>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Progresja

T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Napisałem do expekt : Mam pytanie do zakładu typu Ile padnie bramek w minutach 0.00-9.59, 10.00- 19.59 itd. Jak zaznaczę powyżej 0,5 w 0.00-9.59 i piłka przekroczy linię bramkową w 9.28 to liczy się ten czas i wygrywam czy czas oficjalny w raporcie czyli minuta 10? Czy to jest rozliczane jeszcze jakoś inaczej? Np. kiedy sędzie odgwizdał bramkę itp.?
Otrzymałem:Witam,
Szanowny Panie jezeli w raporcie jest minuta 10 to znaczy ze gol wpadl miedzy 9.00 - 9.59 , wtedy taki zaklad okazalby sie wygranym.
Dziekuje za kontakt i przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedz.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Nie zrozumialeś mnie, nie o to chodzi.
Chodzi o to że gol padł wg. czasu boiskowego w 9:35 a operator ogłasza że padł w 10:05. To najłatwiej widać gdy masz niezależną transmisję w TV, choć wtedy przegiecia trafiają się rzadziej, ale też są. Inaczej jest gdy nie ma oficjalnej transmisji TV, wtedy operator buka robi co chce.
 
T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Też mówię, że odpisali, że według nich patrzą na oficjalny raport i jak jest minuta 10 to licza że bramka padła w 9.00-9.59 i tak to rozliczają, jak jest naprawdę nie wiem, bo tak jeszcze nie miałem.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Co sądzicie o progresji na AKO &gt;6,99???

Testuje ją na innym forum i po 10. typach zakończyłem 2 progresje. Yield wyniósł +120%. Najwięcej na minusie byłem 3.60j.+5j.(kolejny kupon, który wszedł).

Stawka AKO Wygrana Zysk
2 7 14 12
3 7 21 16
4 7 28 19
5 7 35 21
6 7 42 22
8 7 56 28
10 7 70 32
12 7 84 34
15 7 105 40
18 7 126 43
22 7 154 49
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Najwięcej na minusie byłem 3.60j.+5j.(kolejny kupon, który wszedł
Co to wg. Ciebie znaczy najwięcej na minusie bylem 3.60j???
Bo wg. mnie na 9 poziomie byleś na minusie:
2+3+4+5+6+8+10+12+15=65j
a na 10 poziomie:
65+18=83j na minusie (czyli tyle musiałeś włożyć wcześniej kasy).

pozdr
 
R 23

rutra

Użytkownik
Co to wg. Ciebie znaczy najwięcej na minusie bylem 3.60j???
Bo wg. mnie na 9 poziomie byleś na minusie:
2+3+4+5+6+8+10+12+15=65j
a na 10 poziomie:
65+18=83j na minusie (czyli tyle musiałeś włożyć wcześniej kasy).

pozdr
-2-3-4+29,80(wygrałem)-2-3-4-5-6-8 = -7,20
następnie postawiłem za 10 i wygrałem 73,70.

Więc najwięcej na minusie byłem 7,20+10zł(postawione na wygrany kupon)

2zł traktuje tu jako 1j.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Dziś siadły wszystkie &quot;pewniaki&quot; i progresja zakończona na I poziomie :]

System:
63zł
Dodatkowy zysk:
5,20zł
RAZEM:
68,20zł
YIELD:
139,18%

---

Dodatkowy zysk - do systemu liczę wygrane tak jak dla AKO 7.00, dodatkowy zysk to zysk reszty czyli jak AKO=7.15 to dodatkowy zysk wynosi 0.15.

Dodam jeszcze, że jest 12% podatku. Gdyby nie to YIELD wynosiłby ponad 155%.
 
N 7

norek22

Użytkownik
Rewolucja w systemach progresywnych
Opasłe tomiska wywodów na temat progresji powstały do tej pory.
Zebrała ona całe rzesze zajadłych przeciwników, których argumentem jest tzw. &quot;czarna seria&quot;, która kończy każdą progresywną imprezę kacem z napisem BANKRUT.
Dla wszystkich mam dobrą wiadomość.
Od kilku miesięcy z powodzeniem testuję wynalazek o nazwie &quot;Stawkowanie FK&quot; który jest alternatywą dla stawkowania progresywnego.
I z czystym sumieniem mogę powiedzieć , że jest to swoista rewolucja w progresji. Wystarczy skuteczność 25% w przypadku remisów aby nie bać się żadnych czarnych serii i dodatkowo ładnie na tym zarabiać.
Stawkowanie FK nie jest jeszcze popularne, ale jestem przekonany, że w ciągu kilku miesięcy zrewolucjonizuje wszelakie gry oparte na progresji.
Aby przekonać się o sile stawkowania FK proponuję wykonać bardzo proste symulacje historyczne (sprzed sezonu, dwóch czy trzech - betexplorer jest tutaj pomocny) dla dowolnie wybranej grupy remisowych zespołów, które miałyby zostać włączone do progresji. Wyniki zaskoczą i to bardzo....
 
S 0

soko_23

Użytkownik
Ocena systemu
Witam
Z zakładami bukmacherskimi miałem niewielką styczność i raczej bez żadnych wielkich zarobków. Czy dobrym rozwiązaniem było by takie coś, stawiam na załóżmy jedną drużynę z Ligii angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, polskiej. Cały czas obstawiam tą samą drużynę w kombinacyjnym. Zaczynam od 2 zł, jak wejdzie kupon to znowu a jak nie wejdzie to powiększam stawkę o 2 zł.

Np.: Manchester United - West Ham United 1 1,15
Bologna FC - Inter Milan 2 1,60
Racing de Santander - FC Barcelona 2 1,20
Jagiellonia Bialystok - Lech Poznań 2 2,50

I jak wszystko wejdzie to znowu obstawiam za 2 zł a jak nie to za 4 zł. Czy ma to jakiś sens, grał może ktoś tak?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
2, 4 , 8, 16, 32, 64, 128, 256
8 progów i łączny wkład 510 złotych dla zysku... równego 2 złote.
Tragiczny pomysł :|
Chyba nie chcesz powiedzieć, że to nierealne, żeby każdy z klubów dostał zadyszki? Może będą ją miały jednocześnie? Może jeden po drugim?
Może terminarz ułoży się tak, że przez 10 tygodni każdy zespół będzie miał przed sobą ciężkie spotkanie?

Po pierwsze powinieneś zapytać tutaj:
Progresja i tam też Twój post wyląduje.
Po drugie, zanim zaczniesz poważniejszą grę przeanalizuj tematy i podpowiedzi jakie pojawiają się w Dziale dla Początkujących
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
Witam
Z zakładami bukmacherskimi miałem niewielką styczność i raczej bez żadnych wielkich zarobków. Czy dobrym rozwiązaniem było by takie coś, stawiam na załóżmy jedną drużynę z Ligii angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, polskiej. Cały czas obstawiam tą samą drużynę w kombinacyjnym. Zaczynam od 2 zł, jak wejdzie kupon to znowu a jak nie wejdzie to powiększam stawkę o 2 zł.
Np.: Manchester United - West Ham United 1 1,15
Bologna FC - Inter Milan 2 1,60
Racing de Santander - FC Barcelona 2 1,20
Jagiellonia Bialystok - Lech Poznań 2 2,50
I jak wszystko wejdzie to znowu obstawiam za 2 zł a jak nie to za 4 zł. Czy ma to jakiś sens, grał może ktoś tak?
Siema, ja testowałem kiedyś taką grę tyle że na progresje x2, możesz zapoznać się z moim tematem pod tym linkiem: http://forum.bukmacherskie.com/f18/system-monotonny-35648.html
 
chwileulotne 0

chwileulotne

Użytkownik
Witam, do głowy przyszedł mi następujący system gry, a w zasadzie dwa systemy. Będę grał na razie wirtualnie, żeby zobaczyć jak mają się one do rzeczywistości,
gra będzie w NBA, gdzie kursy są od 1,88 do 1,97
Oto one:
System I
Będę prowadził 2ie progresje jednocześnie na stały zysk 18 PLN , czyli będą szły 2 zakłady na NBA- teraz przedsezonowe meczyki (lub ostatecznie NFL i NHL, MBL). Max na każdej progresji będzie 5 poziomów do mniej więcej kwoty 1220 PLN (stan konta to ~2440 PLN). Stawka początkowa będzie tutaj ustalana w zależności od kursu na spotkanie, który w NBA wynosi z handicapami z reguły od 1,88-1,97 (tak więc stawka początkowa będzie oscylować w granicach 19 PLN)

Chcę przetestować ten system, z możliwością weryfikacji go na 6 poziomów każdy, gdyby 5o stopniowa progresja okazała się zła (wtedy zysk ustalę tylko na 7,77 PLN, ale będzie to bezpieczniejsza opcja).

Stawkowanie przy kursie ~1,971 to kolejno poziomami. Poziom 1 --18,54 zł; Poziom 2 -- 56,17 zł; Poziom 3 -- 132,55 zł; Poziom 4 -- 287,59 zł; Poziom 5 -- 602,31 zł






System II
Będzie to system na zysk zmienny, gdzie będę również prowadził równocześnie 2 progresje na które kapitał będzie wynosił po 1220 PLN każda (2440 PLN stan konta). Progresje tutaj będą miały z kolei dopuszczalne 6 poziomów. Kursy spotkań będą oscylować w identycznych granicach jak w systemie wyżej, czyli 1,88-1,97.

Stawkowanie przy kursie ~1,971 to kolejno poziomami :
Poziom 1 --4,00 zł; Poziom 2 -- 11,52 zł; Poziom 3 -- 33,18 zł; Poziom 4 -- 95,55 zł; Poziom 5 -- 275,19 zł; Poziom 6 -- 792,54 zł

Podsumowując moim celem jest po pierwsze zweryfikowanie zasadności tych systemów, i jeśli (mam nadzieję) okażą się szansą na zarobek, to wybiorę jeden, który z początkiem listopada (po jakimś tygodniu gry NBA) wprowadzę w życie.
Co sądzicie o tych systemach? Chciałem dodać że każde z tych dwóch spotkań będę podpierał solidnymi analizami. Jak to może wyglądać w dłuższym horyzoncie czasu??

Temat będę prowadził tutaj ---&gt;&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f15/dwa-systemy-na-nba-weryfikacja-skutecznosci-i-porownanie-49054.html#post1879679
 
H 0

harbuz

Użytkownik
Witam ,
Włączyłem do prawdziwego testowania swój autorski pomysł na progresję .
Cel na yield miesięczny + 200%.
W grudniu ( do dzisiaj ) mam + 40%.
Zacząłem w listopadzie i było + 1080% ( nie ma pewnie co się jarać - fart początkującego ????
Pozdr
 
L 0

lukmar16

Użytkownik
Witam. A co myślicie o graniu progresji na stały zysk na wyścigi konne w betfair na faworyta selekcje &quot;nie wygra&quot; w zakładzie na miejsce??? Kursy są bardzo interesujące a zauwarzyłem że faworyci często są poza pierwszą 3 a wyścigów w ciagu dnia jest całkiem sporo.
 
L 0

lukmar16

Użytkownik
Bo może już ktoś tak grał i ma jakieś doświadczenie. Co do gry na sucho wczoraj z gonitw które odbyły się w Kempton w 7 wyścigach od 13.30 do 20.30 naszego czasu tylko raz faworyt zają miejsce w pierwszej trójce. Zobaczymy jak będzie dziś.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Myślę, że wartym uwagi systemem mogłaby być progresja x2 - x3 na jakieś dość pewne i powtarzalne statystycznie zdarzenia.
Przykład gamy na brak czerwonej kartki lub brak rzutu karnego. Kursy ~1.3
Gramy stawką x2 w przypadku nie trafienia, nie odrabiamy całości ale myślę, że w perspektywie można by wyjść na plus. Pozostała by jeszcze kwestia stawkowania.
 
N 0

napster

Użytkownik
Witam. Co myslicie na progresje ale tzw podwajanie stawki niskimi kursami? Chodzi mi o to ze gramy 1/5 puli va bank az osiagniemy podwojenie stawki?
 
mediolan8 7

mediolan8

Użytkownik
Pewna progresja istnieje tylko u mądrych i dość zamożnych ludzi, gram progresją ale mam w zanadrzu 10 000 zł i gram Dijon 2 liga francuska, tylko u buka naziemnego nie internetowego przez ponad rok zarobiłem 3000 zł, nie jest to może oszałamiająca sumka ale lepsza niż na lokacie trzymać te 10 tys zł.
 
Do góry Bottom