>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pro MMA Challenge 1 ; 1.03.2014

Status
Zamknięty.
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik

Data: 1 marca 2014
Miejsce: Hala Orbita, Wrocław, Polska
Transmisja: TVN Turbo
Walka wieczoru:
84 kg: Tomasz Drwal (20-4-1) vs. Delson Heleno (25-7)
Główna karta:
120 kg: Michał Kita (15-7) vs. Mike Wessel (13-6)
61 kg: Mariusz Cieśliński (0-0) vs. Martin Fouda (3-2-1)
84 kg: Bartosz Fabiński (7-1) vs. Wendres Carlos da Silva (10-5)
77 kg: Damian Milewski (3-1) vs. Tyago Moreira (6-3)
120 kg: Szymon Bajor (13-4) vs. Jacek Czajczński (6-6-1)
93 kg: Tomasz Kondraciuk (10-4) vs. Łukasz Klinger (6-0)
Pozostałe:
120 kg: Grzegorz Janus (4-1) vs. Petr Hornak (2-0)
77 kg: Paweł Obrzut (2-1) vs. Michał Michalski (1-1)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Może ktoś coś więcej napisać o tym prommac ? Czy Drwal jest główną twarz tak jak był w MMa Attack ? Ewentualnie kto to założył ?
 
rufus87 21

rufus87

Użytkownik
Organizacja ma dwóch współwłaścicieli,główną twarzą ma być Tomek Drwal i Michał Kita,ale z racji tego,że Kita nigdy nie był zbyt medialny,to właśnie przede wszystkim na Drwalu spoczywa promocja.Rozpiska jak widać całkiem ciekawa,transmisja ma być na TVN Turbo,ale niestety o ile nic się nie zmieniło,to będzie się składała tylko z pięciu ostatnich walk
 
K 326

kurekq

Użytkownik
na betsafe mają tą gale w ofercie,ale kursy są śmieszno-śmieszne
Tzn. jakie kursy? Bez value? Bo nie rozumiem co znaczy śmieszno-śmieszne. Kursy są na pewno ciekawe i można coś pograć. Oto moje analizy:
Tomasz Drwal - Sean Strickland 2 3,55
Wierzę, że Tomek wygra ten pojedynek bo jest fantastycznym i doświadczonym zawodnikiem, w mojej opinii numer 1 w Polsce i faworyt w walce z Khalidovem, ale przeciwnika ma teraz niezwykle silnego, mistrza King of the cage - Seana Stricklanda.
Po pierwsze Stricland jest młodym i utalentowanym zawodnikiem, niezwykle głodnym sukcesów i to samo w sobie sprawia, że Drwal nie będzie miał łatwej przeprawy. Nie ma się co oszukiwać - Strickland nie przyjedzie do Polski po wypłatę, ale pokonanie bardzo silnego przeciwnika i zbliżenie się do UFC.
Po drugie wartość sportowa Amerykanina nie odbiega aż tak bardzo, by dawać mu tak mało szans w tym pojedynku. Po pierwsze zapasy Sena stoją na wysokim poziomie i nie zdziwię się, jeśli Drwal wyląduje na plecach. Kolejnym atutem Tarzana jest dość dobra kontrola na ziemi i ciekawa, groźna stójka. Zarówno mocne trafienie Drwala w stójce jak i obalenie i skontrolowanie lub nawet znokautowanie przez g&amp;p są w zasięgu Amerykanina.
Walka jest we Wrocławiu, kursy wystawione dla Polaków, stąd tak wysokie na Stricklanda. Gdyby walka była w UFC to spodziewałbym sie 1,65 na Drwala i to byłyby według mnie obiektywne kursy.
Bartosz Fabiński - Wendres Carlos da Silva 1 1,90
Ta walka jest bardzo ciekawa to analizy i kursy też zachęcające, bo równe.
Silva zaprezentował się w walce ze Strusem ze swietnej strony - po pierwsze bardzo dobra stójka z mnóstwem kopnięć, a po drugie zjawiskowe poddanie. I właśnie to są dwie, iście Brazylijskie, bronie Silvy. Z obserwacji MMA najlepszą drogą do zniwelowania ich są dobre zapasy, duża siła fizyczna i kontrola w parterze - coś al&#39;a Cheal Sonnen. I właśnie to posiada Fabiński.
Bartek jest potwornie silny fizycznie jak na tę kategorię wagową (dużo silniejszy od Silvy), dysponuje bardzo solidnymi zapasami i tutaj upatruję szansy w wygraniu tego pojedynku. Fabiński powinien unikać stójki, doprowadzić do klinczu tam albo kontrolować Brazylijczyka, albo go obalić i skontrolować w parterze. Jeśli taką taktykę obierze na ten pojedynek (a nie chce mi się wierzyć, by obrał inną), to powinien wygrać.
Do tego pojedynku należy dodać to, że Silva nie słynie ze świetnej kondycji, dlatego jeśli Bartkowi uda się przewrócić Brazylijczyka w pierwszej rundzie i tam uniknąć prób poddań, to już reszta walki ułoży się pomyślnie.
Mariusz Cieśliński - Martin Fouda 1 1,41
Moim zdaniem największe value gali - mimo wielu niewiadomych.
Cieśliński jest zielony w kwestii MMA, ale na początek dali mu zawodnika, delikatnie mówiąc, przeciętnego. Na domiar złego Fouda to stójkowicz, ale w tej płaszczyźnie nie ma szans z Mariuszem, więc będzie musiał liczyć na obalenia. Wydaje mi się, że Polak wyuczy się obron na tyle dobrze, aby przeciętny Fouda nie kładł go na ziemi kiedy i jak chciał.
Wydaje mi się, że prommac chce oprzeć swoją promocję na Cieślińskim, Drwalu i Kicie, więc doradzili swoim matchmaikerom, aby nie dobrali Mariuszowi dobrego zapaśnika lub graplera i to zadanie raczej się udało. Wygra Mariusz!
Michał Kita - Mike Wessel 1 1,28
Masakra to bardzo solidny stójkowiec, który co prawda w przedostatniej walce zaliczył sporą wpadkę, ale to była tylko wpadka. Mike Wessel to przeciętny zawodnik i raczej ktoś taki jak kita nie powinien mieć najmniejszych problemów by wypunktować lub nawet znokautować Amerykanina, tym bardziej, że temu zdarza się przegrywać przez nokaut.
Mam nadzieję, że pojawi się kurs na Milewskiego, który co prawda nie ma jeszcze wielkich umiejętności, ale jest bardzo solidny i ma wielkie serducho do walki, ponadto bardzo cenię Szkołę Walki Drwala - zawodnicy stamtąd zawsze są świetnie przygotowani i pokazują bardzo dobre MMA. Milewski moim dużym faworytem.
Do pewniaków gali należy także Szymon Bajor, który walczy ze słabym Czajczyńskim.
W walce Kondraciuk-Klinger moim faworytem jest fighter z Poznania, a tutaj spodziewam się tego, że Tomek będzie underdogiem, więc chętnie wezmę kurs większy niż 2 na ten pojedynek.
Zawodników z dwóch pierwszych walk nie znam.
Mam nadzieję, że kursów pojawi się trochę więcej, ale nie wydaje mi się, aby wystawili coś więcej niż walkę Milewskiego. Super gala, mam nadzieję, że frekwencja zarówno na sali jak i przed telewizorami dopisze.
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
to czy szymon jest takim pewniakiem czy nie zobaczymy i jak bedzie sie prezentował na sparingach , czy pojedzie tylko dla kasy , jak beda wystawione kursy z tej walki to napisze cos wiecej na temat
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
&quot;Utytułowany zawodnik brazylijskiego jiu-jitsu oraz były zawodnik UFC Delson Heleno został nowym rywalem Tomasza Drwala w walce wieczoru sobotniej gali PROMMAC 1. Brazylijczyk w ostatniej chwili zastąpił Seana Stricklanda, który zerwał kontrakt z polską organizacją.&quot;

Źródło: interia.pl
 
rufus87 21

rufus87

Użytkownik
Chodzi mi o to,że aktualnie kursy już bardzo mocno poleciały,z tego co kojarzę,zaraz po wystawieniu kursy na Drwala były w okolicach 1.4,a na Michała Kitę jeszcze troszkę wyżej.Teraz kursy mocno już poleciały i nie ma sensu się w to bawić,bo faktycznie przeciwnik Drwala to nie jest całkowity ogórek.Michał Kita jest chaotyczny i potrafi przegrać gdy jest stawiany w roli faworyta,także również uważam,że aktualnie nie warto podejmować już ryzyka typowania tej walki na jego korzyść.Póki co jedynie kurs na Cieślińskiego jest jeszcze moim zdaniem warty zaryzykowania,no i Bartka Fabińskiego też można wziąć pod uwagę.Też czekam,czy będzie jeszcze kurs na Damiana Milewskiego
Edit:Tomkowi Drwalowi zmienili rywala
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Gala do obejrzenia jak najbardziej ale raczej mierna jestli chodzi o stawianie jakis wiekszych pieniedzy, dodatkowo nie ma co dywagować bo na wszystkie walki nie ma kursów, ale tak po krótce.

Drwalowi ostatecznie zmierzy sie z Delson Heleno. Myśle ze Drwal poradzi sobie bez problemu, nie wiem na ile wiadomości na sherdogu są aktualne, a nie chce mi sie dokładnie sprawdzać, ale zdarzało się że Delson bił się w 77 a chyba nawet w 70, więc napewno Drwal bedzie miał przewagę siłową. Rywal prime time napewno już za sobą, dwa lata temu przegrana w UFC z Trinaldo, którego nie tak dawno odprawił Hallman zgarniając bonus za suba wieczoru. Kurs powyżej 1,30 napewno do pogrania.

Kita - Wessel
Walka napewno bedzię ciekawa ale raczej nie do grania, tym bardziej po ostatniej wpadce z Lindermanem. Przeciwnik? Myśle ze podobny poziom co Kita, parę walk stoczonych w Bellatorze. Zdecydowanie NO BET.

Cieśliński - Fouda
Rownież NO BET. Walka dwóch strikerów, z których oczywiście Cieśliński lepszy, ale czy odnajdzie się w MMA? Jako wieloletni zawodnik boksu tajskiego będzie miał nawyk wchodzenia do klinczu, co może wykorzystać bardziej doświadczony oponent i punktować obaleniami. Bardzo podobnie jak kilka miechów temu walka na KSW Rózal - Słowiński. Ciekawa walka, ale NO BET.

Milewski - Moreira
Zbyt dużo nie wiadomych, nie warto zdecydydowanie.

Bajor - Czajczyński
Tutaj szkoda się rozpisywać kurs na Bajora powyżej 1,30 biorę w ciemno. Czajczyński zalany grubas, bez techniki, bez siły, bez kondycji, kompletne ZERO. Jak by spalił smalec to nie wiem czy by z niego 84 kg zostało. Bajor go zniszczy.

Reszta typów kompletnie nie do grania.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
stójkowicz
tym bardziej, że temu zdarza się przegrywać przez nokaut.
a to jakiś wstyd przegrać przez KO/TKO w wadze ciężkiej?
Mam nadzieję, że pojawi się kurs na Milewskiego, który co prawda nie ma jeszcze wielkich umiejętności,
Nie ma wielkich umiejętności? Baaardzo dobra stójka, wyniesiona z paru ładnych lat KB, oraz jak na staż też ponad przeciętny parter, wystarczy obejrzeć walkę z Żabą, który jest parterowcem.
ponadto bardzo cenię Szkołę Walki Drwala - zawodnicy stamtąd zawsze są świetnie przygotowani i pokazują bardzo dobre MMA
a kogo z SWD, opróćz Milewskiego i samego Drwala znasz?
Sami znawcy ???? dziwne że analizy na UFC to daję Pudzian, Napoleoni i jeszcze kilka ogarniętych osób, a jak jest jakaś polska gala to każdy znawca MMA...
Idę spać...
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
a to jakiś wstyd przegrać przez KO/TKO w wadze ciężkiej?
Jasne że tak, chyba nie po to się walczy żeby przegrywać przez KO/TKO.

Sami znawcy ???? dziwne że analizy na UFC to daję Pudzian, Napoleoni i jeszcze kilka ogarniętych osób, a jak jest jakaś polska gala to każdy znawca MMA...
Pisz analizy, widać że masz wiedzę i będę wdzięczny jeśli się ze mną/nami nią podzielisz. W końcu wszyscy gramy do tej samej bramki ;)

Dobranoc ;)
 
rufus87 21

rufus87

Użytkownik
wystarczy obejrzeć walkę z Żabą, który jest parterowcem.
+
Sami znawcy ???? dziwne że analizy na UFC to daję Pudzian, Napoleoni i jeszcze kilka ogarniętych osób, a jak jest jakaś polska gala to każdy znawca MMA...

Coś w tym jest;)
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Jasne że tak, chyba nie po to się walczy żeby przegrywać przez KO/TKO.
To chyba oczywiste że każdy zawodnik wychodzi do klatki żeby wygrać. Ale czy wstydem jest przegrać przez KO/TKO w WADZE CIĘŻKIEJ? Chyba żartujesz? To jest właśnie waga ciężka, sekunda nie uwagi, jedno celne uderzenie lub kopnięcie i światło gaśnie...
To skoro wstyd przegrać w wadze ciężkiej przez nokaut to czym jest przegrana przez KO w wadze powiedzmy 66 lub 61 ?
Pisz analizy, widać że masz wiedzę i będę wdzięczny jeśli się ze mną/nami nią podzielisz. W końcu wszyscy gramy do tej samej bramki
Brak czasu. Tylko praca, trening, dom. Sam teraz mało co stawiam, ale postaram się to zmienić ????
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Sami znawcy dziwne że analizy na UFC to daję Pudzian, Napoleoni i jeszcze kilka ogarniętych osób, a jak jest jakaś polska gala to każdy znawca MMA...
Mam postawione 500 kuponów na boks/ufc/polskie mma i yield + 10% więc nie odbieraj mi prawa do wypowiadania się w tym temacie, ok? Pokaż swoje zasługi dla tego forum najpierw, znawco.
Dzięki, racja, jak widzisz pisałem tę analizę późno, więc mogły zdarzyć się błędy.
a to jakiś wstyd przegrać przez KO/TKO w wadze ciężkiej?
Jak przegrywa się 5/6 walk przez TKO to chyba coś znaczy, prawda?
Nie ma wielkich umiejętności? Baaardzo dobra stójka, wyniesiona z paru ładnych lat KB, oraz jak na staż też ponad przeciętny parter, wystarczy obejrzeć walkę z Żabą, który jest parterowcem.
Walkę z Żabą oglądałem i Milewski rzeczywiście zaskoczył tam swoim submission, ale przez stwierdzenie, że &quot;nie ma jeszcze wielkich umiejętności&quot; chciałem powiedzieć, że chłopak ma mały staż w MMA i dopiero się rozwija.
Ktoś, kto ma wielkie umiejętności (np Drwal) takiego Nobrege by rozjechał i zrobił z niego naleśnika z jagodami, a nie stoczył walkę na styk - zgodzisz się? Obalasz tezy, które sam tworzysz.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Mam postawione 500 kuponów na boks/ufc/polskie mma i yield + 10% więc nie odbieraj mi prawa do wypowiadania się w tym temacie, ok? Pokaż swoje zasługi dla tego forum najpierw, znawco.
Po pierwsze nigdzie nie napisałem że nie możesz pisać w temacie, bo nawet nie mam takiego prawa, ale dzięki za uznanie ;]
A po drugie co mnie obchodzą Twoje kupony, Twój yield itd. dałeś lipną analizę która po prostu skomentowałem. Nawet żeby Ci udowodnić rożłożę Ci ją na czynniki pierwsze;]
Więc napisałeś że Kita to solidny &quot;stójkowiec&quot;, a to żadna nowość wystarczy dwie minuty w google albo obejrzeć ze dwie walki. Że zaliczył wpadkę, wystarczy sprawdzić profil na sherdogu. Że Wessel to przeciętny zawodnik, napisałeś jak by Kita był Top 5 HW w UFC. I że zdarza mu się przegrywać przez nokaut, wystarczy rzucić okiem na bilans na sherdogu. Tak więc super analiza, super wszystko opisane, pozazdrościć.
Jak przegrywa się 5/6 walk przez TKO to chyba coś znaczy, prawda?
No co to znaczy? Po prostu rywal był lepszy i wygrał przez nokaut.
Walkę z Żabą oglądałem i Milewski rzeczywiście zaskoczył tam swoim submission, ale przez stwierdzenie, że &quot;nie ma jeszcze wielkich umiejętności&quot; chciałem powiedzieć, że chłopak ma mały staż w MMA i dopiero się rozwija.
Ktoś, kto ma wielkie umiejętności (np Drwal) takiego Nobrege by rozjechał i zrobił z niego naleśnika z jagodami, a nie stoczył walkę na styk - zgodzisz się? Obalasz tezy, które sam tworzysz
To trzeba było napisać że to będzie jego dopiero Jego czwarta walka w formule MMA a nie że brak mu umiejetnośći. A jeśli Walka z Nobregą była na styk to chyba inne walki oglądaliśmy... Dla mnie Milewskiemu brakło trochę doświadczenia, precyzji ciosów i zimnej głowy. Dalsza dyskusja nie ma sensu....
 
M 0

makrofaq

Użytkownik
Super się spinacie:browar565:,
tylko po co? Gala pokaże kto się mylił.
Ode mnie:
Śmiało będę stawiał na Polaków. Dlaczego?
Powód oczywisty, walczą u siebie. I ile razy nie spojrzę w statystyki i ile razy nie obejrzę powtórek walk to twierdzę, że przeciwnicy są do rozbicia. Spodziewać się możemy jakiejś wpadki ale myślę tu maksymalnie o jednej walce.

Zakłady to dla mnie na razie zabawa. Dopiero się uczę i pieniądze stawiam niewielkie. Oczywiście na razie na minus, ale to zanim nauczyłem się nie podejmować pochopnych decyzji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom