>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja na remis. Zbadany zysk. Symulacja bieżąca.

rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
PROGRESJA#1 (Serie B)[Lvl. II]
15.10.11. Bari - Empoli ⛔
kurs: 3.25 (Bet365)
Stawka: 2$
PW: 6.50$
Bilans: +8$
Na dziś:

PROGRESJA#1 (Serie B)[Lvl. III]
22.10.11. Empoli - Sassuolo
kurs: 3.10 (Pinnacle)
Stawka: 4$
PW: 12.40$
Bilans: +4$

Wiem, wiem - miałem Empoli zmienić na jakiś inny team. Niestety, nie mam teraz za dużo czasu na analizę pozostałych teamów, a Empoli w końcu przecież zremisowało. Na remis w tym meczu, szczerze powiedziawszy nie liczę, ale przecież nie o to w tym wszystkim chodzi. Jeżeli Empoli zacznie się spisywać równie słabo co ostatnio to wtedy postaram się zmienić obiekt zakładów, póki co: Alea iacta est!

Jutro natomiast odbędą się kolejne spotkania w Liga de Honra i Segunda Division, czyli kolejne poziomy w dwóch progresjach (po trzytygodniowej przerwie ponownie ruszy progresja portugalska).

Ciekawa sytuacja powstała w PROGRESJI#3, gdzie zespół Metz przegrał wyjazdowe spotkanie i tym samym nie zremisował już 6 spotkań z rzędu. Następne spotkanie również nie wróży zmiany tego stanu rzeczy, gdyż team podejmie u siebie obecnego lidera tabeli. Jednakże warto pamiętać, że futbol potrafi być bardzo nieprzewidywalny...
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Weekend magii...
PROGRESJA#2 (Liga de Honra)[Lvl. I]
02.10.11. Panafiel - Estoril ⛔
kurs: 3.20 (Bet365)
Stawka: 1$
PW: 3.20
Bilans: +3.3$
PROGRESJA#2 (Liga de Honra)[Lvl. II]
22.10.11. Estoril - Aves
kurs: 3.00
Stawka: 2$
PW: 6$
Bilans: +1.3$

PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. III]
15.10.11. Huelva - Valladolid ✅
kurs: 3.15
Stawka: 4$
PW: 12.60$
Bilans: +9.78$
PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. I]
22.10.11. Huelva - Murcia
kurs: 3.19
Stawka: 1$
PW: 3.19$
Bilans: +8.78$

Przyszła taka chwila kiedy zacząłem wątpić w to co widzę. Obydwa podane typy powinny znaleźć się w tym temacie wczoraj, a nie dziś (co widać po dacie rozgrywanych spotkań). Dlaczego się tak nie stało? Jeszcze wczoraj, podczas dodawania postu do progresji włoskiej, sprawdzałem datę rozgrywanych spotkań w Liga de Honra oraz Segunda Division i strona Betexplorer.com jak byk pokazywała 23.10.11. Wyobraźcie sobie mój wyraz twarzy dziś, gdy okazało się, że te mecze rozegrano 22.10.11, a więc wczoraj... BEZCENNY!
Muszę przyznać, że nie pierwszy raz powyższa strona robi mnie w przysłowiowego ch*ja, ale zawsze spostrzegałem się w porę - niestety do czasu. Tutaj pojawia się moja prośba do Was:


Znacie jakieś strony w necie gdzie mogę znaleźć informacje o dokładnej dacie i godzinie rozgrywania spotkań? Interesują mnie strony pewne w niemal 100%, gdzie wszystko będę miał możliwie w jednym miejscu, okraszone dodatkowymi informacjami na temat zmian i ich powodów. Linki poproszę na PW.

Na szczęście jest to tylko symulacja, a typów tych nie gram w realu, więc sytuacja taka niewiele zmienia w tym eksperymencie (tym bardziej, że w żadnym z powyższych spotkań remis nie padł), ale niesmak pozostaje.

Sorry za niedopatrzenie,

rrobcioo
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. I]
22.10.11. Huelva - Murcia ⛔
kurs: 3.19
Stawka: 1$
PW: 3.19$
Bilans: +8.78$
PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. II]
26.10.11. Huelva - Murcia
kurs: 3.21 (Pinnacle)
Stawka: 2$
PW: 6.42$
Bilans: +6.78$
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
PROGRESJA#3 (Ligue 2)[Lvl. VI]
21.10.11. Troyes - Metz ⛔
kurs: 3.09 (Pinnacle)
Stawka: 32$
PW: 98.88$
Bilans: -63$
PROGRESJA#3 (Ligue 2)[Lvl. VII]
28.10.11. Metz - Reims
kurs: 3.10 (Pinnacle)
Stawka: 64$
PW: 198.40$
Bilans: -127$

Wspaniały przykład dla tych, którzy twierdzą, że dojście do wysokiego poziomu progresji zdarza się bardzo rzadko. W tym przypadku możemy mieć niemal pewność, że osiągniemy poziom VIII, a co dalej - pokaże czas.
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Progresje na dziś:

PROGRESJA#1 (Serie B)[Lvl. III]
22.10.11. Empoli - Sassuolo ✅
kurs: 3.10 (Pinnacle)
Stawka: 4$
PW: 12.40$
Bilans: +16.40$
PROGRESJA#1 (Serie B)[Lvl. I]
28.10.11. Torino - Empoli
kurs: 3.52 (Betfair)
Stawka: 1$
PW: 3.52
Bilans: +15.40$

PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. II]
26.10.11. Huelva - Murcia ⛔
kurs: 3.21 (Pinnacle)
Stawka: 2$
PW: 6.42$
Bilans: +6.78$
PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. III]
28.10.11. Huelva - Numancia
kurs: 3.20 (Pinnacle)
Stawka: 4$
PW: 12.80$
Bilans: +2.78$

PS Tak jak podejrzewałem progresja francuska wskoczyła na poziom VIII. Co prawda myślałem, że Metz w spotkaniu z Reims polegnie, a stało się zupełnie odwrotnie ale nie zmienia to faktu, że remis nie padł :/
 
S 0

sekula7777

Użytkownik
prosze o pomoc - kapital 89,000
stawiam na jagiellonie, ruch, shalke, pribram- liga czeska, parma oraz betis- mam juz mega wysokie pulapy, co sadzicie o najblizszej kolejce, heh juz 36.000 straty, niby jak choc zamkne 2 progresje to z nieba do piekla- +12.000
przeniwsc te progresje na inne druzyny? jak sadzicie ich najblizsza kolejke, bede meeeeega wdzieczny za pomoc
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
prosze o pomoc - kapital 89,000
stawiam na jagiellonie, ruch, shalke, pribram- liga czeska, parma oraz betis- mam juz mega wysokie pulapy, co sadzicie o najblizszej kolejce, heh juz 36.000 straty, niby jak choc zamkne 2 progresje to z nieba do piekla- +12.000
przeniwsc te progresje na inne druzyny? jak sadzicie ich najblizsza kolejke, bede meeeeega wdzieczny za pomoc
Dokładnie to co powiedział _SONY_:;/:

Stary, kto podsunął Ci pomysł żeby prowadzić sześć równoległych progresji i to w dodatku na drużyny, które nie specjalnie progresji na remis podchodzą?
Wpieprzyłeś się w bagno samodzielnie, więc dopóki samemu się z niego nie wydostaniesz, dopóty nauczki od życia nie odbierzesz, a w tym przypadku pewne jest niemal, że dno jest Twoje (i oby tylko tyle).

Niemniej jednak powodzenia ;)
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
PROGRESJA#1 (Serie B)[Lvl. II]
01.11.11. Empoli - Nocerina ⛔
kurs: 3.20
Stawka: 2$
PW: 6.40$
Bilans: +13.4$
PROGRESJA#1 (Serie B)[Lvl. III]
05.11.11. Empoli - Albinoleffe
kurs: 3.39 (Pinnacle)
Stawka: 4$
PW: 13.56$
Bilans: +9.4$

PROGRESJA#2 (Liga de Honra)[Lvl. III]
30.10.11. Madeira - Estoril ✅
kurs: 3.10
Stawka: 4$
PW: 12.40$
Bilans: -2.7$
PROGRESJA#2 (Liga de Honra)[Lvl. I]
05.11.11. Estoril - Belenenses
kurs: 3.00 (Bet365)
Stawka: 1$
PW: 3.00$
Bilans: +8.7$

PROGRESJA#3 (Ligue 2)[Lvl. VII]
28.10.11. Metz - Reims ⛔
kurs: 3.10 (Pinnacle)
Stawka: 64$
PW: 198.40$
Bilans: -127$
PROGRESJA#3 (Ligue 2)[Lvl. VIII]
05.11.11. Boulogne - Metz
kurs: 3.21 (Pinnacle)
Stawka: 128$
PW: 410.88$
Bilans: -255$

PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. III]
28.10.11. Huelva - Numancia ✅
kurs: 3.20 (Pinnacle)
Stawka: 4$
PW: 12.80$
Bilans: +2.78$
PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. I]
05.11.11. Guadalajara - Huelva
kurs: 3.20 (Bet365)
Stawka: 1$
PW: 3.20$
Bilans: +14.58$
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
PROGRESJA#3 (Ligue 2)
Jak widać sprawy w progresji francuskiej nie układają się za nadto dobrze. Bilans od samego początku szybuje w dół i wynosi obecnie -255$. Jednakże pewną dozę optymizmu sugerują dwa kolejne spotkania zespołu z Metz, które dają poważne szanse na uzyskanie upragnionego remisu. Trzymamy kciuki.:spokodfhgfh:
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
PROGRESJA#1 (Serie B)[Lvl. III]
05.11.11. Empoli - Albinoleffe ✅
kurs: 3.39 (Pinnacle)
Stawka: 4$
PW: 13.56$
Bilans: +22.96$
PROGRESJA#1 (Serie B)[Lvl. I]
13.11.11. Modena - Empoli
kurs: 3.04 (Pinnacle)
Stawka: 1$
PW: 3.04$
Bilans: +21.96$

PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. I]
05.11.11. Guadalajara - Huelva ⛔
kurs: 3.20 (Bet365)
Stawka: 1$
PW: 3.20$
Bilans: +14.58$
PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. II]
13.11.11. Huelva - Las Palmas
kurs: 3.42 (Pinnacle)
Stawka: 2$
PW: 6.84$
Bilans: +12.58$
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
PROGRESJA#1 (Serie B)[Lvl. I]
13.11.11. Modena - Empoli ⛔
kurs: 3.04 (Pinnacle)
Stawka: 1$
PW: 3.04$
Bilans: +21.96$
PROGRESJA#1 (Serie B)[Lvl. II]
19.11.11. Empoli - Helas Verona
kurs: 3.05 (Pinnacle)
Stawka: 2$
PW: 6.10$
Bilans: +19.96$

PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. II]
13.11.11. Huelva - Las Palmas ⛔
kurs: 3.42 (Pinnacle)
Stawka: 2$
PW: 6.84$
Bilans: +12.58$
PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. III]
19.11.11. Alcoyano CD - Huelva
kurs: 3.22 (Pinnacle)
Stawka: 4$
PW: 12.88$
Bilans: +8.58$
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Progresja x2
Pewnie dzisiaj wejdzie , ale poki pilka w grze wszystko mozliwe. Jezeli moge sie wtracic w twoj temat to powiem Ci ze ( moja opinia ) po ponad 2 miesiacach gry twoj zysk wyniesie tylko 50.29% jak dla mnie to troche malo zwlaszcza ze masz zamrozone pieniazki przez tak dlugi okres. Jezeli moge cos doradzc to proponuje DUTCHING na remisy . Czyli jezeli grasz ligi i mecze under proponuje Ci cos takiego ; Remis + DW meczu . Wyglada to tak 1:0,1:1,0:0, X ktorykolwiek wynik pada jestes na + , ale jezeli trafisz Remis to twoja wygrana jest wieksza poniewaz BUK wyplaci Ci kase za remis + Dokladny Wynik . Jak wiadomo DW sa wiecej platne i kasa wieksza . Dodam ze taka gra zdecydowanie obniza progi progresji. Jak myslisz powaznie o grze progresja to przmysl to i przelicz a zobaczysz. Druga kwestia jest stawkowanie progresji . Z progresji mozna miec stale dochody , ale to zalezy od wielu czynników. Musisz spojzec na progresje z perspektywy calego sezonu jakiejs druzyny lub druzyn i wedlog mnie dopiero wtedy zaczynac gre na jakas druzyne. To tyle i nie bede wiecej zasmical tematu . Pozdrawiam i powodzenia .

P.s. Jezeli Cie nie przekonalem to chociaz sprobuj zagrac X i Under . W perspektywie sezonu mozna calkiem niezle zarobic z takiej kombinacji.​
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Progresja x2
... wiesz nie chce sie tu przechwalac bo wiem , ze sa lepsi w te klocki , ale po dzisiejszym meczu twoje szanse kolejny raz spadly ( procentowe ) jezeli popatrzysz na ostatnie np. 11 meczy tej druzyny to 6 wyników padlo wlasnie takich jak pisalem wczesniej czyli prawie co 2 mecz mial bys wygrany !!!​
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
rrobcioo - grasz na prawdziwą kasę ?
@detmold

Nie, jak już gdzieś wcześniej wspomniałem jest to tylko symulacja. Ja nie mam takich jaj, żeby grać kilka progresji na raz, w dodatku za żywą gotówkę. Ewentualnie skusiłbym się na jedną, ale zyski z jednej progresji są niestety dość niskie. Temat założyłem głównie po to aby udowodnić, że sensowna progresja nie oznacza z góry bankructwa (a tak wciąż uważa zdecydowana większość graczy). I uprzedzając wszelkie złośliwości odnośnie ostatniego wyniku Metz - nadal uważam, że się uda ;]

Jezeli moge sie wtracic w twoj temat to powiem Ci ze ( moja opinia ) po ponad 2 miesiacach gry twoj zysk wyniesie tylko 50.29% jak dla mnie to troche malo zwlaszcza ze masz zamrozone pieniazki przez tak dlugi okres.
Wg Ciebie to trochę mało, ale ja uważam, że yeld na takim poziomie za okres 2 m-cy, to byłby wspaniały wynik.

Musisz spojzec na progresje z perspektywy calego sezonu jakiejs druzyny lub druzyn i wedlog mnie dopiero wtedy zaczynac gre na jakas druzyne.
Nie mogę cały sezon obserwować gry, a dopiero potem grać. Zbyt dużo czasu tracę wtedy na obserwację zamiast gry. W progresji na remis czas to bardzo ważny czynnik.

Ustosunkowując się do Twojego sposobu, to możliwe, że masz rację, ale szczerze mówiąc nie mam nawet chwilki ostatnio aby sprawdzić takie rzeczy, więc ustawiam Twój sposób w kolejce do sprawdzenia.

Odwzajemniam pozdrowienia,
rrobcioo
 
Do góry Bottom