>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Problem z działaniem forum

bufu 105

bufu

Użytkownik
no ja dzisiaj natknąłem się na taki problem i to nieraz chciałem wejść na forum i nie załadowała się strona tylko
Nie odnaleziono adresu
więc wymazałem www i działa lecz gdy później odświeżyłem to już nie działa i pokazało się znowu
Nie odnaleziono adresu
więc wpisałem www i działa ale już mnie zniechęca takie coś:kwasny4565:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wystarczy kliknąć odśwież i się strona załaduje. Wchodź raczej z www, a gdy wyskoczy błąd kliknij odśwież, powinno działać.
Również mam ten problem, ale rzadko i odśwież zawsze pomaga. U mnie tak się dzieje przez router, pewnie Ty też używasz router.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Po aktualizacji skryptu forum, nie działa dobrze mod odpowiedzialny za linki. Po wklejeniu linka w temacie do innego topicu na forum, link nie działa. Należy poprawić ten skrypt.
Linki powinny dzialac juz poprawnie.
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Witam,
chciałbym się dowiedzieć dlaczego nie mogę dokonać zmiany podpisu w &quot;Panelu użytkownika&quot;, czy dodać jakiejkąkolwiek sygnaturkę. Zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku wyskakuje komunikat: &quot;BB code color is not allowed.&quot;
pzdr.
vice versa
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Kilka tygodni temu mialem problem ze nie ladowala mi sie stronka F.B. Dzis znowu sie to powtarza. Odswiezanie nic nie pomagalo, z Firefoxa przerzucalem sie na Opere gdzie po kilku min znowu pojawial sie ten problem. Pozostale stronki dzialaja bez zarzutu. Z tego co wiem w tym czasie innym uzytkownikom forum smiga normalnie. Bylem zmuszony nawet do sciagniecia przegladarki Google Chrome.
Moze ktos mial taki problem i sie z nim poradzil, a moze adminstratorzy wiedza co dolega mojemu kompowi.
PS: Wymazywanie www nic nie daje
 
N 0

nowas_

Użytkownik
Jestem nowy i za bardzo nie wiem gdzie o tym napisać, ale znalazłem małą literówkę na forum. Przy dodawaniu tematu do subskrypcji w liście rozwijanej gdzie wybieramy rodzaj powiadomienia o nowych postach w temacie jest opcja &quot;Baz powiadomienia...&quot;
Nie linczujcie za mocno jeśli nie ten temat, chciałem dobrze :p
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Kilka tygodni temu mialem problem ze nie ladowala mi sie stronka F.B. Dzis znowu sie to powtarza. Odswiezanie nic nie pomagalo, z Firefoxa przerzucalem sie na Opere gdzie po kilku min znowu pojawial sie ten problem. Pozostale stronki dzialaja bez zarzutu. Z tego co wiem w tym czasie innym uzytkownikom forum smiga normalnie. Bylem zmuszony nawet do sciagniecia przegladarki Google Chrome.
Moze ktos mial taki problem i sie z nim poradzil, a moze adminstratorzy wiedza co dolega mojemu kompowi.
PS: Wymazywanie www nic nie daje
Czyściłeś cookies?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
chciałem się zapytać czy to tylko ja miałem około godzinny problem z działaniem forum ? zadna przeglądarka nie otwierała fb.com
edit: no i git ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Od kilku dni mam problemy z wejściem na forum. Po prostu strona forum mi się nie wczytuje. Reszta stron normalnie mi działa. Forum jedynie mi działa na przeglądarce Internet Explorer. Na innych nie...

Ma ktoś też tak może? Wie ktoś w czym problem?
Czyściłem ciasteczka, stronę wpisuję jako www. itp.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jaka przeglądarka?
Spróbuj wyczyścić ciasteczka i pliki tymczasowe.
Jeżeli używasz starej wersji tej przeglądarki zrób update do najnowszej wersji.
Spróbuj przeglądarki firefox, mozilla, opera, safarii.
Może masz zainstalowany jakiś zewnętrzny program, który współpracuje z przeglądarką i blokuje Ci stronę.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Głównie używam Fire Foxa. I na FF oraz Flocku nie działało mi.
Na IE działa Ok.
Mam od dawna dodatkową wtyczkę do Fire Foxa- do blokowania. Ale w sumie miałem ją od dawna i nie sądziłem, że to może być przyczyna. Odinstalowałem tę wtyczkę i już działa ????
 
porchmonkey 0

porchmonkey

Użytkownik
generalnie te problemy z forum sa praktycznie od zawsze i ma je praktycznie kazdy !
idiotyczne sa porady wlascicieli/administracji typu &quot;zmien przegladarke, wyczysc ciasteczka, wcisnij F5&quot; - wina nie lezy po stronie uzytkownikow... problemem jest albo forum samo w sobie albo serwis hostingowy (w co watpie), takze admini do roboty, w koncu od czegos tu jestescie
 
Do góry Bottom