>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prasa

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Deportivo Cuenca - LDU Quito 2 @ 2.37 5/10 ✅ ( 0:2 )
Po 5 kolejkach Clasury Cuenca zajmuje 5 miejsce z 2L, 2D i 1W, natomiast mające spore ambicje LDU jest tylko o oczko wyżej z 2W i 3L. Co ciekawe, w ostatniej kolejce przegrał u siebie z Cuencą, co było sporą sensacją. Jednak jeśli chce nadal liczyć się w walce o majstra, dziś muszą wygrać. W końcu przegrali 3 ostatnie spotkania. Cuenca osłabiona brakiem podstawowego bramkarza Klimowicza i środkowego obrońcy Marcelo Fleitasa. Za to w porównaniu do ostatniego meczu, do składu LDU wraca aż 5 ważnych zawodników, napastnik Reinaldo Navia oraz 4 obrońców. Nie zagra podstawowy bramkarz, który dopiero co wrócił ze zgrupowania reprezentacji oraz pomocnik Bolanos. Jednak jeśli tylko LDU potraktuje ten mecz poważnie, a to jest pewne, to piłkarze z Quito są wielkim faworytem spotkania. Na pewno po raz drugi nie zlekceważą Cuenki.
Powodzenia
PS. Vader zna źródło, skąd pochodzi typ i może potwierdzić, że peFFki są tam niezłe. Sami się o tym przekonacie;]
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Pachuca - Atlas 1 @ 1.75 6/10 ⛔ ( 1:1 )
Pachuca strasznie zawiodła w poprzedni weekend przegrywając u siebie z Jaguares, jednak na ich szczęście główny rywal do awansu w lidze Santos zaledwie zremisował, więc sprawa końcowej pozycji wciąż jest otwarta. Dzisiaj Pachuca musi wygrać i mieć nadzieję, że Santos jutro nie pokona swoich rywali. Dzisiejsi gospodarze wygrali 4 ostatnie mecze u siebie, ogólnie ich bilans przedstawia się 4-1-1 H i 1-2-2 A.
Atlas ma zdecydowanie słabszy skład od Pachuki, poza tym nie można zaufac ich grze w meczach wyjazdowych, gdzie prezentują sie marnie. Mimo zwyżki formy po zmianie trenera, nadal orezentują sie przeciętnie. Ostatnie 4 mecze grane na stadionie dzisiejszych gospodarzy kończyły się porażkami Atlasu. Obie drużyny bez poważnych absencji w składach.
Jak już wspomniałem, skład mocniejszy ma Pachuca, poza tym grają u siebie, co jest wielką zaletą w ich wypadku.
Źródło to samo co wczoraj.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Davis Cup
Argentyna - Hiszpania
DW 2:3 @ 4 4/10
DW 1:4 @ 8 3/10
Coś z tych dwóch na pewno wejdzie. Del Potro nie zagra, zaiast niego Acasuso. Prawdopodobnie z Verdasco. A jak Hiszpania będzie miała 3:1 i pewny win, to w 4 meczu wszystko się zdarzyc może. Wiem że da się to pocisnąć w profie. Nie wiem jak w necie;]

Po 1 kursy były nieuaktualnione. Fortuna ni zaktualizowała na stronie. Po 2 nie rozegrali 5 meczu więc zwrot;]
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Blooming - La Paz 1 @ 1.73 6/10 ✅ ( 2:1 )

gościu daje 8/10, ale fak det. Jego zysk z ligi Boliwijskiej jest najwyższy ze wszytskich typowanych przez niego lig. Zna się na rzeczy;]
A month ago, Blooming thrashed La Paz Fútbol Club 5-0 at home...
now, hosts will miss suspended gk José Carlo Fernández and injured Argentinian central defender Alejandro Schiapparelli, but visitors have much more problems - in addition to gk Mauro Machado, central defender Juan Carlos Paz García, midfielders Édgar Olivares and Diómedes Peña, striker Eduardo Fierro is out suspended, while coach left out Brazilian Regis de Souza from the squad.
La Paz managed to surprise San José last week (won 1-3 away from home and qualified despite losing 1-2 at home), but Blooming in Santa Cruz shuld be too strong for them. They eliminated local rivals Oriente in previous round and would have to win this home game and bring good advantage for 2nd leg in La Paz, where they have poor record.
Bilansik

Typy podane
: 3
Trafione : 2
Zysk/Strata : ✅ 5.23j
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Trzeba odkopać temat:|

Ekaterina Makarova - Sania Mirza 1 @ 2.37 3/10
⛔
Trochę śmiech na sali. Sania Mirza dziś rano grała finał w Tajlandii, a jutro po południu ma mecz w Dubaju. Mimo dobrej formy, nie możliwe jest żeby kilku-godzinny lot nie wpłynął na jej dyspozycję. Wilgotność i temperatury w ZEA i Tajlandii teraz są podobne, więc o tyle dobrze dla Hinduski, że nie dotknie jej zmiana klimatu.
Mirza zagrała 7 meczów ( w końcu finał singla i SF w deblu ) w ciągu 6 ostatnich dni. W Pattaji było gorąco i sucho. Nie wierze, że Sania zachowała siły, żeby bez dnia przerwy spokojnie grać dalej w takich samych, trudnych warunkach. Na pewno Mirza i sztab trenerski będą wałczyć o to, żeby ten mecz przesunąć na wtorek, ale jeśli się nie uda to polceam zagranie Makarovej. Nawet bez wspomnianych wyżej okoliczności Ekaterina spokojnie mogłaby powalczyć z Sanią. W moim odczuciu kurs w tym wypadku na Rosjankę powinien oscylować w okolicach 1.7. Ponad 2.30 to prezent, z którego trzeba skorzystać.

⛔ 3j
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Może coś z PLK.

Znicz - Polpharma 2 @ 1.50
5/10 ⛔
Co prawda kurs marny, ale wczoraj jeszcze po 1.61 można było złapac. Polpharma bije się o pierwszą czwórkę, co da jej korzystną sytuację w play-offach. Trzy kolejne mecze to bardzo trudne spotkania ( Anwil, Turó i Kotwica ), natomiast wygrana ze słabiutkim Zniczem już im raczej tą czwórkę zapewnia. Wrócił po kontuzji Copeland, pozyskali nowego podkoszowego zawodnika Griffina, poza tym ogólnie team Karola ma mocny skład. Odwrotnie w Zniczu. Kontuzjowany Gary Reynolds ( ważny zawodnik ), poza tym już raczej zapewnione utrzymanie w związku z fatalną dyspozycją Górnika Wałbrzych. Jedyną &quot;bronią&quot; mogącą zagrozic Polpharmie są trójki, których Znicz rzuca całą masę. Team Karola potrafi jednak skutecznie i mocno bronic, powinni więc Znicz zatrzymac.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Może to nie do końca typ ale...

Dima Tursunov - Andreas Seppi 1 @ 1.70 2/10
✅
Na razie taki stejk. Podejrzewam, że jutro będą spadki na Rosjanina. Zasłyszałem, że czysto niekoniecznie musi być...ale nie jest to nic pewnego. Może po prostu ktoś tak wymyślił, wszak ani jeden ani drugi na 100% czysty jak łza nie jest. Polecam obserwować giełdę BF. Póki co ja gram Rosjanina na dubelku, bo Dima z punktu widzenia czysto sportowego jest lepszy. I w końcu musi mu ta forma wrócić.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
FK Turnovo v FK Vardar Skopje 1 @ 2.48 in 10bet ✅ 3j

Hello !
Vardar is in big problems, only 17 players stay in club from last round and not train in winter break becouse they strike. Vardar don&#39;t pay salary 4months. I don&#39;t know anything about Turnovo but maybe in next day I have info.
For today stake is 3-4/10

ja tu dam max 2/10, bo źródło dopiero weryfikuję.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Serbian 1st league
Start: 13:00h,Saturday
Banat - Borac 1 @ 2,10 ⛔ 5j
One of our members last weekend have information for this game, like he said its fixed, he is spoke with one of the player from home team and he told him that they going to win 100%.
So its direct contact, we have 6 games from this league, and from this member, all 6 is passed.
This type is not in public, so for this seven days probably nothing is changed.
GL to all.

ja gram 5/10, bo źródło solidne.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Toulouse 6/10 (2.00 unibet) ( siata )
Once again i must go on Toulouse, they are in great form winning and playing great volleyball, on other side we have Cannes who is in totally different position, poor form also atmosphere is bad in club and they will miss one of important player for this match.
ja gram 3/10
⛔ 3j
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Andżelika Kerber - Jarmilia Groth 1 @ 2.40 ( fonbet ) 5/10 ⛔
Po 1 ogromne value w kursie, Kerber jest na prawdę bardzo dobrą zawodniczką. Stara się o grę w kadrze Polski, więc musi miec wyniki ???? Po 2 dostałem info, że to fix, no ale mimo, że źródło dobre, to ostrożnie.
Mathilde Johansson - Duque-Marino 1 @ 1.50 5/10 ✅
To prywatny typ, ale bardzo pewny. Johansson z tego co wiem gra ostatnio nieźle, a Duque Marino to po pierwsze typowa ceglara, a po 2 jest w beznadziejnej formie. Dodam, że spotkanie gramy na hardzie.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Cibona Zagrzeb - CSKA Moskwa 1 @ 2.80 2/10, Cibona z handi +5.5 pkt @ 1.88 4/10 ⛔ i ⛔
CSKA awans ma zapewniony to raz. A dwa...to można tez wstrzymac się z graniem przed meczem, a za to fajnie cos upolowac podczas spotkania. CSKA już w tym roku z Armani Jeans Milano pokazało, że chętnie przegra, jak jest dobry odd na rywali. Więc pewnie dziś przed ostatnią kwartą wypracuje sobie przewagę, ale taką, któr da się odrobic...a potem...wiadomo chyba;] Warto obserwowac to spotkanie na lajfiku.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
uwaga, peFFki od ludzi grających w danych ligach:| bez uzasadnien bo mi się nie chce;]
Piłka ręczna 1 liga ( tobet )
gr A : Warszawianka ✅
Elbląg ⛔ - gra na AWF-ie, @ 2.45, może byc dosc równy mecz, ale ogólnie są lepsi. Pierwsze spotkanie wygrali 12-stoma
Poznań ⛔
gr B : Opole ✅

piłka nożna : Mszczonowianka i Piaseczno mega peFFki ( 4 liga ) ✅ i zwrot
3liga - Polonia II wycofana z rozgrywek, więc 9.50 na przeciwnika można zagrac dla zabawy, może rozliczą;]

jak coś będę jeszcze miał to dopiszę.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Northern Ireland Premiership
Bangor v Lisburn Distillery ⛔
Pick: Away win @ 2.20 Bet365
Stake: 4/10

Władze Bangor ogłosiły, że związku z brakiem kasy, zainetresowania kibiców i wyników rezygnują od następnego sezonu z wykupienia licencji na granie w Ekstraklasie. Od czasu tego komunikatu przegrali wszystkie spotkania. Lisburn za to walczy o play-off, dlatego na pewno wyjdzie zmotywowany, zeby zgarnąć pulę przeciwko drużynie nie grającej o cokolwiek.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ruch - Odra 1 @ 1.90 5/10 ⛔ :|
Spotkanie bez kibiców na Stadionie Śląskim. Odra osłabiona, aż 5 kontuzji, Kuranty, Kowalczyk, Kwiek, Gierczak...to poważne osłabienia. Każdy to zawodnik 1 składu. W obronie zagra Dariusz Dudek, którego nie pamiętam nawet z ławki rezerwowych w tej rundzie. Ruch w najmocniejszym składzie, zero osłabień. Plus świetna forma. Jak dla mnie pewniak na dzisiejszy dzień.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
rąsia 1 liga
MTS Chrzanow - KSSPR Konskie 1.40 7/10 ✅ (33:30 )
Końskie grało sparing z Warszawianką, która grała bez 3 podstawowych, i dostało bez problemów. No i teraz Końskie jedzie do Chrzanowa, które u siebie wygrywa wszystko i ze wszystkimi. Chłopaki mówią że peFFka, więc ja to dorzucę do jakiegoś dobrego, grubego dubla.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ursus Warszawa - Skra Obory 1 @ 1,30 tobet ( spadek z 1,35 ) 9/10 ✅
W Ursusie mam sporo znajomych, w sumie to 7 podstawowych zawodników znam lepiej bądź gorzej. Jutro muszą wygrać, żeby podtrzymać szanse na awans. Wszyscy zdrowi, zero osłabień. Jesienią wygrali na wyjeździe z Skrą 3:0. Teraz spokojnie co najmniej powinni powtórzyć ten wynik.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
15 30 h CET

Borac vs Napredak 1, @1,80, Stan James, Expekt 7/10
⛔
Napredak is in financial crisis and it is questionable which team is going to play tomorrow. Their budget is low and it also influences on some conflicts between players last week as my contact from the club informed me. On the other hand, Borac is in stable form, even though they lost last round in Belgrade vs Rad I am almost assured they will defeat Napredak tomorrow since they are one class above Napredak in my eyes....
ja proponuję 4/10
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Dzisiaj typy moje i kolegi przechodzącego weryfikację, O..., podam tutaj, bo wychodzi z tego fajny kupon.
Ursus Warszawa - Pilica Białobrzegi 1 @ 1.35
KS Pogoń Handball Szczecin - KS Warszawianka Warszawa 2 @ 1.30
KS AZS AWF Warszawa - AS-BAU Śląsk Wrocław 2 @ 1.35
AKO : 2.37
7/10


IV liga południe

Po kolei. Ursus, bo słabiutkim meczu, który chyba wszyscy graliśmy z Skrą Obory, świetnie zagrał tydzień temu, wygrał na wyjeździe z rywalem do awansu 3:2 no i wiara wstąpiła w chłopaków ogromna, że ten sezon może zakończyć się sukcesem. O osłabieniach nic nie wiem, Pilica sporo słabsza, kurs na Ursus bardzo fajny.

rąsia I liga grupa A

Warszawianka również ogromnie zmotywowana...ale z innych względów. Oni na awans stracili już szanse ( może to być baaardzo dobre dla nas w przyszłych meczach;) ), ale w Szczecinie przegrać zdecydowanie nie chcą. Po pierwsze dostali część zaległych pieniędzy, po drugie Pogoń to kandydat do spadku, a chłopaki bardzo chcą akurat Pogoń z ligi wywalić. Czemu? Bo do Szczecina jedzie się bardzo długo, a im nie chce się wyjeżdżać dzień wcześniej i wracać dzień po meczu w następnym sezonie ????
3 mecz - 3 peFFka. Śląsk najlepszy w lidze zdecydowanie, świetna defensywa, skuteczny atak. Warszawianka dostała we Wrocławiu 10 bramkami. AWF w tamtej rundzie podobna klęska. AWF gra ostatnio słabo, tydzień temu nie grał ich podstawowy bramkarz, w tym może też nie zagrać, a rezerwowy jest na prawdę marny, każdy z nas mógłby go zastąpić w bramce i różnicy by nie było. Wrocławianie biją na głowę w każdej formacji akademików z mojej uczelni i pewnie wygrają 6-10 bramkami.
Benek, spory wkład w te typy ma O, więc proponuję powolutku pomyśleć o nim w strefie ???? Bo nie będzie kalafixów ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom