>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 28 Kolejka 23.02-28.02

Status
Zamknięty.
ajax4 11

ajax4

Użytkownik
dzisiejsze typy
-

Bolton - Wolverhampton powyżej 2.5 goli 2.11 (Pinnacle)
Niezwykle ważne spotkanie w kontekście utrzymania rozegrają w sobotę piłkarze Boltonu i Wolverhamptonu. Trudno przed spotkaniem jednoznacznie wskazać faworyta.
Od dłuższego czasu Bolton ma problemy z odnoszeniem zwycięstw. W środę podopieczni Owena Coyle&#39;a wysoko przegrali na White Hart Lane z Tottenhamem (0:4), natomiast w ostatniej kolejce ligowej nie sprostali na wyjeździe Blackburn (0:3). Ostatnie zwycięstwo Bolton odniósł 26 stycznia w spotkaniu z Burnley.
Pocieszający dla kibiców Boltonu może być fakt, że ich pupile radzą sobie w spotkaniach na Reebok Stadium. Ostatnią porażką u siebie Kłusaki doznały 17 stycznia z Arsenalem Londyn (0:2), a wcześniej 22 listopada z Blackburn (0:2).
Niewiele lepiej spisują się Wilki. Beniaminek na swoim koncie ma 24 punkty i zajmuje 16. miejsce, tuż nad Hull City. Co ciekawe, w ostatnich spotkaniach Wolverhampton radził sobie z Tottenhamem (dwukrotnie 1:0) czy z Liverpoolem (remis 0:0). Brakuje za to punktów w spotkaniach z zespołami z drugiej części tabeli.
W pierwszej rundzie Wilki pokonały Bolton skromnie, bo 2:1. Teraz o takie zwycięstwo może być trudno, ale sadzę że wynik powyżej 2,5 bramki jest możliwy.

-

Burnley - Portsmouth obie strzelą Tak 1.72 (Expekt) Konfrontacja na Turf Moor jest dla piłkarzy obu drużyn równie ważna, co dla Chelsea pojedynek z Manchesterem United. Ostatnie w lidze Portsmouth zmierzy się z przedostatnim Burnley.
To nie tylko mecz o tzw. „sześć punktów”. Dla Portsmouth jest to przede wszystkim starcie o podtrzymanie nadziei, zapewnienie sobie komfortu psychicznego. Wygrana na ciężkim terenie beniaminka, umocni w zawodnikach Avrama Granta wiarę w utrzymanie w Premiership.
Czternasta ekipa ubiegłego sezonu pokazywała w pojedynkach z Manchesterem City, Fulham czy nawet Manchesterem United, iż potrafi być równorzędnym przeciwnikiem dla wyżej notowanych ekip. W konfrontacjach ze znacznie silniejszymi rywalami brakowało po prostu szczęścia.
Zespół z Fratton Park traci do rywala siedem punktów zaś do bezpiecznego Hull City, osiem oczek. Znacznie lepszą sytuację ma Burnley. Gospodarze nie są w tak krytycznym położeniu jak Pompey. Piłkarze z północno-wschodniej części Anglii mimo dwóch ostatnich porażek z Aston Villą (2:5) i Fulham (0:3) są o krok od wydostania się ze strefy spadkowej.
Zawodnicy dowodzeni przez Briana Lawsa tracą zaledwie oczko do siedemnastego Hull, i trzy punkty do trzynastego West Hamu United.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
~Jaques, konrad140
W sumie każdy ma troszkę racji, bo z jednej strony Hilario to nie taki słaby bramkarz (skoro jest drugi w Chelsea, to słaby być nie może przecież), a z drugiej właśnie może mu trochę brakować ogrania w tym sezonie.
Ja osobiście nie twierdzę, że to będzie słaby punkt Chelsea, ale mimo wszystko nie tak pewny jak Cech, który naprawdę prezentuje zawsze dobrą, równą formę. Może nie należy do bramkarzy, którzy potrafią wybronić nieprawdopodobne sytuacje (jak Casillas czy Buffon), ale jego największym atutem jest to, że broni to co ma obronić. Praktycznie każde dośrodkowanie, strzał z dystansu i tego typu sytuacje są jego. Nie popełnia głupich błędów. Zobaczymy jak będzie z Hilario, ale mam wrażenie, że nie jest jeszcze zbyt zgrany z obroną, która mimo wszystko też czuła by się pewniej mając za plecami Cecha. ;)
Już wkrótce się przekonamy ????

~futro_z_kreta

Naprawdę wydaje mi się, że piłkarze są w takim dołku, że raczej nie powalczą już w tym sezonie o nic... Ale za to w przyszłym powinni się odbudować i będzie można na nich stawiać w Championship. Jedyny warunek jest taki, że nie pozbędą się największych gwiazd jak Utaka, Kaboul czy Begović. kurde oni naprawdę mają dobry skład: Boateng, Basinas, Dindane... Wszystko przez kase :|

e: Bridge i Terry się nie przywitali ????
Zapowiada się wojna :p
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Birmingham City - Wigan Athletic
Na St Andrew&#39;s Birmingham City zmierzy się z Wigan Athletic. Bukmacherzy w roli faworyta stawiają gospodarzy, ja również przychylam się ku temu. Birmingham zajmuje miejsce w samym środku tabeli, Niebiescy tracą mało bramek co zawdzięczają świetnej postawie defensorów, jeszcze do niedawna mogliśmy obserwować ich historyczny wyczyn, a więc serię dwunastu spotkań bez porażki w Premiership. Przyczepić możną się jedynie do skuteczności Birmingham, napastnicy nie strzelają zbyt wielu bramek, nie ma takiego &quot;lidera&quot; który w pojedynkę może rozstrzygnąć losy meczu na ich korzyść. Wigan Athletic cały czas poniżej oczekiwań, ich cel jest jasny - utrzymać się w lidze, forma podopiecznych Roberto Martineza nie wróży jednak zbyt pozytywnie, ostatnie trzy punkty zdobyli 16 stycznia wygrywając z Wolverhampton, od tamtej pory trzy porażki i trzy remisy. Po raz ostatni drużyny zagrały w Birmingham, 27 października 2007r. gospodarze 3 - goście 1, rok wcześniej 2:0, również dla Birmingham. Myślę, że zawodnicy Alexa McLeisha przełamią serię dwóch porażek w Premiership i w dzisiejszym meczu zgarną pełną pulę.
Bolton Wanderers - Wolverhampton Wanderers
Bardzo istotny mecz dla układu dolnej połówki tabeli, w Horwich zawita Wolverhampton, czy Bolton okaże się dla nich gościnny? Myślę, że nie. Przed własną publicznością nadarzy się im znakomita okazja aby wydostać sic ze strefy spadkowej, a nawet przeskoczyć dzisiejszego rywala. Bolton ma za sobą serię trzech wyjazdowych pojedynków, udało się w nich zdobyć zaledwie jeden punkt, nie strzelając nawet bramki. Dzisiaj ta kiepska seria zostanie przerwana, Kłusaki potrafią postawić wysoko poprzeczkę grając przed własną publicznością, przekonały się o tym takie drużyny jak Tottenham, Everton, Fulham czy Manchester City, a więc co by nie mówić – silniejsze. Bolton gra twardą, zdecydowaną piłkę, ale potrafi również bardzo dobrze rozgrywać czego świadkami byliśmy na City of Manchester Stadium niespełna 3 tygodnie temu. Tamto spotkanie do udanych mógł zaliczyć wypożyczony z Arsenalu – Jack Wilshere, Anglik być może zagra dzisiaj od pierwszy minut, podobnie jak Vladimir Weiss. Zawodnicy Micka McCarthy’ego nie radzą sobie zbyt dobrze na obcych obiektach, ich dorobek to dwie wygrane, trzy remisy i aż siedem porażek. Na Reebok Stadium przeważać powinien Bolton, myślę, że udokumentują to zwycięstwem nad beniaminkiem.

Moje propozycje na dzień dzisiejszy:

Birmingham City - 1,95 ✅
Bolton Wanderers - 1,95 ✅
Arsenal Londyn (-1) REMIS - 3,65 ⛔
Chelsea Londyn (-1) - 2,20 ⛔
Expekt
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
-

Bolton - Wolverhampton powyżej 2.5 goli 2.11 (Pinnacle)
-

Burnley - Portsmouth obie strzelą Tak 1.72 (Expekt)​
napisał być przynajmniej po dwa zdania czemu tak sądzisz ?
a więc jednak. sądziłem po cichu jednak że Bridge w meczu z Chelsea nie zagra. wiem że nie można mieszać spraw prywatnych od zawodowych no ale jednak sądziłem że Mancini posadzi Bridga na ławie. Może być ciekawie ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
I co eksperci?? Czytając dzisiejsze wypowiedzi na temat meczu Burnley-Portsmouth śmiać mi się chce.Powiecie,że jestem mądry po fakcie,ale gdybyście znali się na angielskiej piłce to wiedzielibyście, że tam każda drużyna zapieprza ile się da,bo piłkarze szanują kibiców i to ile zarabiają grając w piłkę na Wyspach. Dlatego doświadczony typer nie postawiłby dziś na wygraną Burnley, bo stawianie przeciw drużynie która właśnie się dowiedziała że nie ma szans na utrzymanie się w lidze pomimo 10 kolejek do końca sezonu, to jak budowanie w Polsce autostrad;) Kurs na win Portsmouth 4,1, ja skusiłem się na X2 za 1,95:cool: A Ci co eksperci co dziś postawili na Burnley pewnie zagrali też na Chelsea..
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Miałem nie pisać ale napisze bo Twoja wypowiedź delikatnie mówiąc mnie rozwaliła :|
Powiecie,że jestem mądry po fakcie
fakt jesteś mądry po fakcie
gdybyście znali się na angielskiej piłce to wiedzielibyście, że tam każda drużyna zapieprza ile się da,bo piłkarze szanują kibiców
to daj mi z jeden przykład gdzie piłkarze nie szanują kibiców ? i każdy zespół w każdym meczu gra o zwycięstwo
Dlatego doświadczony typer nie postawiłby dziś na wygraną Burnley, bo stawianie przeciw drużynie która właśnie się dowiedziała że nie ma szans na utrzymanie się w lidze pomimo 10 kolejek do końca sezonu, to jak budowanie w Polsce autostrad
pogrubione zdanie wymiata. doświadczony typer w tym meczu zagrał by DW 1:2 albo tak jak Ty X2
a skusiłem się na X2 za 1,95
Gratuluje , przynajmniej jest jeden ekspert co zna się na rzeczy ! Szkoda tylko że nawet pół zdania przed meczem nie napisałeś.
Odnośnie meczu. Nigdzie nie ma pewniaków &lt;--- złota teza w bukmacherce od zawsze. Niby więcej argumentów było dziś po stronie Burnley no ale się nie udało.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
~levy42
Gratuluje udanego typu, ja trafiłem Chelsea-MC over 4,5 po kursie 5,75 -&gt; KILK ... I co jest się czym chwalić? Nie, bo to fart. Nie zawsze wygrywają Ci co mają wygrać więc nie praw tutaj morałów dla doświadczonych typerów;) Dzisiaj wiele wskazywało na Burnley, ale Burnley nie dało rady. Kropka.
Zaproponuj coś na jutro, chętnie zagram :cool:
Pozdrawiam serdecznie ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Panowie to nie był atak czy chwalenie się!Może poprostu po przeczytaniu mojego postu następnym razem kogoś najdzie refleksja,że nie warto się napalać na &quot;faworytów&quot; papierowych,którzy są beniaminkiem Premiership w meczu z Portsmouth,bo to klub poukładany przez Redknappa(obecnie w Tottenhamie).Dlatego drogi Konradzie,odpowiedz sobie na pytanie,kiedy ostatnio oglądałeś mecz Burnley lub Portsmouth?! No chyba,że Twoje podejście do bukmacherki podsumowujesz zdaniem:no cóż nie ma pewniaków(...)no ale się nie udało
Pamiętajcie:Make love not war????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
levy42 brawo miszczu ???? Fajnie że się z Nami podzieliłeś wnioskami po meczach. Tak na przyszłośc to albo piszesz przed meczem co zamierzasz stawiac, albo się nie wymądrzaj i nie krytykuj czyjegoś wysiłku włożonego w analize. To tyle w tym temacie...
----------------------------

konrad140 co do Bridge i Terry&#39;ego to nie wiem czemu sądzileś że Bridge ma nie zagrac. Rozumiem sprawa prywatna, ale ileż on ma ustępowac temu typowi? Nie dośc że zrezygnował z gry w kadrze to jeszce miałby sobie odpuszczac mecz na szczycie przeciwko Chelsea? Popieram jego zachowanie, wyszedł zignorowal Johna , meczu nie widziałem nie wiem czy coś między nimi iskrzyło. Może Terry by coś zrobił w tej sprawie a nie Bridge musi ustępowac cały czas. dla mnie to jest irytujące już. &quot;Gwiazdka&quot; myśli że wszystko mu wolno...
Co do wyniku to cieszy on z pewnością fanow Manchesteru United i Arsenalu;) Dawno nie ucieszyłem się tak ze zwycięstwa Citizens jak dzisiaj hehe. Czołową trójke dizeli już tylko dystans 3pkt. Wszystko może się zdarzyc. O ile pamiętam to Chelsea zawita jeszce na Old Trafford więc może tam się coś rozstrzygnie. Bramki tego pana sprawiły że walka będzie baaaardzo zacięta;)

----------------------------
No i coś o jutrzejszych meczach bo dzisiaj nie dałem rady nic przed meczami napisac. Może i dobrze bo moje sugestie by zawiodły :p

VS

FC LIVERPOOL - BLACKBURN ROVERS
Typ : Liverpool @ 1,35
Unibet✅2:1​

Niby to wyświechtany banał że LFC musi wygrac by się liczyc w walce o TOP4, ale tak przecież jest w rzeczywistości. City dzisiaj wygrali na trudnym terenie. Ktoś z dwójki Everton lub Tottenham straci punkty bo zespoły grają bezpośredni mecz więc The Reds po ewentualnym zwycięstwie mogą nawet wyprzedzic Tottenham jeżeli ten by przegrał. Jak to się potocznie mówi to Blackburn już nic w tym sezonie nie grozi. Ani awans do pucharów ani spadek z ligi. Niby Blackburn jest ostatnio dobrze dysponowane, ale gdy tylko rusza się poza Ewood Park to punktów przywozi jak na lekartswo. Ostatnie zwycięstwo wyjazdowe miało miejsce 22 listopada! LFC możę nie zachwyca efektywnym stylem gry jak w poprzednim sezonie, ale systematycznie zaczyna punktowac ostatnio. Jednak zwycięstwa to zwycięstwa. Benitezowi wkońcu po kontuzjach wraca wielu piłkarzy i tak w tym meczu nie zobaczymy tylko Skrtela i od dłuższego czasu już pauzującego Johnsona, a także zawieszonego za kartki z derbów Kyrgiakosa. Najwazniesze to że wrócił Torres. Wiadomo ile on znaczy dla zespołu bo Kuyt tego nie daje, w ogóle czasem się dziwie czemu Babel nie gra od poczatku tylko wpuszcza Riere... Kuyt ostatnio strzela sporo bramek. Myślę że u siebie Liverpool powinien wygrac, jeżeli nie to strata do ManCity wynosic już będzie 5pkt i jeden rozegrany mecz więcej! Jest więc o co grac i musza poważnie do tego podejśc. Sądze że wygrają spokojnie ze słabo na wyjazdach grającym Blackburn któremu równiez na Anfield się za dobrze nie wiedzie.

-------------------------

Tottenham na White Hart Line podejmie Everton. Everton który ostatnio gra fenomenalnie. Co prawda odpadli z Ligi Europejskiej po porażce na Alvalade ze Sportingiem Lizbona, ale w PremierLeague z czołówką w ostatnim czasie zachwycali wręcz. Kto wie czy jak tak dalej będą grali to nie włączą się jeszcze do walki o top4? Przechodząc do meczu to w ekipie Tottenhamu zabraknie Cudicini, Jenasa, Woodgate, Lennona, Kinga, a jak podaje BBC pod znakiem zapytania występy Corluki, Palaciosa, Defoe,Croucha! Jeżeli wszyscy mieli by nie zagrac to można powiedziec że istny szpital. Tottenham ostatnio nie zachwycał, co innego Everton. W zespole gości zabraknie Cahilla, Fellainiego, Senderosa i Hibberta. Pod znakiem zapytania Jagielka i Anichebe.
Ostatnie wizyty Evertonu na tym obiekcie to 3 wygrane z rzędu. Jednak tak na dobrą sprawe ciężko cokolwiek tutaj przewidziec. Kursy sugerują żeby stawiac na Tottenham jednak ja tego na pewno nie uczynie. Jak już to moooże warto się skusic w strone x2, albo że goście strzelą gola.

Propozycje :
Everton lub remis @ 1,72 Unibet ⛔2:1
Everton strzeli gola @ 1,40 Unibet ✅

Zachęcam do dyskusji na temat niedzielnych meczów ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
konrad140 co do Bridge i Terry&#39;ego to nie wiem czemu sądzileś że Bridge ma nie zagrac. Rozumiem sprawa prywatna, ale ileż on ma ustępowac temu typowi? Nie dośc że zrezygnował z gry w kadrze to jeszce miałby sobie odpuszczac mecz na szczycie przeciwko Chelsea? Popieram jego zachowanie, wyszedł zignorowal Johna , meczu nie widziałem nie wiem czy coś między nimi iskrzyło. Może Terry by coś zrobił w tej sprawie a nie Bridge musi ustępowac cały czas. dla mnie to jest irytujące już. &quot;Gwiazdka&quot; myśli że wszystko mu wolno...
Co do wyniku to cieszy on z pewnością fanow Manchesteru United i Arsenalu Dawno nie ucieszyłem się tak ze zwycięstwa Citizens jak dzisiaj hehe. Czołową trójke dizeli już tylko dystans 3pkt. Wszystko może się zdarzyc. O ile pamiętam to Chelsea zawita jeszce na Old Trafford więc może tam się coś rozstrzygnie. Bramki tego pana sprawiły że walka będzie baaaardzo zacięta
bo jednak sprawa była tak nagłośniona że nigdy nie wiadomo jak to się odbije na zawodniku w bezpośrednim meczu. Fakt że Terry gra na obronie to za często nie mieli okazji się styknąć. I jeszcze nie spodobało mi się zachowanie Bridga który nie podał ręki Terremu. Wiem że Terry nawalił w tamtej sprawie ale moim zdaniem sport trzeba jakoś od spraw prywatnych oddzielić choć pewnie trudne to jest. A podanie ręki przed meczem nie ma na celu witania się jak z kolegą tylko ma aspekt sportowy.
Robson// AKurat to że nie podał ręki popieram. Przecież taki gośc dla mnie by nie istniał normalnie.
edit: ale tu chodzi o sport , o piłkę nożną. ta piątka nie miała znaczyć &quot;stary nie ma sprawy , wybaczam Ci&quot; zresztą wina nigdy nie leży po jednej stronie, jak by panna/czy żona Bridga nie chciała to by tego nie było. dał bym tu pewne powiedzenie ale zbyt obraźliwy ????
Robson// ale jak by Terry miał ludzkie odruchy to by się powstrzymał i przyjacielowi nie odbijał dziewczyny, chyba na to stac kazdego normalnego śmiertelnika. Jest też zasada że przyjacielom się nie odbija dziewczyn także, mimo iż to &quot;tylko&quot; sport to ja bym zachował się identycznie. Nie ma czego wymagac więcej od Wayne bo i tak zrobił już wiele a Terry co zrobił ? Czy zrezygnował z gry w kadrze? Mógłby bo wina jest wyraźnie jego a przez to to Bridge nie jedzie do RPA więc nawet kary za to nie poniesie cwaniaczek .. ehh
ja wcale nie mam zamiaru usprawiedliwiać Terrego bo wiem że to co zrobił bylo chamskie ale po części szukam tu jakiegoś usprawiedliwienia. mozę za bardzo na siłę. Terry właśnie teraz płaci za to karę to bardzo dużą. Stracił opaskę kapitana w reprze i zobacz jak na nim się odbiła ta cała afera , po jego występach , błędach czy nawet buczeniem kibiców na innych stadionach.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
co do podania ręki Terremu to już nie ma co dyskutować. Bridge zachował się jak facet. Nie będzie ulegał i podawał mu ręki tylko dlatego, że to mecz. Terry zrobił największe świństwo i zachował się po chamsku i tyle. Wczujcie się w jego sytuację to zobaczycie.
Dzisiaj ciekawie zapowiada się walka Kogutów z piłkarzami z Liverpoolu chociaż najlepszym typem byłoby, że obie strzelą i tak chyba zaproponuje. Co do meczu Liverpoolu, kurs taki sobie. Może znowu under? Nie wiem , zobaczę. A w meczu Sunderlandu proponowałbym remis do przerwy. Fulham dużo remisów zalicza na wyjeździe i Sunderland tez u siebie dużo remisów. Co do bilansu bramek i skuteczności obu drużyn to wszystko wskazuje na to, że nie będzie to mecz pełen bramek ale wszystko się okaże za niedługo.
Typy:
Tottenham - Everton ----- Typ: OBIE STRZELĄ ✅
Liverpool - Bluckburn -----Typ: Liverpool over 1,5 gola ✅
Sunderland - Fulham ------Typ: Remis do przerwy
✅
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Sunderland - Fulham
Pomimo fatalnej formy Sunderlandu, skłaniam się ku ich zwycięstwu w dzisiejszym meczu. Jak wiemy każda seria, zła czy dobra kiedyś się kończy, wiem, że to słaby argument, ale ja dość mocno wierzę, że ten moment nastąpi właśnie dziś. Pamiętamy ten Sunderland, który przed własną publicznością nie dawał szans swoim rywalom, po porażce z Chelsea 1:3 w 2 kolejce było już tylko lepiej - następnych sześć pojedynków na Stadionie Światła to zdobycz aż 16 punktów. Zwycięstwa 4:1 nad Hull, 5:2 nad Wolverhampton, 1:0 z Liverpoolem i Arsenalem stawiały w dobrym świetle zespół Steve Bruce&#39;a. Niestety od tego pamiętnego pojedynku z Kanonierami coś się zacięło, drużyna nie potrafi zgarnąć pełnej puli już od 13 spotkań! Czas to w końcu zmienić, bo podtrzymanie swojej fatalnej passy może im grozić nawet spadkiem do Championship bowiem ich przewaga nad osiemnastym Hull to zaledwie 2 punkty, po 90 minutach dzisiejszego spotkania może być już 5 i to powinno motywować Czarne Koty. Rywal ze stolicy nie zachwyca na obcych obiektach, swoją wysoką lokatę zawdzięczają wyłącznie punktom zdobytym na Craven Cottage. Ostatnie 3 punkty w meczu wyjazdowym zdobyli 15 sierpnia.. w 1 kolejce Premiership! Sunderland miał pięć dni przygotowań więcej bowiem zespół Fulham musiał rozgrywać bardzo ciężki pojedynek w Lidze Europejskiej w Doniecku z Szachtarem. W barwach gospodarzy zabraknie Hendersona i Reida, poważniejsze problemy kadrowe mają goście, na pewno nie zagra Dempsey, Pantsil no i oczywiście Johnson, pod dużym znakiem zapytania stoi występ Zamory i Konchesky&#39;ego. Nieco ponad rok temu na tym stadionie Sunderland wygrał 1:0, myślę, że wynik tego spotkania może być podobny, stawiam na wygraną gospodarzy.
Moja propozycja: Sunderland - 2,05 ⛔ Expekt
dodatkowo - Liverpool - Blackburn obie drużyny strzelą bramkę - 2,05 ✅ Expekt
Myślę, że bardzo dobrze spisujące się w ostatnich tygodniach Blackburn może pokusić się o bramkę na Anfield. Liverpool nie traci zbyt wielu goli, ale ich gra w defensywie nie wygląda wcale tak kolorowo jak w poprzednich sezonach. Liczę na dobry występ Kalinica, który wie jak straszyć bramkarzy rywali, być może znajdzie sposób również na Reine.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom