>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Premier League 28 Kolejka 23.02-28.02

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Co prawda większość spotkań w sobotę i w niedzielę ale 28 kolejka zaczyna się dziś spotkaniem na Old Trafford więc stwierdziłem że temat można już chyba założyć. Kursy prezentują się następująco :



by Bet-at-home


Więc 28 kolejka zresztą jak każda zapowiada się ciekawie. Na początek dziś Czerwone Diabły spotkają się z drużyną West Ham United. Mecz o tyle ciekawy bo Manchester nie może sobie pozwolić już na żadne wpadki jeżeli myśli o 4 tytule z rzędu. Po ostatniej porażce z Evertonem Chelsea uciekła już na 4 pkt. WHU ostatnio poczyna sobie nieźle i meczu nie odpuści choć o korzystny wynik też pewnie będzie ciężko.

W sobotę Premier League rusza już mocniej. I zaczyna się nie wątpliwe od hitu kolejki jakim nie wątpliwe powinno być spotkanie na Stamford Bridge po między Chelsea a Manchesterem City. Goście już niie grają tego co grali zaraz po przyjściu Manciniego i coraz częściej zdarzają im się wpadki. Chelsea natomiast u siebie jest piekielnie mocna i zrobi wszystko aby utrzymać przewagę nad ManUtd i Arsenalem.

Ale ciekawie nie będzie tylko na szczycie. Otóż walka na całego toczy się także o utrzymanie w lidze. Spotkania Boltonu i Wolverhamptonu oraz Burnley i Portsmouth będą bezpośrednimi meczami drużyn które o to utrzymanie walczą.

Na zakończenie w sobotę Stoke u siebie zagra z Arsenalem który po ostatnich i przed ostatnich wpadkach Chelsea i ManUtd z Evertonem znowu zbliżyli się do czołówki. Stoke jest bez porażki już od 7 spotkań a na własnym obiekcie gra całkiem dobrze więc Kanonierzy łatwo mieć nie będą. Warto też dodać że ostatnia potyczka tych drużyn w tym sezonie była w FaCup i to Stoke wygrało 3:1. Fakt że Arsenal grał zmieniony składem ale wygrana jest wygraną. Gospodarze z Arsenalem u siebie grali raz jeszcze tyle że wcześniej , w poprzednim sezonie i również pokonali Arsenal tyle że 2:1. Tak więc mecz bardzo ciekawy.

Na niedzielę również zaplanowany mały hit. Tottenham zagra z rewelacyjnym ostatnio Evertonem. Mecz ważny w kontekście walki o LM. Bo mimo iż Everton traci sporo pkt ale to co ostatnio pokazują śmiało może im dać nadzieję że są wstanie odrobić kilka pkt straty i w przyszłym sezonie w LM zagrać dlatego też mecz z bezpośrednim rywalem muszą wygrać.


Tradycyjnie temat służy do wypowiadania swoich zdań nt 28 kolejki PL ????​
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Podobno w MU ma zagrać para Vidic - Ferdinand. Wydaje mi sie, ze zagraja, bo po porazce z Evertonem nie ma co liczyc na szczescie i trzeba wygrywac wszystko. Co prawda WHU to slabszy rywal i mecz na Old Trafford, ale licze, ze stoperzy zagraja. W WHU problemy z kontuzjami maja McCarthy, Gabidon i Dyer. Dlugotrwale konryzje maja Boa Morte, Davenport i Hines.

Mysle, ze WHU moze miec problemy w ofensywie co w parze z powrotem dwojki stoperow MU da nam przekonywujace zwyciestwo Czerwonych Diablow.

Moj typ na to spotkanie to MU -1,5 @ 1,66

edit: 3:0 ✅✅✅
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Masz racje Vidic i Ferdinand zagrają raczej na pewno choć nie ma w tym meczu nic pewnego. 3 pkt sie bardzo liczą ale w sobote Diabły grają finał CC z Aston i czytałem gdzieś że dziś Fergusson ma po oszczędzać kilku zawodników , w tym Rooneya. Ciężki będzie to mecz nie wątpliwie dla obu ekip ale sądzę że te 3pkt są tak bardzo potrzebne Manchesterowi że ten mecz pewnie wygrają dlatego zgodzę się w pełni z typem na handi. Bo nawet jak miałby Rooney nie zagrać to jest przecież jeszcze Berbatov który jako jeden z nielicznych dobrze pokazał się w meczu z Evertonem , Owen który ciągle ma nadzieję na wyjazd do RPA no i ten Diouf trochę jeszcze nie obliczalny.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
odradzam gre na MU:
OTO SKLADY POTWIERDZONE.....

12 Ben Foster (G) (G) Robert Green 1
15 Nemanja Vidic (CD-L) (CD-L) Matthew Upson 15
6 Wes Brown (CD-R) (CD-R) James Tomkins 30
3 Patrice Evra (LB) (LB) Jonathan Spector 18
2 Gary Neville (RB) (RB) Julien Faubert 20
18 Paul Scholes (CM-L) (CM-L) Mark Noble 16
8 Anderson (CM-R) (CM-R) Radoslav Kovac 14
28 Darron Gibson (LM) (LM) Alessandro Diamanti 32
25 Antonio Valencia (RM) (RM) Valon Behrami 21
10 Wayne Rooney (CF-L) (CF-L) Carlton Cole 12
9 Dimitar Berbatov (CF-R) (CF-R) Guillermo Luis Farcuason Franco 10
szok w bramce foster....w pomocy brak solidnego srodka lewa pomoc będzie sie uczyć- gibson no i prawa najslabsza opcja neville.......
typuje remis.....bramkowy...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
buzero bez przesady. zgodzę sie tylko z tym zdaniem
szok w bramce foster....
środek faktycznie nie wygląda tak jak mieli by tam zagrać Carrick z Flatcherem ale Scholes to też nie amator. w przypadku Gibbsona ?? może liczy Fergie na jego strzały z dystansu ?? choć w moim przeczuciu szału z nimi nie ma. Neville to żadna najsłabsza opcja. zazwyczaj gra pewnie i nie dopuszcza się takich błędów jak choćby Evans w ostatnich meczach. Najsłabszy punkt to niewątpliwe Foster który dawno dawno nie grał w pierwszej 11. Ale grał za to regularnie w rezerwach. No i Anderson ... też tu bym postawił duży znak zapytania. Też nie grał ani w pierwszej ani w rezerwach. Wrócił nie dawno , zagrał w rezerwach całkiem dobrze no to zagra i dziś. Największe kluby charakteryzuje wyrównana jedenastka a Diabły na pewno taką mają. Ja bym jednak upatrywał tutaj overa 2.5 bądź ✅ 1.5 do połowy. ⛔ Sądze że plan będzie taki aby prowadzić do połowy conajmniej 2:0 aby i Rooney mógł odpocząć.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ciekawi mnie jak jutro w bramce Chelsea zaprezentuje się Hilario. Niby bardzo długo nie grał , a w meczu z Interem może ze dwa razy miał piłkę przy nodze. Niby każdy twierdzi że Hilario da sobie radę , że jest pewnym punktem ale ja sądzę że nie siedzenie na ławie tak długo może sprawić że jakiegoś babola można puścić. Dał przykład temu Fabiański w LM z Porto choć na pewno Hilario jest bardziej doświadczony niż Fabian. Tevez ma już zagrać więc może być bardzo ciekawie jutro
 
M 0

mini

Użytkownik
Jeśli uważacie, że Hilario jest pewnym punktem Chelsea to jesteście w błędzie. W środe nie puścił bramki tylko dlatego, że piłkarze Interu nie mieli okazji oddac celnego strzału. Ten bramkarz gra bardzo słabo nogami, każde jego wznowienie gry daje okazje dla City. Ja osobiście skłaniam sie ku typowi że obie drużyny strzelą bramke.
Chelsea - Man.City Obie strzelą TAK 1,75 Milenium
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
miNi przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i przeczytaj co Ty napisałeś
o Hilario wspomnialem ja a Ty od razu &quot;jeśli uważacie&quot; ? po za tym ja napisałem niby każdy twierdzi że jest pewnym punktem to tu raczej mi chodziło o kibiców Chelsea , bo widziałem nie jeden taki komentarz na ich stronie. A o tym że bramki nie puścił bo nie miał okazji też pisałem :| czytaj posty do końca i ze zrozumieniem.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
no to więc tak szerokim łukiem (tradycyjnie ?? ) omijam Chelsea. jak chyba wszyscy wiedzą jutro nie zagra Ceh który nabawił się bodajże kontuzji łydki w meczu LM z Interem. na pewno będzie to problem dla Ancelottiego. Hilario ? niby przemawia za nim doświadczenie aczkolwiek tyle czasu co spędził na ławie bez żadnego meczu może się negatywnie odbić na postawie całego zespołu. Dobrym przykładem jest tu Tomek Kuszczak który nie wiadomo skąd wskoczył do pierwszego składu MU pod nieobecność VDS ale trzeba przyznać że komunikacja po między nim a obroną nie wyglądała najlepiej przez co Diabły traciły sporo bramek. Tak więc obecność Hilario może być podobna w skutkach , tymbardziej że rywal do najłatwiejszych nie należy. Wiadomo też że Zirkov , Deco i Cole nie wystąpią. No i Bosingwa z Essienem ale to już było pewne. Szczególnie brak Zirkova będzie odczuwalny. Z Interem na lewej obronie grał Malouda i co jak co ale nie dawał sobie zbytnio rady , szczególnie gdy na boisku pojawił się Ballotelli który co chwila utrudniał życie Maloudzie. Mancini też powinien być zmartwiony. Adebayor dostał zawieszenie za czerwoną kartkę w meczu ze Stoke. Do tego dochodzi jeszcze absencja Petrova , Johnsona i Kompanego. Pocieszeniem (da Citizens) na pewno jest powrót Teveza. Manchester w pełni może skupić się już na PL. Po odpadnięciu z CC i Fa Cup została im właśnie walka o jak najlepsze miejsce w lidze. A jest o co walczyć bo mają baaardzo realne szanse na awans do LM. Fakt faktem że się nie wiedzie ostatnio ale wielkie mecze rządzą się swoimi prawami. Do tego również dochodzi fakt że na Stamford ManCity nigdy nie wygrało - mało tego z 11 meczów aby 3 razy udało im się wywieść punkt z czego tylko raz w ostatnich 14 latach ! No ale ... ???? City z tego sezonu a City z przed dwóch sezonów to całkiem inne zespoły z całkiem innymi ambicjami. Na jutro upatrywał bym remisu raczej bezbramkowego ale biorąc pod uwagę świetną formę Drogby i nie gorszą Teveza może być 1:1 aczkolwiek 0:0 w moim odczuciu bardziej realne. + Under 2.5
Dalej ciekawym typem wydaję się być wygrana Burnley. Portsmouth praktycznie już na 100% spadnie z ligi. Nie możliwy do spłacenia dług spowodował nałożenie na klub 9 pkt kary i zmniejszenie dorobku punktowego do 7 pkt co jest nie chce mówić na 100% ale przy formie jaką Pompey prezentują w obecnym sezonie nie możliwe do odrobienia. Dla Burnley jest to okazja wymknąć się ze strefy spadkowej. Po za tym Burnley u siebie jest całkiem mocne a kłopoty w lidze spowodowane są wyjazdami gdzie z 14 spotkań zanotowali 13 porażek i 1 remis ! Tak więc Burnley wydaję się być ciekawym typem , choć nie wiadomo jak sytuacja klubu Pompey podziała na zawodników. Może ich całkowicie dobić ale i wywołać sportową złość aczkolwiek nie liczył bym za bardzo na to drugie. Tym bardziej że Portsmouth na wyjazdach gra nie wiele lepiej jak Burnley :|
I mecz Stoke - Arsenal. Nie mam już czasu się nad nim rozpisywać , chyba że jutro ale forma jaką prezentują gospodarze daje im nadzieję na korzystny rezultat.
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Witam. Długo sobie analizowałem sobotnie mecze Premier League i jako najciekawsze typy wybrałem:

Chelsea - City - over 2.5, kurs około 1.70 ✅
Stoke - Arsenal - stoke strzeli gola, kurs około 1.55 ✅


Analizy będą krótkie z powodu braku czasu.

Stoke z Arsenalem grali 2 razy u siebie. Oba mecze wygrali. W każdym strzelali co najmniej 1 bramkę (2-1 i 3-1). Stoke w meczach u siebie w tym sezonie aż 14 razy na 16 meczy strzelało bramkę (co najmniej jedną). Z kolei Arsenal na 18 meczy 14 razy wpuszczał co najmniej jedną bramkę na wyjeździe. Kanonierów trapią kontuzje. Do składu ma wrócić Eduardo. Jednak lista nieobecnych nadal jest długa. Kurs 1.55 wart zagrania.

Chelsea - City. W meczach tych 2 drużyn kiedy gospodarzem był zespół z Londynu 5 razy padał wynik OVERowy a 6 UNDERowy. Chelsea w meczach u siebie 10 razy zanotowała OVERY i 3 UNDERY. Z kolei City na wyjazdach ma 6 OVERÓW i 7 UNDERÓW. W tym sezonie na 20 meczy u siebie Chelsea zanotowała 15 OVERÓW i 5 UNDERÓW. Początek sezonu dla zawodników z City nie był zadowalający ponieważ to właśnie wtedy nałapali najwięcej UNDERÓW. Jednak powoli wszystko się zmienia. Myślę że De Jong lub Tevez (który za każdym razem gdy grał z Chelsea strzelał im bramkę) coś ustrzelą. Może Anelka lub Drogba też pokażą na co ich stać. Dlatego myślę ze typ OVER 2.5 wart zagrania.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Świetnie grający u siebie Burnley, 22 pkt na 23 zdobyli w domu, kontra pogrążony w długach i praktycznie zdegradowany Portsmouth.
Burnley ciągle walczy o utrzymanie i na pewno ich szanse na pozostanie w elicie nie są wielkie lecz gdy tracą tylko 3 pkt do 14 miejsca to motywacja będzie spora.
Do drużyny powracają Alexander (22/5), Jordan (21/0) przez co jeszcze lepiej zaopatruje się na ten typ ????
Ale to nie wszystko, Goście beznadziejnie grający na wyjazdach (1-2-10) wystapią bez kilku kluczowych graczy: Ben-Haim (20/0), Prince-Boateng (19/3), Mokoena (14/0), Smith (10/0), oraz kapitan Brown (15/0) i Vanden Borre (12/0).
Przy tak fajnym kursie jaki proponują buki, nic tylko grać ;)

Burnley - Portsmouth 1 @ 2.05 / Expekt
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Podpisuje się pod tym co napisał Fabik i proponuję zagrać nawet z handi po świetnym kursie. (ok. 4).
Burnley typowa drużyna własnego boiska, a Portsmouth stacza się w dół i dobija do dna zarówno finansowo jak i sportowo. Myślę że ciekawie wygląda też Birmingham - Wigan. Birmingham pokazywało nie raz dobrą piłkę, a przy słabiutkim Wigan mogą łatwo zainkasować 3 punkty.
 
zloty-typer 0

zloty-typer

Użytkownik
Jak już rozwinęła się myśl o typie na Burnley to ja jako gwóźdź do trumny zamieszczam oto takie info.
&quot;Portsmouth FC potwierdził, że zadłużony na 70 milionów funtów brytyjskich klub będzie prowadził zarząd komisaryczny. Oznacza to, że ostatnia drużyna w tabeli straci dziewięć punktów z 16 posiadanych obecnie na koncie.
Portsmouth potwierdziło, że kurator przejął stery o godzinie 10:20 w piątek. Jego wejście do klubu oznaczać będzie nałożenie na zespół kary dziewięciu punktów ujemnych. Oznacza to ni mniej ni więcej, że znajdujący się na ostatnim miejscu w tabeli Pompeys mogą już żegnać się z rozgrywkami Premier League. Ich skromne 16-punktowe konto zostanie bowiem zmniejszone do siedmiu oczek, czyli aż 17 mniej od zajmującego ostatnie bezpieczne miejsce w tabeli Hull City. Do zakończenia rozgrywek pozostaje jeszcze 12 serii gier. &quot;
A więc za rok Championship wita Portsmouth!!!
Hmm ale ważne, że klub nadal istnieje, bo było realne zagrożenie likwidacji klubu...
 
blader 0

blader

Użytkownik
Burnley - Portsmouth | 1 | 5j @ 2,05 (Unibet)
W tym spotkaniu od samego początku zdziwył mnie kurs oferowany na gospodarzy, jak dla mnie to spory value. Jednak po spojrzeniu na tabelę, trochę zobaczyłem.. Burnley ma na koncie 23 punkty, i zajmuje 19 miejsce, tracąc zaledwie dwa punkty do 15 Wigan. Portsmouth oczywiście jest ostatnie, z dorobkiem 16 punktów. Burnley to typowy beniaminiek, punkty zdobywa tylko na własnym terenie (6-4-2 17:12), na wyjazadach zdobyli do tej pory zaledwie punkt. Portsmoth na wyjazdach 1-2-10 5:24. Burnley po serii czterech remisów z rzędu (na własnym terenie) wkońcu zwyciężył 2:1 z West Hamem. Portsmouth ostatnio przegrało 5:0 w Manchesterze. Ważnym czynnikiem na korzyść gospodarzy jest zła atmosfera w Portsmouth, która jest spowodowana przez ogromne problemy finansowe i odjęcie dodatkowo dziewięciu punktów z tabeli, które oznaczy pewną degredację. W składzie gospodarzy zabraknie: Stephan Jordan (21/0/1), Graham Alexander (22/5/0) i Steven Caldwell (10/1/0). Natomiast u gości nie zobaczymy: F. Piquionne (23/4/0), T. Ben-Haim (20/0/0), A. Vanden Borre (12/0/1), K. Boateng (19/3/2), Aaron Mokoena (14/0/0). Po analizie wszystkich faktów stawiam na gospodarzy.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Chelsea Londyn - Manchester City | Typ: over 2,5 - Kurs: 1,75 ✅ 2-4
Hit kolejki w Londynie już o 13.45 . Cała Anglia będzie patrzeć na Stamford Bridge, gdzie przyjedzie Manchester City. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie nie tylko ze względu na walory sportowe obu zespołów. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że naprzeciwko siebie staną John Terry i Wayne Bridge. Kto choć troszkę interesuje się wydarzeniami pozaboiskowymi wie, że JT jest autorem skandalu, o którym ostatnio mówi się bardzo wiele. Sypiał on z francuską modelką - Vanessą Peroncell - która przez 3 lata była związana z WB i miała z nim dziecko. Obaj panowie za sobą nie przepadają. Atmosferę wrogości da się chyba odczuć w obu drużynach. Chelsea ma coś do udowodnienia, bo w ostatnim meczu w grudniu uległa MC 1-2. Ciężko wskazać jednoznacznego faworyta. Ja zdecydowałem się zagrać over 2,5.
Dlaczego?
Pierwszy argument w zasadzie już się pojawił. Obie drużyny są dumne i nie odpuszczą. Zapowiada się walka o każdy metr boiska. Takie mecze przynoszą często wiele bramek.
Poza tym zarówno Chelsea jak i Manchester City w ostatnim czasie nie prezentują się cudownie. Londyńczycy zaliczyli w ostatnim czasie porażkę z Evertonem na Goodison Park, a w środę ulegli w LM Interowi 1-2. Na pewno morale w drużynie nie są za wysokie, a mecz z MC może być dobrą okazją do poprawienia ich. Co do gości, wiele krwi w ostatnim czasie napsuł im zespół Stoke. Tylko remis w lidze i porażka aż 1-3 w FA Cup sprawiły, że ostatnia forma Manchesteru nie prezentuje się zbyt okazale. Jednak na mecz z Chelsea mobilizacja z pewnością będzie ogromna i wierzę w to, że goście będą w stanie stawić czoła wielkiej Chelsea.
Dołóżmy do tego fakt, że gospodarze na swoim stadionie notują bilans 12-1-0, strzelają średnio 3 gole na mecz, a w całym sezonie tylko w jednym spotkaniu nie potrafili przełamać defensywy rywali. Na niekorzyść działa fakt, że na Stamford Bridge bardzo dobrze funkcjonuje zazwyczaj obrona Chelsea. Jednak w dzisiejszym meczu ta formacja nie powinna stać na najwyższym poziomie, ale o tym zaraz. Wyjazdowa forma City nie prezentuje się dobrze (3-6-4), ale goście w większości swoich spotkań również zdobywali bramki.
Ważną rolę mogą również odegrać osłabienia w obu ekipach:
Jak wspomniałem Chelsea ma nie lada problem z obroną. Jak wiemy w meczu z Interem kontuzji nabawił się Petr Cech i nie będzie on grał przez około miesiąc. Jego miejsce zajmie Hilario, który nie jest już tak pewnym punktem zespołu. Poza tym kontuzjowani są Ashley Cole, Yury Zhirkov, Michael Essien, Jose Bosingwa i Deco. Wobec tych braków niewykluczone, że w roli bocznego pomocnika zobaczymy Florenta Maloude (nominalnego skrzydłowego). Liczę na to, że obrona nie ustrzegnie się błędów. Formacja ofensywna wygląda oczywiście kapitalnie i 2 gole to jak dla mnie minimum.
Manchester City zagra w zasadzie bez Patrice&#39;a Vieiry i Emmanuela Adebayora. Nieco martwić może brak szczególnie tego drugiego, kt óry po obejrzeniu czerwonej kartki w meczu ze Stoke musi pauzować 3 lub (jak inne źródła podają) 4 mecze. Mimo to zdolny do gry i rządny bramek jest Carlos Teves, który wrócił z Argentyny. Poza nim City dysponuje takimi piłkarzami jak Santa Cruz czy Bellamy, dlatego siła rażenia gości wciąż pozostaje ogromna.
Liczę na dobre widowisko, wiele okazji z obu stron. To nie powinny być piłkarskie szachy. Otwarta gra i 3-1 dla Chelsea to mój typ ;)
_________________________________________________​
Birmingham - Wigan | Typ: 1 - Kurs: 1,90
Birmingham jest w tym sezonie po prostu zdecydowanie lepszym zespołem. Po ostatnich dwóch porażkach ligowych nadarza się dobra okazja do powrotu na dobrą drogę. W tej chwili Birmingham zajmuje dobrą 10. pozycję i teoretycznie wciąż może walczyć o europejskie puchary. Jednak aby to osiągnąć musi zacząć konkretnie zdobywać punkty. Dzisiaj zmierzy się z zespołem, który traci strasznie dużo goli. Wystarczy spojrzeć na statystykę: 52/26 = 2 gole na mecz... na wyjeździe statystyka ta prezentuje się jeszcze ciekawiej - 2,62 gola na mecz! Defensywa to ogromny problem Wigan, które w tym sezonie walczy jedynie o utrzymanie. Goście nie potrafili wygrać meczu od połowy stycznia, kiedy pokonali Wolverhampton. Generalnie obserwując grę Wigan da się zauważyć pewną zależność: Cały czas gra na dość równym, niskim poziomie, a zdarzają się przebłyski. Ciężko powiedzieć, czy dzisiaj będziemy oglądać taki &quot;przebłysk&quot;, wydaje mi się, że nie bo Birmingham to poukładana drużyna, która potrafi narzucić swój styl gry.
Obie ekipy dysponują praktycznie najsilniejszym składem. Obrona gospodarzy prezentuje się bardzo solidnie, a atak Wigan troszkę kuleje, dlatego śmiem twierdzić, że dzisiaj goście nie zdobędą gola, a Birmingham powinno stworzyć kilka dobrych okazji, a świetnie dysponowani Benitez czy Jerome będą w stanie je wykorzystać.
_________________________________________________​
Burnley - Portsmouth | Typ: 1 - Kurs: 1,90
Krótko: Jest to jedna z ostatnich szans dla gospodarzy na powalczenie o utrzymanie. Forma ostatnio fatalna, ale mimo wszystko gdzieś tam jest jeszcze to Burnley, które na początku sezonu notowało serię 4 zwycięstw pod rząd na własnym obiekcie. Wydaje mi się, że mobilizacja w ekipie gospodarzy jest ogromna i dzisiaj zrobią wszystko aby zdobyć 3 pkt. Co powiedzieć o Portsmouth..? Masakra. Nie dość, że zespół w tym sezonie grał fatalnie, to wczoraj wszedł pod rządy administracji i nie ma w zasadzie jednoznacznego właściciela. Jeszcze gorsza wiadomość jest taka, że w związku z tym klubowi odjęto 9 pkt. w ligowej tabeli.... Portsmouth ma w tej chwili na koncie 7 oczek! Wniosek: Hello Championship. Wkrótce powinna się rozpocząć wyprzedaż największych gwiazd, bo sytuacja finansowa po prostu katastrofalna. Przypuszczam, że piłkarze nie mają zupełnie woli walki i będą teraz przegrywać seryjnie... Wszystko rozpocznie się dzisiaj od meczu z Burnley, które wie o całej sytuacji i będzie chciało to bezlitośnie wykorzystać. Przykre, ale powinno dać zarobić :|
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
W składzie gospodarzy zabraknie: Stephan Jordan (21/0/1), Graham Alexander (22/5/0) [...] Natomiast u gości nie zobaczymy: F. Piquionne (23/4/0)[...]
Prosiłbym o nie wprowadzanie ludzi w błąd.
Piquionne zagra w pierwszym składzie.
Alexander i Jordan również są gotowi do gry.
Ogólnie nie polecam do informacji o kontuzjach soccerway.

edit // ok w takim razie, moje źródło mnie zmyliło, sorki ;)

edit // Piquionne gol, ciekawe, a miał nie grać ....
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
w przypadku Jordana i Piquionne występy stoją pod znakiem zapytania i dopiero przed samym meczem dowiemy się czy zagrają
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie, moim zdaniem za bardzo deprecjonujecie Hilario. Widziałem wiele meczów Chelsea z jego udziałem i zawsze był bardzo pewnym punktem zespołu. Ogólnie sytuacja w Chelsea przypomina mi trochę tą z Juventusu. Niby Buffon i Cech to najlepsi bramkarze świata ale jak zastępują ich Manninger i Hilario to zespoły tracą nawet mniej bramek ;-)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ale wiesz Jacques tu chodzi o taki rytm meczowy. Długo nie grał i nie wiadomo w jakiej sytuacji mu takiego ogrania zabraknie. Fabian też zazwyczaj nie zawodził a co się stało ostatnio każdy chyba widział. Wiem że Fabian z Hilario to inne doświadczenie. Również uważam że ogólnoe Holario to dobry bramkarz i ja bym tu typował Under 2.5.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
A ja mam odmienne uczucia co do meczu Burnley - Portsmouth. Gospodarze wygrali wprawdzie z WHU ale tak poza tym nie wygrali nic więcej. Fakt, Burnley u siebie gra o wiele lepiej niż Portsmounth na wyjeździe szczycąc się strzelaniem bramek już od 12 spotkań ale z drugiej strony przyjezdni od dłuższego czasu nie mieli okazji na powalczenie o pkt. Przegrywali z Man U, Man C, Fulham. Z Suderland wywalczyli remis a ze Stoke pierwsi strzelili bramkę i dali sobie odebrac 3pkt w drugiej połowie. Doceniam Wasze opinie na temat gospodarzy ale gości w tym meczu nie stawiałbym od razu na straconej pozycji..
// Choć jak czytam wypowiedź Leona to trochę faktycznie zaczynam się martwic o jakiekolwiek nadzieje Portmounth. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom