>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

problem z bet...Restrykcja

S 0

seba999

Użytkownik
witam mam taki problem...zainwestowałem kase u pewnego typera który ugrał dużą kasę i konto zostało poddane restrykcji musiał tam jakąś weryfikacje zrobić...okazało się że kupił konto od kogoś bo na swoim jakieś ograniczenia miał, no i konto zostało zweryfikowane przez osobę która sprzedała konto, był skan dowodu była rozmowa telefoniczna i nawet akt notarialny (mówie to co on mi powiedział jeśli nie jest tak jak napisałem napiszecie chce wiedzieć że mnie nie robi w chu...) a bet dalej blokuje konto twierdząc że to nie jego konto i nie chce oddać kasy, moje pytanie czy da się to odzyskać? no bo przecież nie mogą zabrać komuś pieniędzy, nie były one kradzione, zostały wygrane, podczas rozmowy telefonicznej osoba (typer) rozmawiała z kolesiem z bet i wg tej osoby z bet ten typer nie jest właścicielem konta i dlatego je blokują...pokręcone to wiem..ale czy na tej podstawie mogą zabrać pieniądze? czy w ogóle mogą?

kolejne pytanie czy weryfikacja a dokładnie restrykcja na bet przebiega w taki sposób skan dowodu, rozmowa, akt notarialny chce wiedzieć czy nie zostałem oszukany no i jak odzyskać pieniądze bo z tego co wiem to było już dużo przypadków gdzie bet nie ociągał się z oddaniem kasy po większej wygranej... czekam na poważne odpowiedzi. z góry dzięki
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Jezeli mają podstawe ze zlamal regulamin to moga zamknac konto i tyle, kasa przepada.
 
charlie71 2

charlie71

Użytkownik
konto zostało zweryfikowane przez osobę która sprzedała konto, był skan dowodu była rozmowa telefoniczna
podczas rozmowy telefonicznej osoba (typer) rozmawiała z kolesiem z bet i wg tej osoby z bet ten typer nie jest właścicielem konta i dlatego je blokują
Jedno konto weryfikowało telefonicznie dwóch różnych gości i Ty się dziwisz że się połapali .
 
S 0

seba999

Użytkownik
z tego co sie teraz dowiedziałem to konto zostało zweryfikowane poprawnie i po wygraniu tej kasy zablokowali konto czy to możliwe? że zablokują bo jakieś podejrzenia mają? no i czy można tą kase jakoś odzyskać?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Kolego najpierw napisz co grales pewnie damski itf z ktorym bet365 &quot;prowadzi&quot; wojne...To sie nie dziw ze zamkneli maja do tego prawo czy kase odzyskasz watpie jak popelniles gdzies bład podczas weryfikacji...
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
z tego co sie teraz dowiedziałem to konto zostało zweryfikowane poprawnie i po wygraniu tej kasy zablokowali konto czy to możliwe? że zablokują bo jakieś podejrzenia mają? no i czy można tą kase jakoś odzyskać?
a wypłate mogłes zlecic czy od razu kasa zablokowana?
Ja mam podobną sytuację, brat wczoraj zamknął u nich konto a dzisiaj do mnie info ze restrykcje na koncie i ze mam wyplacic kase, na czasie mi powiedzieli ze moga zamknac konto bez podania przyczyny. Mialem grube hajsy powiedzieli ze w ciagu 24 h kasa ma byc na Skrill oby to wyplacili
 
S 0

seba999

Użytkownik
z tego co wiem to konta były zweryfikowane i bet wg tego typera doczepił się do wygranej i coś tam chciał jakieś dane jeszcze, akt notarialny to było potwierdzenie tożsamości i było ok, wkurwia mnie to już bo ten bet w chuja leci ciągle konto było zweryfikowane ok i zamknęli konto by wygranej 21k...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ciebie w ogóle ten temat nie powinien interesować, chyba że wiedziałeś że gra na lewym koncie.Z drugiej strony dając kasę w cudze łapy trzeba się liczyć z takimi akcjami i już pomijam czy to jest prawda czy nie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ciebie w ogóle ten temat nie powinien interesować, chyba że wiedziałeś że gra na lewym koncie.Z drugiej strony dając kasę w cudze łapy trzeba się liczyć z takimi akcjami i już pomijam czy to jest prawda czy nie.
Fakt jest jeden że coraz więcej tego typu spraw wychodzi na Jaw, ludzie kombinują.... i liczą że bukmacher nie ma kontroli IP itp.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
a co ma ip do tego? jeżeli grasz dzisiaj u siebie w domu a jutro np u kumpla to co ban? pomyśl
A spójrz na to z perspektywy bukmachera gdy z jednego IP gra trzech graczy o innych nazwiskach. Przecież ich system zaraz to wyłapuje pomyśl tak samo.....
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
ale kase ci oddali? a miałeś taki sam problem to ważne bo ten &quot;typer&quot; twierdzi że nie oddali mu kasy wiesz pytam bo może mnie okłamywać i kassy nie chce dać
Wygrałem dosyc sporo kasy, mialem dwa konta na jednym IP jedno ja drugie brat. I brat dzien wczesniej zamknał u nich konto, a ja na drudzi dzien wchodze i komunikat cos w stylu pewne restrykcje beda miały miejsce na Twoim koncie zlec wypłate srodkow. Nie chcieli ode mnie zadnych dokumentow i po 8 h kasa na Skrill
 
S 0

seba999

Użytkownik
A spójrz na to z perspektywy bukmachera gdy z jednego IP gra trzech graczy o innych nazwiskach. Przecież ich system zaraz to wyłapuje pomyśl tak samo.....
tak rozumiem ale ip no wiesz wszystko było potwierdzone no nie mów mi że przez ip buk zabierze taką kase bo ma &quot;podejrzenia&quot; no bez jaj
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
tak rozumiem ale ip no wiesz wszystko było potwierdzone no nie mów mi że przez ip buk zabierze taką kase bo ma &quot;podejrzenia&quot; no bez jaj
Kolego to nie są jaja, po prostu bukmacher mógł go sobie obserwować tak. Pewnie nie kupił pierwszego konta popełnił gdzieś błąd przekombinował i wyszło. Bukmacher pozwolił wpłacić kasę ale już nie wypłacić bo zauważył problem i stosuje dodatkowe zabezpieczenia ma do tego prawo. Dlaczego zawsze winny jest bukmacher a nigdy gracz.... hm.... Kombinatorstwo nie popłaca i to kolejny dowód.
 
Do góry Bottom