>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

problem z bet...Restrykcja

szpon 154

szpon

Użytkownik
Kolego to nie są jaja, po prostu bukmacher mógł go sobie obserwować tak. Pewnie nie kupił pierwszego konta popełnił gdzieś błąd przekombinował i wyszło. Bukmacher pozwolił wpłacić kasę ale już nie wypłacić bo zauważył problem i stosuje dodatkowe zabezpieczenia ma do tego prawo. Dlaczego zawsze winny jest bukmacher a nigdy gracz.... hm.... Kombinatorstwo nie popłaca i to kolejny dowód.
Gdyby pozwolili wszystkim graczom grac na rownych zasadach, to nikt by nie kombinowal, proste.
Inna sprawa, ze niestety to nie chodzi tylko o IP. Maja szereg innych mozliwosci kontrolowania tego (iesnare, cookies, mac adress, niektorzy twierdza nawet, ze maja narzedzia i algorytmy rozpoznajace po &#39;stylu gry&#39;), a pewnie o czesci nawet nie wiemy.

Wracajac do tematu, to po pierwsze niech autor przeczyta najpierw to co napisal, bo niektorych jego postow nie idzie czytac - strasznie chaotycznie pisze.

Po drugie raczej nie slyszalem, zeby bet3,65 zablokowal mozliwosc wyplaty, chyba, ze to konto jakos ewientnie im smierdzi. Do tej pory multikonta, zrobione z glowa, spokojnie u nich przechodzily.
 
S 0

seba999

Użytkownik
kombinacja? ktoś kogoś oszukał? kasa wygrana legalnie, gdyby bet nie wprowadził ograniczeń na &quot;wygrywanie&quot; nie byłoby problemu nikt by kont nie kupował a tak wygrasz 20k i blok na miecha nie możesz grać, przegrać można wszystko a wygrać tylko 20k, dobra...czy mam szanse odzyskać pieniądzę od tego typera? powiedźcie jak jeżeli jest sposób
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
A tak swoja droga, to po jaka cholere dobry typer mialby grac dla kogos kto zainwestowal u niego pieniadze?
Skoro jest niby taki dobry, to oczywiste jest, ze wiecej wyciagnalby grajac na swoj rachunek.
No chyba, ze ten &#39;inwestor&#39; wlozylby przynajmniej milion, ale z wiadomych wzgledow, granie taka kasa na b3,65 nie przejdzize. Zreszta milion mozna zainwestowac o wiele lepiej niz w bukmacherke.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
zainwestowałem kase u pewnego typera który ugrał dużą kasę i konto zostało poddane restrykcji musiał tam jakąś weryfikacje zrobić...okazało się że kupił konto od kogoś bo na swoim jakieś ograniczenia miał, no i konto zostało zweryfikowane przez osobę która sprzedała konto, był skan dowodu była rozmowa telefoniczna i nawet akt notarialny (mówie to co on mi powiedział jeśli nie jest tak jak napisałem napiszecie chce wiedzieć że mnie nie robi w chu...)
a bet dalej blokuje konto twierdząc że to nie jego konto i nie chce oddać kasy, moje pytanie czy da się to odzyskać?
no bo przecież nie mogą zabrać komuś pieniędzy, nie były one kradzione, zostały wygrane,
podczas rozmowy telefonicznej osoba (typer) rozmawiała z kolesiem z bet i wg tej osoby z bet ten typer nie jest właścicielem konta i dlatego je blokują...
pokręcone to wiem..ale czy na tej podstawie mogą zabrać pieniądze? czy w ogóle mogą?
kolejne pytanie czy weryfikacja a dokładnie restrykcja na bet przebiega w taki sposób skan dowodu, rozmowa, akt notarialny chce wiedzieć czy nie zostałem oszukany no i jak odzyskać pieniądze bo z tego co wiem to było już dużo przypadków gdzie bet nie ociągał się z oddaniem kasy po większej wygranej... czekam na poważne odpowiedzi. z góry dzięki
Weryfikacja konta przebiega na bardzo prostej zasadzie. Weryfikują dokumenty nie zawsze potrzebują akt notarialny, to już raczej ekstremalne przypadki, słyszałem że nawet czasami chcą zdjęcie dowodu w ręce obok twarzy. Najprostsza weryfikacja to weryfikacja telefoniczna wystarczy zapytać o kilka szczegółów i odrazu wiadomo czy konto należy do danej osoby. Pare lat temu kolega zrobił wałek i załozył konto na własną matkę oczywiscie ona o tym wiedziała i się zgodziła. Jednak jak przyszło do weryfikacji wytłumaczył jej co ma mówić jak będą dzwonić. Wystarczyło że spytali jego matki co to jest handicap azjatycki a ona nie miała pojęcia o co chodzi a za grubą kase to niby obstawiała i odrazu się zorientowali ???? Po paru min dostał meila że konto zablokowane... i Punkt regulaminu Gra w imieniu osób trzecich jest zabroniona... Konfiskata wygranych depozyt zwrócili...
bet365 to maszynka do robienia pieniędzy... Zainteresowani dobrze wiedzą o co chodzi... Oni też nie są idiotami... Myślisz że po co ludzie kupują konta na bet365 ? Jak bet widzi że jesteś dla nich &quot;profesjonalnym graczem&quot; tzn obstawiasz bardzo mało popularne zdarzenia za bardzo duże kwoty to wiadomo że Cię zlimitują bo kto obstawia np za 10K 4 lige pakistańskiego pinponga albo 7 tadżycką lige kobiet w bierkach ????
Jezeli chodzi o odzyskanie kasy to raczej nie ma szans... Uwierz mi jak by bet nie kontrolował tego to Ci co się trochę znają na bet robili by taką kasę że z torbami by ich puścili. I tak ludzie kombinują jak mogą...
Zobacz ich regulamin. Jest wyraźnie napisane gra w imieniu osób trzecich jest zakazana. Sam napisałeś że ten Typer kupił od kogoś konto więc nie należało do niego czyli on grał w czyimś imieniu a to jest zakazane.
Zorientowali się czyli nie są takimi idiotami jak by się mogło wydawać.
A tak swoja droga, to po jaka cholere dobry typer mialby grac dla kogos kto zainwestowal u niego pieniadze?
Bo to pewnie są znajomi. Bet365 rządzi sie swoimi prawami, wystarczy się trochę interesować sportem i możesz robić takie pieniądze o których inni mogą tylko pomarzyć i możesz to zrobić tylko na becie.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
no ale czy buk ma prawo zabrać kase?
zwykle tylko wygrane, a depozyt zwracają, ale jak wystąpiło oszustwo to często się kończy na całkowitej konfiskacie środków. Każdy buk ma to w swoich &quot;terms and conditions&quot; działalności. Jest tam jeden punkt, co robi w razie podejrzenia/wykrycia oszustwa.
Np: wycinek z regulaminu Bovady:
&quot;6.10. Abuse of System Vulnerability. If, in our reasonable discretion, we determine that an Account sought to or actually did exploit any hardware or software error, malfunction, &quot;bug&quot; or other vulnerability, we shall immediately close such Account and all Account balances, including both deposits and any winnings, shall be immediately forfeited. If, in our reasonable discretion, we determine that such activity is occurring, the Account(s) may, in our sole and absolute discretion, be disabled and all Account balances (including both deposits and any winnings) shall be forfeited. In such event, we expressly reserve the right to initiate civil legal proceedings and report such activities to authorities in support of criminal investigations and charges, as appropriate&quot;.
 
S 0

seba999

Użytkownik
dzięki tym którzy się jasno wypowiedzieli, szkoda że odzyskać się nie da trochę dałem się wrobić i mam nauczkę...
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
A tak swoja droga, to po jaka cholere dobry typer mialby grac dla kogos kto zainwestowal u niego pieniadze?
Skoro jest niby taki dobry, to oczywiste jest, ze wiecej wyciagnalby grajac na swoj rachunek.
No chyba, ze ten &#39;inwestor&#39; wlozylby przynajmniej milion, ale z wiadomych wzgledow, granie taka kasa na b3,65 nie przejdzize. Zreszta milion mozna zainwestowac o wiele lepiej niz w bukmacherke.
aby zarobić więcej ?
 
Do góry Bottom