawdzi. Nic nie obiecuję, ale jak ktoś by był chętny to czekam na wiadomości. Pozdrawiam
 
K 2

koziu

Użytkownik
w 2008 i 2009 w okresie wakacyjnym (od lipca do września, ale jak jest dobry sezon to i w październiku można) pracowałem w Szkocji w Dundee Cold Stores. Praca niezbyt wymagająca, polegająca na obsłudze magazynu groszku (składanie tekturowych pudełek, pakowanie, dbanie o czystość, ewentualnie obsługa wózków widłowych dla posiadających uprawnienia). Stawka godzinna minimalna, jednak z uwagi na 12h i 4/5/6 dniowy czas pracy w tygodniu udawało mi się zarobić ponad 400 funtów tygodniowo. Dobra robota dla studentów, sporo ludzi od nas i krajów sąsiadujących.
Z tego co widzę teraz też szukają ludzi, ich stronę łatwo znaleźć. Jeśli są jakieś pytania, chętnie służę pomocą.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
po pierwsze to trzeba trafić na dobry okres,a potem bez znajomości to tylko agencja w której jakieś podstawy angielskiego trzeba znać jeśli chce ktoś normalną pracę
ładwo wyebac się na muke tym bardziej że w agencji nie raz chcą na dwa trzy dni w tygodniu,a jak raz spalisz jana to mozesz mieć pozamiatane ponieważ kontaktują się między sobą
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
a i opcja taka że wszystko zależy od pogody bo jak chcecie tylko na dwa trzy miechy to może przy zbiorach ew jakieś sadzonki to średnia krajowa chyba 6.34f na godzinę,overtime koło 9.50
ale to musi być pogoda bo tak to kaszana

jeśli coś z górnej półki to angielski dobrze ogarnięty+jakieś kursy które są &quot;ważne&quot; w UK nie mniej pewnie nie jeden jechał tak na dwa trzy miesiące a stały się dwa trzy lata... pięć
także trzeba podejść do tematu grubiej
bo i wynajem pokoju w mniejszych miejscówka to od 50-70f a w dużych nawet i ponad 100f(tydzień)

dwa to trzeba wyrobić insurance number bo potrzebny do pracy i konto w banku najlepiej jakby ktoś już na spotkanie w sprawie insurance number dzwonił przed waszym wyjazdem żeby było wszystko cacy tylko tak jak mówie zależy od roboty w jednej chcą w drugiej mniej
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Był ktoś z Was na zbiorach w Szwecji? Wiadomo, praca na akord, a wiele zależy od urodzaju i cen na skupach. Jakie są wasze doświadczenia?
Ogromny plus to otoczenie w jakim pracujesz, widoki no i fakt, że pracujesz kiedy chcesz i nie jesteś związany z żadną umową/pośrednikami, a także nie musisz mieć innych pozwoleń.
 
hast 25

hast

Użytkownik
Polecacie jakieś sprawdzone biuro przez które da się ogarnąć coś na wakacje?

jesli Ci moge doradzić z głębi serca, to omijaj polskie agencje. Wszystkie, obojetnie jaka renoma, jaka strona internetowa. Szukaj agencji w danym kraju, dobrze Ci radze.
Bo nakłamią, naobiecują, zażadają zaswiadczenie o niekaralnosci, pokazą fajne zdjecia domków, ile zarobisz. Dla kontrastu, zajedziesz na miejsce, z godzine bedziesz stał w ciezkim szoku, bezrobocie jak cholera, za domek dziennie 12 euro sobie zyczą i tak na tym wyjdziesz. Zamiast jechac zarobic to wrocisz z długami, wiec serdecznie odradzam kazdemu wrogowi.
Zanim pojedziesz wpisuj wszystko na google i czytaj opinie bo jest masakra.
 
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
Był ktoś z Was na zbiorach w Szwecji? Wiadomo, praca na akord, a wiele zależy od urodzaju i cen na skupach. Jakie są wasze doświadczenia?

Ogromny plus to otoczenie w jakim pracujesz, widoki no i fakt, że pracujesz kiedy chcesz i nie jesteś związany z żadną umową/pośrednikami, a także nie musisz mieć innych pozwoleń.
A na samym miejscu uważaj na Polaków. Nikt Cię tak nie oszuka jak Polak za granicą.
 
kraysky 0

kraysky

Użytkownik
Witam.
Jako, że w tym roku jest już za późno. Chciałbym już teraz zacząć szukac czegoś na przyszły rok. W przyszłym roku pisze matura, więc bedę miał 4 miesiące wakacji. Czy można w internecie znaleźć jakies pewne informacje o pracy za granica na okres letni? A może Wy macie jakieś info?
Będę wdzięczny za każdą informacje.
Pozdrawiam!
 
Do góry Bottom