>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Betsson - 100% Bonus na Zakłady

Status
Zamknięty.
M 0

marjan

Użytkownik
Witam mam pytanie była promocja w betsson za zarejestrowanie 5 zł. Zarejestrowałem się i otrzymałem te 5 zł i pytanie jaki jest warunek obrotu 5x po minimalnym kursie1.5??? Jeśli tak to drugiem pytanie stawiam to 5 zł powiedzmy po kursie 2.0 wygrywam i mam 10zł potem musze postawić to 10zł znowu na kurs minimalny 1.5 czy moge 5zł postawić?? zeby w razie przegranej mieć 5 zł
 
geneeric 0

geneeric

Użytkownik
Musisz postawić kupony za 5x 5 czyli 25 zł. Możesz postawić 25 kuponów po 1 zł lub, 10 kuponów po 2,50 zł, nie ma to znaczenia, ważne żeby kurs na kuponie wyszedł Ci nie mniejszy niż 1,5.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
niekapuje jakos po rusku mi odpowiedziales nieumiesz czytac
czy ktos odpowie na moje pytanie?
http://forum.bukmacherskie.com/f22/betsson-5zl-za-zarejestrowanie-38528.html
Wszystko opisane, zamiast durnie pisać w innym temacie, nie związane z daną promocją naucz się najpierw szukać informacji, a później pisać
Poza tym kolega @Geneeric dobrze Ci odpisał, łącznie musisz obstawić za sumę 25zł, nie istotne za jaką stawkę. O bonusach i ich obrocie są tysiące postów na forum
 
M 0

marjan

Użytkownik
Jaki jest czas obrotu tych darmowych 5 zł??? postawiłem na zakłady i mam teraz 14zł i musze teraz te 14zł postawić znowu po kursie min 1.5 czy moge postawić tylko 5zł żeby zaoszczędzić w razie przegranej ????
a teraz wylogowałem sie z beetson i zalogowałem i 5 zł mi zabrali czego tak zostało 9 zł ??? juz 14 mam czyli jakis bład na stronie był dobra odpiszcie na pytanie
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No i po promo, do zamknięcia.
Nastąpiła z dniem dzisiejszym zmiana regulaminu... ale nie koniec promocji.
Aktualne warunki:
Betsson oferuje wszystkim NOWYM Użytkownikom Zakładów Sportowych atrakcyjny bonus 50% od pierwszej wpłaty.
Czas oferty ograniczony od godziny 11:11 dnia 01.04.2010 do godziny 22:22 dnia 30.06.2010.

Otwórz konto i wpłać pieniądze (jeżeli masz już konto założone - tylko wpłać pieniądze), a otrzymasz 50% Bonusu od Twojej wplaty do wysokości 111 zł.
Na przyklad: Wplacając 50 zl otrzymasz bonus o wartości 25 zł. Wpłać 111 zł, a otrzymasz bonus w wysokosci 55,50 zł., wpłać 222 zł (lub więcej) a otrzymasz maksymalne 111 zł.
Bonus jest dostępny tylko dla klientów, którzy wcześniej NIE korzystali z zakładów sportowych na Betsson.com.
Maksymalny bonus to 111 zl.
Minimalny bonus to 10 PLN
PAMIĘTAJ!!!
Bonus dostępny jest tylko od momentu dokonania wpłaty do momentu wniesienia pierwszego zakładu! Bonus należy aktywować po zalogowaniu się poprzez wejście na podstronę &quot;Moje konto&quot; a potem w zakładkę &quot;Dostępne/Aktywne bonusy&quot;.
Reklamacje w sprawie aktywowania bonusu po złożeniu zakładu nie będą rozpatrywane!


o zakonczeniu rejestracji, aby móc grać i korzystać z bonusu, należy wplacić pieniądze. Można tego dokonać za pomocą karty kredytowej, Przelewy24 lub normalnym przelewem bankowym (aby dokonać wpłaty, po zalogowowaniu się przejdź na zakladkę &quot;Moje konto&quot;).
Po zdeponowaniu pieniędzy na swoim Betsson koncie, wejdź ponownie na stronę Moje Konto, kliknij na link Dostepne/Aktywne bonusy w menu po lewej stronie i klikając na dostępny bonus - aktywuj go.
Teraz sam decydujesz jak duży chcesz bonus, rezerwując część Twoich dostępnych środków na obstawianie w Zakladach Betsson.
Od tej chwili możesz zacząć obstawiać!

Zanim możliwa bedzie wyplata, bonus oraz wpłata do wysokości bonusu muszą być wykorzystane 6 razy w Zakładach Betsson po kursie lub sumie kursów wyższej niż 1,5. Do czasu wypełnienia warunków bonus ten nie będzie mógł zostać przelany na konto Kasyna/Pokera/Zdrapki/Games/Giełdy Zakładów/Bingo.
=====&gt; ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ &lt;=====

Jeżeli masz już konto na Betsson.com - po prostu wpłać pieniądze i aktywuj bonus!
Regulamin promocji znajdziesz ponizej.
Regulamin promocji &quot;50% Bonusu na Zakłady&quot;

1. Promocja &quot;50% Bonusu na Zakłady&quot; jest organizowana przez Betsson Services Ltd. z siedzibą w Ta&#39; Xbiex na Malcie, na należącym do firmy serwisie internetowym www.betsson.com. Wszelkie dane na temat firmy dostępne są pod adresem www.betsson.com. Betsson Services Ltd. działa zgodnie z udzielonymi przez Maltę zezwoleniami i prawem europejskim.
2. Promocja została zaakceptowana dnia 01.04.2010 przez Betsson Services Ltd.
3. Promocja jest przeznaczona tylko dla polskich Użytkowników, którzy nie korzystali z Zakładów Sportowych na Betsson.com i polega na przyznaniu 50% bonusu wartości wpłaty na konto Betsson. Maksymalna kwota bonusu to 111 zł.
4. Bonus w przypadku spełnienia wszystkich warunków promocji przez Użytkownika, będzie dostępny do uaktywnienia przez Użytkownika na stronie &quot;Moje konto&quot; -&gt; &quot;Dostepne/Aktywne bonusy&quot;.
5. Bonus do czasu spełnienia warunków promocji jest własnością Betsson Malta Ltd.
6. Promocja trwa od godziny 11:11 dnia 01.04.2010 do godziny 22:22 dnia 30.06.2010, przy czym organizator zastrzega sobie zakończenie promocji w kazdej chwili informując o tym swoich użytkowników na niniejszej stronie internetowej.
7. Promocja jest przeznaczona tylko dla Użytkowników, którzy:
a) Maja powyzej 18 lat,
b) Mają lub założą konto na www.betsson.com podając prawdziwe dane osobowe i adresowe,
c) Zgodzą sie na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Betsson Services Ltd. i jej partnerów,
d) Dokonają wpłaty na konto Betsson minimum 10 PLN
e) Mieszkają w Polsce,
f) Nie złożyli zakładu przed aktywacją bonusu.
8. Z promocji można skorzystać tylko 1 raz na 1 użytkownika, 1 domostwo, 1 adres IP, jednego członka rodziny.
10. Przed dokonaniem wypłaty, należy obrócić kwotą bonusu oraz dokonaną wpłatą sześciokrotnie, inwestując ją w zakłady sportowe, na które kurs (lub suma kursów) nie jest mniejszy niz 1,5. Z kwoty bonusu oraz kwoty wpłaconej do wysokości, której został wypłacony bonus nie można korzystać na Giełdzie Zakładów, w Kasynie, Zdrapce, Bingo, Games i Pokerze, dopóki nie zostanie wykonany wymagany obrót.
11. Jeżeli uczestnik dokona wypłaty z konta gracza przed dokonaniem obrotu, traci prawo do bonusu bezpowrotnie i bonus zostaje mu odebrany łącznie z kwotą zysku z tego bonusu.
12. Betsson Services Ltd. zastrzega sobie prawo do wstrzymania kwoty bonusowej, jej odebrania wraz z zyskami z niej, a nawet zamkniecia konta gracza wraz z dokonaną wpłatą Użytkownikom, którzy złamali zasady promocji i/lub regulaminu ogólnego obowiązującego na Betsson.com (regulamin).
13. Wypłaty bonusu można dokonać jedynie po dokonaniu przez Użytkownika minimalnej wpłaty na swoje konto Użytkownika w Betsson (dane konta bankowego muszą się zgadzać z danymi konta Użytkownika Betsson) oraz po uprzednim wysłaniu na adres [email protected] skanów dokumentów tożsamości. W przypadku dokonania wpłaty kartą niezbędne będzie również przesłanie skanów karty kredytowej faxem lub mailem na adres [email protected] . Wypłata może zostać dokonana wyłącznie na konto bankowe lub kartę kredytową należącą do Użytkownika zlecającego wypłatę!
14. Betsson Services Ltd. zastrzega sobie także prawo do zmiany regulaminu w czasie trwania promocji.
15. Wszelkie uwagi na temat promocji należy kierować mailem na adres [email protected] .
Nie zwlekaj!! &gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ DZISIAJ!! &lt;&lt;


 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Nie jest źle, co prawda trzeba wpłacić więcej bo 222 zł żebyśmy dostali 111 zł i wtedy stawiamy 3x333 po kursie 1.50 ???? czyli obrót 999 zł. Wcześniej mieliśmy 222 zł (razem z bonusem) i trzeba było obrócić 1332 zł. Także chyba lepiej dla nowych. Grajcie i ogrywajcie ;)
W regulaminie jest coś źle napisane:
&quot;10. Przed dokonaniem wypłaty, należy obrócić kwotą bonusu oraz dokonaną wpłatą sześciokrotnie, inwestując ją w zakłady sportowe, na które kurs (lub suma kursów) nie jest mniejszy niz 1,5. Z kwoty bonusu oraz kwoty wpłaconej do wysokości, której został wypłacony bonus nie można korzystać na Giełdzie Zakładów, w Kasynie, Zdrapce, Bingo, Games i Pokerze, dopóki nie zostanie wykonany wymagany obrót.&quot;
Albo się pomylili albo jest to regulamin z tamtej promocji, wtedy trzeba było obrócić 222x6=1332 żeby móc wypłacić. Teraz trzeba 333x3=999 żeby zlecić wypłatę. Pewne info.
 
misiek9210 0

misiek9210

Użytkownik
&quot;Bonus jest dostępny tylko dla klientów, którzy wcześniej NIE korzystali z zakładów sportowych na Betsson.com&quot;
Jeśli korzystałem z promocji &quot;matura kibica&quot; dostałem 5zł i je wykorzystałem to nie będę mógł skorzystać z bonusu?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
nie mam pojęcia zapytaj na czacie ???? bardzo szybko odpisują ;)
EDYTA: Poprawili regulamin promocji ;)
&quot;10. Przed dokonaniem wypłaty, należy obrócić kwotą bonusu oraz dokonaną wpłatą trzykrotnie, inwestując ją w Zakłady Sportowe, na które kurs (lub suma kursów) nie jest mniejsza niz 1,5. Z kwoty bonusu oraz kwoty wpłaconej do wysokości, której został wypłacony Bonus nie można korzystać na Giełdzie Zakładów, w Kasynie, Zdrapce, Bingo, Games i Pokerze, dopóki nie zostanie wykonany wymagany obrót.&quot;
Wysokich wygranych ????
 
K 0

kamien

Użytkownik
&quot;Bonus jest dostępny tylko dla klientów, którzy wcześniej NIE korzystali z zakładów sportowych na Betsson.com&quot;
Jeśli korzystałem z promocji &quot;matura kibica&quot; dostałem 5zł i je wykorzystałem to nie będę mógł skorzystać z bonusu?


Nie mozesz juz skorzystac z bonusu
 
misiek9210 0

misiek9210

Użytkownik
a gdybym stworzył nowe konto na kogoś innego? bo wykorzystałem to 5zł ale nie wypłacałem żadnych pieniędzy ani nie wpłacałem więc nie mają mojego numeru konta ani żadnych danych zweryfikowanych.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
To przy wypłacie musiałbyś zweryfikować tego kogoś innego. Co za tym idzie musiałbyś mieć rachunki dokumenty i rozmawiać przez telefon! Powodzenia z &quot;kimś innym&quot; ????
 
S 0

solo666

Użytkownik
Panowie, czy po zmianie warunków promocji nadal mamy miesiąc na wykonanie obrotu? Nie mogę tego w regulaminie doczytać, a dla mnie miesiąc to jednak mało. Z góry dzięki za odp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom