>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Prasa

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Portugal
II Division
Odivelas - Carregado (10/10)
Pick: 2 1.82@Bwin
Important game for Carregado if they win they go to playoff but there is an important breaking news that had mad odd decresing a lot in the last minutes, is that Odivelas only will have 11 field players and 3 gk for the game. Also they have only 17 players in the team and thus game for them doesn´t matter. A perfect gift for all of us.
ja daję 4/10
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Rumunija 1. Liga
Pocetak: 15:00h
Gaz Metan - Vaslui 1 @ 2,45 bwin
Sigurnost: 100%
Ulog: 10/10
Informacija: Po svim informacijama ova utakmica je pustena od strane gostiju, a po dogovoru da bi im Gaz Metan naredne sezone dao svih 6 bodova.
Izvor informacije: Nemanja Vidakovic nogometas domaceg tima.
na to daje 7/10, bo źródło dobre. Teotretycznie mógłbym dać nawet jako fixed...ale jeszcze nie tym razem.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
dobra, jak nowy rozdział to nowy rozdział ???? gruba krecha na stare typy i jedziemy od nowa

Jagiellonia - GKS Bełchatów 2 @ 2.15 bah 4/10
✅ ( 0:2 )
Jaga w tym sezonie już zupełnie o nic nie gra. Michał Probierz stworzył całkiem fanjy zespół, z Grosickim, Frankowskim, Zawistowskim itp w składzie i chłopaki spokojnie utrzymali się w Ekstraklasie. Jak wiadomo, za rok startują z -10 pkt za aferę korupcyjną, więc o utrzymanie będzie sporo trudniej. Bełchatów za to walczy o miejsce w Lidze Europejskiej ( bo chyba nikt nie sądzi że Lech jakimś cudem zdobędzie mistrza ), potrzebuje koniecznie 3 pkt. Polonia gra z mającym nóż na gardle Górnikiem Zabrze i raczej nie sądzę, że zdobędzie komplet punktów na gorącym, wypełnionym po brzegi kibicami stadionie KSG. Wydaje mi się, że zespoły mogą pójść na mały układzik. Wy nam 3 pkt teraz, a w przyszłym sezonie postaramy się pomóc w utrzymaniu. Patrząc na umiejętności obu zespołów stawiałbym na remisik, ale w zaistniałej sytuacji lekko zagram Bełchatowian. Grają w pełnym składzie, nie ma żadnych osłabień, dadzą radę.
✅ 4.6 j
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
#2 piłka ręczna ( Eurokwale ), mecz jutro

Francja - Czechy 1 ( -7,5 ) @ 2.02 ( pinn ), @ 1.85 ( bwin, exp ) ⛔, handi -6.5 w PaddyPower @ 1.73
✅

Do Mistrzostw Europy awansują dwie drużyny z każdej grupy. Czesi obecnie zajmują pierwsze miejsce, Francja drugie. Ale Czechom wystarczy jeszcze jeden win żeby zapewnić sobie awans. Z Francją szans nie mają żadnych, więc trener zabrał ze sobą skład &quot;B&quot;, natomiast najlepsi mają być gotowi na środowe spotkanie z Łotwą. Jeśli ktoś się interesuje handballem, to z kadry z poprzedniego, środowego spotkania Czechów z Portugalią zostało tylko 7 graczy : Pavel Horák, Jiří Hynek, Pavel Mičkal, Tomáš Sklenák, Miloš Slabý, Ondřej Zdráhala Jan Stehlík. Reszta to zespół B, który nie może się równać do Mistrzów Olimpijskich z Francji.
Stawka : 3/10
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
SKA-Energia Khabarovsk - Ural Ekaterinburg 1 @ 2.50 expekt 3/10 ✅ ( 2:0 )
podobno jakiś fix ale wiecie jak to jest:|
✅ 5j
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
FC Gueugnon vs. Stade Reims 1 @ 2.40 expekt 4/10 ( 0:2 )
To samo źródło co poprzedni typ, odrobinkę zwiększę stawkę bo wszystko wskazuje na dobre typy.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Blazma Rezekne-Olimps Riga 2 2,40 tobet 2/10 ⛔ (3:1)

Wczoraj nie weszło ale dam jeszcze jedną szansę kolesiowi:| to największy kurs jaki znalazłem, ale może coś się uda Wam wyszperać.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nielba Wągrowiec - VIVE Kielce ( -5.5 bramki ) 2 @ 1.75 tobet 5/10
Kolega z Nielby mówi, że nie mają żadnych szans na nawiązanie walki i tydzień temu mówił że nawet -10,5 bramki jest do grania. A skoro tobet dał taką linię to chyba warto skorzystać.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nielba Wągrowiec - VIVE Kielce ( -5.5 bramki ) 2 @ 1.75 tobet 5/10
Kolega z Nielby mówi, że nie mają żadnych szans na nawiązanie walki i tydzień temu mówił że nawet -10,5 bramki jest do grania. A skoro tobet dał taką linię to chyba warto skorzystać.
Faking izi, -10,5 tez by weszło :|
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Turkey B - 12:30
Turgutluspor vs. Akhisar Belediye GS Tip: 1 Odd: 2,10 sportingbet ⛔
Stake: 9.9/10 !

GL.!
Moja stawka : 5/10
Buahahaha, uwielbiam te &quot;fixy&quot;. Nigdy więcej coś takiego się u mnie nie pojawi, promise ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ivo Karlovic - Marin Cilic 1 @ 4,50 PaddyPower 4/10 lub +3,5 gema @ 1,66 8/10 bet365
Ivo serwuje niesamowicie, nie wierzę w choćby jednego brejka ze strony Cilicia w tym meczu. Nawierzchnia idealna pod starszego z Chorwatów. Kurs na win bajka, nie dałbym więcej niż 2,20.
✅ 1,28 j
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Fed Cup
Polska - Belgia 1 @ 1,85
stary dobry prof 4/10 ⛔ pechowy
Polki bez Uli Radwańskiej, jednak Belgijki bez Clijsters i Henin. Po 1 dniu na 99% będzie 1:1 w rywalizacji do 3 zwycięskich meczów. Agnieszka wygra z pewnością z mierną Flipkens, Marta niestety z Wickmayer raczej szans wielkich nie ma. W niedzielę dwa dość wyrównane mecze singlowe, bowiem w spotkaniach Isi z Wickmayer, jak i Domachowskiej z Fliperem wydarzyc może się w sumie wszystko ( u Isi 50/50, u Domachowskiej 60/40 na korzyść Polki ). Decydujący będzie debel. Jeśli będzie 2:2, w Belgii na 100% wystapią zawodniczki grające singla. Spotkanie zaczyna sie tuz po zakończeniu spotkań singlowych, więc Belgijki nie będą w wspaniałej kondycji. W odwodzie mają dwie nastolatki, o których chyba nikt nie słyszał i raczej nie powąchaja one kortu jeśli mecz deblowy będzie miał jakies znaczenie. Polska ma pod tym względem większy komfort. Mamy debelka Jans/Rosolska, dziewczyny od lat startują razem i potrafią osiągnąć niezłe wyniki, ostatnio w FED CUPie zagrały w decydującym o wyniku meczu z Japonkami i wygrały z bardzo silną parą . Poza tym w odwodzie mamy niezłą w deblu Agnieszke Radwańską.
Na koniec dodam, że w hali Łuczniczka w Bydgoszczy spodziewany jest komplet widzów ( 7 tysięcy osób ), Polki są bardzo zadowolone z kortu, przygotowanego tak, aby naszym rodaczkom grało się jak najlepiej ( dość śliska nawierchnia, niski kozioł piłki [ idealnie dla Domachowskiej ] i sporo miejsca na około kortu, co z kolei sprzyja Radwańskiej potrafiącej grać świetnie kątowo. No i najważniejsze. Mój ziomek Olisadebe w 1 rzędzie, jak coś wbiegnie na kort, przerwie spotkanie, wybije Belgijki z uderzenia i już ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Sania Mirza - Tatjana Malek 1 @ 1,48 9/10 Pinnacle
Sania to ubiegłoroczna finalistka, sporo pkt do obrony. Malek za to w niedzielę grała FATALNIE przeciwko Czeszkom w Fed Cupie, to ona zawaliła całego debla ( Czeszki grały super, ale to nie usprawiedliwa tragicznej gry Niemki ). Do tego podróż do zupełnie innego kliamtu. Jak dla mnie mega peFFka.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
no to 6/10, prosze bardzo. Typ nie wszedł, mimo że Mirza miała *4:2 w 2 secie. Potem jej coś pomieszało się w dupie jak to babie i przegrała mecz z beznadziejnie dysponowaną rywalką. Bo nie widziałem od daaaaaaawna nikogo tak beznadziejnie grającego jak Malek w niedziele.

Sorry za stejk. Next time bedzie 6/10.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Noriaki Kasai top 10 @ 3,15 tobet ( ja gram za stawke 10/10, dużo więcej niż u mnie w temacie z typami, ale dla Was niech będzie 6/10 )
Dziadek z Japonii szaleje na treningach, w kwalach super, jak dla mnie kurs nie powinien być wyższy niż proponowane przez fortunę 2,0. A że tobet tak taki duży odd, to wykorzystuję to bez wahania.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Noriaki Kasai top 10 @ 3,15 tobet✅ ( 6/10 )

Davis Cup
Serbia - USA 2 @ 4,73 DOXXBet 4/10

Serbowie w składzie Djokovic, Troicki, Tipsarevic i Zimonjic. USA Isner, Querrey i Brayany.
Tenisiści zagraja na hali, wypełnionej pewnie po brzegi głośnymi serbskimi kibicami. Hala mieści zdaje się 19k ludzi, więc będzie tumult. To, patrząc na składy, powinno dac kursy 1,6-2,50 powiedzmy. Skąd więc 4,73? Nie wiem.
Patrząc na poszczególne mecze :
1. Troicki - Isner - tutaj moim faworytem jest Isner. Świetna dyspozycja w tym roku, win w Auckland, finał w Memphis, 4 runda AO. Potężny serw funkcjonuje jak należy. Troik gra zupełnie przeciętnie, nie ma chyba żadnego elementu, w którym byłby lepszy od Johna. Typ : 2

2. Djokovic - Querrey - faworyt może byc tylko jeden. Ale...Djok ostatnio, mimo wygranej w Dubaju, jakos mnie nie zachwtyca. Traci sety z byle kim. Querrey ze swoim świetnym serwem może namieszac. Mimo to typuje 1.

3. Debelki : Troicki/Zimonnjic - Brajany - tutaj jak dla mnie pewne 2, chocby do debla Serbowie wystawili Djokovicia.
4. Djokovic - Isner - Mimo wszystko 1.

5. Troicki/Tips - Querrey - no i tutaj jak dla mnie dwója bez wahania.
Dlatego gram ten ogromny kurs bez mrugnięcia okiem ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Jestem pewny na 100%, że było napisane że grają na indoor hard :| A tutaj mamy indoor clay....to zmienia postac rzeczy:| Ale słowo się rzekło i z typu się nie wycofuję.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nielba Wągrowiec - Traveland Olsztyn 1 @ 1,72 tobet 7/10 ⛔ kutacz :|

Typ z pierwszej ręki, od mojego kolegi, zawodnika Nielby. Olsztyn bardzo się osłabił ostatnimi czasy, podobno nie ma najmniejszych szans. Kilka dni temu Nielba grała sparing z 1-ligowym rywalem z Wrocławia, rozbijając ich 37-23. Zawsze kazał grac przeciwko swojej drużynie, teraz powiedzial ze niemal pewne jest ich zwycięstwo w meczu z Travelandem.
Stawka meczu jest mozliwość gry o miejsca V-VI.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom