>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja

uqi 0

uqi

Użytkownik
Ja wciąż gram progresją. Wciąż jeszcze nie mam jej do końca dopracowanej, ale nie narzekam. Spokojnie i powoli, ale do przodu.
Ja coraz częściej gram pierwsze połowy. Trudno jest czasami trafić dobrze taki wynik ale kursy za to są duże ~3.0
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Pozwolę sobie zamieścić fragment książki pt. Systemy bukmacherskie 2006, której autorem jest niejaki Marcin Opaliński.
Autor podaje się za gracza utrzymującego się z bukmacherki.
Cytat:
&quot;A teraz opowiem o swojej przygodzie z tym systemem. Zapewne wiesz już dużo na temat progresji, i wiesz, że jest ona bardzo dochodowa. Wszystko byłoby super, gdyby nasze ulubione drużyny nie grały co tydzień. W przypadku progresji zmuszeni jesteśmy czekać na zysk kilka tygodni a nawet miesięcy, no i oczywiście prawdopodobieństwo prawidłowego wytypowania to 33% (wygrana, remis, przegrana). Wiele czasu zajęło mi wertowanie serwisów sportowych, miałem już chwile zwątpienia, do momentu „odkrycia” (jak dla mnie) złotej żyły. Mianowicie mam na myśli amerykański baseball MLB!! Na pewno każdy z nas o tym kultowym w USA sporcie słyszał, ale nie każdy może wie o tym, że rozgrywki są tam praktycznie codziennie, oraz to, iż spotkanie kończy się zwycięstwem lub porażką drużyny. Tak więc już na starcie mamy 50% na oszacowanie zwycięzcy. Nie będę ukrywał, że na tym sporcie się nie znam, nie interesuje mnie on, nie znam dokładnych zasad itp. Dyscyplina ta jest dla mnie idealna do gry właśnie tym systemem.
Może się powtórzę mówiąc o tym, że gwarantem osiągnięcia jest system, jakim się posługujemy, a nie wiedza, którą posiadamy o danym zespole. Oczywiście wiedza jest nam pomocna, ale nie oparta o konsekwentne działanie na niewiele się przydaje.&quot;
P.S. Ja dla autora była to żyła złota, więc dlaczego wydawał książkę, w czasie kiedy mógł z powodzeniem obstawiać mecze?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
P.S. Ja dla autora była to żyła złota, więc dlaczego wydawał książkę, w czasie kiedy mógł z powodzeniem obstawiać mecze?
a dlaczego nie ;) możliwe że wybrał sobie 1 drużynę i grał na jej zwycięstwa lub porażki, jak sam napisał nie znał się na tym sporcie / stawiał w ciemno , obstawianie zajęło mu 10 min, więc miał dużo czasu na napisanie książki
 
N 7

norek22

Użytkownik
A propos książek, skoro temat o progresji, to chciałbym poinformować, że oddam link do ebooka o progresji. W odróżnieniu od cytowanego, który mówi o systemie, że jest i nic poza tym, czyli to coś jak przymierzanie bielizny przez szybę wystawową, w tym ebooku znajduje się konkret. Myślę, że przyda się osobom chcącym poznać progresję od podszewki.
Gwoli regulaminu forum i ewentualnych uwag administacji: autor zezwala na bezpłatne rozpowszechnianie swojego ebooka, natomiast zabrania czerpania z dystrybucji jakichkolwiek korzyści.
Link do ebooka podaję na priv
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
calkiem calkiem, tylo fart ze wszedl za 128 mecz op kursie 7....jakby cos za 2,3 weszlo np. to by nie bylo juz tak ciekawie.
Swego czasu myslalem o progresji na wyzsze kursy ale doszedlem do wnuiosku ze na dluzsza mete sie nie oplaci.
Nawiazujac do twojego postu w innym temacie powiem ze imo granie progresja to najkrotsza droga do bankryctwa a jedynie granie singli moze przyniesc zysk.
Oczywiscie kazdy woli mniej lub wiecej ryzyka, tak samo jak kazdy ma inna grubosc portfela.
 
uqi 0

uqi

Użytkownik
calkiem calkiem, tylo fart ze wszedl za 128 mecz op kursie 7....jakby cos za 2,3 weszlo np. to by nie bylo juz tak ciekawie.
Swego czasu myslalem o progresji na wyzsze kursy ale doszedlem do wnuiosku ze na dluzsza mete sie nie oplaci.
Nawiazujac do twojego postu w innym temacie powiem ze imo granie progresja to najkrotsza droga do bankryctwa a jedynie granie singli moze przyniesc zysk.
Oczywiscie kazdy woli mniej lub wiecej ryzyka, tak samo jak kazdy ma inna grubosc portfela.
Gdyby nie wszedł, 256 po kursie 4.75 byłoby lepsze.
A czy się nie opłaci to bym się kłócił.
Zobacz:
http://img.org.pl/obrazek/cdAWTzQuwLl.html
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
a grasz tak na powaznie?
mi osobiscie nie chcialo by sie grac zaczynajac od 2zl, to wiem an pewno.
Max miales 7 pudel, czyli grales 8me spotkanie za 256zl(razy 128).Grajac dluzej(niz150 spotkan) predzej czy pozniej trafi sie seria 10 pudel, 2do10 to 1024, jedenasta kolejke musialbys grac wtedy za 2048.
Tak jak pisalem myslalem kiedys o podobnej grze ale doszedlem do tego samego wniosku co teraz, mianowicie raz na pare lat, predzej czy pozniej trafi sie seria 10 pudel.
Wtedy stawka razy tysiac.Grajac od dwojki moze i bym postawil 1024-krotnosc.Ale zaczynajac od 100zl nie widze siebie stawiajacego 100k.
Chociaz w sumie granie od 2 w Twoim wypadku dosyc sie oplacilo.
hmm myslales nad dyscyplina, czyms zeby grac wiecej kolejek dziennie??wtedy szybciej bys sie przekonal czy na dluzsza mete bedziesz na plusie.
 
uqi 0

uqi

Użytkownik
Powiedzmy że jestem tak &quot;dobry&quot; i udostępniam moje &quot;propozycje&quot; typów ale sam nie gram wszystkiego.
Jeśli chodzi o dyscypliny to interesuję się jedynie piłeczką więc z niej najwięcej jest zdarzeń i nie gram byle szybciej, byle więcej tylko jak widzę że nie idzie to wole zaczekać i zagrać następnego dnia.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Nawiazujac do twojego postu w innym temacie powiem ze imo granie progresja to najkrotsza droga do bankryctwa a jedynie granie singli moze przyniesc zysk.
Oczywiscie kazdy woli mniej lub wiecej ryzyka, tak samo jak kazdy ma inna grubosc portfela.
Przy tej samej skutecznosci np. 7 trafnych na 10 obstawionych zakładów progresja zapewnia większy zysk. Ogólnie im wieksza skuteczność typera tym większy komfort grania progresją.
 
N 7

norek22

Użytkownik
A propos książek, skoro temat o progresji, to chciałbym poinformować, że oddam link do ebooka o progresji. W odróżnieniu od cytowanego, który mówi o systemie, że jest i nic poza tym, czyli to coś jak przymierzanie bielizny przez szybę wystawową, w tym ebooku znajduje się konkret. Myślę, że przyda się osobom chcącym poznać progresję od podszewki.
Gwoli regulaminu forum i ewentualnych uwag administacji: autor zezwala na bezpłatne rozpowszechnianie swojego ebooka, natomiast zabrania czerpania z dystrybucji jakichkolwiek korzyści.
Link do ebooka podaję na priv
Niestety, mam za mało postów, aby móc wysyłać prywatne wiadomości.
Dlatego proszę wszystkich wysyłających prośby o cierpliwość - link wyślę gdy spełnię warunki
 
uqi 0

uqi

Użytkownik
Temat trochę zamarł a ja zaczynam dalej zabawę z progresją i wracam do remisów danej drużyny jak kiedyś :grin:
Dajcie znać jeśli tak obstawiacie i napiszcie jak wam to idzie ?
 
andre_nbh 1

andre_nbh

Użytkownik
Progresja w bukmacherce jest to zdradliwa sucz, która usypia Twoja czujność, pozwala żyć marzeniami i wizjami dużych i stałych zysków... do momentu kiedy daje Ci kopa w pupe...
Prawda jest taka, że predzej czy później przyjdzie czarna seria, która zabierze wszystkie zyski i co gorsza cały kapitał...
Sam osobiście grałem progresją na początku mojej zabawy z bukmacherką, czytałem takie posty jak ten, ale moja podświadomość je odrzucała, chyba każdy musi na własnej skórze sie przekonać, że progresja to zło! :]
 
T 25

tomciopogrom

Użytkownik
A ja obmyśliłem progresję, na to czy w minutach 0-10 padnie gol, 10-20, 20-30 itd. Albo 0-15, 15-30 itd. Na mundialu w którym narzekaliśmy na brak goli było na 64 mecze 7 bez żadnego gola, a jak już na taki mecz trafimy możemy progresję z niego kontynuować w kolejnym meczu ( nie było 2 meczy pod rząd 0:0), jeszcze sprawdzę jak to jest w ligach. Progresja zakładami na live, zaczynając od złotówki gdyż na ogromnym zysku mi nie zależy, byle był jakiś np. 500 zł miesięcznie. Co myślicie o takiej progresji??
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
To zły pomysł. Gra na live to gra przeciwko operatorowi buka, ktory może dowolnie manipulować kursami i wspomaga go potężne oprogramowanie komputerowe. Jego zadaniem jest uzyskać jak największy zysk z takiego meczu. W tym celu operatorzy stosują różne sztuczki. Najprostszą jest stosowanie zamiast 15 min zakładów zakłady 10 minutowe. Twoje szanse wtedy gwałtownie maleją. Jest regułą że jak bramka pada na koniec okresu to operator ogłasza ją że padła na początku następnego. Ponieważ kursy na początku okresu są małe to często zdarza się że czekasz aż troche wzrosną i wtedy obstawiasz. Jeżeli gol padnie w okresie gdy czekasz to automatycznie masz przegraną progresje na tym poziomie. Często operatorzy blokują jawnie lub niejawnie możliwość obstawiania. W meczach w których przewidywana jest większa ilość goli wogóle nie ma takich zakładów itd. itd....
 
T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Trochę się na tym już złapałem, czekałem na wyższy kurs w obsatwianiu co 10 minut, ale za łapczywie bo ponad 3 był od początku ja do 4 poczekałem i był róg to mówię no to już postawię, ale kupon się ładował i ładował(może już zamknięte zakłady niejawnie) no i po rogu padła bramka zawieszone wszystkie zakłady zanim mi wszedł :p. Ale jeszcze będę próbował, w tym meczu 1 bramka mi weszła i i tak byłem na0 więc jeszcze średnio. Zobaczę jak będzie jak padnie na granicy czasów, a i progresji nie bedę kontynuował w następnych meczach, za to kilka naraz bedę robił np. liga mistrzów ???? . 15 minutowe spotykam częściej niż 10 minut (tylko w expekcie spotkałem) i na 10 jest większy kurs, więcej poziomów progresji (więcej do straty i wygrania w obie strony :p) no i to co powiedziałeś i o czym wcześniej nie myślałem, może być bramka na granicy. No, ale będę jeszcze próbował, po dł€ższym czasie poinformuję. Powiem jeszcze, że np. jak zobaczyłem Sportingbet nie zmienia kursów w trakcie bo np. czy padnie bramka w minutach 60-75 zamykają zakład już w 59 minucie ???? . Bwin i expekt nie np.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Sportingbet nie zmienia kursów w trakcie bo np. czy padnie bramka w minutach 60-75 zamykają zakład już w 59 minucie ???? . Bwin i expekt nie np.
Bwin i Expekt również, zobaczysz jak będzie więcej lig grało np. w wrześniu. To zależy od operatora, jeden ma kaprys zamykać zakłady przed rozpoczęciem okresu, inny ma otwarte cały czas i zmienia kursy, jeszcze inny zamyka kursy po 3 minutach od początku okresu.
Raz napisałem do suportu bwin od czego to zależy (chodziło o LM), to mi odpisali że operator danego meczu ma całkowicie otwartą drogę i postępuje jak uważa. Bwin niczego mu nie narzuca.
 
Do góry Bottom