>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

prawo jazdy

hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Ja z przodu zawsze zapinam(chyba, że ktoś podrzuca mnie 200m), z tyłu natomiast rzadko, chyba że ktoś mi powie żebym zapiął to z grzeczności zapne. ;)
 
shen 408

shen

Użytkownik
Cholera chyba tylko w Toruniu czeka się na egzamin 2 dni,jak wczoraj złożyłem dokumenty to baba chciała mnie zapisać na czwartek,ale grzecznie odmówiłem bo następny poniedziałek też jest dobry.Ponoć miało się czekać na egzamin 2 tygodnie a teraz maksymalnie szybko te testy trzeba wkuwać :;/:.Co polecacie na rozładowanie stresu przed egzaminami?
 
midel 189

midel

Użytkownik
Cholera chyba tylko w Toruniu czeka się na egzamin 2 dni,jak wczoraj złożyłem dokumenty to baba chciała mnie zapisać na czwartek,ale grzecznie odmówiłem bo następny poniedziałek też jest dobry.Ponoć miało się czekać na egzamin 2 tygodnie a teraz maksymalnie szybko te testy trzeba wkuwać :;/:.Co polecacie na rozładowanie stresu przed egzaminami?
Ja dzień przed egzaminem byłem na 18. kolegi ???? Ale nie polecam, bo się nie wyspałem i mnie głowa bolała ????
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Cholera chyba tylko w Toruniu czeka się na egzamin 2 dni,jak wczoraj złożyłem dokumenty to baba chciała mnie zapisać na czwartek,ale grzecznie odmówiłem bo następny poniedziałek też jest dobry.Ponoć miało się czekać na egzamin 2 tygodnie a teraz maksymalnie szybko te testy trzeba wkuwać :;/:.Co polecacie na rozładowanie stresu przed egzaminami?
Ja to trochę po bajerowałem dziewczyny co w grupie mojej były.Oczywiście te fajniejsze(tradiłem do grupy jako jedyny chłopak wiec miałem z czego wybierać;p.Najlepiej odpal se jakiś kawałek dobry bo słyszałem że muzyka pomaga(Ja tego nie testowałem)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
.... a ja dzisiaj odebrałem plastyk :p ... ogólnie, jeżeli chodzi o mnie to nie narzekałem na formy urzędnicze... na egzaminy czekałem stosunkowo krótko, a na prawko tyle ile trzeba, dwa tygodnie ... no stres ;) pozdro i powodzenia !
 
dydel12 0

dydel12

Użytkownik
właśnie, co do odbioru prawka to możecie mi powiedzieć jak to jest? zdawałem w krk przy koszykarskiej, po egzaminie dostałem od egzaminatora tylko taki papierek o przebiegu oraz wyniku egzaminu i poszedłem do domu.
i tu moje pytanie, kiedy i gdzie będę mógł odebrać plastik? powinienem coś zrobić czego nie zrobiłem po egzaminie? dodam że zdawałem 8.02(pon)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
eee wuja ... teraz musisz zapłacić w WORDZie albo w Starostwie chyba 73,00 zł za wydanie prawka i w Starostwie złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy no i dalej czekasz ok 2 tygodni za plastykiem ;) przynajmniej tak jest w Poznaniu ????
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
właśnie, co do odbioru prawka to możecie mi powiedzieć jak to jest? zdawałem w krk przy koszykarskiej, po egzaminie dostałem od egzaminatora tylko taki papierek o przebiegu oraz wyniku egzaminu i poszedłem do domu.
i tu moje pytanie, kiedy i gdzie będę mógł odebrać plastik? powinienem coś zrobić czego nie zrobiłem po egzaminie? dodam że zdawałem 8.02(pon)
Dziwne u Mnie jak ktoś obleje to dostaje papierek.Jeżeli ktoś zda prawo jazdy to tylko podpisuje kartkę i nic więcej.Ale może to tylko u Mnie tako!:razz:Jak zdałeś to nic nie musisz robić wystarczy odczekać do 14 dni iść zapłacić i odebrać prawo do jazdy po dziurawych ulicach hehe
 
travism 190

travism

Forum VIP
eee wuja ... teraz musisz zapłacić w WORDZie albo w Starostwie chyba 73,00 zł za wydanie prawka i w Starostwie złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy no i dalej czekasz ok 2 tygodni za plastykiem ;) przynajmniej tak jest w Poznaniu ????
ja nic podobnego nie składałem ???? po egzaminie poszedłem od razu do domciu tydzień później mialem juz prawko w Starostwie ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Ja mówię jak to było u mnie ... widocznie w Poznaniu WORD jest leniwy ???? ... Ja najpierw zapłaciłem w WORDzie te 70 zł a potem śmigałem do Starostwa złożyć wniosek i czekałem równe 2 tygodnie.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
tez slyszalem o czyms takim ale widocznie dopiero MA to byc wprowadzone bo z tego co wiem to narazie wystarczy 18...
 
shen 408

shen

Użytkownik
Egzamin zdany za drugim podejściem i to u tego samego egzaminatora który za pierwszym razem mnie oblał :grin: do tego zdawałem z zapaleniem płuc,podczas jazdy myślałem ze tam kipne w tym samochodzie.Przed egzaminem jedna ważna zasada dla zdających:trzeba maksymalnie olać stres i egzaminatorów i pójść jak na kolejną godzinę jazdy z instruktorem wtedy bezproblemowo się zdaję.
Sorry ale wie ktoś gdzie w Toruniu się odbiera prawko i ile się na nie czeka?
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
to ja tez sie pochwale ze dzis za pierwszym razem egzamin zdany ????
i przy okazji takie pytanie bo sie zdziwiliem ze nie dostalem zadnych dokumentow oprocz tej kartki. Nie musze nic skladac zeby wydali mi &quot;plastik&quot; ?? i na jakiej stronie sie sprawdza to czy jest do odbioru??
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
to ja tez sie pochwale ze dzis za pierwszym razem egzamin zdany ????
i przy okazji takie pytanie bo sie zdziwiliem ze nie dostalem zadnych dokumentow oprocz tej kartki. Nie musze nic skladac zeby wydali mi &quot;plastik&quot; ?? i na jakiej stronie sie sprawdza to czy jest do odbioru??

https://www.kierowca.pwpw.pl/

Do kiedy papiery nie będą w Wawie to nie będzie nic napisane, jak dojdą to będzie coś w stylu &#39;&#39;trwa postępowanie administracyjne&#39;&#39; i tydzień od daty można odebrać prawko.

Trzeba również uiścić opłatę w wysokości 70.50 zł.

Graty.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
hmm ta stronka do sprawdzania chyba nie jest aktualna bo czekam juz 10dni i nic ciagle sie nie dzieje ????
kierowca.pwpw.pl jest aktualna. Mogę to powiedzieć po swojej osobie. Jest tak, że WORD ma tydzień na przesłanie dokumentów do Starostwa, a potem w tydzień odbywa się wysyłanie danych do centrali i z powrotem więc średnio dwa tygodnie się czeka. Tak mówiła Pani z okienka ???? Szymon, mówisz, że czekasz już 10 dni to zadzwoń do tych pipek i się dowiedz co i jak ;)
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
ja slyszalem od roznych ludzi ze jednym sie ta stronka sprawdzala a innym nie wiec chyba roznie to bywa. W poniedzialek chyba zajde do starostwa i zapytam co i jak
 
Do góry Bottom