>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Prasa

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Portugal
II Division
Odivelas - Carregado (10/10)
Pick: 2 1.82@Bwin
Important game for Carregado if they win they go to playoff but there is an important breaking news that had mad odd decresing a lot in the last minutes, is that Odivelas only will have 11 field players and 3 gk for the game. Also they have only 17 players in the team and thus game for them doesn´t matter. A perfect gift for all of us.
ja daję 4/10
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Rumunija 1. Liga
Pocetak: 15:00h
Gaz Metan - Vaslui 1 @ 2,45 bwin
Sigurnost: 100%
Ulog: 10/10
Informacija: Po svim informacijama ova utakmica je pustena od strane gostiju, a po dogovoru da bi im Gaz Metan naredne sezone dao svih 6 bodova.
Izvor informacije: Nemanja Vidakovic nogometas domaceg tima.
na to daje 7/10, bo źródło dobre. Teotretycznie mógłbym dać nawet jako fixed...ale jeszcze nie tym razem.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
dobra, jak nowy rozdział to nowy rozdział ???? gruba krecha na stare typy i jedziemy od nowa

Jagiellonia - GKS Bełchatów 2 @ 2.15 bah 4/10
✅ ( 0:2 )
Jaga w tym sezonie już zupełnie o nic nie gra. Michał Probierz stworzył całkiem fanjy zespół, z Grosickim, Frankowskim, Zawistowskim itp w składzie i chłopaki spokojnie utrzymali się w Ekstraklasie. Jak wiadomo, za rok startują z -10 pkt za aferę korupcyjną, więc o utrzymanie będzie sporo trudniej. Bełchatów za to walczy o miejsce w Lidze Europejskiej ( bo chyba nikt nie sądzi że Lech jakimś cudem zdobędzie mistrza ), potrzebuje koniecznie 3 pkt. Polonia gra z mającym nóż na gardle Górnikiem Zabrze i raczej nie sądzę, że zdobędzie komplet punktów na gorącym, wypełnionym po brzegi kibicami stadionie KSG. Wydaje mi się, że zespoły mogą pójść na mały układzik. Wy nam 3 pkt teraz, a w przyszłym sezonie postaramy się pomóc w utrzymaniu. Patrząc na umiejętności obu zespołów stawiałbym na remisik, ale w zaistniałej sytuacji lekko zagram Bełchatowian. Grają w pełnym składzie, nie ma żadnych osłabień, dadzą radę.
✅ 4.6 j
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
#2 piłka ręczna ( Eurokwale ), mecz jutro

Francja - Czechy 1 ( -7,5 ) @ 2.02 ( pinn ), @ 1.85 ( bwin, exp ) ⛔, handi -6.5 w PaddyPower @ 1.73
✅

Do Mistrzostw Europy awansują dwie drużyny z każdej grupy. Czesi obecnie zajmują pierwsze miejsce, Francja drugie. Ale Czechom wystarczy jeszcze jeden win żeby zapewnić sobie awans. Z Francją szans nie mają żadnych, więc trener zabrał ze sobą skład &quot;B&quot;, natomiast najlepsi mają być gotowi na środowe spotkanie z Łotwą. Jeśli ktoś się interesuje handballem, to z kadry z poprzedniego, środowego spotkania Czechów z Portugalią zostało tylko 7 graczy : Pavel Horák, Jiří Hynek, Pavel Mičkal, Tomáš Sklenák, Miloš Slabý, Ondřej Zdráhala Jan Stehlík. Reszta to zespół B, który nie może się równać do Mistrzów Olimpijskich z Francji.
Stawka : 3/10
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
SKA-Energia Khabarovsk - Ural Ekaterinburg 1 @ 2.50 expekt 3/10 ✅ ( 2:0 )
podobno jakiś fix ale wiecie jak to jest:|
✅ 5j
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
FC Gueugnon vs. Stade Reims 1 @ 2.40 expekt 4/10 ( 0:2 )
To samo źródło co poprzedni typ, odrobinkę zwiększę stawkę bo wszystko wskazuje na dobre typy.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Blazma Rezekne-Olimps Riga 2 2,40 tobet 2/10 ⛔ (3:1)

Wczoraj nie weszło ale dam jeszcze jedną szansę kolesiowi:| to największy kurs jaki znalazłem, ale może coś się uda Wam wyszperać.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nielba Wągrowiec - VIVE Kielce ( -5.5 bramki ) 2 @ 1.75 tobet 5/10
Kolega z Nielby mówi, że nie mają żadnych szans na nawiązanie walki i tydzień temu mówił że nawet -10,5 bramki jest do grania. A skoro tobet dał taką linię to chyba warto skorzystać.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nielba Wągrowiec - VIVE Kielce ( -5.5 bramki ) 2 @ 1.75 tobet 5/10
Kolega z Nielby mówi, że nie mają żadnych szans na nawiązanie walki i tydzień temu mówił że nawet -10,5 bramki jest do grania. A skoro tobet dał taką linię to chyba warto skorzystać.
Faking izi, -10,5 tez by weszło :|
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Turkey B - 12:30
Turgutluspor vs. Akhisar Belediye GS Tip: 1 Odd: 2,10 sportingbet ⛔
Stake: 9.9/10 !

GL.!
Moja stawka : 5/10
Buahahaha, uwielbiam te &quot;fixy&quot;. Nigdy więcej coś takiego się u mnie nie pojawi, promise ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ivo Karlovic - Marin Cilic 1 @ 4,50 PaddyPower 4/10 lub +3,5 gema @ 1,66 8/10 bet365
Ivo serwuje niesamowicie, nie wierzę w choćby jednego brejka ze strony Cilicia w tym meczu. Nawierzchnia idealna pod starszego z Chorwatów. Kurs na win bajka, nie dałbym więcej niż 2,20.
✅ 1,28 j
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Fed Cup
Polska - Belgia 1 @ 1,85
stary dobry prof 4/10 ⛔ pechowy
Polki bez Uli Radwańskiej, jednak Belgijki bez Clijsters i Henin. Po 1 dniu na 99% będzie 1:1 w rywalizacji do 3 zwycięskich meczów. Agnieszka wygra z pewnością z mierną Flipkens, Marta niestety z Wickmayer raczej szans wielkich nie ma. W niedzielę dwa dość wyrównane mecze singlowe, bowiem w spotkaniach Isi z Wickmayer, jak i Domachowskiej z Fliperem wydarzyc może się w sumie wszystko ( u Isi 50/50, u Domachowskiej 60/40 na korzyść Polki ). Decydujący będzie debel. Jeśli będzie 2:2, w Belgii na 100% wystapią zawodniczki grające singla. Spotkanie zaczyna sie tuz po zakończeniu spotkań singlowych, więc Belgijki nie będą w wspaniałej kondycji. W odwodzie mają dwie nastolatki, o których chyba nikt nie słyszał i raczej nie powąchaja one kortu jeśli mecz deblowy będzie miał jakies znaczenie. Polska ma pod tym względem większy komfort. Mamy debelka Jans/Rosolska, dziewczyny od lat startują razem i potrafią osiągnąć niezłe wyniki, ostatnio w FED CUPie zagrały w decydującym o wyniku meczu z Japonkami i wygrały z bardzo silną parą . Poza tym w odwodzie mamy niezłą w deblu Agnieszke Radwańską.
Na koniec dodam, że w hali Łuczniczka w Bydgoszczy spodziewany jest komplet widzów ( 7 tysięcy osób ), Polki są bardzo zadowolone z kortu, przygotowanego tak, aby naszym rodaczkom grało się jak najlepiej ( dość śliska nawierchnia, niski kozioł piłki [ idealnie dla Domachowskiej ] i sporo miejsca na około kortu, co z kolei sprzyja Radwańskiej potrafiącej grać świetnie kątowo. No i najważniejsze. Mój ziomek Olisadebe w 1 rzędzie, jak coś wbiegnie na kort, przerwie spotkanie, wybije Belgijki z uderzenia i już ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Sania Mirza - Tatjana Malek 1 @ 1,48 9/10 Pinnacle
Sania to ubiegłoroczna finalistka, sporo pkt do obrony. Malek za to w niedzielę grała FATALNIE przeciwko Czeszkom w Fed Cupie, to ona zawaliła całego debla ( Czeszki grały super, ale to nie usprawiedliwa tragicznej gry Niemki ). Do tego podróż do zupełnie innego kliamtu. Jak dla mnie mega peFFka.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
no to 6/10, prosze bardzo. Typ nie wszedł, mimo że Mirza miała *4:2 w 2 secie. Potem jej coś pomieszało się w dupie jak to babie i przegrała mecz z beznadziejnie dysponowaną rywalką. Bo nie widziałem od daaaaaaawna nikogo tak beznadziejnie grającego jak Malek w niedziele.

Sorry za stejk. Next time bedzie 6/10.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Noriaki Kasai top 10 @ 3,15 tobet ( ja gram za stawke 10/10, dużo więcej niż u mnie w temacie z typami, ale dla Was niech będzie 6/10 )
Dziadek z Japonii szaleje na treningach, w kwalach super, jak dla mnie kurs nie powinien być wyższy niż proponowane przez fortunę 2,0. A że tobet tak taki duży odd, to wykorzystuję to bez wahania.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Noriaki Kasai top 10 @ 3,15 tobet✅ ( 6/10 )

Davis Cup
Serbia - USA 2 @ 4,73 DOXXBet 4/10

Serbowie w składzie Djokovic, Troicki, Tipsarevic i Zimonjic. USA Isner, Querrey i Brayany.
Tenisiści zagraja na hali, wypełnionej pewnie po brzegi głośnymi serbskimi kibicami. Hala mieści zdaje się 19k ludzi, więc będzie tumult. To, patrząc na składy, powinno dac kursy 1,6-2,50 powiedzmy. Skąd więc 4,73? Nie wiem.
Patrząc na poszczególne mecze :
1. Troicki - Isner - tutaj moim faworytem jest Isner. Świetna dyspozycja w tym roku, win w Auckland, finał w Memphis, 4 runda AO. Potężny serw funkcjonuje jak należy. Troik gra zupełnie przeciętnie, nie ma chyba żadnego elementu, w którym byłby lepszy od Johna. Typ : 2

2. Djokovic - Querrey - faworyt może byc tylko jeden. Ale...Djok ostatnio, mimo wygranej w Dubaju, jakos mnie nie zachwtyca. Traci sety z byle kim. Querrey ze swoim świetnym serwem może namieszac. Mimo to typuje 1.

3. Debelki : Troicki/Zimonnjic - Brajany - tutaj jak dla mnie pewne 2, chocby do debla Serbowie wystawili Djokovicia.
4. Djokovic - Isner - Mimo wszystko 1.

5. Troicki/Tips - Querrey - no i tutaj jak dla mnie dwója bez wahania.
Dlatego gram ten ogromny kurs bez mrugnięcia okiem ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Jestem pewny na 100%, że było napisane że grają na indoor hard :| A tutaj mamy indoor clay....to zmienia postac rzeczy:| Ale słowo się rzekło i z typu się nie wycofuję.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nielba Wągrowiec - Traveland Olsztyn 1 @ 1,72 tobet 7/10 ⛔ kutacz :|

Typ z pierwszej ręki, od mojego kolegi, zawodnika Nielby. Olsztyn bardzo się osłabił ostatnimi czasy, podobno nie ma najmniejszych szans. Kilka dni temu Nielba grała sparing z 1-ligowym rywalem z Wrocławia, rozbijając ich 37-23. Zawsze kazał grac przeciwko swojej drużynie, teraz powiedzial ze niemal pewne jest ich zwycięstwo w meczu z Travelandem.
Stawka meczu jest mozliwość gry o miejsca V-VI.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom