>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Problem z wejsciem na strone bet365

D 3

ddsz

Użytkownik
na innej przeglądarce tj. google chrome to samo, nadal przekierowanie na mobile.bet365 :/ ponowna instalacja sytemu też nie pomogła właśnie ją zrobiłem lipa straszna :/ kopii strony nie próbowałem ale zaraz to zrobię, dziwne jest to że w domu np z siostry kompa zaloguje sie normalnie, z laptopem nawet poszedlem do pracy i na necie w pracy tez jest przekierowanie na mobile a na kompie w pracy sluzbowym smiga. Chyba nalozyli na mnie indywidualna blokade xd
 
D 3

ddsz

Użytkownik
kopia strony pojawia sie normalna jakowww.bet365.com gdzie nastepnie nalezy wybrac jezyk i obojetnie jaki wybiore nastepuje przekierowanie na mobile.bet365 madafaka ????
 
M 2

maszczu

Użytkownik
a kontaktowałeś się z supportem ?
pierwsza rzecz jaka przyhodzi do głowy
ale do rzeczy - problem został rozwiązany w następujący sposób
zainstalowałem wtyczkę User Agent coś w odzaju podkładki po IE
ja sam używam mozilli i siedze na linuxie nie wiem jak ty ale mi to pomogło
wystarczyła sama instalacja , jeszcze tylko ustawić na IE8 i po problemie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3

ddsz

Użytkownik
Support mi nie mógł pomóc, ale wystarczyło zainstalowanie wtyczki User Agent i smiga na firefoxie na ubuntu, Wielkie dzięki kolego ????
 
homel 918

homel

Użytkownik
Ja nie odnosnie tematu, ale tez problem z betem, a moze z przegladarka. Loguje sie do beta, klikam na meczyk na zywo i przechodze do bocznej zakladki ze strimem [obrazem tego spotkania ze stronki typu drhtv czy innej] , ogladam pare minut, przelaczam na bet365, chce postawic zaklad i jestem wylogowany ... I wystarczy nawet wejsc w inne okienko na pare 30 sekund, wracam do beta i wylogowany ... wina przegladrki czy beta? da sie to jakos nabrawic
 
S 0

samenn

Użytkownik
Orange podobno zablokowało stronę Bet365. I nie połączysz się z nimi z neostrady. Wersja mobilna nadal działa i patrze allsport365.com że tu działa i jest to podobno inny adres Bet365 ale dla pewności można się dopytać na czasie mobilnym u nich samych.
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
U mnie na dwóch kompach nie działa zadzwoniłem do brata. U niego śmigają obie wersje zwykła www i mobilna na telefonie ... Ciasteczka pousuwałem i nic nie pomogło ..... Jakieś inne propozycje ktoś ma co zrobić ??
 
kon-rafal 21

kon-rafal

Użytkownik
Zmieńcie DNSy na te poniższe i będzie śmigać.
208.67.222.222
208.67.220.220
Sprawdźcie sobie jak zmienić dnsy w waszym systemie (gdzieś w Panelu Sterowania w zależności od systemu), zresetujcie system i powinno działać ;)
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Przez neostradę nie da się połączyć z bet365. W komórkach w Orange działa tylko wersja mobilna. W innych sieciach np. Play, strona bet365 odpala bez problemu. Mam nadzieję, że to tylko chwilowa blokada lub awaria u operatora, a nie początek do blokowania stron u innych operatorów.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Nie wiem jak to jest teraz z TP gdy jest już Orange,jak tam z udziałami skarbu państwa,ale podejrzewam,że trzeba jeszcze trochę kasy na baseny przy willach dla kilku osób i opłacenie drogich szkół dla dzieci kilku znamienitym osobom,więc rozpoczęła się walka z przestępcami niecnie ograbiającymi pracujących w pocie czoła krystalicznie czystych posłów,urzędników i prokuratorów.
Po niepełnosprawnych przyszła kolej na hazardzistów,bo wiadomo,rencistom i alkoholikom już nie bardzo jest co wydzierać.
Jest to pierwsza próba,badanie terenu,jak wszystko pójdzie ok,to za rok dwa będzie cenzura jak u Kimów.
Pamiętajcie - grajcie tylko tam gdzie każe Wam rząd - oni zawsze wiedzą lepiej i zawsze chcą waszego dobra.
Póki co wystarczy zmiana DNSa te podane wyżej są,ok ale nie jedyne.
 
majkeln 224

majkeln

Użytkownik
Internet Neostrada - nie działa.
Spróbowałem przez internet z playa- wszystko śmiga aż miło.

Coś się wyjaśniło, dlaczego przez neo nie odnajduje serwera?
 
Do góry Bottom