>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja jest OK

guernica 584

guernica

Użytkownik
no coz z twoja matematyka nie lepiej

musi wplacic 630zl

10+20+40+80+160+320=630

Dlatego ja nie gram progresją ;). Ale oczywiście masz rację i żadnym wytłumaczeniem jest to ze pisze z telefonu i paluch mi się omsknął ;).
 
W 19

wawer96

Użytkownik
Macie rację. To nie chodzi o matematykę, tylko robię to za szybko ????
Poprawiłem założenia. Stop nastąpi na 4 poziomie.
Wybaczcie za głupie błędy. 160zł będzie ostatnim poziomem, a kwota inwestycji 310zł.
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
Wszystko pięknie założenia spoko tylko taki drobny szczególik że na prawdę nie trudno 5 razy z rzędu źle wytypować zdarzenia z kursem powyżej 2, no i 3 stówy w pizdu... Zacznij może od niższej stawki to pozwoli na większa ilość progów ????
 
W 19

wawer96

Użytkownik
Wszystko pięknie założenia spoko tylko taki drobny szczególik że na prawdę nie trudno 5 razy z rzędu źle wytypować zdarzenia z kursem powyżej 2, no i 3 stówy w pizdu... Zacznij może od niższej stawki to pozwoli na większa ilość progów ????
Spoko. Wiem o tym. Poczekajcie na wyniki. Może mam problem z matematyką, ale jeśli chodzi o zakłady to już ładnych kilka lat w tym siedzę. I nie raz wygrywałem duże kwoty i swoje też przegrać zdążyłem. Także wiem jakie jest ryzyko. A poza tym jak ktoś nie bierze pod uwagę straty grając w zakłady to niech sobie te 3 stówy na ciuchy wyda i po kłopocie.
 
M 19

manyolo

Użytkownik
Macie rację. To nie chodzi o matematykę, tylko robię to za szybko ????
Poprawiłem założenia. Stop nastąpi na 4 poziomie.
Wybaczcie za głupie błędy. 160zł będzie ostatnim poziomem, a kwota inwestycji 310zł.
w razie jednego niepowodzenia potrzebujesz aż 32 progresje zakończone wygraną aby zarobić ....10zl ;)
jestem pesymistycznie nastawiony do twojego pomysłu ale mam nadzieję że się mylę i uda ci się wychodzić na +
pozdrawiam
 
W 19

wawer96

Użytkownik
w razie jednego niepowodzenia potrzebujesz aż 32 progresje zakończone wygraną aby zarobić ....10zl ;)
jestem pesymistycznie nastawiony do twojego pomysłu ale mam nadzieję że się mylę i uda ci się wychodzić na +
pozdrawiam
?????? Jak to wyliczyłeś?
 
T 11,9K

tadzin

Użytkownik
?????? Jak to wyliczyłeś?
kopiac złoto na ksiezycu przypadkowo wykopal odpowiedz.

w razie jednego niepowodzenia potrzebujesz aż 32 progresje zakończone wygraną aby zarobić ....10zl :wink:
jestem pesymistycznie nastawiony do twojego pomysłu ale mam nadzieję że się mylę i uda ci się wychodzić na +
pozdrawiam
to boldem. to i tak zalozyles ze wszystko grane byloby po kursie 2. i wtedy bylyby to 32 zakonczone progresje.
jednakze autor sobie wymyslil granie po minimum krusie 1.7 (wyobraznia, hemoglobina, taka sytuacja) czyli wychodzac z najabrdziej pesymistycznego scenariusza ze wszytsko jest pograne po kursie 1.7 to mozna systematycznie jedynie tracic a nie odrabiac.
mnozenie, dodawanie i te sprawy. to calkiem trudne.
 
W 19

wawer96

Użytkownik
kopiac złoto na ksiezycu przypadkowo wykopal odpowiedz.


to boldem. to i tak zalozyles ze wszystko grane byloby po kursie 2. i wtedy bylyby to 32 zakonczone progresje.
jednakze autor sobie wymyslil granie po minimum krusie 1.7 (wyobraznia, hemoglobina, taka sytuacja) czyli wychodzac z najabrdziej pesymistycznego scenariusza ze wszytsko jest pograne po kursie 1.7 to mozna systematycznie jedynie tracic a nie odrabiac.
mnozenie, dodawanie i te sprawy. to calkiem trudne.
Dobra koniec dyskusji z mojej strony. Liczcie, dodawajcie i co tam jeszcze chcecie. W Piątek start.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
?????? Jak to wyliczyłeś?
Skoro grasz za 10 zł kurs 1,70 załóżmy że bez podatku to wygrasz 17 zł na pierwszym progu.

Skoro grasz i nie wejdą Ci kupony za 10, 20, 40, 80 i 160 zł przegrywasz 310 zł.

Uznajesz miesiąc za stracony i grasz znów za 10 zł, żeby wygrać na czysto 7 zł, bo wygrywasz 17 ale stawiasz 10.

310 zł / 7 zł = 44,29

Musisz wygrać 44 razy grając za 10 zł po kursie 1,70 żeby odrobić te stracone pieniądze, bo 7x44 = 308.
 
T 11,9K

tadzin

Użytkownik
Skoro grasz za 10 zł kurs 1,70 załóżmy że bez podatku to wygrasz 17 zł na pierwszym progu.
Skoro grasz i nie wejdą Ci kupony za 10, 20, 40, 80 i 160 zł przegrywasz 310 zł.
Uznajesz miesiąc za stracony i grasz znów za 10 zł, żeby wygrać na czysto 7 zł, bo wygrywasz 17 ale stawiasz 10.
310 zł / 7 zł = 44,29
Musisz wygrać 44 razy grając za 10 zł po kursie 1,70 żeby odrobić te stracone pieniądze, bo 7x44 = 308.
wygrywajac na progu:
/160 zł po kursie 1.7 zysk to 112, a suma wczesniejszych stawek to 150 czyli konczac z suckesem te &quot;progresje&quot; jest strata 38
/80 zl -||- zysk 56 suma stawek 70, strata 14
/40zl -||- zysk 28 suma stawek 30, strata 2\
/20 zysk 14 suma 10 zysk 4.
czyli w skrocie mowiac znakomity &quot;system&quot;, jedyny zysk to zakonczenie &quot;progresji&quot; od razu na poczatku za 10 zł badz na progu za 20 zł. im dalej tym wieksza strata i mozliwosc w ogole nie skonczenia &quot;progresji&quot;.
ps
ubaw po pachy i to za darmola
 
K 14

kempmarek

Użytkownik
Macie rację. To nie chodzi o matematykę, tylko robię to za szybko ????
Poprawiłem założenia. Stop nastąpi na 4 poziomie.
Wybaczcie za głupie błędy. 160zł będzie ostatnim poziomem, a kwota inwestycji 310zł.

i to jest najwazniejszy blad kazdego amatora ze zlotym srodkiem na wygarne

CAŁA BUKMACHERKA OPIERA SIE WLASNIE NA MATEMATYCE

wiec chodzi tu o matematyke
 
A 0

afinedaytoexit

Użytkownik
Bukmacherka opiera się na matematyce?
Boże..Tak samo jak na matematyce opiera się ruletka.Czyli w ogóle się nie opiera.
Wszystko w mniejszym czy większym stopniu opiera się na szczęściu. Na matematyce to może opierać się bukmacher szacując kurs.
 
T 11,9K

tadzin

Użytkownik
Bukmacherka opiera się na matematyce?
Boże..Tak samo jak na matematyce opiera się ruletka.Czyli w ogóle się nie opiera.
Wszystko w mniejszym czy większym stopniu opiera się na szczęściu. Na matematyce to może opierać się bukmacher szacując kurs.
????????????????????????????????????????????????????????????????
a ziemia jest płaska
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Bukmacherka opiera się na matematyce?
Boże..Tak samo jak na matematyce opiera się ruletka.Czyli w ogóle się nie opiera.
Wszystko w mniejszym czy większym stopniu opiera się na szczęściu. Na matematyce to może opierać się bukmacher szacując kurs.
Żartowniś :grin: z Ciebie.
Algorytmy typujące, zbudowane ze znaków matematycznych, też się opierają na szczęściu?
 
A 0

afinedaytoexit

Użytkownik
Nie rozumiecie chyba o co mi chodzi. Na matematyce to opiera się bukmacher by odpowiednio dobierać kursy i wychodzić na zero i pobierać swoją prowizję.
On szacuje matematyczne szanse, ma grono specjalistów od tego.
W szczęściu chodziło mi o to, że szary użytkownik nigdy nie ma matematycznej pewności że ktoś wygra. Nawet kiedy gra się pewniaki po 1.01 przyjdzie czas, że ktoś kiedyś wtopi.
A progresywa będzie działać tylko jak dwa czynniki będą spełnione - będziemy mieć nieograniczoną ilość środków oraz brak limitów u bukach. Więc śmieszy mnie jak ktoś próbuję grać nią..bo prędzej czy później i tak zostanie z niczym. To jest jedyne pewne w niej, jeżeli ktoś na dłuższą metę będzie próbować grać.
Geniusze matematyczne się znalazły...jeżeli nie grasz jakiś surebetów nigdy nie znajdziesz na 100% pewnego algorytmu. Jeżeli chodzi o typowanie ze strony szarego użytkownika ..tutaj właśnie wchodzi szczęście i intuicja.
Jeżeli myślisz że ktoś na forum po średnim wykształceniu przechytrzył całą inteligencje matematyczną która istnieje na świecie jakimś sposobem to wybacz, nie mamy o czym rozmawiać.
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
Nie rozumiecie chyba o co mi chodzi. Na matematyce to opiera się bukmacher by odpowiednio dobierać kursy i wychodzić na zero i pobierać swoją prowizję.
On szacuje matematyczne szanse, ma grono specjalistów od tego.

W szczęściu chodziło mi o to, że szary użytkownik nigdy nie ma matematycznej pewności że ktoś wygra. Nawet kiedy gra się pewniaki po 1.01 przyjdzie czas, że ktoś kiedyś wtopi.
A progresywa będzie działać tylko jak dwa czynniki będą spełnione - będziemy mieć nieograniczoną ilość środków oraz brak limitów u bukach. Więc śmieszy mnie jak ktoś próbuję grać nią..bo prędzej czy później i tak zostanie z niczym. To jest jedyne pewne w niej, jeżeli ktoś na dłuższą metę będzie próbować grać.

Geniusze matematyczne się znalazły...jeżeli nie grasz jakiś surebetów nigdy nie znajdziesz na 100% pewnego algorytmu. Jeżeli chodzi o typowanie ze strony szarego użytkownika ..tutaj właśnie wchodzi szczęście i intuicja.
- kolego !!! co Ty za brednie wypisujesz ???
- na surebetach to sie dopiero można teraz przejechac, a wiesz dlaczego ??

&gt;&gt;&gt; awaria kompa // brak prądu //jeżeli robisz to w ostatniej chwili
&gt;&gt;&gt; likwidacja surka u jednego buka jak już u pierwszego postawisz
&gt;&gt;&gt; najgorsz sprawa jak buki sa dogadane i jeden z nich uzna jakiegos surka z błąd systemu i cofnie zakład

# wiesz ilu buków ma teraz swoje filie pod innymi nazwami ???? - oni to dopiero robią wałki jak zagrasz grubo #

- co do progresji to widzę, że się nie znasz i lepiej poszukaj w necie bardziej wiarygodnych informacji o takiej grze
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
O surebetach czysto TEORETYCZNIE powiedziałem.
Cóż, próbujcie sobie progresji. Nie mój hajs nie mój problem. Życzę milionów.
- widzę, że mało wiesz o progresji, ale jak poszukasz w necie to znajdziesz prawdę o progresji // wiem co piszę, bo czytałem i za głowę się łapałem jaki głupi byłem do czasu kiedy przeczytałem trochę prawdy o progresji
- napiszę tylko jedno // wszyscy bukmacherzy dają multum systemów do grania, a dlaczego nie dają systemu do progresji COOOOOO //
- tylko nie pisz, że napisanie oprogramowania jest trudne :grin:
 
A 0

afinedaytoexit

Użytkownik
Szukałem, kilka lat temu już..
Więc w prostych słowach czy jest progresja która gwarantuje wygraną mając ograniczony budżet i limity stawek?
Nie? cóz..Ameryki z progresją nie odkryliście, istniała ona od początku bukmacherki pod różnymi formami.
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
- maaaało wiesz o progresji, bo jak nie wiesz jak obejść limity bukmacherów to i o progresji nie znasz prawdy
- limitów nie ma na giełdzie bukmacherskiej powiedzmy &quot;betfair&quot;
- oczywiście, że nie ma gwarancji w progresji na wygrywanie, ale liczy się procen przegrywających
- ktoś zawsze przegra, ale w płaskiej stawce i tak zwanej peqwniackiej grze przegrywa 98% grających, a w progresjach przegrywa najwyżej 15 % jezeli grają odpowiednimi bezpiecznymi strategiami, ale o nich nie będę pisał, bo to bardzo obszerny temat // jest w necie prawda o progresji tylko trzeba poszukać //
 
Do góry Bottom