>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z wejsciem na strone bet365

P 0

piter1903

Użytkownik
Wojtek I don&#39;t remember this. I just want to now if site bet365sb.com is yours ?
Lucy O I would not recommend you use this site.
Wycinek z mojej rozmowy, teraz to już nie wiem czy to jest bezpieczne czy nie...
Może dlatego napisała Ci że nie poleca korzystania z tej strony bo podałeś jej zły adres? ????
Poprawny to 365sb.com , a mi się wydaje że rację miał ktoś wyżej mówiący że to jest ten sam buk, tylko że adres na rynek azjatycki. Niemniej jak szopka się skończy to niegłupio by było zmienić hasło, bo pewności nie ma, choć jak do tej pory nic podejrzanego na koncie się nie dzieje, historia wiadomości sprzed awarii jest, nawet jakieś info odnośnie transmisji US Open dostałem.
 
damnie88 18

damnie88

Użytkownik
Hmm .. dziwna sprawa z tym 365sb.com, zakład nierozliczony od wczoraj, postawiłem kilka kuponów, ale zaczynam się martwić. Polecam zmienić hasło osobom wchodzącym przez 365sb.com od razu gdy zacznie działać domena bet365.com
Jeżeli macie takie samo hasło u innych bukmacherów to lepiej zrobić to samo.
Bezpieczeństwa nigdy za wiele, a kasy co by nie było szkoda.
// Już sam zgłupiałem .. na czacie Dawid S. pisze, że strona 365sb jest ok i można się logować. Mają problemy techniczne i już działają by to naprawić.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Treść rozmowy z konsultantką Bet365. Nie wydaje się Wam dziwna?
Alicja P dołączył(-a) do tej rozmowy.
Rozmawia Pan/Pani z Alicja P
Alicja P Witam w Czacie na żywo bet365. W czym mogę pomóc?
Maciej Witam
Maciej Chciałbym dowiedzieć się, co dzieje się z bet365
Maciej prawie cały dzień strona się nie ładowała, na czacie podawane były następujące linki do logowania:
www.365sb.com/pl/ i www.allsport365.com Alicja P Proszę o chwilę cierpliwości.
Maciej aż boję się logować w tej chwili na swoje konto, bowiem sytuacja wygląda podejrzanie
Alicja P Proszę o chwilę cierpliwości.
Maciej a więc?
Alicja P Prosze podac login do konta.
Alicja P Prosze sprobowac sie zalogowac na
www.moblie.bet365.com z komputera i prosze podac informacje czy sie udalo?
Maciej chwile
Maciej do czego potrzebny jest login?
Alicja P Prosze podac informacje czy sie Pan zalogowal.
Maciej przecież pytam Panią w tej chwili o co innego
Alicja P Prosze Pana kazda sprawa jest traktowana indywidualnie. Czy moze Pan odpowiadac na pytania.
Alicja P Jezeli nie bedzie Pan odpowiadal na pytanie nie bedziemy Panu w stanie pomoc.
Maciej pytam się co się dzieje ze stroną, nic związanego z moim kontem Bet365
Maciej to Pani nie odpowiada na moje pytanie
Alicja P Prosze Pana zostal Pan juz poinformowany w dniu dzisiejszym ze sa problemy techniczne.\
Alicja P Zostal Pan poproszony o wykonanie testow./
Alicja P Czy jest jeszcze coś, w czym możemy dzisiaj pomóc?
 
P 0

piter1903

Użytkownik
BuzzerBeater - nie dziw sie z drugiej strony, jeśli 200 osób pod rząd pyta o to samo to też bym klepał kopiuj - wklej czy jakkolwiek żeby było prościej ???? choć fakt, trochę ogarnięcia by nie zaszkodziło babce. zreszta, moja opinia jest taka że we wszelkiego rodzaju help-deskach czy czatach pracuja osoby, które nie powinny tam pracować, natomiast osoby konkretnie ogarnięte w temacie sie do takiej fuchy nie cisną ???? liczone przypadki że jest inaczej. Kolega wyżej ma rację - trzeba machnąć ręką, ewentualnie wylogować, i zalogować się jeszcze raz, a nuż trafi się kto inny. ;)
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
To już się wkurzające robi. w ramach rekompensaty powinni rzucić jakąś kasą :p
do admina: a co to za różnica czy napiszę &quot;mi też nie działa&quot;, od tego co napisałem powyżej? trochę więcej luzu bo zejdziesz na zawał ????
Admin: wkurzające a właściwie irytujące są Twoje nic nie wnoszące posty. Zatem skończ już marudzić i pisz jak masz coś sensownego do powiedzenia bo nudzi mi się usuwanie Twoich postów.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Ja od jakiegoś tygodnia mam taki problem może związany z wygranymi wysokimi, że zrobili mi opóźnienie czasowe na zakłady live. I postawienie zakładu live trwa około 15 sekund. Normalnie trwało 3 sekundy. Wyobraźcie sobie postawienie kombo live z opóźnieniem 15 sekundowym... Macie ten sam problem, czy możecie zakłady live postawiać bezproblemowo w krótkim czasie?
 
D 3

ddsz

Użytkownik
miał ktoś z was taki problem że przy próbie wejścia na bet365 nastepuje przekierowanie na mobile.bet365. loguje sie z laptopa i mam stacjonarny net pliki tym i coo usuniete.. :/
 
M 2

maszczu

Użytkownik
i co rozwiązałeś problem
u mnie dzisiaj zrobiło się tak samo nic nie pomaga
konsultowałem z czatem też nic pomogli - starali sie
dali sprawę do działu technicznego
wejśc na bet365 nie sposob w żaden sposób
 
Do góry Bottom